PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkana eleştiri

selin
09-07-06, 15:27
ben bir tarkan hayranıyım ama her zaman doğru ve yanlışıda söylüyürom ve tarkanın bedeva konser vermesi bence hiç hoşdeğil birincisi tarkan kendi seviyesini düşürüyo ve bazı olaylara mağruz kalıyo (ankara konserinde olduğu gibi) bunları haketmiyo tarkan burdaki o olayların olduğu konserde bende vardım ve tarkan bence eğer albüm tanıtımı yapıcaksa bu böyle olmamalıydı bakın gülben ergene kadın bir albüm tanıtımı konseri yaptı ve kadını beğenmeyenler bile albümümü almaya karar verdi tarkan da yapsaydı paşa paşa paramızı verip gitseydik ve tarkan daha alasını yapardı onun neyi eksik aksine fazlası var hala tarkan bu durumdan dolayı eleştirilere mağruz kalıyo bence bunları yaşamamalı

:36_1_44: :36_1_44: :36_1_44:

tarkan_karma
09-07-06, 15:49
tartışmaya acık bir konu bence tarkan ı cok seven ama bilet alamayacak durum da olan insanlar var onların canı yokmu onalrın sevemezmi dinleyemez mii konsere gidemez mii--diyer yandan da haklısın söylediklerinde

ösgee
09-07-06, 18:45
ama para weremyip gidemeyenlerin arsında tarkanı sewmiip olay çıkarmaay gelenlerde war onlar hakediomu pkleii...!!!!

selin
09-07-06, 18:50
bence olay hiçbiri değil parası olmayan bir insan bile tarkanın paralı konserinde onu görebilr hatta ulaşabilir tabi seviyosa dimi ama

ösgee
09-07-06, 18:53
kesinlikleee doruu ......!!!!!

tarkan_karma
09-07-06, 19:37
bir kaç it kopuk için diyerlerine de yazık oluyor bence bilmiyorum sizleridne haklı oldugu noktalar var...ben sadece onalrın yerine koymaya calışıyorum kendimi

selin
09-07-06, 19:58
ya bi açıdan sende haklısın tabi ama genel açıdan bakarsak pek bişey diyemiycem

tarkan_karma
09-07-06, 21:50
ya bi açıdan sende haklısın tabi ama genel açıdan bakarsak pek bişey diyemiycem
saygı duyarım düşüncene...:36_1_11: :36_1_11:

arjen22-tarkan
16-07-06, 18:21
Ben Sonuna Kadar tarkan_karma ' ya katılıyoom

Blg
22-07-06, 14:55
Bu olay promosyon için yapılmadı
O konserin mahiyeti ve veriliş amacı farkıydı.
Türkiye'yi dünyaya tanıtmaya ve doğu-batı sentezi yaratmaya çalışan bir platformda Tarkan'dan başka konser verecek düzeyde bir sanatçı yoktu.
Halk konser veren sanatçısının kültür düzeyine yetişemiyorsa (bunun parayla bir ilgisi yok) bu suç Tarkan'ın değil, parasızları kene gibi görmemizi sağlayan Türkiye Cumhuriyeti'nin problemidir.

queen
01-12-06, 18:08
Blg nedim en güzel eleştiri sendeydi.hepinizin haklı olduğu noktalar var.aa bi de parası olmayanlar da gelebilir derken ne kastediliyor.çalsın çırpsın mı ya da konsere kaçak girip diğerlerinin hakkını mı yesin....

trkn
01-12-06, 20:01
bence karma konserler versin.Hem halk konseri hemde ücretli ikii tarafta mutlu olurr:)