PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Özcan Deniz&Yildiz Tilbe - Kis Günesi'ni ariyorum ?

twilight
26-01-11, 14:53
Merhaba arkadaslar...
Özcan Deniz bi ara sundugu ''Iki renk'' programina Yildiz Tilbeyi de cagirmisti(Sanirim 2007 belki 2006 da olabilir)...neyse,o programi izlemistim ben ama bi 10 dakika falan izlememistim...o 10 dakikada Kis Günesi' ne beraber düet yapmislar... Yaptiklarina eminim;Cünki gecen gün bi tv kanalinda nostalji olarak gösteriyordu Özcan Denizi ''Az sonra Kis Günesini söyleyecegiz;Tarkan ve Yildiz Tilbenin ölümsüz eseri'' diye..Ancak devamini göstermedi.

Youtube'da arattim,Özcan Denizin fan page'ne baktim...Fakat bulamadim...
Facebookda vardir,diye arattim(Özcan'in sayfasinda)orada da yok...
Sizda varsa,paylasirmisiniz?İzlemeyen arkadaslar(bende dahil olmak üzere)izlesin.

Simdiden tesekkürler...
Twilight.

TEVETOGLU
26-01-11, 21:00
Ben de izlememiştim.

secil.06
26-01-11, 22:36
İzleyenlerin dikkatine link bekliyoruz şimdi den teşekürler

twilight
26-01-11, 22:46
Bulan yok mu ?? :S
Sabahtan beri,forum forum ariyorum ama yok... :(
Yildiz Tilbe Forum'a da bakicam,orada da yoksa nereye bakicam artik bilmiyorum! :(

TARQANIM
26-01-11, 23:00
http://www.youtube.com/watch?v=SjCjIa_XbWU özcan söylemis ama yildizla düeti yok bende var biliyordum..

twilight
27-01-11, 00:11
Tesekkür ederim,ama bu degil sanirim...Özcan tek basina da söylemisti,evet hatirliyorum...
Ama ben Özcan'in Yildiz'la olan düetini merak ediyordum;neyse yine de tesekkürler... :)

Forumda elinde olan varsa,bi sekilde buraya yazsin...Yada bana özel mesaj da atabilir yada profilime de yazabilir,facebook,twitter gibi yerlerde de aramaya devam ediyorum,ama bulabilecegimi sanmiyorum artik...

Ama aramaya devam edicem,bir sürü kisi de meraklandi...Ben bulamazsam,arkadaslardan birisi muhakak bulurda biz de izleriz... :)