PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3. klip Kayıp'a mı çekiliyor?

ozkan49
20-01-11, 20:59
Facebook'da öyle duydum, bu doğru mu acaba veya doğru ise Tarkan acaba neden bu şarkıya klip çekme kararı aldı, bilen varmı? :9:

TEVETOGLU
20-01-11, 21:17
İşim Olmaz diye söylemişlerdi Tarkancoll'de.

Bakinka
20-01-11, 22:03
ama artık bence romantik şarkıya klip çekme zamanı , hem Kayıp çok sevildi neden olmasınki, ben mesela bu şarkının klibi olsun istiyorum...

**MegaStarkan**
20-01-11, 22:07
Isim olmaz deniliyordu... gönlüm Kayip diyor ;)

denizarya
20-01-11, 22:09
bence bir slow parcanin zamani geldii..ilkbahar gelmeden ciksiin bi slow :)

xurush'nine
20-01-11, 23:41
Sanirim "Kayip" olacak.Bugun Murad Kucuk twitterinde "Tarkan Kayip" yazdi..
Oysa "Isim olmaz icin" hazirliklar vardi..
Guzel bir sey olsun da KAYIP da cok begenilen sarki.Tam da kis ortamina ayak uyduran sarki.Disarisi soguktan buz kesilirken aksam aksam cayini kahveni yudumla ve Kayip izleyerek hayallere dal... :10:

twilight
21-01-11, 00:01
Henüz,klip icin erken,bence...
''Acimayacak''in klibi cikali 2 hafta bile olmadi.
2 ay gecsin üzerinden,sarki ''hit''lerden ''top 20''lerden düssün hele bi..Ki uzun süre düsecegini de sanmiyorum... :)
Ondan sonra gelsin klip..Mart ayinda da Adimi Kalbine Yaz yada Kayip'a klip cekebilir,sonrada Haziran ayinda kipir kipir bir ''Usta Cirak'' :) Öyle de albüm kapanir düsüncesindeyim :)

DaLy
21-01-11, 00:50
1.klip için adımı kalbine yaz dendi Öp'e çekildi.2. klip için yanılmıyosam önce adımı kalbine yaz sonra işim olmaz dendi fakat Acımayacak oldu.Yine söylenenlerden farklı bi şarkıya çekilicek gibi.Sen çoktan gitmişsin olur umarım.

ece**
21-01-11, 11:31
çoooookkk sevinirim ben buna :) kayıp ve adımı kalbine yaz şarkıları kesin kliplendirilmeliydi bence..:))
ama ben en geç nisan başı diyorum...tarkan bu malum :))
gece de rüyamda antalyada bi otelin plajında bulutlu bi havada "kayıp" şarkısının klibi çekiliyodu. tarkan kot pantolonun paçalarını biraz sıvamış çıplak ayakla eli cebinde yürüyerek, yolun açık olsuun....diyerek gidiyodu :)))) demek buna çıkacakmış....aslında fenada değil hani rüyam.. :)))

gizem-akkaş
21-01-11, 13:23
ayy inşallah oluuur çok isterim gerçekten benim albümünde en sevdiğim şarkı hala dinlerken kötü oluyorum hala dinlerken gözüm doluyo hepsi çok güzel ama kayıp benm için çok ayrı çok farklı bi yeri var umarım kayıp olur 14 şubatta çıksın bence çok romantik olur:)))

TARQANIM
21-01-11, 13:40
tarkan yine bizi sasirtabilir söylenenlerden farkli bi sarkiya klip cekerse hic sasirmam.. bu dönemdeki ruh haline uyan sarkilara klip cekiyor diye düsünüyorum

günışığım
21-01-11, 20:28
hepsi kliplenmeli

secil.06
21-01-11, 21:09
kesinlikle kayıp şarkısının klibi olmalı bu kadar güzel bir şarkı klipsiz olmaz gerci hepsi güzel birbirin den ama umarım kayıp şarkısnın klibini izleriz en yakın zaman da = )

ismail
22-01-11, 09:52
kayıp olucak :) sanırım

RaSKaS
22-01-11, 13:51
Olabildiğince çok şarkıya klip çekilmeli. Ama bence de ilk olarak Kayıp olmalı.

pare pare
23-01-11, 04:36
sen çoktan gitmişsin
kayip

secil.06
23-01-11, 14:19
Kayıp şarkına klip cekerse nasıl bir klip olur acaba cok merak ediyom
şiir okudu kısımı daha bir duygu yüklü olacak zaten bu havalar da slow bi şarkı süper olur