PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan feat. Mırı ben-arı - who's gonna love you now

ozinga
05-12-10, 16:02
http://www.youtube.com/watch?v=8hpZFbVDMAI&feature=related

TEVETOGLU
05-12-10, 16:05
Çok değişik bir şarkı gerçekten.

smh
05-12-10, 16:55
çok güzel şarkı gerçekten ama bu parça 2007'de yapıldı yani coma closer'den önceydi

~LüTFü_
05-12-10, 17:29
come closer 2006 da cikti bu ikinci albümün calismalarindan olsa gerek veya us remix albümü sözkonusuydu miri ben ari ile bi parcasi daha var nothing like you diye..

bounce
05-12-10, 23:38
harikulade bi şarkı touch'tan shh(love speak) den kat kat daha iyi bi şarkı... ama o zaman bu şarkı yapılmadığı için albüme konulmamış..
kim bilir Tarkan'ın hard-diskinde ne şarkılar var.. miri ben-arı kemanıyla eşlik etmiş..feat yazılmış ama Tarkan'dan başka vokal duymadım ben.

The One
06-12-10, 14:00
harikulade bi şarkı touch'tan shh(love speak) den kat kat daha iyi bi şarkı... ama o zaman bu şarkı yapılmadığı için albüme konulmamış..
kim bilir Tarkan'ın hard-diskinde ne şarkılar var.. miri ben-arı kemanıyla eşlik etmiş..feat yazılmış ama Tarkan'dan başka vokal duymadım ben.

Arkadaşım feat yazılmasında bir gariplik yok ;)

Bu arada şarkı vasat.

İZMİRLİ
06-12-10, 20:31
Türkiye de ki fanların şarkıları beğendiği de oldu beğenmediği de, fakat dikkatimi çekti bir çok yurt dışında oturan özelikle Amerika ve ingiltere de yaşayanlar şarkıları çok basit bulmuşlar dı , hatta hollanda da yaşayan (inge'di sanırım) bir arkadaşımız vardı love speak aldı şarkıyı çok komik sıradanın bile altında bulmuştu, şansi fikrim albüm kötüydü o kadar senenin biriki mi bu olmamaydı, diyorlar ki hiç reklam olmadı promosyon olmadı Arkadaş albümün tutacağı varsa kasaya kilitleyip anahtarını yutsanda o yine bir yolunu bulur çıkar bomba gibi patlar.

secil.06
06-12-10, 20:36
güzel şarkı paylaşım için teşekürler :20:

smh
07-12-10, 15:38
Tarkan fanlarının bu şarkıdan yeni haberleri olması şaşırtıcı ağustos'tan beri web sitesinde var bu şarkılar Tarkan'ın...Feat kısmına gelince illa söz gerekmez kemanın sesi Miri ben Ari'ye ait olduğu için yazılmış ben değil Tarkan yazdı yani hadi ben bilmıyorum oda mı bilmıyor:)