PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Demet Akalın'dan Her Şeye Rağmen Yorumu

tarkaseksüel
09-12-10, 20:29
AkalinDemet

TARKAN & ENBE ...Herşeye rağmen e bayıldım...biz Tarkanın sesine doyamıyoruz anlaşıldı...

TEVETOGLU
09-12-10, 20:36
Biz de doyamıyoruz. :)

secil.06
09-12-10, 20:37
doyulur mu hiç ya tabiki doyulmaz
bıkmadan,usanma dan dinlenecek tek starımız Megastarımız

xurush'nine
09-12-10, 20:39
Bu ne be bi oyle bi boyle..Hani dun killarina midesi bulanmisdi..:S
Once Tarkan'a bayilmak degil saygi duymak lazim..Yaptiniz isin en zirvesinde olan birinin kilina kipriyine de bu saygidan dolayi laf etmemek lazim..Bayilmismis..Kalsin ben almiyim o bayginligi..

hilfa
09-12-10, 20:47
[QUOTE=xurush'nine;211140]Bu ne be bi oyle bi boyle..Hani dun killarina midesi bulanmisdi..:S
Once Tarkan'a bayilmak degil saygi duymak lazim..Yaptiniz isin en zirvesinde olan birinin kilina kipriyine de bu saygidan dolayi laf etmemek lazim..Bayilmismis..Kalsin ben almiyim o bayginligi..[/QUOT

Hayatında gelgitleri çok fazla olan bir zavallı:16:

**MegaStarkan**
09-12-10, 22:42
Arada bir dengesi sasabiliyor, magdur kendisi :P

berkan
11-12-10, 20:02
kalitesiz bi kadın bu yaa deger veripte eklemeyin sunun soledıkleırnı buraya bosverin .

jetaime
11-12-10, 20:13
kim doyabilir ???? soru bu ahahahah

trkn_sry
11-12-10, 20:20
Demet akalın gel gitli bir sanatçı bir dediği bir dediğini tutmuyor evet sesine doyamıyoruz bunu sen bile anlamışsın güzel bir duygu( bu arada tarkanın kıllarından iğrennmiş ama bende senin şarkı söylerken odun gibi durmandan iğreniyorum insan biraz oynar)...

TARQANIM
11-12-10, 20:55
oda tarkani seviyor ama o küvet yorumlarini kiskandigi icin öyle demistir..

DaLy
11-12-10, 22:36
Benim asıl anlamadığım bahsi geçen şahsın Twitter'da yazdığı iki cümlesinin bu forumda neden yer aldığı..Haber değeri var mı?Yok..Hayır yorumu yapan başarılı bi müzisyen veya bi müzik otoritesi olsa içim yanmaz.En azından -iyi bir müzisyenin yorumunu öğrenmiş olduk- deriz..

bounce
11-12-10, 23:05
Benim asıl anlamadığım bahsi geçen şahsın Twitter'da yazdığı iki cümlesinin bu forumda neden yer aldığı..Haber değeri var mı?

helal olsun..

tarkaseksüel
12-12-10, 11:04
Benim asıl anlamadığım bahsi geçen şahsın Twitter'da yazdığı iki cümlesinin bu forumda neden yer aldığı..Haber değeri var mı?
Bu forum tek kişilik değil demet akalını sevmeyenler kadar sevenlerde, onun yorumunu önemseyebilecek kişilerde var. Kimse kimseyi de zorlamıyor konulara bakmak için...

günışığım
12-12-10, 20:56
allah gozunu doyursun demet :28:

Bakinka
12-12-10, 22:32
tarkan yorumuna soz yok dinle dinle doyamiyorummmm

DaLy
13-12-10, 00:42
Bu forum tek kişilik değil demet akalını sevmeyenler kadar sevenlerde, onun yorumunu önemseyebilecek kişilerde var. Kimse kimseyi de zorlamıyor konulara bakmak için...

Forum tek kişilik diyen mi oldu?(gerçi tek kişilik forum nasıl oluyo onuda anlamadım ya neyse..)Demet Akalın'ın seveni,onu önemsiyeni yok diyen mi oldu?Yine hayır..Zaten sevilmese ve önemsenmese albümleri satmaz bilmem kaç bin tane hayranı olmazdı.

Madem dediğim anlaşılmamış tekrar ediyim;iki cümlelik bi tweet'in forumda ne işi var?İyi bir müzisyen,otorite veya ne biliyim dünyaca ünlü bi star Tarkan hakkında bi tweet yazar o paylaşılır fakat bahsi geçen şahıs Demet Akalın yahu..Canlı bile söyleyemeyen bi şarkıcı adayı..Seversiniz,ölürsünüz,bitersiniz bu sizin bileceğiniz iş ama kimse kalkıpta bana -Demet Akalın iyi bir sanatçı veya yorumcu-demesin komik olur.Her şeyi geçtim gerçek sanatçılara karşı yapılmış bi hakaret olur.

Ayrıca konulara bakmayın demek ne demek oluyo..Nihayetinde burası forum ve açılan her konuyu merak ediyo insan.

twilight
13-12-10, 12:10
Kimse kusura bakmasin da,hic bi zaman Demet Akalin'i sevmedim,sevmem ve sevmeyecegim!İsterse Tarkan'i yerden yere batirsin,söyledikleri umrumda bile degil!Gerci bu söyledikleri olumlu,yine umrumda degil!
Kadin,daha konusamiyor yahu,bir kere canli söyleyen birisi degil,ikincisi ses yok,ücüncüsü görüntü yok,daha bir sürü sey sayabilirim..Evet,hayrani olabilirsiniz,taparsiniz da bana ne?Ama;bir ses sanatcisi bile olmayan,belki sesiyle bilgisayarla oynanan,bir kisinin tweet'ini alip buralara kadar getirip,3 sayfa yorum yapmaya da gerek olmadigini düsünüyorum...
Son bi sey,her zaman,Sezen Aksu,Ajda Pekkan,Nükhet Duru,Nazan Öncel gibi müzik otoritelerin,Diva'larin sözlerine ihtiyacimiz var...Ancak,bu kadin icin bu yorumun bile fazla oldugunu düsünüyorum...

Saygilar...

tarkaseksüel
13-12-10, 12:51
arkadssım burası tarkan ile ilgili herşeyin paylaşıldığı bir forum. Bir arşiv sitesi. Forumda birşeyler paylaşırken kalıte kontrol yapmıyoruz ya da adamına göre haber seçmiyoruz...