PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'la bi kez daha gurur duydum..

bounce
08-01-11, 21:04
arkadaşlar bi proje vardı avrupa birliği ile ilgili.. avrupalı gençleri bi araya getirip kültür patlaması yaşatmak da diyebiliriz.. bu sefer ev sahibi ülke Türkiye idi.. 5 Fransız 5 Romanyalı ve 6 Bulgaristanlı 4 de Türk gencinin bi araya gelerek oluşturduğumuz bi proje..
Tarkan'la ilgili durum ise şöyle gelişti. neyse provalar bitti ben de elimde gitar çalıyorum insanlar beni dinliyor.. dedim ki
Do u know Tarkan?
hepsi Yes dedi.. dedim hangi şarkılarını biliyorsunuz(ingilizce diyorum tabiiki:)) şıkıdım and Kiss Kiss
durur muyum ben hemen şıkıdım'ı çaldım önce onlar söyledi ben çaldım sonra ben söyledim ben çaldım.. çok eğlendim ve Tarkan'la bir kez daha gurur duydum helal olsun...
Allah başımızdan eksik etmesin Tarkan'ı

twilight
08-01-11, 21:37
Bulgarlar,Fransizlar ve Romanlar zaten Tarkan'i taniyor... Bir cogu tanir...Tarkan,Bulgaristan'da konser(ler)vermisti...Fransizlar ve Romanlarin tanimasinin sebebi de Avrupada ''Tarkan''adli albümünün 4 milyon satmis oldugundan olabilir...
Ben de tekrar tekrar,gurur duyuyorum Tarkan'la!İyi ki varsın kral! :)

DaLy
08-01-11, 21:56
Yabancılara sorduğunuzda ya Tarkan,ya şiş kebap,ya da Galatasaray derler.70 milyonluk nüfusu,tarihi,doğası bakımından bu denli zengin bi ülkede topu topu üç-beş şeyimizle tanınmamız aslında çok üzücü..

bounce
09-01-11, 01:16
Yabancılara sorduğunuzda ya Tarkan,ya şiş kebap,ya da Galatasaray derler.70 milyonluk nüfusu,tarihi,doğası bakımından bu denli zengin bi ülkede topu topu üç-beş şeyimizle tanınmamız aslında çok üzücü..

haklısın......

gizem-akkaş
09-01-11, 02:59
bende çok mutlu oluorum bunları duyunca insan gurur duyuyo gerçekten burda tabiki çalıcak şarkıları ama ben bi bara gittiğim zaman Tarkanın şarkısı çalınınca bide herkes o şarkıya eşlik edince bile tüylerim diken diken oluyo mutlu oluyorum iyiki varsın Tarkanımm hep bizimle ol seni çok seviorummmm:)))

xurush'nine
09-01-11, 15:51
Evet Tarkan artik su genc yasinda bile ve az bir zamanda Turkiyenin manevi degeri haline gelmis bir sanatci.Iste bu sebepten de uzerine titreniyor, bas taci yapiliyor kendisi...

tarkaseksüel
10-01-11, 00:03
Keşke avrupada piyassında biraz daha yer alabılseydı ne ıyı olurduu

Efsane_1
12-05-14, 17:32

Tarkan herşeyin onune geçebilmiş demekki...Gerek tarihin, gerek külturun, gerekse de futbolun...