PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnternet iftira üreticileri iyi çalışıyor!..

arau
09-02-11, 13:50
Yeni kurulup ismini duyurmak isteyen bir internet sitesi çok 'sıradan' bir tuzak hazırladı.
Habercileri iyi tanıyordu, her yalan habere olduğu gibi buna da atlayacaklarını biliyordu. Sormak, soruşturmak ve işi bilmek nerdeeee... Eskidendi o... İnternet sitesi bir konuda yanıldı. Medyanın 'yalan haberi' yüzde yüz kendine mal edeceğini akıl edemedi. İsmi hiç geçmedi. Sağ olsun magazinciler... "Bu benim özel haberim" diye sahiplendi. Günlerce medyada en tepelerde yer aldı. Hâlâ da konuşuluyor. Kimisi "Aaa ayıp vallahi. Tarkan'a hiç yakıştıramadım" derken, kimisi de "Alacak tabii ki. Sergen Yalçın'a bir milyon veren TRT, Tarkan'a da beş milyon versin artık" diyor. Bu duruma TRT yöneticileri ve Tarkan'ın kahkaha ile güldüğüne eminim.

Peki, bu haberi yazanlar bari resmi açıklamayı niye okurlarından saklıyor? TRT'den Eurovision için 5 milyon lira isteyen Tarkan nerede, "Hayır en fazla 3 milyon veririz" diyen TRT nerede? Bari şimdi doğrusunu yazsalar ya... Tarkan ve TRT ilk günden beri haberin içindeler ama devamında hiç yoklar. Okuduğum saniye haberin ortalığı karıştırmak için düzenlemiş yani düzmece haber olduğunu anladım. TRT'deki yönetici arkadaşları arayıp gerçeği de öğrendim ama bazı çok sevdiğim magazinci kardeşlerimi yalancı çıkarmamak için bekledim. Çünkü TRT açıklama yapıp haberi yalanlayacaktı. Böyle bir görüşme hiç olmamış. TRT, Tarkan'ı hiç düşünmemiş. Tarkan da bu yaştan sonra Eurovision'da kendini sınarsa ayıp vallahi...

Bunun gibi halkı aldatan çok haber okuyorsunuz. Bir deli kuyuya taş atıyor, 40 akıllı çıkarmak için günlerce uğraşıyor.

AYKUT IŞIKLAR

http://www.bugun.com.tr/kose-yazisi/141948-internet-iftira-ureticileri-iyi-calisiyor-makalesi.aspx

twilight
09-02-11, 14:02
Trt resmi aciklamayi yapti zaten...Daha ne ki?
Hem ne varmis Tarkan'in yasinda yahu;Daha 39 yasinda...Valla sahnede 20 yasindaikilere tas cikartiyor...Tamam bende katilmasini istemem Eurovisiona ama katilirsa da ''yaslandi,katilmasin''demek yanlis olur.

MARY JANE
09-02-11, 14:30
medyanın ne zaman doğru haber yaptığını gördük ki zaten. aslında kendilerini karalıyorlar farkında değiller. birilerinin hakkında yalan ve araştırmadan haber yapmak ancak sizleri küçük düşürür medya. tarkanın eurovizyona katılmasını bende istemiyorum ama katılırsa da en iyi sonuçla döneceğine ve 20'lik şarkıcılardan çok çok daha iyi performans sergileyeceğine de eminim. bu işler yaşla olmuyor. tarkan ayrıca daha genç.

xurush'nine
09-02-11, 14:47
Bu Aykut Isiklar da bir oyle bir boyle valla.Bir zamanlar Tarkan delikanli deyen, yere goke sigdiramayan (videogoruntusu var) daha sonra Tarkani yerden yere vuruyordu.. "Subat ihlalinde" de agzina geleni konusmusdu.Simdi de zaten onemli bir sey yazmamis ve hazir yazmisken bir altini cizeyim demis-Tarkan yaslandi diye laf sokayim.. Sanki kendisi 19'da da Tarkan yaslandi..

