PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eurovision Turkey: Temsilcimiz Tarkan!!

orhan89
25-11-10, 05:20
Arkadaslar bazilari kizcak biliyorum yine mi bu konu diye ama ne yapcagimi bilemedim. Eurovision Turkey (bildigim kadariyla Turkiyenin en guvenilir Eurovision kaynagi) biraz once Trt den bilgiler aldigini ve bu seneki Eurovision temsilcimizin Tarkan oldugunu iddia etti.
Belki yalan haberdir ama nedense bana bu sefer ciddi geldi :9: Eger yalan sa simdiden ozur diliyorum sizi bosuna gerdigim icin :11:

http://www.eurovision-turkey.com/portal/sayfa.php?name=News&file=article&sid=2724

TarkanColl
25-11-10, 10:25
Kesin bir bilgi almadan bazı şeyleri söylemek yalan olur ama bende Tarkan'ın bu sene Eurovision'a sıcak baktığını ve kabul etme aşamasında olduğunu biliyorum...

ece**
25-11-10, 12:31
kabul etme aşamasında mı :S:S yapma be tarkan olcak iş mi !? .... ( eğer ki varsa böle bi durum tabii)

twilight
25-11-10, 13:05
Hande Yener gitmeli,eger kötü bir sonuc da alsa,yine Hande Yener sonucta,yapabilecegi buydu gözüyle bakarlar...
Ancak,Tarkan olur da dereceye giremezse;''Tarkan;daha iyisini yapardi,artik Tarkan devri kapandi''derler...
En iyisi Hande gitsin veya Elektronik müzikte bizi daha iyi temsil edebilecek birisi,örnegin Bedük olabilir...Atiyede olabilir..

TarkanColl
25-11-10, 13:13
Tarkan giderde derece yapmadan gelirmi hiç. Eurovision tarihine geçer tüm ülkelerden tam puan alarak... :20:

trkntrkn89
25-11-10, 13:19
bu demek oluyorki tarkan bidaha amerika hayali kurmayacak demektir,kusura bakmayın başka ülkeler üniversite öğrencilerini yolluyor yarışmaya,ayrıca genel olarak o yarışmaya gidende bi başarısızlık oluyor geldikten sonra,biz tarkandan rihannayla düet beklerken o eurovisiona gidiyor,ne gereği var yani,emin olun tarkana hiç bi katkısı olmayacak...

bounce
25-11-10, 13:20
hiç gerek yok maddi ya da manevi anlamda hiçbirşey kazandırmaz ama manevi çok şey götürebilir.. eminim ki forumda belki de yüzde 1'lik bi kısım 2010 birincisini belki biliyordur.
tamamiyle keskin bıçak eurovision giden de zaten toparlanamıyor belli bi süre.. bakıyoruz Kenan doğulu gidiyor ve sonrasında çıkardığı ''Patron''albümü fiyasko..
Sertap Erener gidiyor ve nerdeyse gecen seneye kadar elle tutulur bi şarkısı yok. ta ki Soner Sarıkabadayı şarkılarını verene kadar.
Athena Mor ve Ötesi hepsi uzun bi süre kendine gelemedi son albümlerini dinlemedim ama duymadım çalınan bi şarkılarını...
Kıssadan hisse Serdar Ortaç gitsin hepimiz kurtulalım uzun bi süre kendine gelmesin.. bak hadise gitti ne güzel artık esamesi okunmuyor.. gıcık olduğunuz şarkıcılar varsa lütfen onların gitmesi için grup açın facebook'ta..

twilight
25-11-10, 13:23
hiç gerek yok maddi ya da manevi anlamda hiçbirşey kazandırmaz ama manevi çok şey götürebilir.. eminim ki forumda belki de yüzde 1'lik bi kısım 2010 birincisini belki biliyordur.
tamamiyle keskin bıçak eurovision giden de zaten toparlanamıyor belli bi süre.. bakıyoruz Kenan doğulu gidiyor ve sonrasında çıkardığı ''Patron''albümü fiyasko..
Sertap Erener gidiyor ve nerdeyse gecen seneye kadar elle tutulur bi şarkısı yok. ta ki Soner Sarıkabadayı şarkılarını verene kadar.
Athena Mor ve Ötesi hepsi uzun bi süre kendine gelemedi son albümlerini dinlemedim ama duymadım çalınan bi şarkılarını...
Kıssadan hisse Serdar Ortaç gitsin hepimiz kurtulalım uzun bi süre kendine gelmesin.. bak hadise gitti ne güzel artık esamesi okunmuyor.. gıcık olduğunuz şarkıcılar varsa lütfen onların gitmesi için grup açın facebook'ta..

