PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan.com'dan mesaj var :)

anakha26
09-12-10, 09:42
Arkadaşlar;
daha önce haber verildimi bilmiyorum ama Tarkandan yeni videolu mesaj var.
Enbe Orkestrasının yeni albümündeki Tarkanın seslendirdiği "HERŞEYE RAĞMEN" şarkısı İLK KEZ Tarkan.com'da....

Şarkı çok başarılı bence... Sezen Aksu şarkısı + orkestra yaylıları ve Tarkanın o muhteşem sesi birleşince ortaya harika bir eser çıkmış...

ece**
09-12-10, 11:09
ooo saolasın ya valla benim haberim yoktu.hemen girip dinliyorumm :)))

dinledim şimdi.ilk etepta bi yorum yapmayım.sevmiyorum diyorum sonra müptelası oluyorum :) yalnız şarkının teması tarkan'ın "dünyayı aşk kurtarabilir" sözüne çok gidiyo :))

ve tarkanın bu konuşma tarzına acaip gıcık oluyorum.eskiden böyle değildi bu konuşma tarzı. bi seksimi desem bi vurgulumu desem billmiyorum ama yerine göre giden bi konuşma değil.

ekrem
09-12-10, 11:24
dinledim bende şarkıdan cok tarkanın uslubuna takıldım acıkcası ''merhaba'' diyişi bile bi garip şarkıda ilk başta cok tutmadı beni ama sonradan severim heralde

twilight
09-12-10, 11:40
Cok klise gelebilir size ama ben begenmedim...Sarkiyi degil,önce sunu belirteyim...
Sarki kötü de olabilir...Zaten Sezen Aksu son 2-3 yildir maalesef pek bi sey üretemedi...Yada sanatcilarin deyimiyle,yaratamadi...Son 2-3 yilda yaptigi en güzel sarki ''Öp''onu da Tarkanla birlikte yapti zaten...Sarki vasat.. Tarkanin konusma tarzi hakikaten fiyasko...''Merhaba''derken bile niye seksi olur ki bi insan? Komik... :)
Tarkan bu konusma tarzini degistirmedigi sürece,sadece sarkilarini dinleyecegim galiba...Gerci sarki da kötü ama... :(

xurush'nine
09-12-10, 11:42
Guzel yorumlamis ben cok begendim..Canim benim bayildim..(Affetsem mi ne..:P) Sozleri de cok anlamli.. bravo Severim dunya halini anlatan sarkilari..Tam bana gore bir sarki..

Ya cocuklar hemen yargisiz infaz yapmayalim ama.. Enbe orkestrasi sarkilarini tarayin bakin..Genelde sarkilari bu uslupta..Yani tam onlarin konseptine uymus..Belki AKY'ye yakismazdi ama enbe konseptine cok yakismis..
Valla adam alaturka yapsa hata, estrada janrinda okusa hata..

Hem Tarkan'in konusma tarzina takmayin ya bosverin, hala kamera karsisinda heyecanini yenemiyor ola bilir..Siir soyler gibi konusuyor bir az ama ne var bunda abartacak? Hep 100 uzerinden 100 alicak degil ki..Konusmasi icin da birakin 100 uzerinden 80 not alsin..;) Esas yorumuna bakin haber sunucucu degil ki rahatsiz oluyorsunuz, unuttuysaniz ben hatirlatayim Tarkan yorumcu.. :D Ve sarkinin hakkini da yeterince vermis bu kadar..

ece**
09-12-10, 12:00
tarkan yorumcu evet ona kimse bişey diyemez zaten.ama eskiden böyle değildi yeni yeni çıktı bu şuh konuşma tarzı.olmuyo işte .demeyelim mi yani.hep böyle olsaydı bu zamana kadar çoktan alışmış olurduk yeni çıktı bu. bence bilerek bukadar vurgulu konuşuyo ama olmuyo nineciğim bence :)

xurush'nine
09-12-10, 12:16
Ya ece** bosver,konusmasina takma kafani op klibi ardindan da kuvetin etkisindendir her halde.. "Ahimiz tuttu" normal konusamiyor..;)) Esas olan sarkyi guzel yorumlamis..

Bakin link veriyorum Enbe orkestrasi sarkilari var burda, bir tararsaniz goruceksiniz..Yani onlarin tarzinda bir sarki okumus..

http://www.enbemuzik.com.tr/

Dark_blue
09-12-10, 12:38
Sarki hakkinda yorum yapmak icin daha erken ilkin olumsuz gibi :) Tarkanin konusma tarzida bi hayli degisti haklisiniz belgeseldeki gibi konusuyor kasmasina grek yok zaten cok iyiydi.

