PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bayram dedikodusu fos çıktı

Rumeli59
17-11-10, 21:45
Bayramın ikinci gününün flaş haberi fos çıktı.

Tarkan ile eski sevgilisi Bilge Öztürk'ün Londra, Regent's Street'te el ele dolaşırken görüldüğü haberleri daha yeni yankı bulurken Öztürk'ten hemen yanıt geldi.

"Antalyada kablolu su kayağı parkında Sevgilim Salih Alexander Çakır ile beraber Türkiye Şampiyonası için antrenmandayım. Söylentileri ciddiye almayın."

Sinem VURAL

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/16316836.asp?gid=222

xurush'nine
18-11-10, 19:46
Siteye girer girmez haberden sok gecirdim..Yuregime iniyordu az daha.. ((:

twilight
18-11-10, 21:24
Gercek olsa,ne yazar ki ?
İkisi de genc henüz...Tekrar sevgili olayi olamaz mi yani ? :)

xurush'nine
19-11-10, 03:04
Gercek olsa,ne yazar ki ?
İkisi de genc henüz...Tekrar sevgili olayi olamaz mi yani ? :)

Tarkan her konuda biliyorsunuz kararlarini bana danisdigi icin bu konuda da fikrim soyleyim istedim..:P :23:
Bence hic de hos olmaz bu geri donus.. :15::19:

Koc koca megastara kiz mi bulunmadi koca dunyada demezler mi, bilge gozunun onunde baskasiynan gezip tozacak o da usulu bekleyecek ham fendi ne zaman kayak yapmaktan bikip Tarkana kiyak yapicak diye...
Bize gore hava hos da onu her haliyle kabul ediyoruz zaten, ama turk musluman toplumunda yasiyoruz cocuklar..Bence karizmasi cizilir bundan Tarkan'in..
Gonul meselesi derseniz de - 7 yil gonlunun sesini dinledikten sonra Tarkan kendisi bu iliskiye son vermedi mi derim..Her hallerinden belliydi ayrilirken Bilge Tarkan'dan cok daha uzgundu..Ayrilik sonrasi da icip icip bar bar kafe kafe geziyordu..

Ayrica ayrildiktan sonra ozellikle de Tarkanin gozalti doneminde bilge ve ailesinin(kiz kardesinin annesinin) tavirlari benim hic hosuma gitmedi..Verdikleri raportajlarda, cevaplandirdiklari sorularda hep onemsememege hatta kucuk dusurmege calistilar onu..
Bu sebebten yeniden birlesmelerini istemem..Tabii bu benim sahsi kanaatim.

TEVETOGLU
19-11-10, 15:50
Başka bir gazetede Londra'da Tarkan'la gezen kişinin Ceyda Balaban olduğu yazıyordu.Gazetenin adını unuttum.

Rumeli59
19-11-10, 19:38
Tarkan her konuda biliyorsunuz kararlarini bana danisdigi icin bu konuda da fikrim soyleyim istedim..:P :23:
Bence hic de hos olmaz bu geri donus.. :15::19:

Koc koca megastara kiz mi bulunmadi koca dunyada demezler mi, bilge gozunun onunde baskasiynan gezip tozacak o da usulu bekleyecek ham fendi ne zaman kayak yapmaktan bikip Tarkana kiyak yapicak diye...
Bize gore hava hos da onu her haliyle kabul ediyoruz zaten, ama turk musluman toplumunda yasiyoruz cocuklar..Bence karizmasi cizilir bundan Tarkan'in..
Gonul meselesi derseniz de - 7 yil gonlunun sesini dinledikten sonra Tarkan kendisi bu iliskiye son vermedi mi derim..Her hallerinden belliydi ayrilirken Bilge Tarkan'dan cok daha uzgundu..Ayrilik sonrasi da icip icip bar bar kafe kafe geziyordu..

Ayrica ayrildiktan sonra ozellikle de Tarkanin gozalti doneminde bilge ve ailesinin(kiz kardesinin annesinin) tavirlari benim hic hosuma gitmedi..Verdikleri raportajlarda, cevaplandirdiklari sorularda hep onemsememege hatta kucuk dusurmege calistilar onu..
Bu sebebten yeniden birlesmelerini istemem..Tabii bu benim sahsi kanaatim.

agzini yürekli saglik bravo

Elif Yokgörme
21-11-10, 15:51
Bencede tarkan ın bir daha bilge ye dönmesi yalandır.bilge nin yeni bir birlikteliği vardıyanılmıyorsam.ayrıca tarkan ın zor günlerinde bilge nin ve ailesinin tepkilerinden sonra tarkan ın ona birdaha döneceğini sanmıyorum.en son haberinde ise bilge yeni sevgilisinde mutluluğu bulduğunu söylüyordu...

Gismo
23-11-10, 22:44
Bence artık olmaz o iş ya bilemem yine de :)