:28: O zaman en iyisi Ajdar gitsin...
:20: :28: Uzun süre kendisine gelemez... :28:

Bi de şu açıdan bakmak lazim,Tarkan'in en forumda dönemleri 1994 ile 2003 yillari arasindadir...Niye bu yillar cercevesinde gitmemistir Tarkan,Eurovision'a ?

Bamboo
25-11-10, 13:45
ben zannetmiyorum gitsin, ne de olsa kendi dememişmiydi eurovison siyasi bi yarışma millet neler ile uğraşıyo biz hala eurovisionla uğraşıyoz diye.. ee bunları dedikten sonrada giderse bi bildiği vardır elbet.. cihan haklı en iyisi serdar ortaç gitsin de kurtulalım şu adamdan.. :D

tarkaseksüel
25-11-10, 13:46
hande yener gitsin, Tarkan gitmemeli.
Belkı de tarkan bu zamanda kadar hep gidecekti ama onu durduran uygar bey'di.

xurush'nine
25-11-10, 14:18
Tarkan defalarca bi yarismaya artik eskisi gibi ilgi duymadigini belirtmisdi daha onceleri.Sebep olarak da yarismanin kendi platformundan(muzik) cikmasini ve siyasilestirilmesini gosteriyordu.. Karar degistirmisse bir sebebi vardir.Onun icin en hayirisi neyse onu diliyorum...

Ama bu haber dogruysa ve Tarkani Turkiyeyi temsilen Erovizyona gonderiyorlarsa, ki bu karara ulke siyasilerinin onayi olmadan varilmaz bunu bilesiniz, her ne kadar muzik yarismasi olsa da erovizyona katilan kisi kim olursa olsun koca devleti temsilen orda, evet nerde kalmistik -Tarkan'i Turkiyeyi temsilen Erovizyona gonderme karari aliniyorsa(kabul eder etmez baska konu),hic kusura bakmayin ben boyle siyasilerin, devlet yetkililerinin aklina sasarim -Adam Hasankeyifle uyandigindan bu yana basina gelmedik kalmadi, goz gore gore ugrasmalariniz, laf sokmalariniz susuturmaya calismalariniz ne, git bizi temsil et demeniz ne?!

Hayir bu kararin siyasilerle alakasi yok derseniz bal gibi, de var derim -TRT devletin kanali degil mi? Iktidar yonlu bir kanaldir bunu kimse inkar edemez.
Umarim haber dogru degildir.Oyleyse de bu ne pehriz ne lahana tursusu be derim!(lafim Tarkan'a degil..)Tevbe estagfurullah..

TarkanColl
25-11-10, 14:37
Tarkan'ın gideceği kesin değil. Belkide kesin bir dille reddetti Eurovision'u tam bilemiyoruz...

Ama belkide Eurovision da kimlik değiştirmek istiyor. "Siyasi bir yarışma damgasından" kurtulmak için Avrupa'da en çok tanınan ve sevilen bir sanatçının orada yarışmasını istiyor. (Bu sadece benim fikrim. Biryerden birşey duymuş değilim...)

Eğer Tarkan'a davet geldiyse ve kabul ettiyse bu kesin Türkiye'nin daveti değildir. Direk Eurovision yetkililerinin davetidir diye düşünüyorum...

xurush'nine
25-11-10, 15:15
Ben kesinlikle Tarkan'in Erovizyona katilmasina karsi degilim hic bir zaman da olmadim..Begnim her ne kadar bu is riskli bir is dese de bir coklarindan farkli olarak gonlum katilmasindan yana..

Dusncende de haklisin Ebru, artik bu yarismanin "kimligini" degistirme zamani geldi de geciyor bile..Ve bu isin uhdesinden Tarkan fazlasiyla gelir diye dusunuyorum..
Sadece olarak haberi okuyunca mantigimin isyanini onleyemedim o kadar.. Yoksa karar degistirip gidiyorsa bir onemli sebebi vardir..
Ve haber dogruysa da teklifin nerden geldiginden asili olmayarak kendisine sonsuz basarilar dilerim!Tabii ki o yaniz Turkiyenin degil tum turk dunyasinin en parlak yildizi -Bizleri ondan iyi kim temsil eder ki? Giderse bol sans!

smh
25-11-10, 15:33
Tarkan umarım facebook yada twitter hesabından bu süpekülasyonlara son noktayı koyar.

