PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan,

Elif Yokgörme
28-11-10, 14:15
tarkan seni bu hayattaki herşeyden çok seviyorum.bütün hayatım boyunca tek dileğim seni görebilme şansını yakalamaktı.ellerimi açtığımda Allah tan tek dileğim bu oldu.ama biliyorum sadece kocaman bir hayal benim ki.küçücük dünyama öyle bir yerleştirdim ki seni.kalbim bütün benliğim sadece sen oldun.sana ulaşabilmek benim bu hayattaki tek isteğim.belki okuyanlar komik bulacak,belki de deli olduğumu sanacaklar.ama insanlardan beni anlamalarını bekleyemem.bana yardım etmelerinide.böyle bir dileğim olduğunu söylemekten bile utanıyorum.neye güvenerek onu görebilme şansını diliyorum ki.benim ona ulaşabilmem için bir mucize lazım.yani imkansız.kapkaranlık bir gecede bu dileğimin olması için yalvararak geçiyor hergün.umudum az.bana yardımcı olan kimse yok.o kadar yanlızım ki.kalbimdeki acıyı böyle yazılara dökerek hafifletiyorum ancak.belki burda da beni gören,duyan kimse olmayacak.keşke senin duyabilmen için bir şansım olsa.çok komiğim değil mi.onun duyabileceğini hayal ediyorum hala...çok seviyorum.o kadar büyük ki sevgin içmide.hergün başucumdaki resmine bakıp kendimi biraz olsun teselli etmeye çalışıyorum.onlarla paylaşıyorum içimdeki acıyı ama faydası yok ki....:54:

xurush'nine
28-11-10, 19:30
Tarkan ne der canim? HER SEY MUMKUN EGER INANIRSAN.. :)
Allah muradina erdirsin...

Elif Yokgörme
29-11-10, 12:36
::29:
Tarkan ne der canim? HER SEY MUMKUN EGER INANIRSAN.. :)
Allah muradina erdirsin...

çok teşekkür ederim yorumun için.bana küçücükte olsa umut oldu söylediklerin. okadar ihtiyacım varki küçücük bir ışığa...

tar_tugce
29-11-10, 13:48
tarkan;ben seni çok seviyorum.kuçuklugumden beri hep seni gormek istedim ve sonunda oldu iki kere konserine geldim olagan ustuydu ikiside antalya daydı muthisti ama doyamadım zaten buna doyulurmu çok seviyorum seni yani anlatılır birsey degil birdahaki konserinde yanına gelmek istiyorum insallah.seni çok seviyorum çok tatlısın.

TEVETOGLU
29-11-10, 20:43
Forumdaki birçok arkadaşın isteği de aynı zaten.

secil.06
29-11-10, 21:06
İnşallah bütün Tarkan coll Ailesindeki herkezin isteği yerine gelir :29: