PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Defne Joey Foster'i Kaybettik! :(

twilight
02-02-11, 21:22
Bu gün cok üzgünüm..Cünki dizilerin aranan yüzü,Yok böyle dansin sempatik yarismacisi Defne Joey Foster vefat etti!Arkadasinin evinde ölü bulunan Defne sadece 33 yasindaydi!
Biliyorum;Tarkan'la ilgisi yok...Hatta biliyorum hic alakasi yok...Ama yine de bir konu acmak istedim...Hem nereden biliyorsunuz?Belki o da bir Tarkan hayrani - ydi?Degil mi yani?''Hayrani-ydi'' demek istemezdim hala hayrani demek isterdim ama napabiliriz,Allahin hikmeti... :(

Forumda;Michael Jacksonla ilgili bir bir konu vardi...Defne Joyla ilgili neden olmasin ki dedim...ve konu actim...isterseniz kilitleyebilirsiniz...ama lütfen konuyu silmeyin...en azindan 1-2 gün acik kalsin da arkadaslar da;yorumlarini dile getirsin...

Arkadaslar bir ricam da sizden var...Tarkan profillerinizi 1 günlük Defne Joey'icin Defne profili yapabilir misiniz?Imzaya Defneyi sevdiginizi belriten birseyler yazabilrisiniz,avatariniza bir resim koyabilirsiniz,hic fark etmez...
En azindan Facebookta bir resim paylasin...Bu da bi insan evladi degi midir yani? :(

Simdilik hepinize tesekkürler...
Sizleri seviyorum...
Sevgiler..

flores
02-02-11, 23:01
Allah Rahmet eylesin.![/COLOR]ack"]

secil.06
02-02-11, 23:32
cok üzüldüm Allah ailesi ve sevdiklerine sabır versin Tarkan hakkın da yorum yapdıgı vidyoları izledim cok güzel konuşmuş sizler de paylaşmak isterim daha önce vidyoyu izleyemeyenler olabilir aramız da link :http://www.youtube.com/watch?v=qqmb7kU6zBA

gizem-akkaş
03-02-11, 00:19
çok üzüldüm ya hala konduramıyorum yakıştıramıyorm ölüm kimseye yakışmaz ama ona hiç yakışmadı çok erken çok genç çok zamansız hala şoktayım inanamıyorum allah rahmet eylesin allah ailesine sevenlerine sabır versn :(

twilight
03-02-11, 00:59
Öncelikle mesaj yazdiginiz icin tesekkür ederim arkadaslar... ;)
Twitter'da - inter national - en cok aranan isim olmayi basardi Defne Joey... Ancak ölümünden sonra ne fayda gelir ki?Bu arada Twitter ' da bazi yorumlari okudum cidden cok üzüldüm ''Alkolden öldü'';''fazla doz haptan öldü'',''baskasinin evinde kalmasi ne kadar dogruydu''gibi...Bu gibi yorumlari sikayette ettim...Ama twitter bu!Paylastikca paylasiyo insanlar...Tabi iyi yorumlar da cok..Kimsenin hakkini yiyemem...100 yorumdan 70i iyi zaten...Ama geri kalan 30u bilmez mi ölünün arkasindan kötü sekilde konusulmaz!Ayiptir...

Gelelim Defne'mize...
Cocuklugumdan beri Takip ettigim Kral Tvnin ilk disk jokeylerinden birisiydi...1999 yilinda galiba bi ara ara verdi disk jokeyligi...2001 yilinda uzun sürecli bir Sihirli Annem serüveniyle cocuklarin gözdesi olmayi basardi...Daha sonraki yillarinda bir albüm de cikaran Defne,genelde program sunucusu ve Oyuncu olarak taninmaktaydi...

Su an o bizi izliyor,ve yine o deli dolu sesiyle ''Ne agliyorsunuz yahu ? Gülün biraz'' diordur... :( Ama napim kendimi aglamaktan alamiyorum bir türlü... :'(

jetaime
03-02-11, 01:17
Allah rahmet eylsın vallah bende uzuldum ne zaman bu haber gordum :-((((((

worldstarrr
03-02-11, 01:58
allah rahmet eğlesin ıyı bı tarkancıydı tabi tarkancılıgı bı yana yaşamı harıkaydı renklı ornek alınası pozıtıf

kartales26
03-02-11, 09:55
Allah rahmet eylesin.İlk onu Kral Tv de takip etmeye başlamıştım.Müziği sevmemde az da olsa mutlaka payı vardır.Mekanı cennet olsun Allah sevdiklerine sabır versin...

fincan
03-02-11, 11:15
Fazla söze gerek yok aslında çok üzüldüm onu söyleyebilirim ve Allahtan rahmet dileyebilirim ancak

ece**
03-02-11, 12:01
ben hala inanabilmiş değilim..zaten hep iyiler gider :S çok üzgünüm gerçketen..konu açmaklada iyi yapmışsın bencE.yanlış bişey göremedim ben...bizim insanımız namus bekçisi öyle demeyin çok meraklıdır niye gitmiş-gitmemiş demeye..! kime ne arkadaş ya herkesin kendi hayatı..kendi hayatlarına böyle yorum yapılsa sülalesine saydırırlar eminim..kız vefat etmiş milet hala bıdı bıdı ediyo..neyse diyecek çokta bişey yok..MEKANI CENNET OLSUN....

twilight
03-02-11, 14:37
arkadaslar,yogun ilginizden dolayi teskkür ederiz...ben bir sey daha bildirmek istiyorum..
Defne Joey hayranlari,Defne Joey'u özleyenler;
Hafta ici her gün saat 12.15 - 15.00 arasi Sihirli Annem(Star Tvde)yayinlaniyor...
Evet,belki o diziyi izleme yasini gectik ama;yine de su an oynayan bir cok diziden daha da güzel degil miydi cocuk dizileri? :)
tv8'de da eski programinin eski bölümlerini göstercekler yakinda!Ancak;yayin tarihini pek bilmiyorum..

Sevgiler... :)

*ipek*
03-02-11, 16:38
Çookk üzgünüm. Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.. Defne joy foster asla unutmayacağız:-(

denizarya
03-02-11, 17:04
bende cok ama cok sasridim ve sok olduum..allah rahmetz eglesin..sevenlerine sabir dilerimmm..hic aklimin ucundan gecmezdii

xurush'nine
03-02-11, 20:32
Tanri cennetinde uyutsun, cok erken gitti.. Ne denir ki kelimelerin tukendigi an.. En cok da cocuguna uzuldum,- buguyunce aynalara baktiginda annesini hep gorecegine(cok beziyor cunki) ama kendisini hic hatirlamayacagina... :6:
Kader...

twilight
03-02-11, 20:51
Arkadaslar otopsi öncesi rapor cikti...
Kaninda uyusturucu bulunmadi Defne'nin...Asiri dozda alkol da yok...
Sadece medyanin abartisi...Evet,alkol var..Ancak yalnizca 2 bardak viski ve bir bira...
Bunu abartan medyalari siddetle kiniyorum!Bazi medya kuruluslari mahkemeye verilecek zaten ailesi tarafindan;yalan haber yapmakla ilgili...
Mekanin cennet olsun Defne;Seni hic unutmadik ki simdi; unutalim? :)
Bu arada Resimlerinizde Defne resimleri,imzalarinizda Defne Joy Foster resimleri yada vidolarini koyarsaniz sevinirim(z),unutmayin o bizi hala izliyor,tek ben degil yani :)) 1 gün bile osa paylasin... ;)