PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Demokratik Açılım Konserleri Verecek

badboyserkan
14-02-11, 14:20
Tarkan Demokratik Açılım Konserleri Verecek

http://img72.imageshack.us/img72/4291/709585570121.jpg (http://img72.imageshack.us/i/709585570121.jpg/)

Mega açılım Tarkan, 'Demokratik Açılım'a destek için bu yaz Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da konser vermeyi planlıyor

Adımı Kalbine Yaz' albümüyle sahnelere dönen Tarkan, 'mega bir adım' atmaya hazırlanıyor.
Önümüzdeki yaz albüm çıkarmayı düşünmeyen Megastar, konserlerini Doğu ve Güneydoğu Anadolu'ya kaydırmayı planlıyor.

BARIŞ VE SEVGİ İÇİN
Şarkıcı Şivan Perver'in 'Kürt Açılımı'na destek amacıyla vereceği konserde sahneye çıkmaya da sıcak bakan Tarkan, "Barış ve sevgi için, bütünlüğün refahı için böyle bir projede yer alırım" sözleriyle de dikkat çekmişti.

MİNİK SERÇE'DEN BÜYÜK SÜRPRİZ!
Tarkan'la birlikte 'Demokratik Açılım'ın öncülerinden olan Sezen Aksu, hayranlarına sürpriz hazırlıyor. Minik Serçe, kendi bestelerinden oluşan yeni albümünü Mayıs ayına yetiştirmeye çalışıyor

Kaynak: Magazinplus

twilight
14-02-11, 14:28
Yalan haber...
Tarkan'in Sivan Perwer'le düet yapmayacagi daha önce de belirtilmisti.Tarkan hic bir zaman siyasi kimligini aciklayan birisi degildi ve olmayacak ta.Sezen Aksu'ya inanabilirim,ama Tarkan asla böyle bir sey yapmaz... :)

ece**
14-02-11, 14:31
hiç gereği yok. gitsin konserlerini versin doğuda paşalar gibi ama başlığı "demokratik açılım vırt zırt" olmasın ! zaten sezen aksuyu konuşmuyorum bile artık.kendi kararımıdır deyim "yaranmak için verilen bi kararmıdır" deyim bu bilemedim. peh peh..gerçi bu haber yalanlanmıştı ama değilmi ? O zaman doğruluk payı yoktur yine. Hem tarkan,bizim insanlarımıza tarihi,doğayı koruduğu zaman bile yaranamadı bide üstüne burnunu sokma dediler geçtiler .. böyle hiç yaranamaz başını çok ağrıtırlar çoook...

MEGASTAR
14-02-11, 14:42
İnşallah doğru bir haberdir, zaten Tarkan gibi uygar bir kisiliktende bu beklenirdi, Sezen Aksu ya gelnce kendisi ztn çok değerli bir sanatcimizdr o verdigi kararları iyice düşünüp öyle verir.

tarkaseksüel
14-02-11, 15:29
Yalan haber buu bence

flores
14-02-11, 16:01
Tarkanin siyasetde isi yok.kendileri bilir.

TarkanColl
14-02-11, 18:57
Haberleri ısıtıp ısıtıp önümüze sunuyorlar.

Tarkan şimdi değil ki, yıllardır Doğu ve Güneydoğu'da konserler veriyor... Diyarbakır, Gaziantep, Elazığ, Erzurum gibi şehirlerde konserler verdi bu güne kadar.

Temennim Türkiye'nin her şehrinde konserler vermesi ve tüm halkımızın dünya starımızı canlı canlı izlemesini sağlamasıdır.

HİPERACTİVE_GİRL
14-02-11, 19:00
İnşALLAH doğru olar )))

denizarya
14-02-11, 19:49
tarkan zaten dogruda konser vermiyomuydu kii ?

secil.06
14-02-11, 20:17
doğruluk payı oldunu düşünmüyorum Tarkan siyaset den uzak durdukca böyle sürekli aynı haberleri cıkarıyolar

günışığım
14-02-11, 21:18
insallah dogru degildir haber

tarkan_snr
15-02-11, 01:58
o ismini anmak istemediğm adam ile düet yaparsa eğer
bunca yıllık sevgim nefrete dönüşür..

TEVETOGLU
15-02-11, 19:02
Konser versin tabi de sponsor bulundu mu acaba onu merak ediyorum.