PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pop müziğin 2 dev ismi

MEGASTARİX
06-12-10, 22:37
Arkadaşlar hakan pekerin sahibi olduğu peker prodüksuyonda çalışan birinden edindiğimiz bilgiye göre hakan peker yeni albüm çalışmalarına hız vermiş ve albümde tarkanında bir sözü ve bestesi varmış ayrıca önümüzdeki haftalarda tarkan ve hakan peker eğitim gönüllülerinin düzenleyeceği hayır gecesindede birlikte sahne alacaklarmış

valla ilk başlarda bana pek inandırıcı gelmedi bu duyum ama istihbarat çok sağlam ayrıca böyle bişey olursada çok iyi olur çünkü hakan pekerde gerçekten çok iyi ve başarılı bir sanatçı bakalım kokusu çıkar yakında

bounce
07-12-10, 02:51
ben niye tek bir dev isim görüyorum bu mesajda..

tarkaseksüel
07-12-10, 04:20
acaba tarkan su albumun ıkıncı partından vazgectıde sarkıları baskalarına mı verıyor kı ask dansı gitti şimdi bu da gitti enbe için de bir şarkı gitti sonra birde ceylan var. Aslında bir şekılde ıkıncı partı dınlemişte oluyoruz...

anakha26
07-12-10, 09:37
Hakan Peker'i hiç sevmem. Seneler önce kıskançlığından Tarkan hakkında demediğini bırakmamıştı POPSAV başkanıyken...

tarkan_mania
07-12-10, 10:45
ben niye tek bir dev isim görüyorum bu mesajda..

Hakan pekeri de dev zannetmişler :28:

twilight
07-12-10, 12:00
Hakan Peker mi dev bir isim?Hadi canim...O kadar da degil... :)
Evet,sesi güzel olabilir,ama konserleri tiklim tiklim degilken,albümleri satmiyorken 'dev'diyemem...O zaman Bülent Ersoy'un de sesi güzel... O da bir 'dev'... :)
Ayrica;evet...Popsav baskaniykan,Tarkan'a dedigini daha dogrusu demedigini birakmamisti... E,o zaman Tarkan'in da bunlara ragmen sarki verecegini saniyorsaniz,yaniliyorsunuz...

leyla
07-12-10, 18:21
eski zamanlar iyi sarkilari vardi hakan pekerin ama coktan bitmis

DaLy
07-12-10, 19:06
Hakan Peker mi dev bir isim?Hadi canim...O kadar da degil... :)
Evet,sesi güzel olabilir,ama konserleri tiklim tiklim degilken,albümleri satmiyorken 'dev'diyemem...O zaman Bülent Ersoy'un de sesi güzel... O da bir 'dev'... :)
Ayrica;evet...Popsav baskaniykan,Tarkan'a dedigini daha dogrusu demedigini birakmamisti... E,o zaman Tarkan'in da bunlara ragmen sarki verecegini saniyorsaniz,yaniliyorsunuz...
Vermiş olduğun Bülent Ersoy örneği baya bi saçma olmuş çünkü bugün bu ülkede Türk Sanat Müziğine aşık olan ve hakkıyla yorumlayan çok az kişiden bi tanesi kendisi..Albümleri milyonlar satan ve kariyeri dolu dolu olan biri hakkında bilgi sahibi olmadan yorum yapmak biraz komik oluyo..Yaşam şekli,tercihleri veya demeçlerinden dolayı sevmeyebilirsin fakat bazı gerçekler değişmez.Kendisinden ben de hazzetmem ama Sezar'ın hakkı Sezara.

Ayrıca Tarkan'ın Hakan Pekerle ortak bi iş falan yapıcağını sanmıyorum.Saçma olur gibi.Gerçi Tarkan bu;Sibel Can,Kibariye,Emir vb gibi isimlere vokal veya düet yapmışlığı var..

TEVETOGLU
07-12-10, 20:30
Böyle kuruluşlara destek vermesi çok güzel.

secil.06
07-12-10, 20:43
hakan peker mazi oldu arkadaşlar :18: