PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yerli Seal: Emre Altuğ

secil.06
07-02-11, 21:18
Yerli Seal: Emre Altuğ

Derimod defilesi ise bir Victoria’s Secret kıvamındaydı. Nasıl Victoria’nın sırlarını tanıtmak için o dönemin en ünlü mankenleri podyuma çıkar Derimod’da aynı mantık uygulandı. Ama bu defile eski modelleri bulma ve onları tekrar sahnede değerlendirme çalışması gibiydi.

Ön sıra gayet ilginçti. Ama en tuhafı karşımda oturan, tek dişi olmayan ve sürekli telefonda konuşan kadındı. Arzum Onan tam önümde oturuyordu ve o saçları nasıl bukle bukle kıvırcık yapabildiğini bir türlü anlamadım.

Derimod’un kapanışı ise yine bir Victora’s Secret havasında bitti. Işıklar karardı, sesler yükseldi ‘Herhalde Tarkan çıkacak’ diye düşünürken sahneye Emre Altuğ çıktı.

Emre Altuğ’dan başka daha looser bir seçim olabilir miydi diye düşünürken sebebi anladım. Nasıl Victoria’s Secret’ta, Heidi Klum podyumdayken, sahneye Seal çıkıyor. Burada da Çağla Şıkel podyumdayken Emre Altuğ’u çıkardılar.

Emre Altuğ ve Seal arasında ben herhangi bir ölçü ve ebatta benzerlik kuramadım. Küçük bir halk konseri havasına bürünen, herkesin el çırpıp, şarkıya eşlik ettiği defilenin finaline yanımda oturan tasarımcı Zeynep Tosun’la küçük çığlıklar atarak izledik

Link : http://www.dipnot.tv/4277/Yerli-Seal-Emre-Altug.aspx

denizarya
07-02-11, 21:23
eee heryerde her büyük organisasyonlarda tarkan cikacak diye bir kurak yok tabi :))

TEVETOGLU
07-02-11, 21:26
Tarkan defilede konser verecek olsaydı haberi daha önceden çıkardı.

twilight
07-02-11, 21:28
Emre altugda cok basarili bir isim,Tarkan kadar olmasa da...
Genc kizlar bayiliyor ona da...Sesi de var adamin...Daha ne? :)

secil.06
07-02-11, 21:42
Tarkan sahne alsay dı o mankenler , o podyu mu düşünemiyorum bile gerci sahne almasa da biz zaten hemen,hemen her yer de Tarkanı görüyoruz zaten