Zaza
09-12-10, 13:00
Arkadaslar sarki çok iyi bence abartmaya gerek yok. Klasik bir Sezen Aksu sarkisi iste.. Bu ayni sarki 1997 yilindaki Olurum Sana albumunde olsaydi herkes ne güzel sarki derdi. Ne bu nostalgi ? önemli olan, Tarkan'in bu tur projelerde yer alip bize bu tür sürprizler yapmasi degil mi ?

tarkaseksüel
09-12-10, 13:18
tarkanın konusması neden oyle yaa

gizem-akkaş
09-12-10, 13:51
şarkıyı beğendimmmm güzel aamaa o konuşma nedr hakkaten öle şiir okuyomuş gbi vurgulu vurgulu belgesele fazla kaptrdı kendni bence:D

RaSKaS
09-12-10, 14:01
Büyük Göçler'e çok kaptırmış Tarkan kendini :)
Her Şeye Rağmen'i ilk dinleyişte beğendim. Müzikleri çok etkileyici , Tarkan'ın yorumu yine eşsiz.

Zaza
09-12-10, 14:01
Belgesel'in etkisi geçer bir kaç haftaya :D

gizem-akkaş
09-12-10, 14:04
haha bencede geçmeli komik konuşuo böle:D

xlkmx
09-12-10, 14:46
www.tarkan.com enbe ile olan sarkilarindan bahsediyo :)

tarkan_mania
09-12-10, 14:51
şarkı harika olmuş tüylerim diken diken oldu dinleynce..

cagatayoz
09-12-10, 14:56
Komikten öte çekim çok amatör. Sanki cep telefon ile çekilmiş, siteye konmuş gibi.Mesala Öpün klibinin tanıtımında çok iyiydi. Hem görüntüsü , hem enerjisi.

xlkmx
09-12-10, 15:00
:20::20:yine bol bol mesaj war sarkida süper olmus....

DaLy
09-12-10, 15:42
Şarkı resmen dehşet'ül vahşet!Tüyler şu an diken diken..Sezenim yine yapmış yapacağını..Şahsen 90 lara gittim şarkıyı dinlerken..Şarkı o dönemin havasını çok iyi yansıtıyo ve benim özlediğim Tarkan işte budur..

Gerek müzik gerek Tarkan'ın vokali mükemmel ötesi..Ve Sezen Aksu'nun müthiş sözleri..Be kadın sen bizi öldürmeye mi çalışıyosun anlamadım ki..

Uzun lafın kısası;97 yılından beri dinlediğim en iyi Tarkan slowu..Sezen ve Tarkan hep beraber çalışın siz....................

okantuzun
09-12-10, 16:28
Güzel şarkı düzenleme harika tarkanın yorumu güzel farklı sesi daha bi tok net ama videodaki konuşma tarzı evet biraz aacayip:))

ozinga
09-12-10, 17:58
ya alkollü ya da....

fincan
09-12-10, 17:59
facebookdaki yorumları okuyorumda üzülüyorum bazen kendi fanları bile çok acımasız olabiliyor.Ondan sonra niye bize bu kadar uzak neden daha çok iletişime geçmiyor diye dertleniyoruz.

leyla
09-12-10, 18:02
tarkan.com acilmiyor neden? acamiyorum

the_answer3535
09-12-10, 18:22
Şarkıyı ben beğendim.Enbe şarkıları böyle oluyo zaten hep.Tarkan'ın yorumu da işin içine girince baya güzel bi şarkı çıkmış ortaya.Ama hakikaten konuşması bi garip şiir okur gibi vurgulu :)

denizarya
09-12-10, 18:27
tarkanin sesi ortya cikiyor süper seslendirmis

TEVETOGLU
09-12-10, 19:23
Azıcık zamanından ayırıp böyle videolarla bize haberler vermesi beni çok sevindiriyor.

TEVETOGLU
09-12-10, 19:44
Ben de ne zaman yeni bir mesaj yayınlanacak diye merak ediyordum.Hem de görüntülü mesaj geldi. :)

pare pare
09-12-10, 20:10
Ben gordum harikaydi sarkida . . .

