PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : :: Hepsi’ye vokal yapan gencin sırrı çözüldü ::

Nzl
06-07-06, 11:22
:: Hepsi’ye vokal yapan gencin sırrı çözüldü ::
Önümüzdeki günlerde “Aşkı Bulamam Ben” isimli single çalışmasıyla ortalığı kasıp kavurmaya hazırlanan Murat Boz’u aslında hepimiz yakınen tanıyoruz.

Yıllardır Tarkan’ın vokalistliğini yapan Murat Boz ‘artık sıra bende’ diyerek albümünü müzik marketlere sunuyor.

Hepsi grubuyla “Yalan” isimli parçalarında düet yaparak dikkatleri çeken ve herkesi “acaba bu çocuk Tarkan’mı” diyerek birbirine sorduğu genç vokal Murat Boz /Sariev etiketi altında piyasaya sürülecek olan single çalışması “Aşkı Bulamam Ben” ile müzik yolculuğuna başlıyor.

Söz ve müziği Nil Karaibrahimgil imzalı “Aşkı Bulamam Ben” in aranjesi ise Ozan Çolakoğlu’na ait şarkı ile çıkış yapmaya hazırlanan Murat single çalışmasında iki adet de remix ile de yaz dinamizmini yakalamak amacında.

ilk video klipini “Aşkı Bulamam Ben” isimli çıkış parçasına çeken genç vokal ,video klipinde “Süleyman Yüksel” ile çalıştı. Klipte Murat Boz’a üç Brezilya’lı ve üç tanede Çekoslovak model eşlik etti. Çekimleri on dört saat süren video klip için seçilen mekan Film Sokağı Stüdyoları oldu.

http://www.michaelshow.net/news.asp?haber_no=3109

(Dün ntv'de murat Birselİn konuğu olan Nil Karaibrahimgil: Şu sıralar ilk defa yeni çıkacak birinin albümünü hazırlaya bilmek için ozan çolakoğluyla birlikte çok yoğun bir çalışma içerisinde olduğunu söyledi. Murat çok şeker bir insan, ayrıca yıllardır Tarkan'ın vokalistliğini yapıyor, hep birlikte onun için güzel birşeyler yapmaya çalışıyoruz diye konuştu.)

Samet
06-07-06, 12:39
tsk ederim haber icin

scorpioness
06-07-06, 13:53
hımm valla ne yalan söliim açıkçası bende merak ediodum saol bee:36_1_11:

EmiLy
06-07-06, 14:01
Teşekkürler Naz...
Hayırlısı olsun ya...sesi harika...albümü merak ettik artık :)

b_a_S_k
06-07-06, 14:29
ewt hayırlısı umarım kaliteli şarkılar meydana gelir dinleriz _hbr içn tşkkrlr Nzl

Nzl
06-07-06, 14:38
Rica ederim
Ben bu işten çok iyi birşeyler çıkacağına inanıyorum
dün izlediğim proğramda Nil'in söylediklerine bakılırsa
çok fazla önem veriyorlar murat'ın albümüne....
Nil, Ozan ve Tarkan'ın gibi isimlerle çalışmak çok büyük bir artı

RaSKaS
06-07-06, 23:05
''Söz ve müziği Nil Karaibrahimgil imzalı “Aşkı Bulamam Ben” in aranjesi ise Ozan Çolakoğlu’na ait şarkı ile çıkış yapmaya hazırlanan Murat single çalışmasında iki adet de remix ile de yaz dinamizmini yakalamak amacında.''

basarısız olmaması icin -hic bir neden yok calıstıgı isimler müzik piyasasının en iyi isimlerinden.özellikle ozan colakoglu nun aranj. altında büyük isler basarabilir.zaten tarkan ın vokalisti olarak tarkan dan cok seyler de ögrendigini varsayarsak piyasaya bomba gibi düsebilir.yolun acık olsun murat boz
haber icin tesekkürler NZL