PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ünlülerin yıl sonu karnesi

DaLy
26-12-10, 22:59
ZİRVE TARKAN VE HANDENİN

Müzik dünyasından başlamamız gerekirse Tarkan ve Hande Yener'e verilecek 10'ar puana kimsenin itirazı olmaz sanırım. Bu kulvarda Sinan Akçıl'a da yıldızlı 10 veriyorum. Hem yaptığı unutulmaz şarkılar için hem de Hadise'yle yaşadığı ayrılıkta tam bir beyefendi gibi davrandığı için. Sıla'nın da bir 10'u var tabii ki. Yıl sonuna albümünü yetiştirdi ama hepsi birbirinden başarılı şarkılarıyla çoktan bizi ele geçirdi bile. Bu sektörde bir 10'u da Yılmaz Morgül hak ediyor kesinlikle. "Popular singer, composer, fashion designer" olarak yer aldığı Twitter'da cidden çok eğlenceli şeyler yazarak, bize Alice Harikalar Diyarı'nda tribini yaşatıyor, hem de bu dünyada! Müteşekkiriz kendisine. Fantezi müziğe yolumuz kaymışken Sibel Can bu sene düşüşte. Ayrılma nedenleri olarak "Sulhi Bey'i çok kötü bir şey yaparken gördüm" benzeri gereksiz suçlamalarla üste çıkmayı denedi ama bu sefer kimse yemedi. Ne albümü sattı ne de ekstraları arttı. Morali bozulan Sibel Can bu yaz bikiniyle yakalanma numarası bile yapamadı. Okan Bayülgen de tabii ki zayıf aldı. Üç tane birbirinin aynı programı isim değişikliğiyle bize yutturmaya çalıştı ama eskiden uykumuzu kaçırıp bizi ekranlara bağlarken, şimdi uyku öncesi sağlam bir esneme programı haline geldi. İyi şeyler düşünüp iyi şeylerle kapatalım dileğimizle bugünkü programıma Cem Yılmaz'a vereceğim 10'la son vereceğim. Av Mevsimi'nde canlandırdığı karakterle iyi bir oyuncu olduğunu ispat etti. Öpüşme sahnesini hâlâ çok kötü bulsam da Türk sinemasının başarılı bir karakter oyuncusu kazanmış olması güzel.

http://www.haberturk.com/yazarlar/584837-unlulerin-yil-sonu-karnesi

twilight
27-12-10, 00:37
Tarkan her zaman 10 puani hakeder zaten...Bu sene kaliteli albüm yapanlardan,Sila,Ferhat Göcer,Sertab Erener ve Emre Aydina'da 10 puan...Hayko Cepkin,Candan Ercetin ve Sezen Aksuya 7-8 puan...Gerisini kaale bile almiyorum beeen... :) Tabi bu benim görüsüm...Seversiniz yada sevmezsiniz,sizin bileceginiz is..

secil.06
27-12-10, 11:49
Tarkan evet 10 puanı degil bizler den %100 aldı
albüm harika hande yener hiç sevmem ben olsam 10 puanı da vermem

SESA
27-12-10, 14:57
Tarkan hepsine fark attı bu albümle

TEVETOGLU
27-12-10, 21:12
Daima zirvede kalacak tek isim=Tarkan.

pdrlütfiye
27-12-10, 22:44
tarkan my number one. gerçi sadece benim için değil herkes için bir numara o... on tane on da versek yetmez tarkanıma...

gizem-akkaş
28-12-10, 04:01
Tarkanım hiç inmediki zirvedeeennnn inmezdeee Tarkanım bi albüm çıkarıyo yakıyo ortalığı zirveyi kimselere kaptırmıyo:)))

denizarya
28-12-10, 20:33
tarkanin müzik sektörüne cok katkisi var..one hep tam puan