PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Elle dergisinden Isik Simsek'le raportaj..

xurush'nine
02-12-10, 21:10
Elle dergisi Genel Yayin Yonetmeni Isik Simsek'le raportaj.. Isik hanim uzun uzun cekimlerin perde arkasini anlatiyor: :20:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=467169619402&oid=304442071218&comments

smh
03-12-10, 00:54
işte sen anca Tarkan'ın fotoğraf çekimi yaptığı derginin yayın yönetmenini yayına çıkarabilirsin Cüneyt Özdemir.Tarkan serbest kaldığında yaptığın o iğrenç programı unutmadık

xurush'nine
03-12-10, 12:37
Program boyunca sergiledigi tavirlariyla acik acik Tarkan'i cekemedigini acik belli ediyor sunucu.."Nedir bu Tarkanda buldugunuz Allah askina.." der gibi..Ama Isik hanim da Tarkan'dan bayagi bir etkilenmis olmali ki hic hakkini yedirmiyor Tarkan'in.. Her sorusunda agzinin payini veriyor.. Aslinda bir az dergi yonetimine kizimsdim neden 40 yilda bi kes yakalamisken Tarkani, ruhunu aciga cikarmak yerine yalnizca vucudunju aciga cikarmaklla yetinerek kolaya kacmis ve reytinge oynamislar diye..Ama kadini dinleyince ilk defadan sevdim acikcasi..Bayagi bi ugrasdi Tarkan adina..Ve sonuda sunucu acik verdigini fark edip Tarkani (sakaciktan sanki ) kiskandigini itiraf etti... Bas bayagi da catlamisdir kiskancliktan ama.. Bi de kadinlar kiskanc olurlar derler..

Bi de Isik hanimin cok hosuma giden bir dusuncesi oldu - Tarkan'in ruhu Elle erkegi ruhuna yakin dedi..Cunki kadinlarla iliskide hic bir sekilde kendini ustun gormuyor ve hep kadina esit onun yaninda yer aliyor dedi.. Malesef cogunlukla bizim turk erkeginin ruhunda dominantlik var dediginde(ki 100de 100 Isik hanima uzulerekten katiliyorum!) de sununcu bayagi bir cildirdi..Kendimi yokluyorum Elle erkegi ola bilir miyim dedi..Olayin puf noktasi-Isik hanim da belki de ola bilirsiniz derken daha da cildirdi..Emin degilsiniz yani diye de tepki verdi.( ama kendisi bile emin degildi..;) :D Bayagi bi soz duellosu yasandi programda.. Ve sunucu yenilmis duruma gelerek pes etti.. En cok bu kismina bayildim.. :)

Bir de Tarkan bizlere kizgin diyor utanmadan.. Adami sucu kanitlanmadan sanki yillardir bunu bekliyormussunuz gibi yerin dibine soktunuz(Ali Kirca,Banu Guven,Can Dundar disinda)..Daha ne bekliyorsunuz ki..Bi de Tarkan, gel benim programima da cik diyor..Pes valla...

secil.06
03-12-10, 13:08
izledim harika bir anlatım Tarkanı dinledik cok keyif vericiydi :20:
haber ve vidyo için teşekürler bravo

TEVETOGLU
03-12-10, 14:16
Bu çekimler sayesinde Tarkan'ı daha çok gördük televizyonda.İyi oldu.

Bamboo
03-12-10, 15:03
tam bi amatör gazeteci örneği sergilemiş cüneyt bey..
ahh hiçç boşuna yırtma kendini cüneyt bey tarkan insan ruhundan iyi anlıyor, samimi olanla-olmayanla, iyi niyetli olanla-olmayanla arasındaki farkı çok iyi gördüğü için sen de ancak onu rüyanda görürsün yada ancak böle atıp tutabilirisn.. bu arada ne kadar dandik bi gazeteci olduğunu bi kez daha kanıtladın..