PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu nasıl yazarlık...

eskalen
04-12-10, 16:41
Hurriyet/Kelebek'ten Cengiz Semercioglu'nun bugunku yazisindan bir bolum.

Bu nasıl yazarlık...

Tarkan fotoğraf çektirdi Elle dergisine, yemediği dayak kalmadı.
Moskova dönüşü gazetelere bakıyorum, ne kılları kalmış, ne bakışı, ne küvette kızla yatışı...
Oysa ne diyordu aynı yazar arkadaşlar; Tarkan neden konuşmuyor, neden röportaj vermiyor, neden TV’ye çıkmıyor, neden fotoğraf çektirmiyor...
Medyaya bu uzaklık niye?..
Şimdi bacağındaki kıla takıyorlar, aşk üzerine söylediği lafı beğenmiyorlar. Öyle konuşma böyle konuş diye akıl veriyorlar.
Ama Türkiye’nin en büyük starlarından biri soyunup küvete giriyor, bu cesareti alkışlayan bir Allah’ın kulu yok.
Şimdi söyleyin bana, Tarkan bu yediği dayaktan sonra böyle cesurca işe bir daha kalkışır mı?..
Tarkan içine kapanmasın da, medyadan uzaklaşmasın da kim uzaklaşsın...
Şimdi oturun bir 6 yıl daha bekleyin Tarkan’ın röportaj vermesini, küvete girmesini...
Haydi yazar arkadaşlarım böyle devam edin, korkutun, sindirin, cesaret kırın...

Kaynak:Hurriyet/Kelebek

twilight
04-12-10, 18:02
Bravo valla,Cengiz Semercioglu'na...
Milletin cesaret edip yazamadiklarini tak tak yaziyor valla... :)
Bir kere daha alkisliyorum bravo ..

**MegaStarkan**
04-12-10, 20:49
" (...) devam edin, korkutun, sindirin, cesaret kırın... " güzel gönderme, Tarkan takmiyor fakat zaten. Coktan pes ederdi eger önem verseydi.

tarkaseksüel
04-12-10, 20:53
helal olsun valla...

berkan
04-12-10, 21:01
helal olsun

eskalen
04-12-10, 21:02
Cengiz Semercioglu takip ettigim bir yazar..Benim/Bizim solemek istedigimize tercuman olmus..Yurtdisindan bir popstar (erkek olsun) soyunsa hemen herkes "yikiliyor, o nasil pozlar" falan diye tavir takinirlar...Mesele Tarkan ya da baska bir erkek sanatci adayi olunca gec alayini..Starmis pehh yemisim starligini gibi sacma sapan dengesiz yorum yapan milletler topluluguz..Zaten farkinda misiniz hicbir bayan/kadin sanatcimizin soyundugunu goremiyoruz artik..Mazallah taslarlar artik onlari da..Korkudan,cekinmekten artik bole oldu piyasa..O yuzden paparaziler bu acigi frikik pesinde kosarak kapatiyor..Bir mayolu yakalasam yeter mantigi!

Ayrica Tarkan'dan baska hangi Turk erkek sanatciyi "Elle" kapak yapmistir..Sifir..Bu yonden bile bakinca onemini gosteriyor..

Elestri olmali ama gerizekalilik safhasina kadar vurmamali..Begenmedim der gecersin..Yok kilmis, tuymus laflari fotograflara bakinca anlayabildigimiz duzeyi gostermis oluyor!!

secil.06
04-12-10, 23:54
Harika helal olsun valla süper bir yazı :20:
haber için teşekürler bravo

bounce
05-12-10, 02:35
Gökhan olayı yorumlamış bize bişey bırakmamış..

ekrem
05-12-10, 13:47
Adamsınn :)

DaLy
05-12-10, 15:47
Aslında Tarkan forumlarında bile -kıl tüy- mevzusuna takılan birçok fan varken elalemin saçmasapan eleştirilerine sinirlenesi gelmiyo insanın..

TEVETOGLU
05-12-10, 16:24
Cesaretinden dolayı biz onu alkışlıyoruz zaten.

Elif Yokgörme
05-12-10, 17:18
Hurriyet/Kelebek'ten Cengiz Semercioglu'nun bugunku yazisindan bir bolum.

Bu nasıl yazarlık...

Tarkan fotoğraf çektirdi Elle dergisine, yemediği dayak kalmadı.
Moskova dönüşü gazetelere bakıyorum, ne kılları kalmış, ne bakışı, ne küvette kızla yatışı...
Oysa ne diyordu aynı yazar arkadaşlar; Tarkan neden konuşmuyor, neden röportaj vermiyor, neden TV’ye çıkmıyor, neden fotoğraf çektirmiyor...
Medyaya bu uzaklık niye?..
Şimdi bacağındaki kıla takıyorlar, aşk üzerine söylediği lafı beğenmiyorlar. Öyle konuşma böyle konuş diye akıl veriyorlar.
Ama Türkiye’nin en büyük starlarından biri soyunup küvete giriyor, bu cesareti alkışlayan bir Allah’ın kulu yok.
Şimdi söyleyin bana, Tarkan bu yediği dayaktan sonra böyle cesurca işe bir daha kalkışır mı?..
Tarkan içine kapanmasın da, medyadan uzaklaşmasın da kim uzaklaşsın...
Şimdi oturun bir 6 yıl daha bekleyin Tarkan’ın röportaj vermesini, küvete girmesini...
Haydi yazar arkadaşlarım böyle devam edin, korkutun, sindirin, cesaret kırın...

Kaynak:Hurriyet/Kelebek

ya çok haklı çok güzel söylemiş...tamamen katılıyorum....:54:bravo