PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Flaş! ”yılın röportajını yaptınız”!..

cansu06
30-01-11, 18:13
FLAŞ!.. VİDEO HABER!.. ”YILIN RÖPORTAJINI YAPTINIZ”!.. BİZ SÖYLEMİYORUZ MEGA STAR TARKAN SÖYLÜYOR!.. SPOR KIYAFETLERİYLE GECELERDE “DEDİKODU” KAMERALARINA YAKALANAN TARKAN’IN ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!...

http://dai.ly/fYByU5

TARQANIM
30-01-11, 18:24
bende bu görüntüyü bekliyordum sabah kacirmistim tskler paylastigin icin.. yeni klip yakinda hazir gibi galiba montaja gitmis..

twilight
30-01-11, 18:25
Öf şu magazinciler yok mu ? Öldürürler adamı.
Ne var yani adam spor kıyafetlerle bir yere çıkamayacak mı?Yasak mı?
Tarkan olmak bazı şeyleri yapamayacağını mı gösterir? İlginç yani...
Evet,yılın röportajını yapmışlar zaten... Daha ne istiyorlar anlamadım... :)

worldstarrr
30-01-11, 19:14
tarkan bomba ğibi en az 3 albüm daha yapmadan sinema yok lutfen tarihı de verıorum 2012 yazı 20.yılın tam hazıran şöyle 10 sarkılık bı bu gece bı şıkıfdım bı sımarık dfaha bul son albumun ne kadar ğüzel olsada bı vay anam vay bı öluerum sana yokdu

TEVETOGLU
30-01-11, 19:33
Ben de diyorum ki ne montajı.Sonradan aklıma klip geldi tabi.

xurush'nine
30-01-11, 19:34
Paylasim icin tesekkurler canim. :22: valla sevaba girdin.Bayagidir gormuyoruz televizyonlarda.Ozlemisim cancigazimizi be.. :19: Aman da aman yerim o "rukus" hallerini (de kimseye kalmaz.. :P).. :10:

denizarya
30-01-11, 20:11
cooook tessekürlerrr...böyle paylasimlar yapan arkadaslaraaaa cok tessküe ediyorum cünkii televizyonda görmemem ihtimlai cok yüksek amaa iste bunun icin tarkancollu cok seviyorumm..jhic birsey kacmiyor

**MegaStarkan**
30-01-11, 20:14
Güzel röportaj olmus, icten ve morali cok iyi. Montaj iyi gecmis olmali ;) tek takildigim nokta askerde de silah tutuguna göre, film icabi da tutabilir... ama Tarkan bir ask hikayesi beyaz perde de istiyor sanirim. Bu yüzden öyle cevap vermistir.

denizarya
30-01-11, 20:25
tarkanin yine reportag vermesine cok sevindim ayrica film konusuna gelincee...benceee tarkan action macera tarzinda bir film ceksinnn filmde yabanci ünlü artisler de olsun ...tarkanimiza öylee büyükk filmler yakisir .)

jetaime
30-01-11, 20:35
paylasmak icin cok saol canimmm
bende kacirdim
super olmus bizim megastar

secil.06
30-01-11, 20:50
harika bir röportaj bütün dogalıgıyla,samimiyetiyle Tarkanı sevenler bilir gerci bu hallerini cok uzak kalmasın televizyon ekranlarına cok özletiyo kendini umarım kayıp şarkısnın montajı dır beyaz perde de Tarkanı izlemek eger böyle bir proje de yer alırsa kacırılmaz zaten

Yakisikli89
31-01-11, 04:08
Artik bir filmde oynasa iyi olur ..
:)
Insallah en yakin zamanda icine sinen bi senaryo okur :)

ece**
31-01-11, 11:33
ankara da tanışanlara sesleniyorum.. altındaki eşofman arenada kuliste giydiği eşofman :)) yandaki şeritlerden tanıdım :)) niye bukadar heyecan yaptım bilmiyorum ama bi mutlu oldum :D:D

denizmavisi
31-01-11, 19:11
ekleyen arkadaşa teşekkürler iyi oldu tvdekini kaçırmıştım,montaj işi de bittiyse klip hazır gibi acaba hangi parça klipleniyor çok merak ettim,işim olmaz ve adımı kalbine yaz mutlaka kliplenmeli umarım bunlardan birine çekmiştir sabırsızlıkla bekliyorum

secil.06
31-01-11, 20:44
ankara da tanışanlara sesleniyorum.. altındaki eşofman arenada kuliste giydiği eşofman :)) yandaki şeritlerden tanıdım :)) niye bukadar heyecan yaptım bilmiyorum ama bi mutlu oldum :D:D

Evet kesinlikle unutulmaz konser öncesi Tarkanım ya evet aynı eşofman vardı üzerin de bizdeki resimlerde de var unutmak,hatırlamamak mümkün mü

kevoli
01-02-11, 23:35
harika yaa çok tatlı :)teşekkürler paylaşım için :)