PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avrupa konserlerinde Tarkan ile tanışma fırsatı

Sayfa : [1] 2

TarkanColl
16-02-11, 14:54
Yine bir TarkanColl geleneği olarak, Nisan ayında başlayacak olan Avrupa turnesinde Tarkan ile tanışma fırsatını sunuyoruz sizlere...

Daha önümüzde çok süre var ama şimdiden konserlerin heyecanı hepimizi sarmışken sizlere bu müjdeyi de vermek istedim...

Yine forumdaki aktiflik, üye olma tarihi ve kıdem göz önünde bulundurularak seçim yapılacaktır...

Bu başlık altına hangi konsere gideceğinizi yazın lütfen.

Rumeli59
16-02-11, 15:36
FRANKFURT dermisim:-)

TARKANFREAK
16-02-11, 15:45
Düsseldorf :17:

twilight
16-02-11, 15:49
Türkiye'de yasadigimdan;hic bir avrupa konserine gidemiyorum.
Bursa'da yasadigimdan;Istanbul yada her hangi bir baska sehir de ki konsere de gidemiyorum.
Ve hala merak ediyorum;Bursa'da her hangi bir aktivite olacak mi?Ki hic sanmiyorum.Cünki forumda tek 7/24 online olan Bursa'li üye benim...Biraz daha aktif üye lazim ki bulusma,görüsme olsun...
Haa bi de;Tarkan 2013ten önce Bursa konseri verir mi?O da var...
Bursada her hangi bir aktivite olursa,seve seve katilirim.
Ama öbür türlü,hic bir aktiviteye katilamadan yasayip gidicem heralde :)
Konsere katilan arkadaslara iyi eglenceler...
Bizim yerimize de eglenin. ;)

denizarya
16-02-11, 17:34
keskeeeee keskeeeee öylee bi imkanim olsaa...tarkanla bulusmakkk hayal gibi yaa:)))))) BEN 24 NISAN DÜSSELDORF KONSERINDE BULUNACAGIM...insallahhh hayalim gerceklesiiiirrrrrrrrrr :((

sidar
16-02-11, 19:40
bendeeee Düsseldorfa gitcem 24dee

badboyserkan
16-02-11, 19:57
Avrupa Turnesi Tarkan ile Buluşma Fırsatı 2011 !

Yine Tarkancoll Uluslararasi bir etkinlik organizasyonuna daha imza atacak.

Konser öncesi Tarkan ile tanışma fırsatını,Tarkancoll site üyelerimizden kıdemli ve aktif profil yönleri baz alınarak belirlenecektir.Etkinliklerimiz Tarkan Avrupa turnesi tüm konserlerinde olacaktır. Katılım belirli ve sınırlı kişi kapsamında oluşacaktır.

Kimin hangi konsere gideceğini bu başlık konusu altında lütfen yazsınlar.

Şimdiden herkese iyi şanslar..

secil.06
16-02-11, 20:29
konsere gidecek olanlar adına cok sevindim böyle bir organizasyon Tarkan coll farkıyla secilecek olan arkadaşlara bol şanslar,konsere gidecek olanlara şimdiden iyi eglenceler

Zaza
16-02-11, 21:05
Merhaba arkadaşlar, nişanlimla birlikte Belçika konserine gitmeyi düşünuyoruz. Kendisi türk degil fakat benim gibi büyük bir Tarkan hayrani. Aceba Hasselt konserinde Tarkan'la göruşme firsatimiz olabilirmi ?

TarkanColl
16-02-11, 21:23
Bütün konserlerde buluşturmalar yapacağız...

jetaime
16-02-11, 21:25
paris yep yep yep

TARQANIM
16-02-11, 22:05
viyanayada gelirse daha sonraki konser turunda bende tanismak isterim tarkanla

orhan89
16-02-11, 22:30
Fazla aktif sayilmasamda sansimi deniyorum: BELCIKA HASSELT

SelenYasavul
16-02-11, 22:32
Ben Frankfurtdaki konsere gidecegim (:
ve uzaklardan gelecegim.. sadece Tarkani görmek icin (:

SelenYasavul
16-02-11, 22:34
vee ilk defa konserine gidecegim :)

siboss1992
16-02-11, 22:39
Bende Düsseldorf da ki konserine gidecegim

denizarya
16-02-11, 22:44
bütün konserlerdeee yapilacakmisssss bulusturmalar...:)))) bi kere yazdim yine yaziyorummm 24 nisan düsselorf konserindeyim bennn...egerr benimöyle bir sansi olursa..ben sevioncten ne yaparimmmmm :)))) amaa hak edenn gercekten bu site icin ugras verene verilsin tabi o sanss...egerki bende onlardan biriysem ne mutlu bana elbet

twilight
16-02-11, 22:48
Ya bi sey söylicem ben...
Bazi arkadaslar Tarkani hic görmemis,görmek istiyorlar ok...Zaten en büyük isteklerden birisidir en sevdigi sanatciyi görmek...Ama bazilari görmüs,heralde yanina da Tarkanla resim cekilmis ki koymus,yada imza almis ki koymus...Yani tabi bir sey diyemem tekrar Tarkani görmek isteyenle de olabilir ama yani hic göremeyenler de var yani degil mi? :)

ayrilik_zor
16-02-11, 23:03
Düsseldorf ve Amsterdam konserine gidicem

sevgiliye
17-02-11, 00:29
24.04 düsseldorf

**MegaStarkan**
17-02-11, 01:37
Gecen bulusmalarda Tarkan'i henüz görmeyen üyelere öncelik tanidigimiz gibi, bu bulusmada da öncelik verilicektir. Gecen bulusmalarda edinen tecrübeye dayanarak bu sefer forumda aktif olmalari en önemli sartimizdir, yorumlari ile tanimadigimiz üyeleri TarkanColl adina yollayamayiz. Arti tecrübemiz de gösteriyor ki, cogu zaman TarkanColl bulusmaya kadar arac olarak kullanilmakta sonradan unutulmakta. Bu acidan hergün foruma girerek aktif/güncel durumda olmaya calisan foruma bagli ve kidemli olan üyelerin - bulusmus olsalarda - desavantajlari olmasina karsiyim. Bu yüzden herkese cagrim, forum hayatiniz benim sahsi oyum icin önem tasimakta. Konserlere kadar cok sey degisebilir, iyi bir izlem yaratmaniz sizin elinizde; kisa sürede pozitif anlamda yükselis yaklayan üyelerde de bulusma mümkün olabilir.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan I.

Cheek.Arzu
17-02-11, 01:59
paris yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees !

twilight
17-02-11, 01:59
O zaman benim Tarkan'la görüsme imkanim direct 0 yani...
Gecmis hatalarim,genis zamanda yapmis oldugum hatalarim...Off ki ne off...
Pozitiv anlamda da tek düzelme olmayan üye benim heralde...Her gün farkli bir vaka...
Her gün birisiyle tartis,her zaman uyaril,yada forumdan sutlan...bilmem kacinci üyeligimdir bu bilemiyorum... ya bi sey yapsaniz da her seye 0 dan baslama gibi bir seyimiz olsa...olmuyor mu?ne bileyim iste,hatalarimi yok sayamazsiniz tabi ki...ancak ne bileyim?Tarkani ne kadar sevdigimi herkes biliyordur heralde...elestirilerimi de cok sevgiden mi yapiyorum bilemiyorum artik...herseye 0 dan baslamak demisken;tarkanin da sarkisini söylemeden gecemicem...her gün yagmur yagabilir,insan hata yapabilr,birbirmize tutunursak belki günes dogabilir...hani hic mi günes dogma sansi yok?beni de birazcik anlamalisiniz yani...bilmem kaç bin insan tarkanla görüsmüs,tanismis,sarilmis,resim cektirmis...benimse cakma olup olmadigni bile bilmedigim bi imzam vardi...onu bile tarkanin yanindan birisi(adini söylemeyim hic,forumu takip ediyorsa kizmasin bana)photoshopla yapip yapmadigini bilmiyorum....neyse,tekrarliyorum...Sizi yada Tarkani üzecek cok sey yaptim,sevgili adminlerim...ama 0dan baslayamaz miyiz herseye?Sil bastan baslamak gerek degil midir bazen! :(((

**MegaStarkan**
17-02-11, 02:17
Konumuz Avrupa konserleri. Vakit geldiginde bunlari yazarsin - no drama. Bu arada ne ben nede baskasi sandigin kadar sivri oldugunu düsünüyordur. Bu acidan ne hergün uyariliyorsun nede ciddiyet biciyorsun. Bu konular gündem olmamali.

Her yeni bir üyelik, yeni bir kimliktir. Eskilere dönersen eskilerle hatirlanirsin.

Saygilar

ece**
17-02-11, 11:12
ooo :) bizim ki gibi güzel bi buluşma olur inşallah avrupa turnesindeki tüm buluşmalar :) herkesin kalbi güp güp atıyodur şimdiden :) seçilecek olan adayları şimdiden tebrik ediyorum :))

gence
17-02-11, 11:55
Umarım tanışma fırsaı olan arkadaşlar şanslarının bilincidinde olur ve o anın tadını çıkarırlar:)İnanılmaz güzel bir heycanı olacaktır:)Ben de Almanya'da olacağım o tarihlerde fakat bilet alamayabilirim çünkü öğren ci bütçesine fazla geliyo.Tarkan bana konser bursu verirse de hayır demem hani:)Ben Regensburg'ta olacağım.Münih yakın olduğundan, Münih konser bursu istiyoruuuumm:)))

Yakisikli89
17-02-11, 12:32
Ebru abla, süpersin.

