PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan filmde oynayacak!

simgem__
29-11-10, 11:45
Megastar, keskin nişancı 'Bekir Çavuş'u canlandıracak
HT MAGAZİN / MEHMET ÇALIŞKAN

Yeşilçam'a Megastar geliyor! Bugüne kadar birçok film teklifi alan ama hep geri çeviren Tarkan, sonunda yönetmen Erdal Murat Aktaş’a presipte “Evet” dedi. Ünlü popçu, Aktaş’ın, ‘Gelincik Sesleri-Çanakkale’ adlı filminde rol almayı kabul etti. Megastar, Çanakkale Savaşları sırasında yaşanmış gerçek bir olayı anlatan filmde ‘Bekir Çavuş’ adlı bir keskin nişancıyı canlandıracak. Bekir Çavuş’un mücadele ettiği ‘Manchester’lı Tommy’yi ise Yeni Zelandalı Martin Henderson oynayacak.

FİLMİN BÜTÇESİ 10 MİLYON DOLAR
Bekir Çavuş ile Manchester’lı Tommy’nin rekabetiyle, ikilinin yaralandığı zaman hemşire ‘Safiye Hüseyin’ tarafından tedavi edilmesini anlatan filmin bütçesi 10 milyon dolar. Filmde ‘Safiye Hüseyin’i canlandıracak kadın oyuncunun kim olacağı henüz belirlenmedi. Filmin gösterimi için Avustralya, Almanya, Yeni Zelanda ve İngiltere ile anlaşma yapan yönetmen Erdal Murat Aktaş, galanın ise Çanakkale’de yapılacağını söyledi.

http://www.haberturk.com/kultur-sanat/haber/575887-tarkan-filmde-oynayacak

http://www.ntvmsnbc.com/id/25154944/

okantuzun
29-11-10, 12:20
Senaryo-Film tartışılır ama Tarkanın kesinlikle bitane sinema filmi olmalı benim fikrim inşallah olur çok isterim ama haber ne kadar doğru bilinmez

twilight
29-11-10, 12:48
Tarkan'in mutlaka bir filmde rol almasini isterim...
Cameo yada bas rol...Hic farketmez...
Dünyaca ünlü,Morgan Freeman'in bile bir sürü Cameo rolu var...
Tarkan'in neden olmasin?Tabi ki olsun,herkes olmasini ister...
Umarim proje bir an önce gerceklesir,ve filmimize kavusuruz... :)

tarkaseksüel
29-11-10, 13:05
vay vay vay vay..... SÜper bi habr buu

ece**
29-11-10, 13:28
tarkanıma keskin nişancı "bekir çavuş" olmakta çok yakışır :) çok istiyorum bi sinema filmi olsun..olur gibime de geliyo.tarkan artık çok aktif :)

leyla
29-11-10, 13:43
Bence oynamasin oynarsa muzike cok ara verecek.

trkn_sry
29-11-10, 13:50
bu çok güzel bir haber kabul etmesine sevindim

smh
29-11-10, 13:58
umarım oyunculuğuda seslendirme gibi olmaz:)

tar_tugce
29-11-10, 13:59
tarkan ı o rolde dusunemiyorum o kadar alısmısım ki onu sakın gormeye keskin nisancı olarak bilemiyorum yani ama yakısır tarkan ıma gorelim bakalım biz onun arkasındayız herzaman oldugu gibi.

Cecuq
29-11-10, 14:01
Uygar Ataş ayrılınca şunu düşündüm tarkan çok farklı işlere el atacak...buda onlardan birisi...Keşke ayrılmasaymış...

gizem-akkaş
29-11-10, 14:12
çok merak ettm şmdii güzel olucağa benzio Tarkanım artk heryerde filmde belgeselde bu güzel gerçekten umarm bu filmde gerçekleşr çok isterm onu bi filmde oynamasını güzelde oynar bencee

özge
29-11-10, 14:33
vay anam vay diyorummm yakışır Tarkanımızaa:) zaten hep istiyodum bir filmde oynamasını çünki günümüzdeki çoğu oyunculardan daha yetenekli mimiklerini filan çok iyi kullanıyor Tarkan oyunculuğuda iyi yakışıklı karizmatik sampatik dahaa ne olsunn:):) bu yüzden çok sevndim...geç olsun güç olmasın:)

eskalen
29-11-10, 15:01
Ben cikan her habere 'saf' gibi inanmiyorum kusura bakmayin..Tarkan'in kendi agzindan ya da cevresinde dogrulanmis seyler en buyuk kanit olacak..

Tarkan Dubai'de verdigi roportaj'da demisti hatirliyorum; "Bir sinema filminde oynamak isterim..Ama icime sinen bir proje olmali" gibi bir seyler soylemisti..

Ne yapar bilinmez Tarkan ama bence kariyer'i olarak bir sinema filmnde basrol de yer almali..Ama icine sinen, inandigi guzel bir senaryo olmali..Konusu her ne olursa olsun..

Elif Yokgörme
29-11-10, 15:32
çok harika olur Tarkan ın bir film de oynaması.

TEVETOGLU
29-11-10, 20:25
Filme oyuncu aranırsa bu forumdan seçebilirler.3,2,1 action yerine;3,2,1 Taarkaan diye çığlıklar duyulur film setinde. :))

secil.06
29-11-10, 21:14
Ben cikan her habere 'saf' gibi inanmiyorum kusura bakmayin..Tarkan'in kendi agzindan ya da cevresinde dogrulanmis seyler en buyuk kanit olacak..

Tarkan Dubai'de verdigi roportaj'da demisti hatirliyorum; "Bir sinema filminde oynamak isterim..Ama icime sinen bir proje olmali" gibi bir seyler soylemisti..

Ne yapar bilinmez Tarkan ama bence kariyer'i olarak bir sinema filmnde basrol de yer almali..Ama icine sinen, inandigi guzel bir senaryo olmali..Konusu her ne olursa olsun..

Kesinlikle sana katılıyorum büyük ihtimalle yalan haber :28:
Tarakan acıklama yaparsa bütün gazeteciler susacak :18:
bu tarz haberler doğruluk payı olmadan yanlış bilgi verilememesi gerekiyo bence :41: