PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dön Bebeğim şarkısını yorumladım.

futureboy
08-12-10, 14:17
Yorumlarınızı bekliyorum.http://www.youtube.com/watch?v=-FjStkrRW3I

xurush'nine
08-12-10, 16:36
Ayy sarkinin ilk cumlesinde saka yaptin sandim..Tarkan soyluyor sandim..Gerisinde anladim o olmadigini..:)
Ben cok begendim, amator olarak harika soylemissisn, sesinin tonu da hos ve Tarkana benziyor.Sesine yuregine saglik! Daha yolun basindasin..Dilerim bir gun seni Tarkan'a back vocal gorevinde goruruz!

**MegaStarkan**
08-12-10, 19:08
Bende cok begendim, nagmelerin cok iyi. Basarilar, devamini bekleriz.

futureboy
08-12-10, 20:52
çok teşekkürler.dediğiniz gibi tamamen amatörüm,hiçbir donanımım yok ama ben kendimi Tarkan'ın şarkılarına adadım tam 16 yıldır.onun şarkılarını dinlemek,söylemek beni hayatın bütün streslerinden arındırıyor.Halihazırda yapmış olduğum birçok Tarkan şarkısı var.hepsini sizinle paylaşacağım.bu sitede olmak çok güzel.bir aile gibi burası.hepinize selamlar...Levent

TarkanColl
08-12-10, 21:05
Ben de beğendim. Çoğu profesyonelden iyi... :20:

futureboy
08-12-10, 21:23
Ben de beğendim. Çoğu profesyonelden iyi... :20:

Teşekkürler...Sadece Tarkan dinlemek bile bizi çoğu şarkıcı bozuntusundan çok daha iyi bir hale getiriyor.Tarkan'ın şarkılarındaki sesini kullanma tarzını benimseyip öyle söylemeye çalışınca hakikaten birçok şarkıcıdan güzel bir yorum çıkıyor.

TARQANIM
08-12-10, 22:25
ses tonun güzel begendim.. bana amatör gibi gelmedi pek, baska sarkilarinida bekliyoruz özellikle hareketli olanlari

futureboy
08-12-10, 22:45
ses tonun güzel begendim.. bana amatör gibi gelmedi pek, baska sarkilarinida bekliyoruz özellikle hareketli olanlari

Çok sağol.Beni amatör bulmamanı iltifat olarak alıyorum :22:
Ama tüm samimiyetimle söylüyorum tek bir nota bilgim yok.İşin sırrı 16 yıldır Tarkan dinlemek ve kendimce söylemek.Son 3 aydır da kayıt işine merak saldım evime ufak çaplı bir kayıt sistemi kurdum.Netten altyapı indirip üzerine okuyorum.Tabii ki en çok Tarkan şarkılarını...

**MegaStarkan**
08-12-10, 22:58
Yillarca dinledigin zaten fark ediliyor, dogru yerlerde vurguluyorsun. Unut beni yi dene istersen... ama zor sarki oda.

futureboy
08-12-10, 23:08
Kulağım o kadar dolu ki onun şarkılarıyla,herhangibir şarkısını seslendirirken açıp nasıl okumuş diye bakmıyorum bile çünkü zaten aklımda bütün vurguları,geri vokalleri.Unut Beni'nin altyapısını bulamadım nette ama dediğin gibi özellikle nakarattaki çıkışını yapabilmek çok çok çok zor!

devilscream
08-12-10, 23:56
Çok beğendim arkadaşım güzel yorumlamissin
Nağmelerin ve vurgularin cok iyi ;)

futureboy
09-12-10, 00:32
Çok beğendim arkadaşım güzel yorumlamissin
Nağmelerin ve vurgularin cok iyi ;)

Çok teşekkür ederim kardeşim böyle sözleri duymak çok güzel ve duygulandırıyor insanı.Çünkü ben daha önce böylesi geniş kitlesi olan bir sitede paylaşmadım hiç çalışmalarımı.Doğal olarak insan nasıl tepkiler alacağını bilemiyor.Tek bildiğim Tarkan şarkılarını yorumlamaktan aldığım haz...Hiçbir şeye değişmem Tarkan'ı ve o güzel şarkılarını.Bu yüzden bu şarkıları yorumlarken çok titiz davranıyorum,o nasıl yapmışsa aynısını yapmaya çalışıyorum.Çok yakında yeni çalışmaları da koyacağım buraya...Sevgiler

tarkaseksüel
09-12-10, 00:53
şuan dinliyorum face de gordum süper süper süper.....
mp3 olarak paylaşırsan indiririm bile...

yigit
09-12-10, 01:06
Çok başarılı olmuş.Tebrikler

futureboy
09-12-10, 11:12
bu sitede bu şarkıyı mp3 olarak nasıl paylaşabilirim bilen biri söyleyebilir mi?

ece**
09-12-10, 11:40
helal olsun ! valla çok iyi.lınk'e tıklarken acaba ne çıkacak diye umutsuz tıkladım.ama çok beğendim gerçekten.allah yolunu açık etsin..

Dark_blue
09-12-10, 12:33
Bende begendim ikimizin yerine yada unut beni bu parcalari bekliyoruz :) bu arada hosgeldin aramiza...

Bamboo
09-12-10, 15:00
bende beğendim, tarkan gibi soft bi sesin var..

DaLy
09-12-10, 15:20
Gayet başarılı yorumlamışsın ama ben sanki Tarkanı dinler gibi oldum..Yani demek istediğim bence biraz kendi yorumunu katmalısın..He eğer ben bu işi hobi amaçlı yapıyorum diyosan söyleyecek bir şey yok ama eğer ki amacım albüm çıkarıp piyasada tutunabilmek diyosan kendine has bi tarzın ve yorumun olmalı..Onun dışında dediğim gibi yorumun gayet başarılı tebrikler..

TEVETOGLU
09-12-10, 19:41
Bir klip eksik.

devilscream
09-12-10, 20:23
bu sitede bu şarkıyı mp3 olarak nasıl paylaşabilirim bilen biri söyleyebilir mi?
www.hotfile.com a girerek o siteye upload edip upload işlemi sonunda sana verilen linki burada paylaşabilirsin;)
Dilersen www.uploaded.to ya da www.rapidshare.com u da tercih edebilirsin

secil.06
09-12-10, 20:32
başarılıların devamını dileriz güzel olmuş yüreğine sağlık bravo

futureboy
10-12-10, 00:06
arkadaşlar gerçekten yorumlar çok gurur verici hepinize teşekkür ederim.'dinlerken Tarkan'ı dinler gibi oldum' diyen arkadaşı da aslında haklı buluyorum.ama ben zaten 'onun gibi' yapmak istiyorum şarkıları.nerde nefes almış,nerde sesini buruşturmuş,nerde yumuşatmış hepsini onun gibi yapmak istiyorum.albüm yapmak gibi bir uğraşım yok.hem zaten bunun için eğitimim yok,olsa da param yok :) ben tamamen hobi amaçlı yapıyorum.hem şuna inanıyorum;eğer birşey olacaksa bu siz gayret etmeden de olur.yüklediğim şarkıyı binlerce kişi dinler,beyaz show beni çağırır,Tarkan'ın dikkatini çeker vs vs vs...yani kader örecekse örer ağlarını.ne olursa olsun,hayırlıysa olsun hepimiz için,herkes için...herkese iyi geceler...

futureboy
10-12-10, 21:05
http://hotfile.com/dl/88547289/1826808/DN_BEBEM.mp3.html

şarkının mp3 linkini paylaşıyorum.güle güle dinleyin :))

*ipek*
10-12-10, 21:38
Harika ! bende çok beğendim..çok güzel yorumlamışsın bravo

futureboy
10-12-10, 22:44
Harika ! bende çok beğendim..çok güzel yorumlamışsın bravo

teşekkürler :17::17:

Dark_blue
10-12-10, 22:53
futureboy dostum ikimizin yerine ' yi soyluceksin degil mi :) bak bekleyenin var ?

futureboy
11-12-10, 00:15
futureboy dostum ikimizin yerine ' yi soyluceksin degil mi :) bak bekleyenin var ?
o şarkının iyi bir altyapısını bulamadım.ama birazdan TARKAN'IN AŞK şarkısı geliyor :)

..BTT..
02-09-11, 16:22
Süperr olmuş her zaman ki gibii :) Yüreğine sağlıkk

seyma_tt
02-09-11, 18:40
Cok guzel okumussun. Alıstık artık basarılarına :) Teşekkürler..

futureboy
02-09-11, 18:56
Bu şarkı artık benim için nostalji sayılır.Bu sitede paylaştığım ilk şarkıydı ve tabii ilk kaydettiğim şarkıydı.Elimdeki kayıt ekipmanı çok ucuz birşeydi ve şarkı boyunca süren cızırtıdan da anlaşılacağı gibi kayıt kötü olmuştu.Henüz kayıt-mix işinde de çok yeniydim.Öğrendikçe ve ekipmanı yeniledikçe şarkılardaki ses kalitesi daha da iyileşiyor.

trkn_sry
02-09-11, 20:01
Çok güzel söylemişsin çok başarılısın.

secil.06
02-09-11, 21:11
başarılı şarkılardan biri tebrikler

futureboy
02-09-12, 11:03
Efsane o ses bana mı ait diye sormuşsun. Cevap yazdım ama mesaj kutun dolmuş o yüzden mesaj gitmedi.

futureboy
02-09-12, 13:23
Bu arada evet o ses bana ait :)

efsane_01
02-09-12, 14:57
Bu arada evet o ses bana ait :)

Problemi yoluna koydum.:).Tekrar yaza bilirsin.:)

Sesin güzel ama neden bi albüm falan çıkarmıyorsun?...Muzik şirketleri senden haberdar olurlarsa varya hemen kaparlar seni:)...

futureboy
02-09-12, 17:38
:) Geçti bizden.

efsane_01
02-09-12, 17:55
:) Geçti bizden.

Bence değil:))))...

futureboy
02-09-12, 18:04
Bence değil:))))...

O zaman kısmet diyelim. Olacağı varsa olur.

efsane_01
02-09-12, 18:37
O zaman kısmet diyelim. Olacağı varsa olur.

Hayırlısı diyelim...:)