Kac zamandir dikkat ediyorum, bilmem sizler de farkinda misiniz, ulkede bayagi bir basariya imza atmis bir kac erkek varki bir turlu Tarkanla alip veremediklerini cozemiyorum:
Aykut Isiklar, Reha Muhtar, Selahhetin Duman, Hincal Uluc, Murat Yataganbaba, Kenan Ercetingoz, Okan Bayulgen (hatta Ugur Dundar bile).Yerli yersiz zamanli zamansiz ikide bir Tarkani kucumseme cabasindalar. Valla kadin kadini kiskanir da, erkek erkegi neden kiskansin ki?Devir mi deyisti?! Yaptiklari isde gayet basarili olduklarina gore, Tarkanin basarisini kiskaniyorlar diyemeyiz. Galiba bunlar Tarkanin yakisikliligini kiskaniyorar-hepsi antropoza girdi..

fincan
09-02-11, 17:05
Bu Aykut Isiklar da ir oyle bir boyle valla.Bir zamanlar Tarkan delikanli deyen, yere goke sigdiramayan (videogoruntusu var) daha sonra Tarkani yerden yere vuruyordu.. Subat ihlalinde de agzina geleni konusmusdu.Simdi de zaten onemli bir sey yazmamis ve hazir yazmisken bir altini cizeyim demis-Tarkan yaslandi diye laf sokayim..
Sanki kendisi 19'da da Tarkan yaslandi..
Kac zamandir dikkat ediyorum, bilmem sizler de farkinda misiniz, ulkede bayagi bir basariya imza atmis bir kac erkek varki bir turlu Tarkanla alip veremediklerini cozemiyorum:
Aykut Isiklar, Reha Muhtar, Selahhetin Duman, Hincal Uluc, Murat Yataganbaba, Kenan Ercetingoz, Okan Bayulgen,(hatta Ugur Dundar bile).Yerli yersiz zamanli zamansiz ikide bir Tarkani kucumseme cabasindalar. Valla kadin kadini kiskanir da erkek erkegi neden kiskansin ki?Devir mi deyisti?! Yaptiklari isde gayet basarili olduklarina gore Tarkanin basarisini kiskaniyorlar diyemiyiz. Galiba bunlar Tarkanin yakisikliligini kiskaniyorar-hepsi antropoza girdi..
Ben antropoz dışında hepsinin bir kuyruk acısı olduğunu düşünüyorum çünkü geldikleri konum itibariyle herkese istediklerini yaptırıyorlar ama Tarkan onlara boyun eğmiyor onlarda bunu hazmedemiyorlar.

xurush'nine
09-02-11, 17:51
Ayni seyden bahs ediyoruz canim, aslinda.Hani kadinlar menopoza girdiklerinde bir sure daha faha cekilmez ve bencil oluyorlar ya, okumussundur bir yerlerden, galiba bunlar da oyle , bencilliklerine yenik dusmusler o yuzden "antropoza girmisler" dedim.Bencilce davraniyorlar Tarkan'a karsi.Hiciv vardi soyledigimde.:)

TEVETOGLU
09-02-11, 19:01
En doğru haber Tarkan'ın kendisinin bizzat söylediği haberdir.

TarkanColl
09-02-11, 19:48
Ele verir talkımı kendi yutar salkımı. Sanki bugüne kadar kendisi hep doğru dürüst haber yapmış gibi şimdi başkalarına kızıyor. Yazdıklarında haklı fakat teşekkür etmek içimden gelmiyor...

secil.06
09-02-11, 20:25
AYKUT IŞIKLAR ne zaman Tarkanla ilgili haber,köşesin de yazdıgı yazılar dan vaz gececek cok merak ediyorum magazincileri de gecdi köşe yazarları

jetaime
10-02-11, 00:27
yaa bu adama ne istiyo daha
gazeteler ne zaman bir dogru haber cikacak bunu hic dusunmuyorlar