PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezen aksu: "nazan öncel hiçbir zaman küsmedim ki, barışayım"

secil.06
31-01-11, 20:58
SEZEN AKSU: "NAZAN ÖNCEL HİÇBİR ZAMAN KÜSMEDİM Kİ, BARIŞAYIM"
HABERSHOW ÖZEL - Sezen Aksu içini magazincilere döktü.

Uzun süredir Türkiye'de olmayan Sezen Aksu hem İstanbul akşamlarıyla de hem de gececi magazin muhabirleriyle hasret giderdi.

Yemek çıkışı magazincilere keyifli bir röportaj veren Sezen Aksu'nun keyfi çok ama çok yerindeydi

SEZEN AKSU iPHONE'DA

İnternet sitesinin iPhone uygulamasıyla ilgili konuşan Sezen Aksu, "Sitemizi kolay ulaşılır hale getirdik. Teknolojiye ayak uyduruyoruz" dedi.

TARKAN'LA TAYLAND TATİLİ

Tarkan'la çıktıkları Tayland tatiliyle ilgili küçük bilgiler veren Sezen Aksu, "Tarkan ayak masajı yaptırdı, ben yaptırmadım. Bambaşka ve çok güzel bir tatildi. Sokakta rahat rahat yürümenin, çay içmenin keyfini çıkardık" dedi.

"NAZAN ÖNCEL'LE HİÇ KÜSMEDİK"

Nazan Öncel'le beraber çıkan fotoğrafları ve "Barıştılar" haberleriyle de ilgili olarak ilk kez konuşan Sezen Aksu, "Küslüğümüz hiç bir zaman olmadı. Her zaman görüşürüz. Niye küselim ki. Küstük diye laflar çıkıyor ama alakası yok. İkimiz de güleriz bunlara" dedi.

Yeni albümünde Nazan Öncel'den de şarkılar olduğunu söyleyen Sezen Aksu, "Çok özel bir insan, şarkıları da çok özel. Hangisini okuyacağını bilemiyorum, hepsi güzel. Nazan benim kıymetlimdir" dedi.

Hastalığıyla ilgili de konuşan Sezen Aksu eski rahatsızlığından eser kalmadığını ancak Bronşit geçirdiğini söyledi. Gözlükleriyle de dikkat çeken Sezen Aksu, "Kameraların ışıkları rahatsız ediyor. Neslihan Yargıcı'yı daha iyi anlıyorum" dedi.

İŞTE O RÖPORTAJ;

Link :http://www.habershow.com/v4/15921-sezen-aksu-nazan-oncel-hicbir-zaman-kusmedim-ki-barisayim

DaLy
01-02-11, 17:09
Basın onları hep karşı karşıya getirmeye çalıştı ama beceremediler..Ortak projede yer alıcaklar inşallah..Bu arada Türkiye'nin en kapsamlı ve en iyi sanatçı web sitesi tartışmasız sezenaksu.com.

TEVETOGLU
01-02-11, 18:27
Tatillerinin iyi geçmesine çok sevindim.

twilight
01-02-11, 18:36
Nazan hanim da Sezen hanim da basimizin tacidir...O'nlarin yeri her zaman bas kösededir... ;) Ikisine de,mutlu,saglikli bir ömür diliyorum ben...
Küslüge hic gerek yok,olmamis zaten olmasin hic... :)

secil.06
01-02-11, 21:00
ohh miss valla yakışır bol enerji toplamıştır Tarkan

jetaime
01-02-11, 21:47
Ben ona yapabılırım ayak masajı ahahaha

xurush'nine
02-02-11, 15:34
Ben ona yapabılırım ayak masajı ahahaha

Bak kendine gel yoksa Parise gelmekten vaz geciririm..:P :13: :5: :19:

secil.06
02-02-11, 20:19