PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ve Sezen'den parça bekliyorum

badboyserkan
18-01-11, 17:51
http://img130.imageshack.us/img130/9125/tarkansibelcanaksamgaze.jpg (http://img130.imageshack.us/i/tarkansibelcanaksamgaze.jpg/)

Yeni albümü için Soner Sarıkabadayı'dan üç, Sinan Akçıl'dan iki, Nazan Öncel ve Gülşah Tütüncü'den birer şarkı alan Sibel Can; Sezen Aksu ve Tarkan'dan da şarkı beklediğini söyledi: "Onların bana uğur getirdiğine inanıyorum. Sezen Aksu'nun ve Tarkan'ın şarkılarını seslendirmekten büyük mutluluk ve gurur duyuyorum. Eminim ki bu yılın hit olacak iki şarkısını benim için yapacaklar."

Kaynak : Sabah Magazin/Ozlem Avcı

TEVETOGLU
18-01-11, 18:46
İlk önce Tarkan kendi albümü için şarkı yazsın.Başkalarına, yazdığı şarkıları verirse kendi albümü çok gecikir.

secil.06
18-01-11, 21:26
bekleyip görecegiz Tarkan dan bir şarkı alırmı verirmi gönlü zangin belki düet bile yapar = )

**MegaStarkan**
18-01-11, 22:21
Sibel Can tüm iyilerden sarki topluyor, masallah.

twilight
18-01-11, 22:22
sibel can,Türkiye'nin en güclü,ve kaliteli kadin sesidir... :)
Cakmak cakmak ve cantada keklik te Tarkan'in Sibel Can'a verdigi 2 güzel sarkidir.
Ücüncüsünü merakla bekliyoruz..Sezen Aksu zaten Türk pop müzigin kralicesi,onun yapacagi sarkinin kötü olma imkani yok...Tesekkürler haber icin... :)

bounce
18-01-11, 23:40
artık şarkı vermesin Sibel Can'a..

DaLy
19-01-11, 00:21
Çakmak çakmak ve özellikle çantada keklik son derece vasat şarkılardı..Eğer yeni bi şarkı vericek olursa bu şarkı çok büyük ihtimalle önceden vermiş olduğu şarkılara benzeyecektir..Şahsen Tarkanı anlamakta bazen güçlük çekiyorum.Nedenine gelicek olursam;Sibel Cana vermiş olduğu şu şarkılara bakınca o çok eleştirdiğimiz Serdar Ortaç şarkılarından çok da farklı olmadığını anlamak güç diil..İşin maddi tarafından bakıcak olsak Tarkan'ın buna da ihtiyacı yok..Sırf eşi dostu kırmamak adına böylesine birbirine benzer ve sözleri iyi olmayan -piyasa- diye tabir edilen şarkılar yapmak Tarkana hiç ama hiç yakışmıyo..He bu şarkıları Sibel Can yerine Pop müzik söyleyen birileri söylemiş olsa durum daha farklı olur orası da ayrı mevzu.

günışığım
19-01-11, 09:33
sibel can'a sarki vermesin ya hic begenmiyorum gitti guzelim cakmak cakmak ve cantada keklik sarkilari...verecekse bir tek kibariye ye sarki versin. hakkini veren bir tek o var.

jetaime
19-01-11, 13:06
sarki verebiliri sorun degil ama kendi sarki da once den yapmasi gerekiyo

gizem-akkaş
19-01-11, 18:59
sibel can büyük bi ses bence şarkı verilebilir...

denizarya
19-01-11, 19:28
sibel can cok güzel ve saglam bir sese sahib bunu herkes biliyor..tarkan sarkilarinida cok iyi yorumladi ..zaten tarkan sarkilara tam ona göre uygun yaziooo...verirler zaten sarkii kendisine

secil.06
19-01-11, 20:12
herkez bir şarkı alış verişin de bakalım Tarkan kimlerle daha şarkı verecek
daha kimlerle düet yapacak