PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ‘Tarkan orgazm olacak sanırsınız’...

xurush'nine
20-11-10, 15:58
((: :28: :5:

‘Tarkan orgazm olacak sanırsınız’...

Biricik Suden’in, Tarkan’ın belgesel seslendirmesine yaptığı bu yorum çok konuşulacak.

Megastar Tarkan’ın geçtiğimiz günlerde National Geographic Channel’ın bugüne kadar gerçekleştirdiği en büyük prodüksiyon olan "Büyük Göçler" serisinin Türkçe versiyonu seslendirmesinin yankıları hala sürüyor.

Herkes bu yorumu konuşuyor...

Belgesel yayınlandıktan sonra bir çok kişiden olumsuz eleştiriler alan Tarkan için bir yorum da Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden’den geldi. Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden twitter sayfasında Tarkan için "National Geographic Channel’da Tarkan belgesel seslendirmiş, seslendiren ya birazdan son nefesini verecek ya orgazm olacak sanırsınız" yazdı. Suden’in bu tweeti birçok kişi tarafından şaşkınlıkla karşılandı..

Kaynak-QAZETE SOK:

http://www.habergec.com/Tarkan/

P.S. Valla adamin konusulmadiklari yani kalmadi..Bi bu tarafi ozel kalmisti artik bunu da basinda kurcaladilar.. "bravo" :28:

twilight
20-11-10, 16:00
Yok artik! :)

jetaime
20-11-10, 16:36
ahahahaah dustum sandalyede herkes bana bakiyor isyerimde ahahaha

xurush'nine
20-11-10, 16:43
ahahahaah dustum sandalyede herkes bana bakiyor isyerimde ahahaha

Alemsin canim benim.. :18:

TARQANIM
20-11-10, 17:16
sirf elestiri olsun diye sacmalamaya basladilar :)

özge
20-11-10, 17:17
kendini bilmezlikten başka bişey değil bizz kısacaa ahlaksız bilee diyebiliriz edebiyle yorum yapmayı bilee öğrenememişş...

salimotrmk
20-11-10, 17:41
bende güleyim :DDD TARKAN olmasaydı bu belgesl bu kadar ses getirmezdi.adam yeni bişi yapmış, işe duygularınıda katmış.bence gayet keyifliydi.ciddi belgesellerden sıkılmıştım.

Pamela_beyazgul
20-11-10, 18:49
:))) abartiyorlar amaa. Bend etekrar tekrar dinliyorum, sesi normal :))) Zaten Tarkan ne yapsa elestiriyorlar:)))

*ipek*
20-11-10, 19:05
Gelde gülme bu eleştiriye yaaaa!! =)) Bir gün eleştirmeseler şaşırım walla!!!

Bakinka
20-11-10, 20:20
yaww bu millet duzelmiycek yaww ... tarkan ne yaparsa yapsin "biz eli$tiririz anca" diyorlar ....offf bence takmamak gerek :) biz tarkani izleyelim ve tadini cikaralim :)

tarkaseksüel
20-11-10, 20:30
Ne güzel yorum o öyle :D

gizem-akkaş
20-11-10, 21:15
ah ahh insanlarımız abartamayı ne kdar seviyo komiksnz yaaa:D

arau
20-11-10, 23:01
herkes abuk sabuk eleştirirken seslendirme sanatçılarının beğenmesi ilginç... ya onlar bir şeyden anlamıyorlar(ki bu mümkün değil bu işe ömür vermişler), ya da biz her yeni şeye çok tepki gösteriyoruz.... bu olayın iyi olan tarafı şu güzel ülkemde ne çok belgesel izleyen varmış bunu anlamış olduk.....

hilfa
21-11-10, 01:15
Yorum mu yapmış sözde cahil bile böyle konuşmaz neyse en azından Biricik Suden in seviyesi belli oldu ne güzel işte Tarkan bilgilendirmiş hanımefendiyei:28::18:

okantuzun
21-11-10, 01:20
kimse çekemiyooooo

z@man
21-11-10, 12:38
hangi kulakla nasıl bir niyetle dinlediklerini bilmiyorum ama face'den izledim 2 bölüm bana gayet iyi geldi sesi ne alaka orgazmla anlamadım nerden kurdular bu bağlantıyı

xurush'nine
21-11-10, 15:36
Yorum mu yapmış sözde cahil bile böyle konuşmaz neyse en azından Biricik Suden in seviyesi belli oldu ne güzel işte Tarkan bilgilendirmiş hanımefendiyei:28::18:

Aslinda Suden hanim cok saygi duydugum bir kisinin-Mazhar Alansonun esi..Once inanmadim boyle bir seyi (ve de her kesin okuya bilecegi bir yerden!) yazdigina ama yazmis malesef.Ilginc.. :)

Merak edenler hanim efendinin 13 kasim (8.52 PM Nov 13th) tweet'lerine baka bilir :

http://twitter.com/biriciksuden

Daha da ilginc olani basinin buna hemen tepki vermesi ve isiklandirmasi..Mesela Suden hanim twitterinde "Tarkan ne guzel islere imza atiyor.." yazsa bu cumle hayatta dikkatlerini cekmezdi..

Ama biz bosverelim..Tarkan'imiz bir basariya daha imzasini atti..Onun adina cok qururluyum.Belgesel seslendirmek her baba yigidin harci degil.Hem de NG'de.
Seslendirmesine gelince;Bu belgeselde Tarkan'in genel seslendiremesi cok iyi ama bazi noktalarda(sadece bazi noktalarda!) ses tonu vurgusunu asagi yukari hepimiz bir az abartili bulmusuzdur..;) Fakat dusunuyorum ki bunda yonetmen tercihi de vardir.. Cun bu is ilk okunusdan ok'lenmez. Yonetmen Tarkan'in okuma tarzini begenmis ki mudahele etmemis.Mesela, surasini soyle oku deseler, haiyr oyle okumam mumkun degil ille de boyle okuyacagam diyecek hali yoktu Tarkan'in dimi?

O yuzden bosverelim elestirileri.Zaten onu her haliyle begeniyoruz.. :21:
Ve eminim bu yazi baska tepkilerin yani sira onu okuyan arkadaslarin yuzunde kucuk bir gulumseme etkisi(hatta bazi arkadaslar sandalyeden falan da dusmusler..:P) de yaratmistir..
Tarkan ne der? "Gulumse kaderine.." Gulumseyelim bakalim..((: Yapacak baska da bir sey yok zaten: :19:) :28:

DaLy
21-11-10, 16:41
Bayıldım valla Biricik Suden'in yorumu cuk oturmuş=)

Bamboo
21-11-10, 18:01
bu eleştiri değil aslında komik bi espri yorum.. ve bence çok doğru demiş.. :D diğer eleştrilere gelince bence bu kez gerçekten haklılar.. bende hiç beğenmedim..

bilge
21-11-10, 20:01
eleştiri yapmak için yapıyorlar...bu kadar saçma şey duymadım...kendileri yapamıyor ya.:D

Elif Yokgörme
21-11-10, 20:14
Bence tarkan o belgeseli çok güzel seslendirmiş.zaten onun yaptığı her şey güzel oluyor.kim ne derse desin.tarkan ın yaptığı herşey tek kelimeyle süper.

askmeleyi
21-11-10, 21:04
hahah yok artik ...cok komik :)))

ece**
22-11-10, 11:33
bende beğenmedim bu seslendirme olayını ama, espri yapmış bence yaa ben çok güldüm şirin olmuş bence :D

Gismo
23-11-10, 22:14
Gevezelik işte ondaki de :18: Koptum yemin ederim :28: