PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hadise'den Tarkan'a 'kış' golü !

mage
19-12-10, 16:40
Erzurum'da yapılacak 25. Dünya Üniversiteler Kış olimpiyatları'nda sahne Hadise'nin oldu...

http://img5.mynet.com/mgz/tarkan-hadise1_640.jpg

27 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında Erzurum'da yapılacak kış olimpiyatlarında Hadise, Tarkan ve Sertab Erener sahnede yer almak için çekişiyordu..Binlerce sporcunun katılacağı ve ülkemizin tanıtımı açısından büyük bir fırsat olarak görülen olimpiyatlarda 'zafer' Hadise'nin oldu...

Özellikle Tarkan ve Hadise arasında tercih yapmakta zorlanan komite, ingilizcesi ve Avrupalı altyapısıyla yetiştiği için Hadise'yi tercih etti.

Seksi şarkıcı 25. Dünya Üniversiteler Kış olimpiyatları kapsamında 3 konser verecek...

Bunlardan ilki 31 Aralık gecesi Caddebostan'da halk konseri şeklinde olacak..Geçtiğimiz yıl Eurovision Şarkı Yarışmasında 4. olan Hadise ocak ayında oyunların başlangıcı sebebiyle bir konser daha verecek. Hadise'yle birlikte Anadolu Ateşi'de gösteri sunacak..

Hadise ve Anadolu Ateşi, oyunların kapanışında bir kez daha sahne alacak...

Hükümetin tanıtım nedeniyle çok önem verdiği etkinlik için dev bir bütçe ayrıldığı biliniyor..

Kaynak : Mynet (http://birbak.mynet.com/detay/magazin/hadiseden-tarkana-kis-golu/6698)

MEGASTARİX
19-12-10, 17:21
yalan arkadaşlar tarkan sahne alıcak anlaşmalar tamam rahat olun bu mynette çok sıkıyo istanbul kültür başkenti olduğundada tarkan vermicek konser tarkana büyük şok falan yazmışlardı hikaye yani takan çıkacak sahneye hiti arayıp sorun inanmazsanız

xurush'nine
19-12-10, 18:17
Sanki ekinlikte sahne alacak kisi ingilisce dersi vericek sahnede.Tercihleri sirf bu yuzdense cok sacma bir bahaneden ote degildir..Umarim haber yalnisdir.

bounce
19-12-10, 18:52
Sanki ekinlikte sahne alacak kisi ingilisce dersi vericek sahnede.Tersihleri sirf bu yuzdense cok sacma bir bahaneden ote degildir..Umarim haber yalnisdir.

sırf bu bahane bile bahane değil.. Tarkan Hadiseyi İngilizce diye konuşur. İngilizce albüm çıkarmış yıllarca Amerika'da yaşamış.Amerika lafını bile acayip söylüyor zaten:)

xurush'nine
19-12-10, 18:58
Biliyorum Cihan Tarkan'in ingiliscesi yeteri kadar iyi.Yabanci radyolara, televizyonlara verdigi raportajlardan anlasiliyor..Ben ingilisce derken hani grammar dersi verir ya ogretmenler falan onu kasd ettim aslinda .Ama haklisin bu bile bahane degil..

twilight
19-12-10, 20:27
Haha,cok güldüm...
Hadise'nin mi ingilizcesi cok iyi?Peki,diyelim cok cok iyi olsun...
Tarkan gibi,Rusyaya gittigi zaman Ruscayi;Almanyaya gidince Almancayi rahatca konusabilcek mi bir iki kelime olsa bile?Yanlis secim yapmislar...Sertab da olabilir...
Ancak Hadise'ye hic gerek yoktu bence...

TEVETOGLU
19-12-10, 20:40
Çok yakında kimin gideceği belli olur olimpiyatlara. :)

siboss1992
21-12-10, 11:42
sanki tarkanin ingilizcesi yok. gelismis diyorlar hadise icin.

ece**
21-12-10, 11:46
Eurovision'dan sonra bi 100 yıl hadiseyi görmek-duymak istemiyodum ben.olimpiyatlara giderse hiç çekilir dert değil :P :)

starzu
21-12-10, 12:23
Eurovision'dan sonra bi 100 yıl hadiseyi görmek-duymak istemiyodum ben.olimpiyatlara giderse hiç çekilir dert değil :P :)

albendende o kadar :16:

secil.06
21-12-10, 18:56
Kesinlikle yalan haber ciddiye almayın bu konuyla ilgili hiç bir acıklama yapılmadı

pare pare
21-12-10, 21:34
Haber icin tesekkurler.Cok guzel bence Hadise icin )))

hilfa
22-12-10, 00:52
haber buram buram yalan kokuyor bence:18:hele ingilizce ve avrupai tarz ki bahaneler bile yalan:18:Tarkan'ı bilen bilir:20:

Elif Yokgörme
23-12-10, 22:31
:54:ya inşallah Tarkan gelir kış olimpiyatlarına.O kadar çok istiyorum ki onun buraya gelmesini.bu benim onu görebilmem için tek şans belkide.bütün umutlarımı bu olimpiyatlara bağladım.Tarkan ı çok seviyorum.Hem bahanelerini de çok saçma buldum.Neymiş Hadise nin ingilizcesi iyi miş ne kadar saçma.bana kalsa Tarkan ingilizce albüm yaptı.En önemlisi de bir dünya starı nasıl Hadiseyle eş değerde tutulabilir.Erzurum bu olimpiyatlarda bir dünyaya açacak kapılarını ve bu ülkeyide bir dünya starı tanıtabilir..Dünya starı da Hadise değil Tarkan hatırlatayım....bizi en iyi Tarkan tanıtabilir...