PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : twitter klıp yorumları

tarkaseksüel
14-01-11, 21:50
Yeşim Salkım
Tarkan diyorum acimiycak diyorum ve klip diyorum vay vay vay helal diyorum.

Gizem Adanır
Tarkan'ın Acımayacak klibinde gayet anlamlı mesajlar var tabi anlayana ... Son yıllarda izlediğim en iyi video kliplerden biri

pare pare
14-01-11, 22:00
Tesekkurler harika yorumlar

TEVETOGLU
14-01-11, 22:01
Anlamlı mesajlar derken neyi kastettiler gerçekten anlamadım.

e.r
15-01-11, 00:44
dansöz dans ederken, haliyle biraz çıplak ya..o sahnelerde etrafındaki adamlar kara çarşaflı..bi ironi var orda..işte anlamlı mesaj bu..dün sadece tanıtımdan bile anlamıştım bunu..ve gerçekten o sahneler, o fikir süper olmuş..kimin aklına geldiyse helal olsun diyorum..

tarkankolik1972
15-01-11, 11:30
Tesekkürler paylaşım için...

**MegaStarkan**
15-01-11, 11:58
dansöz dans ederken, haliyle biraz çıplak ya..o sahnelerde etrafındaki adamlar kara çarşaflı..bi ironi var orda..işte anlamlı mesaj bu..dün sadece tanıtımdan bile anlamıştım bunu..ve gerçekten o sahneler, o fikir süper olmuş..kimin aklına geldiyse helal olsun diyorum..

Evet, bencede ilginc ve anlamli/mesaj olarak yorumlanabilinir. Sahneyi uzun göstermedikleri icin de provokasyon olarak görmüyorum, güzel gecis yapmislar.

kartales26
15-01-11, 12:27
Bu Yeşim Salkım ne tuhaf bir insan ne dediğini ne yaptığını hiç bilmiyor.Tarkan'a bir sallıyor bir övüyor.Hiç sevmiyorum bu kadını...

twilight
15-01-11, 12:33
Katiliyorum...Yesim Salkim'i hic sevmem... Demet bir,Yesim iki... Ne dediklerini bilmiyorlar maalesef...Fazla alkolden oluyor bunlar hep...