Ben allah nasip kismet ederse Münih'deki konsere gidecegim.

TarkanColl
17-02-11, 13:15
Kenan'ın da dediği gibi, forumda aktif veya kıdemli olup Tarkan ile hiç görüşmemiş üyelerimize öncelik vermekle birlikte, Tarkan ile daha önce görüşmüş aktif ve kıdemli üyelerimiz de buluşmalara katılacaklardır...

Lorenser
17-02-11, 16:57
merhaba Ebru , ben Amsterdam konserinde olacagim mumkunse yine bulusmak istiyorum , tesekkürler

secil.06
17-02-11, 20:42
harika bu haberler ya süpersiniz form yöneticilerine cok teşekürler konserlere katılan bütün fanlar umarım ilkkez görülenler secilir,secilmeyenler üzülmesin konser de olmak da süper dir

xurush'nine
17-02-11, 20:54
Hadi bakalim Tarkanin ve Tarkancoll'cularin Avrupada yolu acik ola!!! :)
Tarkan nerde Tarkancoll orda!

tarkan_aski
17-02-11, 21:05
Düsseldorf :)

Tarkan2006
17-02-11, 21:08
Frankfurt :)

TEVETOGLU
17-02-11, 22:29
Fotoğraf çekmeyi sakın unutmayın yani. :)

denizarya
17-02-11, 22:32
konserde kendisiyle tanisma sansina erecek kisilere acaba nasil haber edilecek ve o görüsme nasil saglanacak...merak ettim? biri bilgilendirebilir mi beni acaba :))

sit
17-02-11, 22:32
slm ben tarik aydin isvicreden .. BREGENZ KONSERINE GIDECEM:)

sit
17-02-11, 22:56
Avrupadaki Arkadaslarimiz icin Deniz Arslan +43/699/171 99 307Telli
Arslan +43/676/525 24 21Vorverkaufspreise bis 31. März 2011:Kategorie
1: 38,-- EuroKategorie 2: 58,-- EuroVIP-Tickets (auf Anfrage)

VIP KONSER ÖNCESI TARKAN LA GÖRÜSMELER ICIN , VE KONSER BOYUNCA , YEME ICME BEDAVA ,, AYRICA KONSER HALL IN EN ÖN KISMINDA BULUNMANIZ ICIN !! BILGINIZE ....

badboyserkan
17-02-11, 23:00
konserde kendisiyle tanisma sansina erecek kisilere acaba nasil haber edilecek ve o görüsme nasil saglanacak...merak ettim? biri bilgilendirebilir mi beni acaba :))

Secildiklerine dair sitemizdeki sistemde özel mesaj yolu ile bildirilecektir.

denizarya
17-02-11, 23:26
Secildiklerine dair sitemizdeki sistemde özel mesaj yolu ile bildirilecektir.

tessekürler öncelikle :) peki secilen arkadaslara bilgi verildikten sonraa konserde bulusma nasil gerceklesek acaba..konserde o arkadaslari yönlendirecek kisiler mi olacak yani tarkana götüren kisiler mi olacak?? kusura bakmayin sorularimla sikmakta istemem ama cidden merak ettgimden soruyorum :))

badboyserkan
17-02-11, 23:45
tessekürler öncelikle :) peki secilen arkadaslara bilgi verildikten sonraa konserde bulusma nasil gerceklesek acaba..konserde o arkadaslari yönlendirecek kisiler mi olacak yani tarkana götüren kisiler mi olacak?? kusura bakmayin sorularimla sikmakta istemem ama cidden merak ettgimden soruyorum :))

Seçilmiş kişilerden bir kişi belirlenerek veya yönetimden orada olacak kişiler esasında hitt music ekibinden yetkili kişilerle iletişimde kalarak konserden önce kulis tarafında belirli bir zaman diliminde tarkan ile buluşma gerçekleşecektir.Tarkancoll kapsamı altında gerçekleşecek bu organizasyonlarda olgun fan kültür bilinci esasında gerçekleşmesini ve yapılmasını arzu ediyoruz.

M-Yildiz
17-02-11, 23:55
Ben Danimarkadan katiliyorum ve 15 senelik Tarkan hayranligimda maalesef hic görüsmedim Tarkanla.
Berlin konserine gitmeyi düsünüyorum. Insallah yardimci olursunuz :)

FiIiz
18-02-11, 00:19
13 ya$indan beri, yani Tarkanin ciktigi ilk günden beri büyük bir hayraniyim. Tarkanla bulu$ma zamani geldi ve coktaaan gecti bile. :-) In$allah Frankfurtta bulu$ma $ansim olur. Selamlar ve herkese bol $anslar. :-)

m3hm3t
18-02-11, 00:26
Dogum günümden iki gün once olan Münih Konserinde olacagim. Eyer görüsebilirsem kendisiyle bana simdiye kadar yapilan en büyük dogum günü hediyesi olacak :)

Rumeli59
18-02-11, 00:49
13 ya$indan beri, yani Tarkanin ciktigi ilk günden beri büyük bir hayraniyim. Tarkanla bulu$ma zamani geldi ve coktaaan gecti bile. :-) In$allah Frankfurtta bulu$ma $ansim olur. Selamlar ve herkese bol $anslar. :-)

sonunda geldin;-)) aramizda hosgeldin hemde dogru yerdesin umarim burda aktif kalirsin;-)))

bounce
18-02-11, 01:41
Bence Avrupa'daki konserlerde Serpil'in olması lazım Tarkancoll u en iyi şekilde temsil eder neyin yapılıp neyin yapılmayacağını çok güzel anlatır ,sıkıntı yaşanmaz yani :)
Tarkanla buluşan arkadaşlarda vefalı olurlarsa daha güzel olur. Yönetimdeki insanlara bi teşekkürü çok görmemek lazım.

TarkanColl
18-02-11, 11:04
Bence Avrupa'daki konserlerde Serpil'in olması lazım Tarkancoll u en iyi şekilde temsil eder neyin yapılıp neyin yapılmayacağını çok güzel anlatır ,sıkıntı yaşanmaz yani :)
Tarkanla buluşan arkadaşlarda vefalı olurlarsa daha güzel olur. Yönetimdeki insanlara bi teşekkürü çok görmemek lazım.

Serpil Ankara temsilcimiz... Yurt dışı organizasyonu ile bizzat ben ilgileniyorum...

duyguch
18-02-11, 11:36
Paris!!!! Tarkan bekliyoruz seniiiiiiiiiiiiiiiiiiii:29:

fener01
18-02-11, 14:35
Pariiiiiiiiiiisssssss !!! :17:

Ozlem-D
18-02-11, 15:08
Tarkan'ın Paris'e geleceğini ilk duyduğumda inanamadım. Çok sevindim! Ama gidemiyecem maalesef, Türkiyeye gittiğimde göremiyorum, burda yaşamama rağmen göremiyorum, Paris'e gelcek, yarım saatlik bi yol Le Zenith, ama gidemiyecem;çok üzücü... Biletleri araştırdım falan ama götürecek insan yok! Hergün, belki bi mucize olurda giderim, belkilerle uyanıyorum. İnşallah giderim.. İki hayalim var, biri Tarkan'ın konserine gitmek onu görmek diğeri ise tuttuğum takımın maçına gitmek. İkiside olacak inşallah, ikiside olacak... Seviyorum Seni Tarkan !

Tarkaan87
18-02-11, 15:08
Amsterdam konserii.. Tarkan ile tanismayi cok istiyorum

jetaime
18-02-11, 16:23
Tarkan'ın Paris'e geleceğini ilk duyduğumda inanamadım. Çok sevindim! Ama gidemiyecem maalesef, Türkiyeye gittiğimde göremiyorum, burda yaşamama rağmen göremiyorum, Paris'e gelcek, yarım saatlik bi yol Le Zenith, ama gidemiyecem;çok üzücü... Biletleri araştırdım falan ama götürecek insan yok! Hergün, belki bi mucize olurda giderim, belkilerle uyanıyorum. İnşallah giderim.. İki hayalim var, biri Tarkan'ın konserine gitmek onu görmek diğeri ise tuttuğum takımın maçına gitmek. İkiside olacak inşallah, ikiside olacak... Seviyorum Seni Tarkan !

sen nerde yasiyorsun canim ???

loubna
18-02-11, 17:21
Ben paristeyim ve konsere gidiyorum insallah onunla tanisabilirim :)

pare pare
18-02-11, 18:28
Azerbaycan Baku Konserini bekliyorum ....

dafoune
18-02-11, 19:27
Ben paris'teki konserine gidiyorum insallah.
Billetleri aldim :)
çok heyecanliyim !

Tarkanla gorusmek için ne yapmak lazim ? =)

Herkese bol sanslar. ve iyi eylenceler konserlere gidenler

Sibel
19-02-11, 00:12
Stuttgart:))))!!!!!
Konser gününü heyecanla bekliyorummm:)

vildan75
19-02-11, 00:21
Paris
sabirsizlikla bekliyorum 16 nissan i

jetaime
19-02-11, 02:01
amannn ne kadar fransizlar buraya gelmis wow super olmus

tarkankolik1972
19-02-11, 17:55
işte TARKANCOLL farkı çok güzel fikir göremiyen fanlarda görebilecek, şimdiden konsere gidecek olan fandaşlarıma iyi eğlenceler diyorum..

brigitte
19-02-11, 22:27
merhaba !!!
bemim adim Brigitte. Ben Paris'pe yasiyorum benim turkcem az
ben Paristeki konsere gidiyorum ve insallah Tarkan gorusebilirim
bu benim için bir ruya ki gerçek olabirir

bu messaje internet le çevrildim.

jetaime
20-02-11, 01:02
merhaba !!!
bemim adim Brigitte. Ben Paris'pe yasiyorum benim turkcem az
ben Paristeki konsere gidiyorum ve insallah Tarkan gorusebilirim
bu benim için bir ruya ki gerçek olabirir

bu messaje internet le çevrildim.

ooooo benim brigitte abla geldi wowwwwww cok guzel olmus cok seviyorum seni :29:

denizarya
20-02-11, 01:09
kim tarkani görme sansina erecek cok merak ediyorum :))

secil.06
20-02-11, 12:36
Tarkan coll ailesi farkıyla şanslı olacak olan kişileri şimdi den tebrik ederim yakın zaman da liste belli olur

catlaq bebeq
21-02-11, 22:04
Ben 24.04.2011 tarihindeki Düsseldorf konserinde olacagim bana dogum günü hediyesi olacak ama tabii ki TARKAN ile görüsme firsatim olsa ömrüm boyunca yasadigim en ama en cok güzel sey olurdu bol bol dua edecegim INSALLAH bir kere de olsa görebilirim :D

SunaLea
22-02-11, 21:13
tarkan-fransa

bocuk86
23-02-11, 22:44
Paris -- Zenith (-:
umaRim sansLi kisiLerden Biri oLurum bugun uye oldum ama sansimi denemek istiyoRum :$ biLetimi aLdim ve 16 Nisani buyuk heycanLa bekLiyorum :) Kolay geLsin tsk ederiz bu imKan icin ..

GaëlLe GüneşHh
24-02-11, 00:25
ii aksamlarrrr !!!
l have my ticket for the 16 / 04 / 2011 in PARiiiiiSSSSS and l wanted to say that l REALLY WANT TO SEE TARKAN DURiNG THE MEETiNGGGGG so pls make my wish comes truuuuueeeee !!!!

jetaime
24-02-11, 00:28
ii aksamlarrrr !!!
l have my ticket for the 16 / 04 / 2011 in PARiiiiiSSSSS and l wanted to say that l REALLY WANT TO SEE TARKAN DURiNG THE MEETiNGGGGG so pls make my wish comes truuuuueeeee !!!!

i hope my dear friend that your dream will be real
i send you a lot of kiss

SelenYasavul
24-02-11, 01:46
bunu organize edene adminlere benim adima cok tesekkür ederim :)

andrea-tarkan-fan
25-02-11, 00:11
Also ich würde ihn gerne in Berlin treffen... :29:
Vielleicht können Träume ja ein 2. mal wahr werden... damit man es auch glauben kann...

Slm

:54::35::52::30::35::48: :17:

alafrancia
26-02-11, 15:43
merhabalar herkese, tarkan in paris e konser verdigini duyunca acayip sevindim, Olympia da verdigi en son konserden tam 12 sene gecti ve Zenith konseri de kacirilmaz yani. Paris e katilacam, Tarkan in dunyaya acilmasinin ilk adimlari Fransa da eylul 98 de Polygram in albumu ilk sefer Fransa ya piyasa ya surmekle baslamisti, Onun icin Fransa nin Tarkan icin ozel bir yerdir.Hersey o yerden basladi. " Tarkan a Paris" hic kacirilir mi?

Gorusmek uzere

catlaq bebeq
26-02-11, 22:58
ben tarkani görebilmek icin herseye raziyim elimden ne gelirse yaparim bi yandan umudum cok ama bir yandanda hic yok hafta icinde calistigim zaman internete fazla vaktim olmuyor ama dedigim gibi alimden gelebildigince caba gösterecegim insallah bu duyguyu bende bir kez olsun yasayabilirim hayalimde oldugu gibi :))

sidar
27-02-11, 01:25
Düsseldorfa kimlerin gidecegi nezaman beli olucak acaba ??
bide kac kisi götürülüyor ??

badboyserkan
27-02-11, 01:53
Düsseldorfa kimlerin gidecegi nezaman beli olucak acaba ??
bide kac kisi götürülüyor ??

Avrupa konserlerinde tarkancoll etkinliklerin duzenlenmesi birazda talebe bagli gelisiyor.Ozellikle bulusma etkinlikleri icin paris ve dusseldorf konserleri icin yogun kisi talebi var.Gerekli bir sayi olcutunde kisiler secilecek.Kimlerin secildiginin duyurusu, avrupa konser turnesi oncesi bir kac hafta kala duyurumu forumda yapilacak.

sidar
27-02-11, 01:58
okey tesekürler

jetaime
27-02-11, 02:28
Evet beklemek lazim yaa ama insallah hersey iyi olacak

**MegaStarkan**
27-02-11, 02:50
Nachdem private Nachrichten von ua. nicht-türkischsprachigen Mitgliedern erhalten werden, fasse ich kurz das Auswahlverfahren auf Deutsch für alle zusammen.

Die Bedingungen richten sich nach der Zahl an produktiven Beiträgen im Verhältnis zum Mitgliedsdatum. Vorzugsweise werden diese Mitglieder und die V.I.P Mitglieder berücksichtigt, wobei bei Platzmangel eine Einschränkung zum Nachteil desjenigen ausfallen wird, der bei einer ähnlichen Organisation teilnahm. "Das Verhältnis zum Mitgliedsdatum" impliziert auch neue Mitglieder, die sich durch ihre Beiträge außerordentlich hervorheben oder positiv auffallen.

Wir werden versuchen, eine möglichst gerechte Lösung zu finden, jedoch wird es in den meisten Fällen nicht genügen, hier durch einen einzigen Beitrag zu werben. Wir haben daher berechtigtes Interesse, ein Mindestmaß an Aktivität im Forum zu erwarten, da die gewählten Mitglieder das Forum vertreten werden und erfahrungsgemäß für den Fortbestand solcher Organisationen ausschlaggebend sind.

Die Zahl der gewählten Mitglieder wird voraussichtlich mindestens 5 und nicht über 10 belaufen. Die Zahl kann je nach Konzert variieren. Genaue Angaben liegen noch nicht vor und werden unmittelbar vor den Konzerten festgelegt. Dieser Thread dient vor allem für eine optimale Einschätzung der Nachfrage und bietet den Mitgliedern die Möglichkeit, in die engere Auswahl zu gelangen. Für die einzelnen Konzerte wird voraussichtlich eine gesonderte Bekanntgabe erfolgen.

Beste Grüße
Kenan Ibili

Bu mesaj Türkce diline sahip olmayan üyeler icin bilgi amacli yazilmistir; Almanya ve Avusturya ülkeleri icin secim kriterleri dile getirmektedir.

denizarya
27-02-11, 03:10
Nun wissen auch die nicht türkischen Mitglieder bescheid:)) Wie gesagt, ich hoffe diese vielleicht einmalige Chance wird an Mitglieder gegeben, die für diese Seite soweit es geht versuchen etwas zu tun und echte tarkan Fans sind aber ich bin mir auch sicher, dass die Entscheidung wer alles tarkan live sehen darf, richtig getroffen wird :))

Ich wiederhole glaube ich zum zweiten mal, auch wenn es vllt. nicht so gut ankommt, ich werde am 24. april in düsseldorf sein und habe bisher tarkan niee live gesehenn :(

Rumeli59
27-02-11, 03:22
Ich wiederhole glaube ich zum zweiten mal, auch wenn es vllt. nicht so gut ankommt, ich werde am 24. april in düsseldorf sein und habe bisher tarkan niee live gesehenn :(

Keine panik, am 24 April wird´s du ihn LIVE sehen!!!

tarkan_aski
27-02-11, 15:39
dayim ve kuzenimle birlikte Vip biletini aldik. Umarim tarkanla görüsme sansimiz olcak ..

secil.06
27-02-11, 15:44
herkeze iyi elenceler şimde den : )

alafrancia
27-02-11, 21:41
Baya gordugum kadariyla paris konserine yogun bir talep var. 12 sene gecmesine ragmen, inanirmisiniz ama hala Tarkan in ismi Fransa da unutulmadi . Olay oyle ki, muzikleri barlarda ve diskolarda bugun rastlamak mumukun.. Onun icin , umarim ki bu konser ve ilgi sayesinde, Tarkan Fransa, basta olmak uzere, butun Avrupa da ki unune tekrar kavusur. Seneler boyunca albumlerini neden Fransa da piyasaya surmedigini anlamadim ve hala anlamiyorum. 1999 dan beri hep bunu istemistim ,bakip ve gorucez artik.
Bu arada, Paris konserinde , konseri bir grup olarak izlemek isterim. Oyle bir sans var mi dir bilmiyorum ama gercekten super olur.

Tarkancoll ailesine calismalarinda basarilarin devamini dilerim ve bizleri Tarkan a daha yakin olmamiza sagladiklari icin cok tesekkur ediyorum.

pare pare
27-02-11, 22:17
Azerbaijan Baku Konseri Ne Zaman...?

jetaime
27-02-11, 22:43
Baya gordugum kadariyla paris konserine yogun bir talep var. 12 sene gecmesine ragmen, inanirmisiniz ama hala Tarkan in ismi Fransa da unutulmadi . Olay oyle ki, muzikleri barlarda ve diskolarda bugun rastlamak mumukun.. Onun icin , umarim ki bu konser ve ilgi sayesinde, Tarkan Fransa, basta olmak uzere, butun Avrupa da ki unune tekrar kavusur. Seneler boyunca albumlerini neden Fransa da piyasaya surmedigini anlamadim ve hala anlamiyorum. 1999 dan beri hep bunu istemistim ,bakip ve gorucez artik.
Bu arada, Paris konserinde , konseri bir grup olarak izlemek isterim. Oyle bir sans var mi dir bilmiyorum ama gercekten super olur.

Tarkancoll ailesine calismalarinda basarilarin devamini dilerim ve bizleri Tarkan a daha yakin olmamiza sagladiklari icin cok tesekkur ediyorum.

Slm canim bizde gidiyoruz beraber gidebiliriz sen hangi bilet aldim ?

andrea-tarkan-fan
28-02-11, 00:12
Danke kenan für die übersetzung! :-)

Aktiv "sein" und "können" sind ja bei mir leider 2 verschiedene paar schuhe :-(
Ich möchte gern mehr aktiv sein, aber kann es nicht.
Kann ja nich einfach was wo hin posten, wo ich nich weiß ob es da richtig is...
Ausser wenns wieder um konzertfotos geht ;-). Und immer wen fragen was wo steht oder was wo hingehört, dass möchte ich ja auch nicht. Stelle ich mir für diejenigen nervig vor... wenn ich dauernd nachfrage. Naja;-)

Ich wünsche allen viel glück und hoffe, dass der traum für möglichst viele wahr wird...!

Viele grüße

Nachdem private Nachrichten von ua. nicht-türkischsprachigen Mitgliedern erhalten werden, fasse ich kurz das Auswahlverfahren auf Deutsch für alle zusammen.

Die Bedingungen richten sich nach der Zahl an produktiven Beiträgen im Verhältnis zum Mitgliedsdatum. Vorzugsweise werden diese Mitglieder und die V.I.P Mitglieder berücksichtigt, wobei bei Platzmangel eine Einschränkung zum Nachteil desjenigen ausfallen wird, der bei einer ähnlichen Organisation teilnahm. "Das Verhältnis zum Mitgliedsdatum" impliziert auch neue Mitglieder, die sich durch ihre Beiträge außerordentlich hervorheben oder positiv auffallen.

Wir werden versuchen, eine möglichst gerechte Lösung zu finden, jedoch wird es in den meisten Fällen nicht genügen, hier durch einen einzigen Beitrag zu werben. Wir haben daher berechtigtes Interesse, ein Mindestmaß an Aktivität im Forum zu erwarten, da die gewählten Mitglieder das Forum vertreten werden und erfahrungsgemäß für den Fortbestand solcher Organisationen ausschlaggebend sind.

Die Zahl der gewählten Mitglieder wird voraussichtlich mindestens 5 und nicht über 10 belaufen. Die Zahl kann je nach Konzert variieren. Genaue Angaben liegen noch nicht vor und werden unmittelbar vor den Konzerten festgelegt. Dieser Thread dient vor allem für eine optimale Einschätzung der Nachfrage und bietet den Mitgliedern die Möglichkeit, in die engere Auswahl zu gelangen. Für die einzelnen Konzerte wird voraussichtlich eine gesonderte Bekanntgabe erfolgen.

Beste Grüße
Kenan Ibili

Bu mesaj Türkce diline sahip olmayan üyeler icin bilgi amacli yazilmistir; Almanya ve Avusturya ülkeleri icin secim kriterleri dile getirmektedir.

secil.06
28-02-11, 20:03
secilmek için herkeze bol şans

SunaLea
28-02-11, 21:50
Ben bir şeyi merak ediyorum mesajın birinde 1 hafta öncesi açıklanıcak demişler ? biraz fazla geç degilmi bu süre ? Hem nasıl tarkanın yanına ulaşılıcak Pass olmadan almazlar içeri kimseyi , Yani gördügüm kadarıyla öyle oluyor büyük salonlarda Nede olsa tek kapıdan giriş yapılıyor adamlar biletlerini yırtıyo gidiyon yada makineden geçiriyo yerine oturuyon ..Eğer pass'ın varsada gösteriyorsun ?E buda konser sonrası olucagını tahmin ediyorum Ben hiç konser sonrası biyerlere gitmediğim için merak ediyorum Nasıl olucak :9:

jetaime
28-02-11, 23:34
Ben bir şeyi merak ediyorum mesajın birinde 1 hafta öncesi açıklanıcak demişler ? biraz fazla geç degilmi bu süre ? Hem nasıl tarkanın yanına ulaşılıcak Pass olmadan almazlar içeri kimseyi , Yani gördügüm kadarıyla öyle oluyor büyük salonlarda Nede olsa tek kapıdan giriş yapılıyor adamlar biletlerini yırtıyo gidiyon yada makineden geçiriyo yerine oturuyon ..Eğer pass'ın varsada gösteriyorsun ?E buda konser sonrası olucagını tahmin ediyorum Ben hiç konser sonrası biyerlere gitmediğim için merak ediyorum Nasıl olucak :9:

merrak etmeyin hersey yavas yavas aciklacaklar canim
bide normalda konser onceden olacak :20:

Canesin Tevetoglu
04-03-11, 23:41
Ben Düsseldorf , Amsterdam , Frankfurt , Berlin , Hasselt'aki Tarkanin konserlerine gidecem

asltrkn
04-03-11, 23:45
Harikasınız TarkanColl ! Sayenizde yine birçok kişinin hayalleri gerçekleşecek,konserlerde bulunamayacak olsamda,ben bile heyecanlandım :) Dilerim her sevenine,kısmet olur bu anlar:) Şimdiden herkese bol şanslar...

Canesin Tevetoglu
04-03-11, 23:51
Ben Amsterdam , Düsseldorf , Frankfurt , Berlin , Hasselt'taki konserlere gidecem:4:

denizarya
04-03-11, 23:56
Ben Amsterdam , Düsseldorf , Frankfurt , Berlin , Hasselt'taki konserlere gidecem:4:

massallahhh!! :))) acaba bu konserlerin arasinda hangii sehir favorin olacak :)

siboss1992
05-03-11, 00:21

görüsme konserden önce oluyor ve passaporta felanda bakilmiyor.
iki sene önce gittigimde Levent Agaogluya bir mesaj gönderildi biz tarkancolldan geldik diye. görüsmeye gitmeden telefon numaralara bakildi öyle girildi.

olguhan
05-03-11, 00:51
merhaba herkese... tarkancoll'da bir sürü üyeliğim var ama şifrelerimi unuttuğum için sil baştan başlamak zorunda kalıyorum. 2007'den beri üye olmam gerekiyor normal şartlar altında. işin garip tarafı kendimi çok garip hissediyorum. çünkü tarkancoll'un ankara fan toplantısına da dahil olamamıştım ben üyeliğimin aktifliğinin düşük olmasından dolayı. konsere gitmiştim ama. şu anda hollanda'da değişim öğrencisiyim ve amsterdam konserine katılacağım. tarkan international üyesiyim. bence artık bu benim için bir işaret. ankara'da da tarkancoll beni almadı, sıra bende bence :))) @amsterdam heyecandan ölebilirim :)) olasılığı bile insanı delirtir...

alafrancia
05-03-11, 06:15
Slm canim bizde gidiyoruz beraber gidebiliriz sen hangi bilet aldim ?

kac kisi varsiniz ? evet biletim var

jetaime
05-03-11, 08:21
kac kisi varsiniz ? evet biletim var

benmle 10 kisi var falan filan :4:

sally
05-03-11, 19:51
Düsseldorf :))

eylemci33
06-03-11, 06:59
ben stuttgart,dan eylem huber tarkanin 03.04 stuttgart konserine simdiden biletimi aldim.cok mutluyum,diliyorumki onunla tanisma sansini yakalarim ben onu sevmiyrum tapiyorum resmen.

yine ben Eylem,tarkanin 03 .04. 2011 .stuttgart konserin porshe arena konserini kacirmayin arkadaslar.

Tarkaan87
07-03-11, 15:43
Amsterdam Konserinde Tarkan ile tanismayi cok istiyorum..biletimi sahne onunden aldim cok mutluyum

denizarya
07-03-11, 16:43
konserlerin baslamasina 3 hafta kaldii..hadi hayirliisiii :))))))))

jetaime
08-03-11, 00:27
cok heycanliyim vallah

SunaLea
09-03-11, 01:50
ay ne güzel bi duygu, bütün tarkan sevenlerle biarada olmak hep bir agızdan şarkılarını söylemek konserlere bayılıyorum........

alafrancia
10-03-11, 19:55
sevgili tarkancoll yonetimi,

sizlere bir sorum olacakti. Simdi amerika dan gelecek bir amerikali arkadasim var ve paris e sirf konser icin geliyo. Simdi kendisi tarkan coll a uye degil ama eger bu bulusma yarismasina ya katilmak isterse acaba mumkun olur mu? olursa herhangi bir kosul var mi yabanci fanlar icin?

cok tesekkurler , kendinize iyi bakin,

secil.06
10-03-11, 20:26
bence üye olmalı yönetim tam detaylı bilgi verecekdir ama üye ve aktif olması gerekiyo bildim kadarıyla

badboyserkan
10-03-11, 20:43
sevgili tarkancoll yonetimi,

sizlere bir sorum olacakti. Simdi amerika dan gelecek bir amerikali arkadasim var ve paris e sirf konser icin geliyo. Simdi kendisi tarkan coll a uye degil ama eger bu bulusma yarismasina ya katilmak isterse acaba mumkun olur mu? olursa herhangi bir kosul var mi yabanci fanlar icin?

cok tesekkurler , kendinize iyi bakin,

Sitemize bireysel üye olan ve belirtilen tarihlerde konserlere giden herkes Tarkan ile tanışma fırsatı için verilen bu tatlı yarışa katılabilir. Tabi ki sitemizdeki aktifliğe kıdemli oluşumuna göre ve tarkanla hiç görüşmemiş üyelerimizden bir seçme,derleme ve süzgeçleme yapıyoruz. Ayrıca yeni uyelerimizde fırsat tanıyoruz.Genel olarak,basvuran uyelerimiz arasindan belirli bir sayi dogrultusunda seçimi olacağından iyi şanslar demek kalıyor :)

TarkanColl
10-03-11, 22:01
Almanya Stuttgart, Münih, Berlin, Frankfurt

Belçika Hasselt,

Avusturya Bregenz

Hollanda Amsterdam

konserleri için katılımınızı bekliyoruz...

denizarya
10-03-11, 22:22
düsseldorf ve paris sehirleri icin yani belirlendi mi kimlerin gidecegi ? :)

Yakisikli89
10-03-11, 22:26
Ben: Seren Sahin
Kardesim: Tulga Sahin

Münih Konseri [21.Nisan 2011]

Saygilar

:41:

Sibel
11-03-11, 13:18
Tarkanla tanismak istiyorummmmmmmm
konsere cok az kaldi cokk heyecanliyim:)

Stuttgart!

