PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın 8 şarkısının gerçek hikayesi

fincan
06-01-11, 14:33
POP dünyası, Tarkan’ın son albümüne koymaktan son dakikada vazgeçtiği 8 şarkının peşindeymiş. Bu şarkıları bulup satın almak için çırpınıyormuş ünlü şarkıcılarımız. Ama sanırım bu yazacaklarım heveslerini kursaklarında bırakacak. Çünkü Tarkan o şarkıları yer kalmadığı için değil, şarkıları albüme konulanlar kadar parlak bulmadığı için albümüne koymadı. Albümün hazırlandığı günlerde tamamı Sezen Aksu’ya ait olan şarkıların aranjeleri yapılmış, okumaları tamamlanmış. Ancak Tarkan son dakikada şarkıları bir grup dinleyici ile paylaşmış ve bu şarkılardan beklediği reaksiyonu alamamış. Böyle olunca da Sezen Aksu’yu arayıp o şarkıları albüme koymayacağını, yılbaşı civarı yapmayı düşündüğü ikinci bir albüme koyacağını söylemiş. Tabii Sezen de o günlerde buna biraz bozulmuş. Ama ikilinin arası şimdi iyiymiş. Eğer o şarkılardan birini dinlemek isterseniz ENBE Orkestrası’nın son albümünü alıp Tarkan’ın söylediği şarkıyı dinlemeniz yeterli. Çünkü o şarkı, albüme girmeyen 8 şarkıdan biri! kaynak:Rahşan Gülşan Habertürk Gazetesi

Zaza
06-01-11, 19:25
Haber dogrumu bilmiyorum fakat Tarkan bu sarkilari kötü diye seçmediyse yanlis çapmis.. Herseye Ragmen harika bir parça

TEVETOGLU
06-01-11, 19:50
Diğer 7 şarkı nasıldır kimbilir?

secil.06
06-01-11, 21:46
diger şarkıları bilmem ama Herseye Ragmen şarkısı sözleriyle yorumuyla süper

hilfa
06-01-11, 23:30
haber ne kadar doğru olabilir şüpheli?????

twilight
06-01-11, 23:54
Herseye Ragmen'in sözleri cok güzel,ancak müzik cok vasat...
Iyi ki albüme konmamis...
Bu arada ben en cok Ceylan sarkisini merak etmekteyim...

Bamboo
07-01-11, 00:29
bence tarkan,yeni albüme saklıyor bu şarkıları..

**MegaStarkan**
07-01-11, 00:30
Bencede iyi bir karar olmus... albümdeki diger sarkilardan iyi degil.

DaLy
07-01-11, 01:38
Saklanan şarkılar umarım Her şeye rağmen gibi müthiş pop şarkılardır.İçinde davul,zurna,klarnet vs olmayan yani alaturkadan uzak bi albüm olur umarım.

tarkaseksüel
07-01-11, 01:59
her seye ragmen ın muzugini begenmedım açıkcası galıba doğru bır karar olmuşş buyuk ıhtımalle ceylan da bu sarkılardan bırı bir diğeride ask dansıydı onu da baskası yorumladı zatenn

Zaza
07-01-11, 03:34
Herseye Ragmen'i begenmeyen arkadaslari gerçekten anlamiyorum..
'Ask Dansi' da fena bir sarki degildi
Umarim yakinda Ceylan'i dinleriz

e.r
07-01-11, 15:12
her şeye rağmen kayıptan daha güzel bi slow kanımca..

pare pare
07-01-11, 20:03
Pek inandirici gelmedi bana

nedjohnlansen
08-01-11, 18:28
her şeye rağmen'in düzenlemesi albümde değişik olurdu eminim ki. sonuçta o şarkıyı enbe ile kaydetmediler baştan. böyle bir teklif üstüne tarkan bu şarkıyı enbe'yle kaydetti. ozan çolakoğlu'nun düzenlemesinden yoksun bu haliyle şarkı. aşk dansı da dandik bir düzenlemeyle iyi olmayan bir yorumcu tarafından seslendirildi. tarkan'ın güçlü ve dinamik yorumunu uzun zamandır doya doya duyamayan biri olarak bu şarkıyı söylemesini de isterdim. adımı kalbine yaz şarkılarından daha tempolu ve uzatmalara, arabeske, alaturkaya yer vermeyen bir pop şarkısı. bu tadı, saf pop şarkısı tadını adımı kalbine yaz'da usta-çırak'tan alıyorum ve son 1 2 aydır en çok dinlediğim tarkan şarkısı da bu. albümde güzel bir renk olurdu. tarkan ceylan şarkısının da çok yakında bizle olacağını söylemişti. günay çoban da tarkan'la hızlı bir şarkı yaptık demişti. yani bana göre albüm yakındır.

Zaza
08-01-11, 18:43
Ah keske..

ozkan49
10-01-11, 00:56
bence o haber yalan çünkü tarkan elle dergisi resimlerinden sonra bir röportajda söyledi 'Yeni gelecek olan klipleri fanlar belirleyecek birde konserlerime devam ediyorum, yeni albüm çalışmaları var' diye

O aralar 'Herşeye rağmen' yazıldı çünkü Tarkan 'Arı gibi çalışıyorum' demişti..
Bu röportajın videosu var izlemek isteyenler Facebook'da bulabilirler :)