HakanÇelik
25-11-10, 15:50
Öyle amatör bir yarışmada Tarkan'ın hiçbir işi olamaz. Yalan haberdir bence...

TARQANIM
25-11-10, 16:01
hayko veya hande yener gitsin.. inanmiyorumda tarkanin kabul edecegini ne isi varya bir megastarin öyle bi yerde, yeterki cikmasin 10 sene albüm cikarmamasina raziyim adini megastardan eurostar yapacaklar

tarkan_mania
25-11-10, 16:19
Tarkan giderde derece yapmadan gelirmi hiç. Eurovision tarihine geçer tüm ülkelerden tam puan alarak... :20:

katılıyorum. :20:
ben Tarkanın katılmasından yanayım.. Saçma sapan şarkıcılar bizi rezil etmekten başka bir işe yaramıyor.

eskalen
25-11-10, 16:54
Dun gece ben bu flas(!) haberi okudum..Hem sasirdim hem guldum..Ben hic ihtimal vermiyorum..Tarkan su ana kadar Eurovision'la ilgili kesin karari belli, kendi agizdan cokca duyduk..Kabul edecesek eger kendiyle celisir..Ben zannetmiyorum..Gitmesine hic gerek yok..

_trkn_
25-11-10, 16:55
Yabancılardan Madonna,Michael Jackson,Britney Spears gibi şarkıcılar eurovision'a katılmıyorken Tarkan'ın katılması çok saçma olur..! Genelde gündemde kalmaya çalışan,popüler olmak isteyenler eurovision'u tercih eder,büyük starların buna ihtiyacı yoktur.

orhan89
25-11-10, 17:29
Ama unutmayalimki biz her ne kadar Eurovision u ucuz bulsakda avrupada cok buyuk bi izleyici kitlesi olan bi yarisma. Eger Tarkan in cok iyi bi derece elde edecegini goz onunde bulundurursak, Eurovision un Tarkan a bi kotulugu dokuncagini zannetmiyorum.
Ve bi sey daha, bu tur karsilastirmalari sIk sIk okuyorum forumda: Tarkan her ne kadar yetenekli ve buyuk bi star olsada, Madonna ve Michael Jackson la kiyaslanamaz. O ikisi bugune kadar neredeyse 600 milyon album satmis sanatcilar.

bounce
25-11-10, 17:35
Madonna ve Michael Jackson la kiyaslanamaz. O ikisi bugune kadar neredeyse 600 milyon album satmis sanatcilar.

Michael abimiz 750 milyon satmıştır.

TorNadO
25-11-10, 17:42
Tarkan'ın orada olması onun yurt dışı kariyerinde hiçbir artı sağlamaz Tarkan artık yarışmacı değil.
Orada aldığı başarı sadece onun Türkiye'de el üstünde tutulmasını sağlar ki zaten el üstünde tutuluyor yaptığı son albümde bunun kanıtıdır.

Neresinden bakarsak gereksiz bir konu.
Gereksiz tartışmalara gebe bir konu uzar gider...

TarkanColl
25-11-10, 17:48
Hitt ile görüştüm arkadaşlar,

Bu yönde teklif varmış ama olumlu bir yanıt vermemişler. Şimdilik eurovision'a gitmek gibi bir niyet yokmuş...

Yani her seneki gibi buseneki Eurovision'a Tarkan gidecek haberleri fos çıktı...

orhan89
25-11-10, 17:53
Michael abimiz 750 milyon satmıştır.

