PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yakında yeni klip geliyor!

okantuzun
14-12-10, 00:11
Tarkan Online'dan yazdı; Yakında yeni klip geliyor..:):)

asd1234
14-12-10, 00:18
"yakında" kelimesinin tarkan için anlamı değişiyor, o klip yarın da gelebilir 2 hafta sonra da, 1 ay sonra da. :D o yüzden biz yine beklemeye devam :) tarkanonline dan yazan umarım gerçekten tarkandır.

okantuzun
14-12-10, 00:21
Geçen gece hala inanmayanlar varsa benim olmadığıma rahatlasın inansın artık ben hiç sizi aldatır mıyım diye yazdı ama doğrudur herhalde

okantuzun
14-12-10, 00:33
Mesajlarınızdan anladığım kadarıyla hepiniz farklı bir şarkı tahmin ediyorsunuz ya da istiyorsunuz..Peki hangisi sizce? :):)

Söyler mi bu gece acaba:)

okantuzun
14-12-10, 00:46
Hehehehe:):) Güzel tahminler..Ama söylemem hangisi olduğunu:) En azından bugün söylemem..Biraz daha merak edin:) muccccckkkkk

Ohh valla tarkanda iyi alıştı faceye söylemezmiş hıh söyleme=P:):)

denizmavisi
14-12-10, 00:52
söylemeyeceği belliydi, bizi alıştırdı zaten bekletmeye yine bekleriz...

jetaime
14-12-10, 01:28
Acımayacak gelıyoooooo

Dark_blue
14-12-10, 02:21
Ozinga yi yarida birakmaz Tarkan Adimi Kalbine Yaz remix e geliyor.

twilight
14-12-10, 11:57
Arkadaslar;
Önümüz kis...Malum yil basi da geliyor...
Niye ''Kayip''a klip cekilmesin ki?
Bence büyük ihtimal Kayip'a ceker...
Ve buyuk ihtimal;karli bir hava mizanseli olur... :)

tarkaseksüel
14-12-10, 12:16
klip kayıp a çekılmelıı....

ece**
14-12-10, 12:19
kayıp geliyoo kayııpp :) Tarkan aşk adamı bu havada bu meevsimde kayıp şarkısına çeker bence. ( yada ben onu çok istiyorum ondan böyle diyorum bilmiyorum ) :) aslında acımıycak şarkısında tarkanı izlemek istiyodum ben ama o ilkbahar-yaz gibi olursa daha iyi olur... cıvıl vıvıl :))

tarkaseksüel
14-12-10, 12:26
bide klip te su elle için gelen kız oynuyormuş şok :D

ece**
14-12-10, 13:09
bide klip te su elle için gelen kız oynuyormuş şok :D

aaaaa darılırım valla bu sefer :18:

aykutcan35
14-12-10, 19:50
adımı kalbine yaz ama orjınalı olmalı kesınlıkle

trkn_sry
14-12-10, 20:24
Klip kayıp yada sen çoktan gitmişsin'e çekiilmeli.

Cheek.Arzu
14-12-10, 20:31
Evet yeni bir video! Ben uzun görmek için bu ... biz harikası olarak o ne yapacak:)

secil.06
14-12-10, 20:50
gelsin tabiki ya bu kadar bekledikten sonra
albümün adını taşıyan şarkıya ceker bence
yakın da dedi ama umarım arayı cok acmaz

Bakinka
14-12-10, 22:22
evet bencede klip Kayip a olmali ve bayrama kadar cikmali :)

TARQANIM
15-12-10, 00:46
biz ne yakinda' lar gördük..

DaLy
15-12-10, 01:28
Sen çoktan gitmişsiin olsa süper olur ama ya kayıp ya da işim olmaza çekilicek gibime geliyo..

denizmavisi
15-12-10, 03:16
bencede kışın slow parçaya yani kayıpa klip çekilmesi daha uygun olur aky yaza kalmalı...

laura kasimova
15-12-10, 11:15
tarkanin butun albumu guzell ,o yuzden hangi sharkisina klip cekeceyi hic fark etmez.yeterki ara vermeden bir sheyler yapsinda bizi sevindirsin
:)

TEVETOGLU
15-12-10, 19:59
Sabreden fan muradına erermiş. :)

secil.06
16-12-10, 14:12
İşim olmaza geliyomuş arkadaşlar hepimizn hatminleri tutmadı

simgem__
16-12-10, 14:17
evet murad küçük çekicek kibi herhalde twitterden yazdı:)

fincan
16-12-10, 14:21

şimdiye kadar hiç tutturamadım zaten bundan sonra da zor.Tarkan işte hep ters köşe yapıyor

xurush'nine
16-12-10, 15:26
Evet sanirim duyumlar dogru:

http://twitter.com/muradkck

Bize de Tarkan icin hayirlisi demek duser..

