PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan & Shakira (Stüdyoya Çoktan Girmişler)

serkan
07-07-06, 13:59
sevgili arkadaşlarım başlığı görüpte yine mi şu eski haber demeyin...ben olsam bende öyle derdim hak veriyorum..:36_1_21:

takip ettiğim başka bir tarkan forumundan (ismini şimdi yazmasam daha iyi olur modlarımıza danışmadığım için yanlış bişey yapmak istemiyorum..) bir arkadaş şöyle bir haber verdi...ismini vermemde bi sakınca olmaz SpLeNDouR arkadaşımızın adı...

diyorki..

"Arkadaşlar isteyen inanır isteyen inanmaz..Shakira'nın en iyi fan sitelerinden birinin admini benim İngiliz arkadaşa söylemiş.Tarkan ve Shakira çoktan stüdyoya girip okumalarını yapmışlar bile yeni parçaları için.Yakında single çıkarırlarsa büyük patlama olur ki Shakira şu an hem USA hemde UK'de Hips don't lie ile 1 numara!Ha bunu oranın admini nasıl biliyor derseniz?Hips don't lie'ı herkesten önce internette sunan o idi.Yani Shakira'nın stüdyosuyla ilgisi var!Neyse iyi muhabbetler!"

yorum sizlerin... :36_1_39[1]:

Khaos
07-07-06, 14:05
hımmmm pek sanmıyorum...
daha come closer tanıtım konserlerini bitirmeden başka bi projeye el atacağını sanmıyorum tarkanın
onun başka bi projeye girmesi için önceki albümünü iyice içine sindirmesi ve sevenlerine aşılaması lazım...
konserler daha uzun sürecek ondan sonra türkçe albüme gireceğini tahmin ediyorum

seracan
07-07-06, 14:06
Demek ki haberi basından saklamak istersen saklayabiliosun.. inşallah doorudur.. Sean paul, Shakira, Wyclef Jean... Helal olsun tarkanıma.. bravo Bizim bir dünya starımız var.. :s323ok6ct:
Hadisede yırtınsın bi köşede :36_11_6:
haberin için saol serkan :36_1_33[1]:

Nzl
07-07-06, 14:11
Umarım dediğin gibi, bu haber doğrudur Serkan.
Shakira son albümüyle yine harikalar yaratıyor.
İngiltere listelerinin yeni rekorunu kırmış durumda
bu düet olayı Tarkan'ın reklamı için süper olur...

EmiLy
07-07-06, 14:14
Haber doğruysa eğer süper olur...:36_1_11:
Tarkan'a da dünya çağında isimlerle düet yapmak yakışır zaten...
Helal olsun sana Tarkan...
inşallah doğrudur haber...
harika olur harika...bravo
Tarkan ve Shakira ortalığı kasıp kavurur:36_1_33[1]:
Teşekkürler Serkan...

duygu
07-07-06, 14:17
eğer bu doğru olsa çokdan basına duyrulurdu...tarkan bi işi önce basına duyurup sonra 10 yıl bekletmeyi sewio...

Khaos
07-07-06, 14:20
shakira ile bi çalışması olursa zaten onunda pek tanıtımını yapacağını sanmıyorum
ne kadar ağır bi adam
daha ikinci klibi bekliyoruz
3.de eğer cekerse kışın fala gelir sanırım!

Samet
07-07-06, 14:22
bu cok guzel bir haber

EmiLy
07-07-06, 14:23
beklemeye alıştık zaten biz...
şu ikinci klip biran önce çekilip yayınlansaydı...
3. klibin ne zaman çekileceğini düşünemiyorum ben zaten....
yinede Tarkan'ın bir bildiği vardır diye düşünüyorum...
bekleyelim ve görelim...

serkan
07-07-06, 14:24
soruşturdum..bahsedilen fan sitesi bu arkadaşlar...fan sitesi değil zaten bu bir müzik forumu ...buyrun...

http://ukmix.org/

alt taraflarda tarkan - start the fire haberinide görebilirsiniz...arkadaşlar başlamış reklam çalışmalarına :4:

foruma üye olabiliriz isterseniz ortak bi çalışmayla bi reklam yapabiliriz...

EmiLy
07-07-06, 14:26
hımm bi bakalım..
teşekkürler Serkan...
önce bi inceleyelim, reklam olayına ben varım :)

arjen22-tarkan
07-07-06, 16:42
Bu Haberi Bana Bi Arkadaş Fısıldadı Doğrudur bende öyle bi duyum aldım ..
O zaman hadi bakalım hayırlısı

:36_1_33[1]:

arjen_canturk17@hotmail.com