PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kral Tv Duyuru

tarkaseksüel
25-01-11, 20:58
Kral Tv video müzik ödülleri töreni öncesi sanatçı fanlarıyla 29 Ocak Cumartesi günü toplantı yapılacaktır. Toplantıya katılıp fanı olduğu sanatçıyı temsil etmek isteyenler.... ad,soyad irtibat teliniz ve sanatçı ismini yazıp bize mesaj gönderin.....

Mesajlarınızı Bu Linkteli Adrese Yollayabilirsiniz:
http://www.facebook.com/sevincsatanaklar

twilight
25-01-11, 21:14
Kral Tv,Türkiye'nin prestijini yitirmis kanali olsa da,Kral TV Video Müzik Ödülleri Türkiyenin Grammy'si gibidir... ;) Tarkanın en az 3 dalda aday olmasi lazim bence bu sene(En iyi klip -Öp,En iyi albüm - Adimi Kalbine Yaz,ve En iyi Erkek sanatci)ve en az 2 sini almalı... ;)

Tesekkürler bu güzel haberi bizle paylastigin icin...
Istanbul'da olsam,gitmek isterim;tabi kii... :) Ancak,Istanbul'da yasamiyorum,ve henüz Lise ögrencisi oldugumdan,bir yerden bir yere ailemden izinsiz gidemem...

Ama belki forumdan arkadaslar gider,ben de tvden izlerim... (:
Bizim yerimize de eglenin,e mi? :)
Simdiden tesekkürler resim,ve videolar icin...
Iyi eglenceler,saygilar,
Twilight...

**MegaStarkan**
25-01-11, 21:20
Verdigin link bir profil sayfasi. Sahis kimdir, Tarkan'in katilicagi kesin midir ki? Daha cok bilgiler verirsen sevinirim.

badboyserkan
25-01-11, 21:24
Sanirim genel bir duyuru yapilmis.Kral fanlar kategorisinde her sanatcinin fanlari ile birlikte gorusulup odul toreni hakkinda beyin firtinasi yapilacagini zannediyorum. Tarkan ile ilgili bir durumun olacagi bilgisi yok zaten.

secil.06
25-01-11, 21:27
umarım dogruluk payı varsa detaylı bilgi alırız

jetaime
25-01-11, 23:16
insallah dogru olacak

TEVETOGLU
26-01-11, 20:34
Badboyserkan'dan toplantının tüm ayrıntılarını anlatmasını merakla bekliyoruz.

twilight
26-01-11, 20:45
Fanı olduğu sanatçıyı temsil etmek derken neyi kastediyorlar acaba?Sanatçı geceye katılmazsa ödülü onun yerine fanına mı verecekler?

Yok,sanmiyorum...Cünki,bir sanatci ödül törenine katilmazsa,Plak sirketi ya da o sanatcinin cok yakin arkadaslari(menajeri,sarki sözü yazari v.s)ödülü aliyor...

Sanirim,yine gecen sene ki gibi olcak... Fan'lar geceye özel bir yerden izlemeye gelebilecek...

Ama tabi tam olarak bir bilgim yok... Umarim daha netlik kazanir... :)

secil.06
26-01-11, 22:39
Eger Tarkan varsa zaten fanlar alana sıgmaz onun için detaylı bilgi olmadan kim nederse desin yalan olur

twilight
28-01-11, 14:41
Buradan katilan olmayacak galiba ? Arkadaslar,sadece 1 gün kalmis...
Bence gidecek olan arkadaslarimiz,cabuk olun... :)
Yoksa,kral Tv hani,Tarkan'i aday falan yapmazlarsa,kimse katilmadi diye,sasirmayin...
Kral Tv yani...yapabilirler... :) Benden söylemesi...

badboyserkan
28-01-11, 14:52
Tarkancoll Istanbul Temsilcisi olarak yarin orada olacagim.Gerekli detaylari Kral tv yetkilileri ile gorustum.Guzel bir bulusma toplantisi olacak umarim.Sizlerede bildireyim.

secil.06
28-01-11, 22:50
Tarkancoll Istanbul Temsilcisi olarak yarin orada olacagim.Gerekli detaylari Kral tv yetkilileri ile gorustum.Guzel bir bulusma toplantisi olacak umarim.Sizlerede bildireyim.

harikasın ya süper olur valla hepimiz adına cok mutlu oldum ben şahsen
cok iyi düşünmüşsün = )bravo