TarkanColl
11-03-11, 19:54
Kötü haber,

Düsseldorf konserine katılım çok fazlaymış ve buluşmaya katılacak fan grubu seçilmiş. Sanırım Hitt yabancı hayranlara öncelik tanıdı. Malesef Düsseldorf için buluşma olmayacak.

Düsseldorf konserine katılacaklar diğer konserlere gidebilirlerse tekrar görüşme şansı yakalayabilecekler...

Sizler adına ben de çok üzgünüm. Türkiye'ye gelemeyen yurt dışındaki kişilere hak tanınmış malesef... :(

gence
11-03-11, 20:26
münih konserinde görüşmek istiyorum.Şu an Regensburg'tayım.Fakat en ucuz yolla gidip gelmem gerektiği için hemen konser çıkışı bana yardım edebilecek ve en azından İngilizce bilen arkadaşlar da olursa:)Ne çok şey istedim:)

secil.06
11-03-11, 20:40
cok üzüldüm keşke Türk olan fanlar adına buluşma gercekleşseydi
yurt dışınndaki fanların yerin de olmak isteyecek konserde olan herkez şans umarım bir dahaki konsere

denizarya
11-03-11, 21:30
Kötü haber,

Düsseldorf konserine katılım çok fazlaymış ve buluşmaya katılacak fan grubu seçilmiş. Sanırım Hitt yabancı hayranlara öncelik tanıdı. Malesef Düsseldorf için buluşma olmayacak.

Düsseldorf konserine katılacaklar diğer konserlere gidebilirlerse tekrar görüşme şansı yakalayabilecekler...

Sizler adına ben de çok üzgünüm. Türkiye'ye gelemeyen yurt dışındaki kişilere hak tanınmış malesef... :(

offfff cok kötü yaaaaaa...okadar umutla beklerken :((

**MegaStarkan**
11-03-11, 22:41
Basvuran her üye'ye özel mesaj atilmistir - eger unutdugum biri var ise, benimle iletisime girsin; Düsseldorf konseri icin basvuran üyeler eger diger bir sehirde konsere gidicek ise Adini ve Soyadini bana iletsinler lütfen.

Verilen karar ne yazik ki - her ne kadar HiTT sirketin argümanini yetersiz bulsam da - kesindir, degistirilmesi mümkün gözükmüyor.

Saygilar

denizarya
11-03-11, 22:47
düsseldorfa gidenler icin hic mi sans yok..iki kisi daha gitse tarkancoll ailesinden ne olurdu sanki :(( heyecanla bekliyorduk valla

yurt disinda yasayan ve türkiyeye gelemeyen fanlara bu sans tanilmis...ama bizde türkiyeye gidemiyoruz bizde yurtdisinda yasiyoruz ? :((

TarkanColl
11-03-11, 22:52
Çok ısrar ettim zorlayalım dedim... Bizim fanlarda yurt dışında ve Türkiyeye gelemiyor dedim. Tarkan ile hiç görüşmediler dedim...

Kesin "olmaz" cevabı aldım malesef :(

Hatta Türkler Türkiye'de buluşsun imasını bile aldım. Türkiyede de zor görüşüyoruz gerçi...

denizarya
11-03-11, 23:06
Çok ısrar ettim zorlayalım dedim... Bizim fanlarda yurt dışında ve Türkiyeye gelemiyor dedim. Tarkan ile hiç görüşmediler dedim...

Kesin "olmaz" cevabı aldım malesef :(

Hatta Türkler Türkiye'de buluşsun imasını bile aldım. Türkiyede de zor görüşüyoruz gerçi...

cok tesekkürler ebru abla cabalarin icin..ne yapalimm..tarkancoll elinden geleni yaptii..görüsme sansini yakalayanlara iyi eglenceler :(

Rumeli59
11-03-11, 23:21
tahmim ettim zaten.... üzgünüm:-(

TARKANFREAK
11-03-11, 23:38
canlari sagolsun :) yeterki tarkan konsere gelsin:22:

jetaime
11-03-11, 23:48
cok uzuldum size icin :-(
kenan mesajim aldin mi ?

Rumeli59
12-03-11, 00:10
Ebru Can
Frankfurt

Tarkan2006
12-03-11, 00:13
Serkan Kaymak
Frankfurt

FiIiz
12-03-11, 00:50
Bazi Türkiyede ya$ayanlarimiz, bizim burda ne cektigimizi bilmiyorlar, Türkyieyi ne kadar cok sevdigimizide bilmiyorlar.
Anneannelerimizi, Dedelerimizi ne az gördügümüzü bilmiyorlar, daha onlari iyicene taniyamadan, beraber zaman geciremeden vefat ediyorlar!
Türkiyedeki bazi Türklerimiz malesef bizleri Türk olarak görmüyorlar. Bu cok üzücü. Ben hem Almanyada yabanciyim, hem Türkiyede bir yabanciyim.
Türkiyede Ne kadar cok konserler oluyor. Bbizler burda cali$iyoruz ve her sene Türkiyeye gelme imkanimiz bile olmuyor. Avrupaya bir sanatci gelsin, ne kadar cok seviniyoruz.
Ben Tarkani ilk ciktigi zamanlardan beri dinliyorum, 13 ya$imdan beri.
Taaaaaa Doritos Panco ile puan toplanan senesinde $ansima Türkiyedeydim. Ilk ve son kez o gün gördüm Tarkani canli. Bir kac sene evvel Frankfurt icin biletimi almi$tim ama malesef iptal oldu. Tarkan sadece Istanbulda 6 veya 7 tane konser verdi, bizler burda Almanyalarda, Fransalarda..... onun gelmesini bekliyoruz....
Kimseyi suclamiyorum, sadece bazi insanlari bazi $eylerin anlamasini istiyorum.
Herkese selamlar
Filiz

jetaime
12-03-11, 02:19
Bazi Türkiyede ya$ayanlarimiz, bizim burda ne cektigimizi bilmiyorlar, Türkyieyi ne kadar cok sevdigimizide bilmiyorlar.
Anneannelerimizi, Dedelerimizi ne az gördügümüzü bilmiyorlar, daha onlari iyicene taniyamadan, beraber zaman geciremeden vefat ediyorlar!
Türkiyedeki bazi Türklerimiz malesef bizleri Türk olarak görmüyorlar. Bu cok üzücü. Ben hem Almanyada yabanciyim, hem Türkiyede bir yabanciyim.
Türkiyede Ne kadar cok konserler oluyor. Bbizler burda cali$iyoruz ve her sene Türkiyeye gelme imkanimiz bile olmuyor. Avrupaya bir sanatci gelsin, ne kadar cok seviniyoruz.
Taaaaaa Doritos Panco ile puan toplanan senesinde $ansima Türkiyedeydim. Ilk ve son kez o gün gördüm Tarkani canli. Bir kac sene evvel Frankfurt icin biletimi almi$tim ama malesef iptal oldu. Tarkan sadece Istanbulda 6 veya 7 tane konser verdi, bizler burda Almanyalarda, Fransalarda..... onun gelmesini bekliyoruz....
Herkese selamlar
Filiz

cok iyi yazmissin bende oyle dusunuyorum aslinda ben turk degilim ama benm aile italyanli bizde ayni hissediyoruz
ama fransadikler hayranlari onlarda oyle hissediyorlar bizde ne kadar konser haber vermisler ki konser iptal olmus
insallah onunlar goruseceksin canim

Zaza
12-03-11, 02:47
Isim vermeyi unutmusum ^^

Benim imsim Hamza Yesilördek ve nisanlimin ismi Maureen Dedobbeleer :)
Insallah Hasselt konserinde Tarkan ile bulusma firsatimiz olur, nisanlim çok büyük bir Tarkan hayrani (hatta benden fazla ^^), çok güzel bir surpriz olur

Rumeli59
12-03-11, 16:21
Herkese selamlar
Filiz

bravobravobravobravo

TARQANIM
12-03-11, 16:52
ben anlamdim hala zaten yurt disinda yasayan türkler yabanci sayilmiyormu yoksa türkiyede yasayanlardami katilmak istiyordu onumu demek istediniz?

dafoune
12-03-11, 17:06
Evet dogru, biz Turkiyeyi Ozluyoruz, ve ne zannetseler bile, biz buralarda pek memnun degilik.
Avrupa guzel bir yer, ama aylelerimiz baska bir sey, ailemle olmaktan daha fazla gurur duyarim ki buralarda gezmekten ...

Tarkan'in konser gidiyorum, ve insallah onunla tanisabilirim ...

çok çok istiyoooruz hepimiz !

Funda ...

mavis87
12-03-11, 19:48
Frankfurt :-)

mavis87
12-03-11, 20:00
Tarkanin cok büyük bir hayraniyim, okul is hayati nedeniyle pek fazla internetle meskul olamiyorum....
tarkan malisef cok az konserler veriyor avrupada, bu durum malisef burdaki hayranlarini cok üzüyor...
türkiyedeki yasasan hayranlari onu görme imkani bir yilin icinda daha sIk, avrupadaki hayranlari yilda bir kereye bile razi, tarkan yeterki gel....
bukadar cok ara birakip kendini özletme....
forumda yazdigi gibi netdeki aktiv durumun ve kayit olma durumun göz ününe alinarak secim yapilcakmis, buda beni cok üzdü...
cok meskul ve netde fazla zaman ayirma imkani olmayan fanlar bu muhtesem firsata dahil olamicaklarmi :-( yani onlarin tarkanla tanisma imkani bu durumda % kac ? :-(
benim ve tabiki her oldugu hayrani gibi en büyük hayali bir dakkika bile olsa tarkanla görüsebilmek bi ve bi an olsun ona dokuna bilmekdir....
umarim bu hayal bu konserde gercek olur.....

sevgilerimle sema....

FiIiz
12-03-11, 20:17
In$allah bir gün hepimiz Tarkan ile bulu$a bilecegiz.... Tarkanin i$i cok. :-)
Avrupa konserleri cok az bence, malesef.
Hepimize bol $anslar.

secil.06
12-03-11, 21:39
cok güzel bir azı yurt dışındfa ki fanları cok güzel ifade etmişsin tebrik ederim

asltrkn
13-03-11, 00:46
Önceliğin Türk fanlarında olmasını dilerdim :((

jetaime
13-03-11, 04:30
önceliğin türk fanlarında olmasını dilerdim :((

turk fanları degıl tum fanları
ozur dılerım ama herkeze sans vermısı lazı

asltrkn
13-03-11, 14:14
Canım tabii ki tüm fanları,ama buralara gelip görme imkanı olmayan,Düsseldorf konseri için heyecanla şans bekleyen ve hayal kırıklığına uğrayan birçok hayranı adına gerçekten üzüldüm.Ya da keşke belli bir sayı Türk,belli bir sayı yabancı hayran kabul etselerdi :(

TarkanColl
13-03-11, 18:38
Bu fan topluluğunun kimler olduğunu tam bilemiyoruz arkadaşlar. Belki de organizatörler tarafından oluşan bir grup olacak. Konserden sonra Facebook'a resimler eklendiğinde göreceğiz...

denizarya
13-03-11, 19:10
üzülmedim degil böyle bir sansi ne yazik ki benim ve o konsere gidenlerin bunu kacirdigi icin ama daha önemlisi bu konserin olmasi..tarkan ile yüz yüze görüsmesek bile konserine gidip eglenecegiz onu canli canlii görecegiz..buda güzel bir heyecan..hem herseyde bir hayir vardir .))

bounce
13-03-11, 20:49
Ebru Fanta Konserlerinde herkes Tarkan'la beni de görüştür diyecek:)

TarkanColl
13-03-11, 21:02
Ebru Fanta Konserlerinde herkes Tarkan'la beni de görüştür diyecek:)

Bu yola başımı koydum artık neyapıp ne edip herkesi görüştürmeye çalışacağım... :))

mavis87
14-03-11, 00:48
Allahim daha 47gün var nasil gecicek bu zaman simdi
hala malisef soruma cvp alamadim :-(

SelenYasavul
14-03-11, 18:05
Düsseldorfdaki konsere gidenler icin cok üzüldüm :S.. yinede üzülmeyin.. belki Tarkanla tanisamicak siniz ama konserinde onunla beraber eyleneceksiniz :)
darisi bizim basimiza.. :) bu islerle ilgileneninde isi zor.. ellerinden geldigi kadar ugrasiyorlar

jetaime
14-03-11, 19:39
32 gun kaldı vayyy cok heycanlıyımmm

secil.06
14-03-11, 20:18
geriye sayım başladı hazırmıyızzzzzzzzz şimdi zıplaaa

Rumeli59
14-03-11, 21:54
geriye sayım başladı hazırmıyızzzzzzzzz şimdi zıplaaa

:17::17::17::17::17::17::17::17::17::17:

Zaza
14-03-11, 22:10
Kusura bakmayin tam olarak anliyamadim, simdi Tarkan ile görüsmek hayal mi oldu ?
Eger öyleyse canimiz sagolsun Tarkan'in konserine gitmek bile çok çok sevindirici bir durum :)

denizarya
14-03-11, 22:13
Kusura bakmayin tam olarak anliyamadim, simdi Tarkan ile görüsmek hayal mi oldu ?
Eger öyleyse canimiz sagolsun Tarkan'in konserine gitmek bile çok çok sevindirici bir durum :)

sadece düsseldorf konseri icin gecrli yani o konsere giden ve kendisiyle görüsmek icin basvuranlarin hayali suya düstü:)

Zaza
14-03-11, 22:20
Ha tamam tesekkür ederim anlamamistim, düsseldorf konserine gidenlere geçmis olsun artik. Ama dedigim gibi, önemli olan konsere gidip o atmosferi yasayabilmek'tir :)

Yelo
14-03-11, 22:44
:24: Frankfurt

Zaza
14-03-11, 23:05
Arkadaslar son bir sorum olacak. Daha önce malesef hiç Tarkan konserine gitme firsatim olmadi. Hersey yolunda olursa Hasselt konserine gidecegim nisanlimla, sizce hangi bölgeden bilet almaliyim ? (özellikle Tarkan'in konserine gidip tecrübe edinenlere soruyorum). Sahne'nin hemen önunde 76€'ya "Golden Place"ler var (Ayakta oluyor). Hemen arkasinda ayakta yerler var 46€'ya (sadece sahneye daha uzak oldugu için ucuz herhalde) ve daha geride (muhtemelen "U" seklinde) oturabilecegimiz tribün'ler var.

Maddi konudan bir sikintimiz yok, önceden bir kenara koyduk parayi. Fakat nisanlimla gidiyorum ve ezilmek veya kendimizi kavga'nin arasinda bulmak istemiyoruz. Bu yüzen sizlerder tavsiye alabilirsem çok memnun olacagim.

Simdiden tesekkürler

jetaime
14-03-11, 23:10
Arkadaslar son bir sorum olacak. Daha önce malesef hiç Tarkan konserine gitme firsatim olmadi. Hersey yolunda olursa Hasselt konserine gidecegim nisanlimla, sizce hangi bölgeden bilet almaliyim ? (özellikle Tarkan'in konserine gidip tecrübe edinenlere soruyorum). Sahne'nin hemen önunde 76€'ya "Golden Place"ler var (Ayakta oluyor). Hemen arkasinda ayakta yerler var 46€'ya (sadece sahneye daha uzak oldugu için ucuz herhalde) ve daha geride (muhtemelen "U" seklinde) oturabilecegimiz tribün'ler var.

Maddi konudan bir sikintimiz yok, önceden bir kenara koyduk parayi. Fakat nisanlimla gidiyorum ve ezilmek veya kendimizi kavga'nin arasinda bulmak istemiyoruz. Bu yüzen sizlerder tavsiye alabilirsem çok memnun olacagim.

Simdiden tesekkürler

vallah bu senin birinci konser o zaman direkt en pahali bilet al :17:
:24:

m3hm3t
15-03-11, 00:09
Son 37 gün.. Tarkan bekle geliyorum..!!!!! :D :D

Samet
15-03-11, 01:48
Amsterdam 23 nisan :$

dafoune
16-03-11, 17:20
Fransadakilere : -30 gün kalmis !!!!!!!

Oleyyy !

Nereye kaddar kaçarsin Tarkan ? :)

SelenYasavul
16-03-11, 22:01
32 gun kaldı vayyy cok heycanlıyımmm

43 gün kaldii :) bende heycanliyiiiim :) ve ilk defa konserine gidiyorum yillar sonra.. nihayet :)

jetaime
16-03-11, 23:46
43 gün kaldii :) bende heycanliyiiiim :) ve ilk defa konserine gidiyorum yillar sonra.. nihayet :)

evet cok heycanliyimmmmmmm 30 gun kaldi

dafoune
17-03-11, 19:26
Evet.
:-):20:

secil.06
17-03-11, 20:57
şans sizinle olsun arkadaşlar bilet alanların birinin yerin de olmak isterdim

dafoune
17-03-11, 23:15
Sende Gelseydin ?
En azindan, fotoraf birde bideo paylasiriz sizinile ... :)

prenses_elaa
18-03-11, 10:05
farketmez yeterki onu göreyim

mavis87
18-03-11, 15:27
nezaman beli olcak kimin tarkani konserden önce görebilcegini?
sabirsizlikla bekliyoruz
frankfurta gelmesine daha 40 gün var :-(

okyanusgozlum
20-03-11, 00:23
24 nisan dogum gunum.Dusseldorf da olacagim.

denizarya
20-03-11, 01:15

düsseldorftaki konsere gidenler icin bu bulusa ne yazik ki iptal oldu :(

jetaime
20-03-11, 01:30

maalesef dusseldorf deki bulusmasi iptal olmus :6:

SelenYasavul
20-03-11, 04:37
konser yaklastikca bayilcak gibiyim :) son 40 gün.. insallah onu kuliste görme sansim olur.. ilk ve en güzel bulusmam olacak o zaman :)

jetaime
20-03-11, 05:36
bizimki icin 26 gun kaldi hihihihi

Zaza
20-03-11, 13:17
Hadi bakalim az kaldi heyecan dorukta

secil.06
20-03-11, 13:51
aynı hecanı,paylaşıyoruz hep beraber konser de olup şarkılara eşlik etmek var dı

mavis87
23-03-11, 16:38
Arkadaslar Frankfurt konserine 35 gün kaldi
ay bayilcak gibiyim gün yaklastikca :-D

SelenYasavul
25-03-11, 01:24
Arkadaslar Frankfurt konserine 35 gün kaldi
ay bayilcak gibiyim gün yaklastikca :-D

eveeeeeeeeeet ! :) 35 gün.. inanmiyorum.. ordayken zaman dursun :)

jetaime
25-03-11, 12:34
bizde 21 gun kaldi cok heycanliyimmmmm

mavis87
25-03-11, 16:40
eveeeeeeeeeet ! :) 35 gün.. inanmiyorum.. ordayken zaman dursun :)

sendemi Frankfurtdasin
evet aynen orda zaman hic akmasin dursuuuuuuuuuunnnn:17:

secil.06
25-03-11, 19:41
yurtdışına mı yerleşsek napsak :18::18:

m3hm3t
26-03-11, 12:06
Son 26 gün... Tarkan bekle geliyorum.. Münih sallancak..!! :D

secil.06
26-03-11, 19:31
hazırmıyız şimdi zıplaaaaaa:17: :17: :24: :36:

jetaime
26-03-11, 20:00
zipliyoruzzzzzzzzzzzz

jetaime
02-04-11, 18:48
14 Gun offff çok heycanliyim

Zaza
03-04-11, 05:17
Bizde daha çook var yaa :s 35 gün kaldii

Rumeli59
03-04-11, 14:47
evet, Kral Avrupa´da ve aramizda hosgeldin;-)

asltrkn
03-04-11, 15:14
Stuttgart iyi eğlencelerrrrr :))

twilight
03-04-11, 15:18
Sttutgratta ki arkadaşlara iyi eğlenceler diler bol video ve resimli dönmelerini bekleriz demeyi de eklerim :)

ece**
04-04-11, 12:55
dünkü konserde tanışma olmuşmuydu acaba ?

jetaime
04-04-11, 13:16
dünkü konserde tanışma olmuşmuydu acaba ?

bende merrak ettim tanisma oldu mi ???

**MegaStarkan**
04-04-11, 17:12
Daha öncede belirtdigimiz gibi Stuttgart konseri icin forumdan yeteri kadar katilim olmadigi icin bulusma organize edilmemistir.

sidar
04-04-11, 17:47
peki öteki konserler mesela frankfurt belimi kimin gidecegi =)
cok sIkIldiniz galiba bu sorudan ama ne yapalim isteee

TarkanColl
04-04-11, 21:03
Stuttgart konserindeki katılım yetersizliği ve konserdeki yoğunluk nedeni ile buluşma yapamadık. Diğer konserler için ise yakın tarihlerde duyuru yapacağız...

Bregenz konseri için buluşma kesinleşti. Bu konser için 1 üyemiz buluşma talep etmişti. Bir aksilik olmazsa bu buluşma gerçekleşecek...

secil.06
04-04-11, 21:35
eğer tanışan varsa ve resmini paylaşırsa cok sevinirim = )

TARQANIM
04-04-11, 21:37
tek kisi icin neden yapilmiyor.. keske pazar olmasaymis bu konser gitmeyi düsünüyordum

bounce
04-04-11, 23:24
ben seçilecek arkadaşlardan resim değilde video istiyorum.. konser görüntüsü değil Tarkanla buluşmalarının videosunu..kulisteki insanlar size bu konuda kesin yardımcı olacaklardır. zaten resimleri sedat mehder'den alabiliyorsunuz.. Tarkanı canlı canlı videodan izlemek güzel oluyor.

jetaime
04-04-11, 23:54
ben seçilecek arkadaşlardan resim değilde video istiyorum.. konser görüntüsü değil Tarkanla buluşmalarının videosunu..kulisteki insanlar size bu konuda kesin yardımcı olacaklardır. zaten resimleri sedat mehder'den alabiliyorsunuz.. Tarkanı canlı canlı videodan izlemek güzel oluyor.

evet haklisin bende oyle video gormek istiyorum canim
"tarkan gel paris seni bekliyo "

dafoune
10-04-11, 17:42
Paris konserine çok az zaman kaldi !
Merakla ve heyecanla bekliyorum !
Insallah muhtesem olur !!!

TarkanColl
10-04-11, 23:12
http://i56.tinypic.com/izaww2.jpg
Paris buluşması için seçilen üyelerimiz;

Jetaime başkanlığında,
Cheek.arzu
dafoune
loubna
alafrancia
fener01'dir...

Lütfen en geç 14 nisan'a kadar bize tekrar kesin gidip gitmeyeceğinizi yazın. Eğer bu tarihe kadar dönüş yapmazsanız yedek üyelerden seçim yapıcaz...

Yedek üyeler;
brigitte
sunalea

asltrkn
10-04-11, 23:32
Şanslı arkadaşlarımız belli olmuuuş,ben buluşacakmışcasına heyecanlandım valla :) Hepinizi tebrik ediyorum,iyi eğlenceler,keyifli anlar diliyorum.Bizim için de öpün Tarkan'ııııııı:29:

denizarya
10-04-11, 23:58
su isimleri sayilan kisiler gercekten cok sansli yaaa...hepinizden görüsmeden videolar bekliyorum :))))))

m3hm3t
11-04-11, 01:11
Süper ilk sansli arkadaslarimiz belli :) darisi benim basima :P son 11 gün!!

loubna
11-04-11, 01:12
thank you sooooooo much for have choosing me, i'm sooooo happy now :D thank you , çooook tesekkürler <3 thank youuuuuuuu

loubna
11-04-11, 01:31
thank you sooooooo much for have choosing me, i'm sooooo happy now :D thank you , çooook tesekkürler <3 thank youuuuuuuu

Zaza
11-04-11, 02:19
çok sanslisiniz arkadaslar, sizin adiniza çok çok sevindim :) Bize çok sayida fotoraf gösterirsiniz artik :p

dafoune
11-04-11, 11:23
çok tesekkur ederim beni seçtiginiz için ! Evet konsere gidiyorum !
Simdiden sonra nasil olucak ?
Herkese çok slmlar !

Daha çok heyecanliyim !!

ece**
11-04-11, 13:33
seçilen arkadaşları tebrik ederim :)) nekadar heyecanlısınızdır şimdi :)) heyecAnınıza ortağım :) inşallah herşey istediğiniz gibi geçer..:) tekrar teşekkürler tarkancoll bu buluşmalar içinn :)))) imkansız dediğimiz şeyleri yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz ..

TARQANIM
11-04-11, 21:13
tebrikler secilen arkadaslara.. görüntü ve foto bekliyoruz merakla

secil.06
11-04-11, 21:16
secilenler adına cok sevindim

Rumeli59
11-04-11, 22:01
harikaaa;-) videolar ve bol bol resimleri bekliyoruz..

sidar
11-04-11, 22:34
darisi frankfurta basima :P

andrea-tarkan-fan
11-04-11, 23:35
also ich weiß nich woran das liegt, aber ich bekomm die seite nich so richtig angezeigt...
wann bekommt man denn bescheid ob man die chance bekommt oder nicht? sorry wenn das schon irgendwo steht...
weiß nich was gerade mit meinem pc los is, aber der hat das irgendwie öfter in letzter zeit :-(
Lg
:54::35::52::30::35::48::29:

:17: Berlin ...

dafoune
12-04-11, 00:00
Evet videolar ve fotoraf gondeririz !
=)

gence
12-04-11, 00:03
Tüm şanslı arkadaşlara iyi eğlenceler:))O kısacık anın tadını çıkarın:)

Rumeli59
12-04-11, 00:13
also ich weiß nich woran das liegt, aber ich bekomm die seite nich so richtig angezeigt...
wann bekommt man denn bescheid ob man die chance bekommt oder nicht? sorry wenn das schon irgendwo steht...
weiß nich was gerade mit meinem pc los is, aber der hat das irgendwie öfter in letzter zeit :-(
Lg
:54::35::52::30::35::48::29:

:17: Berlin ...

dass du erst in Berlin aufs konzert gehts dauert ja noch einige weile, wir haben es dich nicht vergessen;-)) in moment ist es am kommende Samstag in Paris angesagt:-)

fincan
12-04-11, 00:42
Kutlarım arkadaşlar sizin adınıza çok sevindim.Merakla videoları bekliyoruz,bizden de selamlar götürün Tarkan 'ımıza

orhan89
12-04-11, 01:29
Secilen arkadaslara tebrikler :) Hepimizin yerine cikarin o anin tadini. Ve tabi darisi diger bekliyenlerin ve benim basima...

TarkanColl
12-04-11, 10:45
14 Nisan'a kadar cevap verin demiştim ama bunu erkene almam gerekiyor. Bugün akşama kadar gelip gelmeyeceğinizi bildirmeniz lazım.

