PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'dan Diva'ya Veto!

smh
24-11-10, 19:34
Bülent Ersoy, yeni çıkacak albümünde Tarkan'dan bir şarkı seslendirmek istedi. Menajeri aracılığı ile Tarkan'a bu isteğini iletti. Ancak hiç cevap alamadı. Bülent Ersoy, ortak bir dostları aracılığı ile ricasını yeniden tekrarladı. Yine yanıt gelmedi. Son 1.5 ay içinde Tarkan'a ulaşmak için çok çaba sarf eden Bülent Ersoy, 'Tarkan bana niye cevap vermiyor. Aramızda kötü bir şey yaşanmadı ki' dedi.

Yeni plan peşinde

Tarkan'ın, Bülent Ersoy'a karşı bu kadar sessiz ve tepkisiz kalmasının nedeni çok geçmeden ortaya çıktı. Tarkan Mart 2010'da uyuşturucu kullandığı iddiasıyla 4 gün gözaltına alınmıştı. Bu sırada Bülent Ersoy, Tarkan'ın gençliğe kötü örnek olacağından söz etmişti. Tarkan bu sözlere çok alındığı için Bülent Ersoy'a şarkı vermedi. Bülent Ersoy ise, Tarkan'ın kendisine kırgın olduğunu bir kaç gün önce öğrendi. Şimdi Tarkan'ın gönlünü alabilmek için planlar yapıyor.

http://haber.turk.net/SAM/2592722/Tarkan-dan-Uyusturucu-Vetou

twilight
24-11-10, 19:44
Tarkan öyle seyleri kafasina takmaz...Ama zaten iyi ki sarki vermemis...
Hic sevmem Diva'yi... :)

denizarya
24-11-10, 19:55
yalaaan haber..tarkanin cok saygisi sevgisi var kendisine karsii...hem sanmam bülent ersoy sever tarkani cok yani ondan öyle bir sey cikmamistir

Zara
24-11-10, 20:50
Puhahaha :D

DaLy
25-11-10, 01:18
Kibariye,Sibel Can hatta bi sürü saçmasapan isme şarkı veren Tarkan'ın Bülent Ersoy'a haydi haydi vermesi lazım.

ece**
25-11-10, 12:32
bülent ersoya şarkı şarkı verirse ben hayattan soğurum gerçekten . :D hiç hiç hiç hiç hiç ama hiiççç sevmiyorum kendisini.

bounce
25-11-10, 13:32
kendisine baksın o kim acaba insanlara kötü örnek oluyor...sesi çok iyi ama Allah bi yerden almış bi yerden vermiş işte.

leyla
25-11-10, 15:23
Bulent ersoy Hic hosuma gitmiyor seside cok ama cok kotu.iyi ki sarki vermemis tarkan vermesin de

TARQANIM
25-11-10, 15:41
kötü günlerindeki divanin yorumuna kirilmistir dogrudur bu yüzden cevap vermedigi.. hem bülent ersoyu tarkan sarkilarini nasil seslendirir merak edilmicek gibide degil

Bakinka
25-11-10, 17:27
Bulent Ersoya Tarkanin hangi $arkisi yaka$acak ki ...ses tonu farkli,okuma tarzi farkli,bence herkez kendi yolunda ilerlesin.

TEVETOGLU
25-11-10, 20:18
Kırılan kalp kolay tamir olmaz.

secil.06
25-11-10, 21:45
Tarkan şarkışı Bülent Ersoy dan dinlemek :18: :18:

z@man
26-11-10, 06:25
mümkünse uzakdursun divadan sevmedim,sevemiycem,sevmeyide düşünmüyorum o şahsiyeti
İyi günde neala kötü günde firarda olanları kendisine uzak tutsun.

trkn_sry
26-11-10, 19:47
Tarkan şarkı vermemelli hiç sevmiyorum bülent ersoyu bu laflarından sonra şarkı istemesi saçma olmuş.