PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : can şengün twitti

fincan
25-12-10, 14:14
Acimiycak- video shoot can şengün ün twitti acaba süpriz ikinci klip mi?

**MegaStarkan**
25-12-10, 14:32
Hani Tarkan hayranlarinin görüsünü alicakti? Iki klip cekiyorsa cok secenek kalmiyor zaten...

badboyserkan
25-12-10, 14:50
Klipler Isim olmaz ve Acimayacak sarkisina gelecek. Eger yine son dakika karar degisikligi olmaz ise.

fincan
25-12-10, 15:16
Hani Tarkan hayranlarinin görüsünü alicakti? Iki klip cekiyorsa cok secenek kalmiyor zaten...

Bu iki klip birlikte çekilecekti zaten daha sonra çekeceği klip için fikir alacak sanırım

twilight
25-12-10, 15:45
Kayip ve Usta Cirak daha güzel olurdu sanki,hı ? :)

TEVETOGLU
25-12-10, 16:39
Adımı Kalbine Yaz şarkısına klip çekilir umarım.Bu şarkıyı da Sevdanın Son Vuruşu'na çevirme n'olur Tarkan! :)

leyla
25-12-10, 17:13
Adimi kalbine yaz ve isim olmaza gelsin klipler

Bamboo
25-12-10, 17:23
en iyisi usta çırak olurdu bence ama tarkanın bu şarkıyı harcayacaği belli malesef.. :(

xurush'nine
25-12-10, 17:28
Twee'ten belli Acimayacaga geliyor klip.Zaten ikinci klip surprise denmesinden de onun AKY olmayacagi belli idi..
Ama ben AKY orjinlaline cekmesini cok isterdim..
Neyse hayirlisi deyelim artik.

secil.06
25-12-10, 18:04
Klipler Isim olmaz ve Acimayacak sarkisina gelecek. Eger yine son dakika karar degisikligi olmaz ise.

kayıp şarkını bekliyoduk işim olmaz dan sonra ama
her iki şarkı da güzel umarım
kayıp için de klip ceker

özlemmis
25-12-10, 18:17
twitterda samsun demire sormuşlar oda acımıycak demiş

tarkankolik1972
25-12-10, 18:33
süper bir haber, bütün şarkılar hit hepsine istiyoruz TARKAN SENİ ÇOK SEVİYORUM..

asd1234
25-12-10, 18:43
İşim Olmaz'ın yanında Acımayacak'a da klip gelmesine çok sevindim, ama hala Adımı Kalbine Yaz'ın orijinal versiyonunu unutma Tarkan diyorum :)

xurush'nine
25-12-10, 18:46
Evet ben de baktim,acimayacak demis, hatta Samsun Demir'in boyle bir tweet'i daha var:

@Samsun Demir: Çıktığı yıl 350.000 adeti gecen albüm olmadı Tarkan'a müzikseverlerin bu yıl gösterdikleri ilgiyi bu rakamlar açıklıyor . sadece 5 ayda.

Acikcasi ben 400' bini gecdi saniyordum.Ama neyse, kiyaslarsak bu rakkam da cok iyi..

TarkanColl
25-12-10, 20:25
Hepsine çekse ne olurdu sanki...

secil.06
25-12-10, 20:29
Hepsine çekse ne olurdu sanki...

süper olur albümdeki bütün şarkılar harika :20:
ama en fazla 3 şarkısına klip ceker gibime geliyor :20:

twilight
25-12-10, 20:39
Albümün net tiraji 355.000 bin'mis arkadaslar...Daha fazla zannediyordum ama...Neyse artik...Keske 400 bin de de bir ödül olsaydi...Güzel olrudu,her yüz bin de bir ödül... :)
Bu arada klipler Isim Olmaz ve Acimayacak'sa,Acimayacak iyi bir tercih gibi...Usta cirak'a bekliyordum dedim ama,zaten konserlerinde bile söylemedigi sarkiya klip cekmez...Sevdanin Son Vurusuna zaten cekmez..Ee,geriye de Acimayacak;İsim Olmaz;Kayip,Adimi Kalbine Yaz ve Sen Coktan Gitmissin kaliyor...Herkez Adimi Kalbine Yaz'i ilk baharda istiyordu...Sen coktan gitmissin'in de klipi güzel olurdu aslinda...Bilmiyorum...Ya bütün sarkilar güzel hepsine 2 ayda bir klip ceksin...Ve sonra da albümü kapatsin bence :)

jetaime
25-12-10, 22:18
Oooo cok guzel bir haber vayyyy

günışığım
26-12-10, 05:14
karmada nasil ay ve gitti gideli gibi muhtesem sarkilari harcadiysa usta cirak ve sen coktan gitmissin gibi nefis sarkilari harcicak gibi Tarkan hepsine klip bekliyoruz ama...tarkan yeni album calismalarina baslamistir bir iki klip daha ceker bu album fazlini kapatir gibi.

bounce
26-12-10, 12:53
bence son klip Adımı Kalbime Yaz olmalı kesinlikle albümü o şarkıyla kapatmalı..
Kayıp ve Usta Çırak şarkılarını harcayabilir.. o şarkılara bi türlü ısınamadım..
Acaba Acımayacak'ın klibi nasıl olacak.. Umarım kız kaçar Tarkan kovalar.. o tarz bi senaryo olsun.. Çünkü bazı şarkılar vardır klibiyle beraber bi voltran oluşturur.. Mesela Kuzu Kuzu mesela Şımarık(Avrupa sürüm) mesela Hüp .....
eğer mikrofon Tarkan arkasında orkestra tarzı bi klip olacaksa konser görüntülerinden oluştursun.. çünkü şarkıyı harcamış olacaktır. dur ben bunu ekşi sözlüğe de yazayım:)

denizmavisi
27-12-10, 01:25
Tarkanı anlamak hiç mümkün olmuyor bu albüm de karma albümü gibi 2-3 kliple kapatılmasa keşke...adımı kalbine yaz araya gidecek gibime geliyor umarım yanılırım