300 milyon da Madonna da var :10: Yani duzeltiyorum: bunlarin ikisi neredeyse 1 milyar album satmislar :9:

mage
25-11-10, 18:18
Umarım Doğrudur. Tarkan'ın Avrupa'da kendisine gelmesi lazım. TÜrkiyede işler yolunda ister bunu eurovisionlar yapsın ister yeni bir albümle ama Tarkan Avrupada kendine Gelmeli..

asd1234
25-11-10, 18:27
İnşallah haber doğru değildir,doğru olduğunu düşünmüyorum çünkü Tarkan çok kez reddetti eurovizyon teklifini. ve bence bugün de reddetmeli Tarkan, kesinlikle katılmamalı bu yarışmaya.. Kendiyle çelişmesin en azından. Hem de o yarışmada neyin nasıl değerlendirildiğini,kimin kime oy verdiğini biliyoruz.. Tamam Tarkan gitse o kuralları alt üst eder,deli gibi de puan toplar belki ama ben o yarışmadan tüm ülkelerden 12 puan alıp birinci olarak çıkacak olsa bile, değer verip katılmamalı diye düşünüyorum.. Sırf Türkiye'nin eurovizyona bu kadar takmış olması, bize "kimse kalmadı da Tarkan'ı mı gönderiyorsunuz" dedirtmemeli,lütfen..

Edit: Ebru ablanın konudaki son mesajını okudum. Yalan haber :D Teşekkürler Ebru abla,haber verdiğin için :)

TarkanColl
25-11-10, 18:31
Atiye gider artık... :28:

denizarya
25-11-10, 19:48
bu verilen link resmi degil ama uyduruk amaaa ben tarkani eurovizyonda görmek istemiodum cünki o megastarimiz ama düsünün ki birinci oluyor ozaman daa artik patlar yani

TarkanColl
25-11-10, 19:55
Eurovision Türkiye temsilcileri "Tarkan son karar aşamasında Eurovision'a yeşil ışık yakıyor" demişlerdi bana. Ve çok da heyecanlılardı. Bu yüzden bende "acaba Tarkan cidden yeşil ışık yakıyormu" diye düşünmedim değil... (Her ne kaar gönül istemesede)

Demekki sadece öyle olmasını hayal ediyorlarmış... :))

yiğit
25-11-10, 19:55
:18::18::18::18::18: işte bu yaaa...

TEVETOGLU
25-11-10, 20:00
2012 Eurovision temsilcimiz Tarkan diye de gelecekte bir haber çıkarsa şaşırmayalım yani.

Dark_blue
25-11-10, 20:10
Murat Boz gitsin eurovisiona Tarkan zaten TARKAN daha nekadar yukselebilir ki ?

İZMİRLİ
25-11-10, 20:43
Yıllarca eurovizyon denince Tarkan'a , ona göre olmadığını amatör işi olduğunu ima etti, şimdi kabul ederse çok şaşırırım. ( Kaldı ki Tarkan'ın birinciliği dışında ki herhangi bir derece kimseyi memnun etmez ve tarkan çok eleştirilir. Böyle ağır bir yükün altına gireceğini sanmıyorum)

trkn_sry
25-11-10, 20:49
Hande yener gitsin tarkan giderse dereceye giremezse gerçekten tarkan'ın zararına olur gerekte yok bence..

the_answer3535
25-11-10, 20:54
Geçen sene de Murat Boz gidiyor demiş bu site ve Manga gitti.Ben pek ihtimal vermiyorum Tarkan'ın katılacağına ki inşallah da katılmaz.

voyou
25-11-10, 21:20
keşke Tarkan gitsede diğer ülkeler kıskançlıklarından çatlasa MEGASTAR görücekler işte ne güzel :D şaka bir yana ben sizinle aynı görüşte değilim...Tarkan nın esc ye gitmesi gerektiğini düşünüyorum olmazsada olmaz...diğer adayımda Hande Yener renkli ve harika showlarıyla avrupanın lady gagası olur...

Samet
27-11-10, 02:05
Tarkan gozunu seviim yapma etme :(

smh
03-12-10, 17:21
Geçenlerde Tarkan stüdyodayım arı gibi çalışıyorum dedi.Normalde hiç böyle albüm sonrasında çalışmalara başlamazdı EurovisionTurkey 'in sitesinde de Tarkan'ın şarkı çalışmalarına başladığı yazıyor.İlginç gerçekten belki ingilizce albüm çıkarıcak öncesinde avrupada ismini tekrar duyurmak istiyorda olabilir bunlar sadece benim öngörüm bakalım bekleyip göreceğiz.

leyla
07-12-10, 18:26
insallah katilmaz,tarkan gibi bir starin yeri o yarisma degil.tarkani world music award da gormek istiyorum

günışığım
07-12-10, 21:11
kirac gitsin :D