PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşte kuzu kuzu kuzu kuzu kuzuuu geldim ;))

furkandundar
29-01-11, 03:34
Merhaba herkese..

Grafik tasarımcıyım..
Türkçe'ye önem veririm..
Mimiksiz bi' tarafı eksik olan kelimeler topluluğuna elimden geldiğince noktalama işaretlerini kullanarak mimik katmaya çalışan ve sıcaklık katmaktan keyif alan biriyim..
Sanırım Tarkan'ı da bu özelliğinden dolayı daha çok seviyorum. O, mimiklerin kıymetini bilen ve aslında bizi karşı tarafa çeken ya da iten şeyin temeli olduğunun farkında olan; mimiklerini en iyi kullanan sanatçılardan..
O, bizden birisi.. Türkiye'nin yetiştirdiği nadir sanatçılardan bi'tanesi..

Forum ile Klipteki bereyi gugıl (İngilizce kelimeleri okunduğu gibi yazmak gibi bir huyum vardır) amcada ararken karşılaştım..
Eminim güzel paylaşımlarla dolu burası ve ben de eşlik etmeye çalışacağım sizlere.. ;)

Sevgiler, saygılar herkese..

İZMİRLİ
29-01-11, 09:42
Hoşgeldin kardeş aramıza :)) Gerçek bir Tarkan hayranıysan doğru yerdesin.

twilight
29-01-11, 13:02
En iyi ve en genis Tarkan forum'una hos geldiniz...
Umarim forumda,iyi vakit gecirirsiniz... ;)
Sevgiler..

**MegaStarkan**
29-01-11, 13:38
Forumumuza hosgeldin furkandundar ... bu arada umarim inglizce kelimeler fazla yazmassin, birsey anlamadim ;)

furkandundar
29-01-11, 14:14
Forumumuza hosgeldin furkandundar ... bu arada umarim inglizce kelimeler fazla yazmassin, birsey anlamadim ;)

Hangisini anlamadın?

**MegaStarkan**
29-01-11, 14:27
Bu konuda yazdigin yanlis inglizce kelimeler. "bereyi gugıl", ikincisi Google sanirim. Insan güclük cekiyor aliskanligini anlamakta, fazla önemli degil ama ;)

denizarya
29-01-11, 14:35
hosgeldiiiiiiiiiinnnnn :)))))))))

furkandundar
29-01-11, 14:40
Bu konuda yazdigin yanlis inglizce kelimeler. "bereyi gugıl", ikincisi Google sanirim. Insan güclük cekiyor aliskanligini anlamakta, fazla önemli degil ama ;)

Bere, bildiğimiz kafaya takılan :) Okunduğu gibi yazıyorum, bilmediğimden değil.. evet gugıl=Google (Facebook=Feysbuk, Twitter=Tivitır...........)

Doğru söylüyorsun. Ben ve arkadaş çevrem bu şekilde kullandığımız için normal geliyor bana.. Peki, anlamanız için elimden geleni yaparım.. ;))

İZMİRLİ, twilight ve denizarya teşekkür ederim ;)

fincan
29-01-11, 15:31
Hoşgeldin umarım iyi vakit geçirirsin.İlk izlenim olarak söyleyebilirim ki farklı bir tarz da aramızda olacaksın.:27:

TARQANIM
29-01-11, 15:43
hosgeldin komikimsi birine benziyorsun :)

furkandundar
29-01-11, 16:05
Hoşgeldin umarım iyi vakit geçirirsin.İlk izlenim olarak söyleyebilirim ki farklı bir tarz da aramızda olacaksın.:27:

Teşekkür ediyorum sıcak yaklaşımın için fincan.. bravo

ahhahahaa espriliyimdir evet..

Sen de buraların en sevimlisisin sanırım.. Hoşbuldum ;))

secil.06
29-01-11, 16:24
en dogru adres Tarkan coll hoş geldin form da iyi vakit gecireceğin den emin olabilirsin = )

furkandundar
30-01-11, 00:33
en dogru adres Tarkan coll hoş geldin form da iyi vakit gecireceğin den emin olabilirsin = )

Teşekkür ediyorum seçil.. Sayenizde ;)

Rumeli59
30-01-11, 02:14
aramizda hosgeldin furkan bey umarım iyi vakit geçirirsin...

xurush'nine
30-01-11, 15:47
Kuzu kuzu geldigine gore hosgelmisindir.. ;)
Burasi kocaman Tarkan dunyasidan bir ulke diyelim.Koca bir aileye sigan bir ulke.Vatandaslari baris, sevgi, doga kokulu birisine tapar. Sicacik, Tarkan dolu "yuvamizda" bol bol, eglenceli, hos vakit gecirmen dileklerimle - tekrar hosgeldin!

hilfa
30-01-11, 16:19
:27:Tarkancoll ailesine aramıza hoşgeldiinnn :41::27:

furkandundar
30-01-11, 16:59
Teşekkür ediyorum Rumeli59, umarım..

hilfa, çiçek için teşekkür ediyorum =)

xurush'nine, teşekkürler hoşbuldum..
Her yürek bir dünya keşfedebilene.. ve her yürek birbirinin etrafında döndüğü kadar vardır ve varlıklarımızdan haberdar olduğumuz kadar çoğalırız eminim buna..

Ben de sizlere Tarkan'ın sesiyle bir 'merhaba' demiş olayım tekrar..

Temennilerin için teşekkürler.. ;)

VqTdW8Lo9EA

TEVETOGLU
30-01-11, 21:32
Foruma hoşgeldiniz.

z@man
31-01-11, 09:08

hoşgeldin komikimsi insan :27:

furkandundar
06-02-11, 03:10
tevetoğlu ve zaman..
teşekkür ederim ;)

secil.06
06-02-11, 12:48
en dogru adres de oldugun dan emin olabilirsin evet Tarkan türkcenin nasıl kullanıldığına noktasın dan ,virgülüne kadar dikkat ediyor furkandundar bunu en iyi Tarkan fanları bilir

*ipek*
06-02-11, 17:34
Hoşgeldin=))