PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ;) yeni albüm repertuar

yiğit
26-12-10, 22:11
Günay Çoban ''bu arada, sırf sen bana "slow şarkıların söz yazarı" dediğin için sana inat yeni şarkılarım hep hareketli :) funda arar'ın yakında çıkacak yeni albümündeki "piyango" ve tarkan'la yepyeni sürpriz şarkımız ve daha pek çok yeni şarkım hep hareketli :) ''

yiğit
26-12-10, 22:12
GÜNAY ÇOBAN: sözler bestelenmedi ben besteye söz yazdım :) sistem genellikle böyle işler zaten. çok eski yıllarda TSM dönemindeymiş o sistem. yoksa benim de ne şiirlerim var bestelenmeyi bekleyen :) tarkan "kayıp", sezen aksu "hükümsüz", fund...a arar "camdan kalp", özcan deniz "nasip değilmiş" gibi pek çok şarkıyı da ben müziğin üzerine yazdım :)

**MegaStarkan**
26-12-10, 22:37
Sana mi yazdi Güney Coban? Isim olmaz da bu "sistem" üzerine Yildiz Tilbe tarafindan yazilmis. Umarim yeni calismalar son albüm kadar basarili olur :)

nedjohnlansen
27-12-10, 00:24
tarkan acaba maxi single falan mı çıkaracak? çünkü ceylan şarkısının da yakında piyasaya çıkacağını söylüyordu tarkan. benim bildiğim ceylan slow bir parça. hareketli bir parça daha varmış burada yazılana göre. bunları nasıl yayınlayacak ki?

twilight
27-12-10, 00:29
Benim anladigim;Öncelikle Isim Olmaz ve Acimayacak'a klip gelecek...Sonra maxi single cikaracak...Sonra yine albüme geri döncek...Cogu dünya starinin yaptigi taktiktir bu...
Basarilar Tarkan... :) Umarim maxi single'nin da tiraj patlamasi yapar...

jetaime
27-12-10, 10:46
ne ne ne anlamadim yaa yeni klipler sonra maxi single sonra yeni album ?????
vayyy cok calisicak bide avrupa turneside geliyor ??
acaba kesin mi bu haber ??

secil.06
27-12-10, 11:46
maxi singl hadi bakalım başarılar Tarkan
emeginin meyvelerin toplama zamanı gelmişti cok dan
umarım en kısa zaman da cıkar ama önce kliplker yanına girsin artık

tarkaseksüel
27-12-10, 13:02
meraklandım şimdi bakalım nasıl bişe olacakk

xurush'nine
27-12-10, 13:20
tarkan'la yepyeni sürpriz şarkımız ...
Bana da bir keresinde Tarkan'la surpriz sarkimiz var yazmisdi..

SESA
27-12-10, 14:51
Tarkan heyecan yaratmaya devam ediyor
merakla bekliyoruz belki baharda çıkrarır

TEVETOGLU
27-12-10, 21:32
10 şarkıdan aşağı kabul etmem.Ona göre. ;)

leyla
28-12-10, 15:22
heyecan ve merakla bekliyorum

denizarya
28-12-10, 20:21
insallah cok cok cok daha basaroili oluur

denizarya
28-12-10, 23:31
ama hani tarkan bu albümü önce rusya ve arab ülkelerinde yayinlicakti..ondan vazgecip baska albümmü cikarcak