Şimdiye kadar Jetaime, dofoune ve loubna döndü. Diğer arkadaşlar foruma uğramıyorlar sanırım. Benim bu sayıyı 5'e tamamlamam lazım. Buluşmaya katılmak isteyen 2 kişi daha adınızı yazarmısınız buraya lütfen...

asltrkn
12-04-11, 11:08
Bu fırsat nasıl kaçırılır :( Benim böyle bir şansım olacak,forumda yatar kalkarım :D

denizarya
12-04-11, 18:43
gercektende böyle bir firsat kacar mi yaa...bu tarkanla bulusma firsatini duyunca siteye girmeyen üyeler bilee bu bulusma icin basvurdu...ve o sansi yakaladilar ama hala siteye düzenli bi sekilde girmiyorlar..cezasidaa bu firsati yakaladiklarindan haberleri olmamasi olacak:)

Zaza
12-04-11, 19:45
Evet böyle bir firsat bir daha gelmez

andrea-tarkan-fan
12-04-11, 22:23
dass du erst in Berlin aufs konzert gehts dauert ja noch einige weile, wir haben es dich nicht vergessen;-)) in moment ist es am kommende Samstag in Paris angesagt:-)

Ja sorry... bin bisschen in planung weil ich ja die ganze woche in berlin bin, und viel vor habe und immer nur die hälfte schaffe. da hab ich gedacht, frag ma nach wanns ca die info gibt, damit ich den samstag evtl vormittags noch verplanen kann. sonst würde ich ja vormittags schon da stehen :-))
jetzt geht die seite übrigens wieder...! woran auch imma das lag.
lg

alafrancia
13-04-11, 03:58
merhabalar tarkancoll yonetimi, beni sectiginiz icin cok tesekkurler, secildigimi dun zaten ogrenmistim,
su an soyleyecegimi galiba beni deli sanacaksiniz ama yerimi tarkan la hic gorusmemis arkadaslara yerimi veriyorum amsterdam da zaten tarkan la gorusecegim prosedur geregi boyle bir karar aldim umarim yanlis anlamazsiniz
Tarkan in paris konserine gidecegim zaten belki sizleri orda gorurum
Tarkan coll yonetimine cok tesekkurler ve yeni arkadaslara tarkan la iyi bulusma diler
mersi

TarkanColl
13-04-11, 10:13
Ben sizleri Tarkan ile buluşturabilmek için bu kadar uğraşırken sizler son anda vazgeçince sarf ettiğim efor da boşa gidiyor. Vazgeçtiğinizi daha önce söyleseydiniz bende elimi taşın altına koymazdım. İnsanları kendim için olmayan bir sebepten dolayı rahatsız etmezdim...

Buluşmaya 3 kişinin adını vereceğim. Loubna, Dafoune ve Jetaime... Hepinize konserde iyi eğlenceler...

tarkan_mania
13-04-11, 10:29
Bi bilet alıp benmi gitsem ne yapsam yaa.. :21:

ece**
13-04-11, 11:24
bu vazgeçenler delirmiş olmalı ... :)

tarkan_mania
13-04-11, 12:09
bu vazgeçenler delirmiş olmalı ... :)

aynen yaa.. aynı şehirde olcm we gitmiycem pehh..
gel biz seninle gidelim Parise ece :4:

asltrkn
13-04-11, 12:16
:9: Şaka gibi.

ece**
13-04-11, 12:34
aynen yaa.. aynı şehirde olcm we gitmiycem pehh..
gel biz seninle gidelim Parise ece :4:

bi gel dese... :5:

dafoune
13-04-11, 15:30
Evet bu sans nasil kaçirabilir,
TarkanColl'a çok tessekurler bu is için, ne kadar zor oldugunu dusunebiliyoruz !
Benim teyzem benimle gelecek, merak'tan çatliycak ben tarkan'i gorurken :)
Size çok tessekur ederim !

Ne kadar guzel bir sans oldugundan farkindayiz !

Paris'e cuma gunu olurum, insallah hersey guzelce geçer !

jetaime le, ve loubna'ylan gorusuruz !

Fotoraflari da paylasiriz !

Herkese iyi konserler dilerim !

fincan
13-04-11, 15:46
iyi eğlenceler şimdiden merakla bekliyoruz görüntüleri

dafoune
13-04-11, 15:53
iyi eğlenceler şimdiden merakla bekliyoruz görüntüleri

çok tessekkurler, iki tane fotoraf makinesi alirim, birisi bozulursa heyecandan :p

gence
13-04-11, 18:31
Böyle bi fırsat kaçırılr mı ya:) Neyse Ebru sen zor durumda kalmazsın umarım.

tarkan_mania
13-04-11, 18:58
gidenler adına çok sevindim..
fotoğrafları bekliyoruz , konser coşkusu yaşatın bizee :)))

dafoune
13-04-11, 19:54
bolca fotoraf gondeririz, ben konserden sonra tatil'de yim de, 1 hafta sonra en fazla butun fotoraflari yollarim !

secil.06
13-04-11, 21:19
hadi millet konser tarihi gittikce yaklaşıyo,sayılı günler kaldı hecan doruk da

tarkan_mania
14-04-11, 10:30
bolca fotoraf gondeririz, ben konserden sonra tatil'de yim de, 1 hafta sonra en fazla butun fotoraflari yollarim !

çok bekletme bizi emi : )

xurush'nine
14-04-11, 20:55
Arkadaslar, dusununce beni simdiden heyecan basti..:10:
Gozu gonlu Tarkan dolu bir gun yasamak her hayrana nasib olmaz farkindasiniz. Ucunuze de bu heyecanin dorugunu yasamanizi diliyorum!:29: Tekrar tekrar iyi eglenceler!

@Jetaime:Bu arada bir kac gunlugune Tarkan sana emanet canim, ona gozun gibi bak emi.Sakin ola sizDen baska fransiz guzllerin sokulup koklamasina izin verme(birakin bize de bir sey kalsin Allah Allah..;)).. :P :5:

jetaime
14-04-11, 21:17
arkadaslar, dusununce beni simdiden heyecan basti..:10:
Gozu gonlu tarkan dolu bir gun yasamak her hayrana nasib olmaz farkindasiniz. Ucunuze de bu heyecanin dorugunu yasamanizi diliyorum!:29: Tekrar tekrar iyi eglenceler!

@jetaime:bu arada bir kac gunlugune tarkan sana emanet canim, ona gozun gibi bak emi.sakin ola sizden baska fransiz guzllerin sokulup koklamasina izin verme(birakin bize de bir sey kalsin allah allah..;)).. :p :5:

merrak etme nınos bakıcam ona tek ben koklacam ona

dafoune
15-04-11, 00:14
çok bekletme bizi emi : )

Yok canim. En cabuk zamanda hepsini paylasiriz calisirim.

dafoune
15-04-11, 00:18
merrak etme nınos bakıcam ona tek ben koklacam ona

Tam 2 gün bile kalmadi !!!
Evet arkadaslar cok heyecanliyim.

Zaza
15-04-11, 01:42
Simdiden hepinize bol eglenceler dilerim :)

tarkan_mania
15-04-11, 10:57
Tam 2 gün bile kalmadi !!!
Evet arkadaslar cok heyecanliyim.

Sayılı saatleriniz kaldııı : )
bu gece uyuyamazsınızda artkk :D

jetaime
15-04-11, 11:28
evet yaa nasil uyucaz bilmiyorum

tarkan_mania
15-04-11, 11:43

Tarkanı görene kadar artk heyecandan kalbiniz güm güm :D
gördükten sonrada büyülenmiş olarak çıkarsnız : )
bnm içinde öp onu :(

asltrkn
15-04-11, 11:47
Gelemeyecek olsakta bizler bile çok heyecanlıyız,sizin halinizi düşünemiyorum:10:

secil.06
15-04-11, 21:13
bedenlerimiz paris de olmasa da sevgimizle ordayızz

jetaime
15-04-11, 22:47
tarkan parise geldi benim evinde yakinda bir otelde kaliyo orda gittik isten sonra ve ayhan gorduk uzaktan

Rumeli59
16-04-11, 00:47
tarkan parise geldi benim evinde yakinda bir otelde kaliyo orda gittik isten sonra ve ayhan gorduk uzaktan

hemen bu aksam icin bi oda resevasyon yap bari:-))

jetaime
16-04-11, 12:02
hemen bu aksam icin bi oda resevasyon yap bari:-))

atilla da gordum ahahahahahaha ama reservasyon yapamadik :-(

fincan
16-04-11, 13:09
Ben burdan heyecenlanıyorum akşam için sizi düşünemiyorum bile yanağına kocaman bir öpücükde benim için kondur olur mu:) jetaime

jetaime
16-04-11, 13:33
Ben burdan heyecenlanıyorum akşam için sizi düşünemiyorum bile yanağına kocaman bir öpücükde benim için kondur olur mu:) jetaime

olur olur canimmm

TarkanColl
16-04-11, 19:42
Tarkan ile görüşme Fransa saati ile 19:15 gibi gerçekleşecek. Detayları konserden sonra buluşmaya katılan arkadaşlar en yakın zamanda ekleyeceklerdir...

xurush'nine
16-04-11, 19:57
Evet Elodie bana heyecandan yalnis soylemis saati 18.15 demisdi..:) Heyecanli bekleyisdeyiz.. :21:

Tugcee
17-04-11, 09:20
keske imkanim olsada o Amerikaya gelseeeeee :(

xurush'nine
17-04-11, 12:12
Loubna'nin fb'deki profil resmini gordum de burda da paylasmak istedim:

http://i55.tinypic.com/dmy3j9.jpg

Tarkanin takimina bayildim..:21:

Bi de Can Sengun konser sonrasi tweetlemis: Superdi... O kadar . :21:

asltrkn
17-04-11, 12:55
Allah'ım nasıl güzeeel,nasıl şııııkk:10:

jetaime
17-04-11, 12:59
evet onun resmin super olmus hihihihi ben benimkiler su anda hazirliyorummmm

secil.06
17-04-11, 16:02
vayyyyyyyyy süper ya harika her konser de ayrı bir buluşma organizasyon da emegi gecen herkeze teşekürler Tarklan coll farkılı Tarkan farklı Tarkan fanları farklı