TARQANIM
09-12-10, 20:19
sanki cep telefonuyla kendisi cekmis gibi görüntüyü ve kendi kendine konustugu icin gergin gibi geldi bana..

secil.06
09-12-10, 20:31
sözler cok güzel Tarkanın da yorumuna diyecek yok :29:

secil.06
09-12-10, 20:34
kaç kere dinledim bilmiyorum sözler süper ,Tarkanmın yorurmu harika
her zaman oldugu gibi baylılıyorum bu dogal hallerine

serennn
09-12-10, 20:37
bencedee harikaaa yaa çok güzell olmuşşş !!! Tarkanımınn emeğine yüreğine sağlıkk

hilfa
09-12-10, 21:01
:20:çok beğendim:20:

xurush'nine
09-12-10, 21:27
@TarkanOnline:

Güzel yorum ve iltifatlarınız için çok teşekkürler canlarım.Ben siz,bu ilginiz ve sevginiz olmasa ne yaparım?:) Duygularımız karşılıklı yani..Mesajlarınızı da okumadığımı sanmayın:) Bana büyük motivasyon ve enerji kaynağı mesajlarınız..Şarkıyı sevdiğinize sevindim..Hepinizi çok öpüyorum...muccccckkkk...

Bizde bizde mucccukkkkkkkkkkkkk.. :29: :1:

**MegaStarkan**
09-12-10, 22:53
Onun heyecanini tatmak güzel... cok profesyonel islere alisik oldugumuz icin kendi cekdigi bir video amatörce gelebilir. Konusma tarzi da zaten heyecandan oluyor, kim bilir kac kere denemistir ;)

Sarki basarili, M. Ceceli'nin parmagi oldugu da anlasiliyor.

jetaime
10-12-10, 01:16
Sarkı super olmus vallah cok sevındım
ve tarkan mesajınıya bayıldım

bounce
10-12-10, 01:33
arkadaşlar Tarkan biraz daha içli dışlı olmaya başladı bizimle ya siz kıldan sonra şimdi de nasıl seslendirmiş videoyu diyosunuz..suç Tarkan'da.. ne öyle samimi oluyorsun ki hayranlarınla..halbuki mesafeli olacaksın!!!
eskiden derdik ki ya Tarkan hayranlarıyla ilgilenmiyor sitesine bakmıyor .. adam da bunları duymuş kendi telefonundan çektiği videoyu sıcağı sıcağına paylaşmış.. yok çok şehvetli felan... hiç yakışmıyor..
belki o videoyu çekerken o ruh halindeydi..şarkının mix hali onu çok heyecanlandırdı o da bu heyecanla böyle bi video çekmiş..
hemde kendi telefonundan.. asıl samimiyet bu bence.. kıldı tüydü seslendirmeydi gibi konulara takılıp kalmayın..

cagatayoz
10-12-10, 10:59
AkalinDemet
TARKAN & ENBE ...Herşeye rağmen e bayıldım...biz Tarkanın sesine doyamıyoruz anlaşıldı..

Demet Akalının yorumu...

fincan
10-12-10, 14:02
Tarkan facebook da coşmuş gece ama ben kaçırmışım): yorumlarda seviye yerlerde ama

laura kasimova
10-12-10, 14:28
bence superrrr,tarkanin sesinden sharkilar demlenir unutmayin.zamanla her kesin dilinde olacak gor bakk.

laura kasimova
10-12-10, 14:30
telefonla kayit yapmish sanki ,bence konushmasi da bu yuzden boyle,yoksa tarkan kadar dogal bashka kimvar?

denizmavisi
10-12-10, 23:40
Şarkı sözleri itibariyle iyi gibi ve tipik Sezen parçası ama çok ahım şahım bi parça değil açıkcası,Tarkanın da konuşma tarzı çok yapmacık olmuş bi zahmet doğal davransın olmamış

e.r
11-12-10, 01:00
ben de videodan önceki o öpücük ve seksi konuşmalarından bahsedecektim ki allahtan kaldırmışlar farkedip !! bu kadar derinlere inen bi parçadan önce öpücük ne alaka yahu..her yerde şunu yapmasa daha iyi olacak sanki..

leyla
11-12-10, 11:09
sarki cok guzel cok cok cok begendim sesi harika

secil.06
11-12-10, 13:23
şarkı cok güzel Tarkanın da cok dogal her zaman oldugu gibi :20:
muhteşem sesiyle bu güzel sözlerle harika bir şarkı olmuş :20:
begenmemek mümkün değil :20: