PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şeytan Azapta

bounce
02-12-10, 18:18
bugün bütün gündür dinliyorum..bu ozan çolakoğlu nasıl bi adamdır yahu kendimden soğuyorum öyle güzel intro beste ve düzenleme yazmış ki yaptığım müzik hiç hoşuma gitmemeye başladı bu adam yüzünden..
Tarkan'a sitemim var niye bu şarkı konserlerde söylenmez.niye niye niye? gür akad ise gitarı ağlatmış helal olsun...sezen aksu zaten sözün bittiği yer..
Tarkan'a rock gırtlağı çok yakışıyor maaşallah..
ek bilgi: birileri saymış 20 kez arka arkaya şeytan azapta diyormuş Tarkan

bu hali varken neden remixine ihtiyaç duyulur ki.youtube'da orjinal versiyonunu bulamadım ben fizy'de mevcut
kıssadan hisse
http://fizy.com/#s/1ajg8t

DaLy
02-12-10, 19:20
Bu albüm öyle bi albüm ki gerçekten acayip..Aranjeler olsun,fotoğraflar olsun ve özellikle vokaller bakımından Tarkan'ın en başarılı albümü..Kanımca albümün genel havasına uygun olmayan bir şarkı var o da -Gül döktüm yollarına-..

Evet Tarkana Rock tınılı şarkılar çok yakışıyo ve -Şeytan azapta- ve bence ondan daha önce -biz nereye- şarkısındaki vokali bunun en güzel örneği..Yıllardır bi umutla -Aacayipsin- tadında bi albüm bekliyorum ve beklemeye devam edicem..

Dark_blue
02-12-10, 22:07
Biz Nereye...Buda unutulanlar grubuna uye maalesef...

TEVETOGLU
03-12-10, 14:48
Klibi de çok güzeldi.

TARQANIM
03-12-10, 14:49
delikanli caglarimida unutmayalim :)

İffeT.T.
05-08-11, 17:27
Süper şarkı ya :) Hareketli parçalardan şeytan azapta, hepsi seninmi, ayvah hepsi birbirinden güzel parçaların :)

seyma_tt
05-08-11, 18:25
Delikanlı çağlarım ne şarkıydı ama...