Yonetmen hakkinda bilgi:

http://img818.imageshack.us/img818/6831/muratf.jpg

MURAD KÜÇÜK (36)
PARLAK SPOT IŞIKLARI SEVİYOR

MSÜ Sinema-Televizyon mezunu. 1998’den beri klip yönetmenliği yapıyor. Bugüne kadar 100’den fazla klip çekti. Kendini free style bir yönetmen olarak tanımlıyor. "Yönetmenlikteki başarınız neyi değil, nasıl çektiğinizle alakalıdır. Türk klip sektöründe farklı bir yerim olduğunun farkındayım. Şu an, kopyalandığımı bile görebilirsiniz." diyor. Kliplerinde kozmetiğe çok dikkat ettiğini söylüyor. En büyük fetişleri parlak spot lambaları ve ekranı parçalara bölen görüntü tekniği. Bugüne kadar çektiği klipler içinde onu en uğraştıranı Nazan Öncel-Hay Hay olmuş. Çekimi 10 saat sürmesine rağmen, tamamlanması 20 gün almış.

KLİPLERİ:
Murat Boz-Maximum,Püf, Hepsi-Aşk Sakızı, Emre Altuğ- Kapış Kapış, Yalın-Cumhuriyet, Ben Bilmem, Günaydın, Özgün-Kıvırır, Şebnem Ferah-Mayın Tarlası, Göksel-Taşbebek, Karar Verdim, Depresyondayım Özlem Tekin-Dağları Deldim, Mirkelam-Unutulmaz, Mor ve Ötesi-Bir Derdim Var, Pamela-İstanbul, Nil-Akbaba, Athena-Palavra, Zakkum-Çikolata, Nilüfer-Karar Verdim, Nazan Öncel-Hay Hay ve s.
Bilgi 2007 yilina dayaniyor.( suan icin baska projlere de ima atmis ola bilir.)

kaynak: http://arama.hurriyet.com.tr/arsivnews.aspx?id=7197451

Merak edenler bilgilerin devamina burdan da baka bilirler:
http://www.itusozluk.com/goster.php/murad+k%FC%E7%FCk

cansu06
16-12-10, 15:40
klip işimi olmaza gelir benimde tekerleklerim yerden kesilir:18:

TARQANIM
16-12-10, 16:27
isim olmaz cok iyi olur icimiz isinir bu soguk kis aylarinda..

Cheek.Arzu
16-12-10, 16:49
isim olmaaaaaaaaaz !!!
o güzel gerecek ... !!

secil.06
16-12-10, 17:12
Tarkan İşim Olmaz Şarkının Sözleri

Ne kadar çok uğraşsan da
Beni kırmaya çalışsan da
Senden ayrılmam mümkün değil
Yaaa!

Bazen bana darıldığında
Telefonlara bakmadığında
Seni özlemek kolay değil
Yaaa!

Olsun be güzelim olsun
Aşkın sağı solu belli olmaz
Ben aklımı senle bozdum
Hiç kimseyle işim olmaz

Nefesinde yüzeceğim
Yüzümün kıyısına vurdukça
Sevdim yine seveceğim
Aşkın koynunda uyudukça
Aşkın koynunda uyandıkça

Ben kovaladıkça kaçsan da
Aşkımı hafife alsan da
Varlığın binbir ömre bedel
Yaaa!

Beni bazen anlamasan da
Canımı dağlayıp acıtsan da
Seni affetmek bile güzel
Yaaa

Söz:Yıldız Tilbe
Müzik:Tarkan

secil.06
16-12-10, 17:15
Tarkan, “İşim Olmaz şarkısının hikayesi var. Yıldız Tilbe o şarkıyı bana telefonda yazdırdı. Ben de besteledim” açıklamasını yaptı. Yıldız Tilbe’ye benzer bir soru yöneltmiş, “Şarkının sizinle bir alakası var mı” sorusuna Tilbe’den, “Benim şarkıyla alakam yok” demişti.

asd1234
16-12-10, 20:20
"İşim olmaz" mı.. ikinci klip olduğu için hayalkırıklığına uğradım diyebilirim. kesin klip çekilmesi gerekir dediğim bir şarkıydı ama Adını Kalbine Yaz orijinal versiyonun ondan önce kliplendirilmesi gerektiğini düşünüyorum hala.. neyse heyecanla bekliyoruz artık.

secil.06
16-12-10, 20:35
Adını kalbime yaza bekliyoduk
Tarkan süprizi oldu işim olmaz
hecan,sabırsızlık,merakla bekleyeceğiz

yigit
16-12-10, 21:46
bu kadar şarkı dururken İşim Olmaz a klip çekmesine anlam veremiyorum.saçma işler sinsilesi :@

**MegaStarkan**
16-12-10, 22:06
Ben fazla begenmiyorum sarkiyi, sasirdim.

twilight
16-12-10, 22:12
Yine yanlis bir karar...
''Kayip''varken ''Isım olmaz''niye?
Mesela,''metamorfoz''da da böyle yapti Tarkan;''Istanbul Agliyor''gibisinden,belki klip cekseydi en az 3 ay listelerde kalabilcek bir sarki vardi o gitti''Arada Bir''e klip cekti...
''Karma''albümünde de;''Gitti Gideli''gibi altin degerinde bir slow varken;''verme''ye klip cekmeyi düsünmüstü...
Yanlis yapiyorsun Tarkan...Cok yanlis...

badboyserkan
16-12-10, 23:25
Murad küçükten edindigim bilgiye gore 2 klip birden geliyor. İlki süpriz dedi.Video shot çekicez dedi. ikinci klip İşim olmaz şarkısına geliyor dedi.Çalışmalara başlamışlar. 2 klip için anlaşma yapılmış.

secil.06
17-12-10, 01:40
Harikasın Serkan haber için teşekür ederim süper ya : )

cerkain
17-12-10, 01:58
Albümde bu kadar ön plana çıkan bir şarkıyı yani işim olmaz gibi bir şarkıyı geri plana itmek haksızlık olurdu..

Kaldı ki Albümde ön plana çıkan şarkı işim olmaz. Youtubeden de görebilirsiniz. :)

İyi bir seçim :))))

DaLy
17-12-10, 02:09

Ben hariç :14:

M-Yildiz
17-12-10, 02:10
bende 2 klip diye duydum. Yilbasinda süpriz bir video bizi bekliyor :)

denizmavisi
17-12-10, 03:19
"işim olmaz" kliplendirilmesi gereken şarkılardandı ama 2.klip olarak ve kışa en uygun kayıp şarkısıydı bana göre, 3.işim olmaz 4. de adımı kalbine yaz ile albümü kapatır diye tahmin ediyordum ama yine tutmadı, Tarkan işte ne yapacağı belli olmuyor...Ayrıca iki klip çekmesi de yanlış ilk seferki gibi kliplerden biri araya gidecektir

twilight
17-12-10, 11:09
Acaba 2si de ''Isım olmaz''a mi geliyor?yoksa ayri ayri parcalara mi?
Ben ''Kayip''istiyordum,insallah 2 klip cekerde kliplerden birisi de Kayip'a olur... :)

canavar20
17-12-10, 14:01
Albümün en güzel ikinci şarkısına klip çekilecek olması güzel. (1. Adımı kal..)

Ayrıca nedir bu kayıp sevgisi anlayamadım, sıradan bir slow bence.(tarkan için) Sen çoktan gitmişsin çok daha güzel bence. :)

flores
17-12-10, 22:12
Albümün en güzel ikinci şarkısına klip çekilecek olması güzel. (1. Adımı kal..)

Ayrıca nedir bu kayıp sevgisi anlayamadım, sıradan bir slow bence.(tarkan için) Sen çoktan gitmişsin çok daha güzel bence. :)

tamamen raziyam sizinle.ben de kayip hic sevmiyorum.siradan bir sarki.ama aksine en guzel slow sarki sen coktan gitmissin.dir

Dark_blue
18-12-10, 13:28
Tarkan yine ters kose yapmak icin usta ciraka cekmesinde busbutun hata olur :S Kayip ve Adimi kalbine yaz bence dogru tercih olur alaturka olanina tabi ozinga degill

cagatayoz
20-12-10, 12:01
Murad küçükten edindigim bilgiye gore 2 klip birden geliyor. İlki süpriz dedi.Video shot çekicez dedi. ikinci klip İşim olmaz şarkısına geliyor dedi.Çalışmalara başlamışlar. 2 klip için anlaşma yapılmış.

Video shot ne demek cahilliğime verin:)