PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 Tarkan sarkisi 3 degisik yorum.. :)

xurush'nine
07-01-11, 11:43
4yRPIYUSH8U&feature

http://www.youtube.com/watch?v=4yRPIYUSH8U&feature=youtu.be

sUq0uPt1fZs

http://www.youtube.com/watch?v=sUq0uPt1fZs

D7qq7UgaPFU&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=D7qq7UgaPFU&feature=youtu.be

secil.06
07-01-11, 12:28
Nerden buldun bilmiyorum ama hepsi birbirin den farklı ben ücüncüyü başarılı buldum
ellerine saglık paylaşım için teşekürler

xurush'nine
07-01-11, 13:59
Rica ederim Secil, aslinda yorumlarin basarisini tartismak gibi bir amacim yoktu konuyu acarken ,- tabii ki Tarkan yorumu ile kiyaslanamaz bu yorumlar.
Ama Tarkan sarkilarini yabancilarin dilinde goremek qurur verici bir sey.Belki izlemeyenler vardir diye de sizlerle paylasmak istedim.. :)

secil.06
07-01-11, 14:03
Rica ederim Secil, aslinda yorumlarin basarisini tartismak gibi bir amacim yoktu konuyu acarken ,- tabii ki Tarkan yorumu ile kiyaslanamaz bu yorumlar.
Ama Tarkan sarkilarini yabancilarin dilinde goremek qurur verici bir sey.Belki izlemeyenler vardir diye de sizlerle paylasmak istedim.. :)

Tabiki Tarkan şarkılarını yabancı diller de dinlemek harika kesinlikle katılıyorum
Tarkan şarıkılarını yorumlayanlar Tarkan gibi yorumlayacak demek yanlış olur cünkü herkezin kendine göre bir tarzı var tabi biz şarkıları türkce dinledimiz için yabancı diller de dinlemek de ayrı bir keyif

gizem-akkaş
07-01-11, 14:28
çok teşekkürler paylaşım için 3üde harika Tarkanımın şarkılarını yabancılardan duymak ggurur verici gerçekten çok güzel bişi :))

MARY JANE
07-01-11, 14:43
videoların üçüne de bayıldım. tarkan şarkılarını yabancılardan dinlemek müthiş zevkli ve gurur verici. paylaşım için çok teşekkürler ablacım.

günışığım
07-01-11, 20:18
cok cok guzel tesekkurler

futureboy
08-01-11, 11:20
İkinci klipteki Lübnanlı şarkıcı Elissa'yı yakından takip ediyorum.Mükemmel bir ses rengi var.O kadar kadifemsi bir sesi var ki dinlerken ruhunuz huzur bulur.Türk şarkılarına da yabancı değildir.Zeynep Casalini'nin Dokunma Bana,Gülşen'in Be Adam,Ege'nin Delice Bir Sevda şarkılarını Arapça yorumladı.Ayrıca Emrah'la Türkçe düeti var.

TEVETOGLU
08-01-11, 16:38
1. yorumu daha çok beğendim.

twilight
08-01-11, 16:48
Ikinci video'yu cidden cok begendim...
Digerleri de güzel tabi ki...
Ayrica,Tarkan sarkilarinin dilden dile cevrilmesi(Sadece Simarik degil,KuzuKuzu,Hup,Hepsi Senin Mi,Dudu)gibi ayrica Kis Günesi'nin ülkede cogu grup tarafindan(Ruj,Kargo,Athena)konserler de söylenmesi...Cok gurur verici bir sey... Tarkan yaa,baska söze gerek mi var? :)

xurush'nine
08-01-11, 18:35
Arkadaslar sahsen benim icin, sarkilarin yabancilarca ne kalitede soylenmesi cok da onemli degil ve yabancilarin fazla unlu olup olmamasi da oyle.
Tabii ki taninmis birileri tarafindan soylenmesi daha bir qurur verici, mesela arkadas Elissayi met edince cok onurlandim, yada ilk videodaki grup da taninmis bir alman grubudur yanilmiyorsam, ama esas olan sokakta bile soylense dillere dusdu ya bu sarkilar, kirik dokuk turkceyle bile olsa kafelerde barlarda diskolarda soyleniyor ya, ne mutlu bizlere ki Tarkan hayraniyiz!
Kim tanitti bu sarkilari? Tabii ki Tarkan.Peki kim sevdirdi? Tabii ki Tarkan. Insan sevmedigi yabancinin dilinde onun sarkisini soyler mi hic? Soylemez.Iste bu!

Belki cogunuz seyr ettiniz belki, bir de Toma isminde bir genc var "Music idol" yarismasinda Tarkan sarkisi okuyor:

fYlJ9iNF66U Fena degil bu da :)

jetaime
08-01-11, 23:05
ucu cok guzel olmus
nasil buldun bilmiyorum ama cok saol canim
elissa versyonu cok guzel ben zaten onu cok seviyorum