PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Söyle sırrını dostuna...

eskalen
15-11-10, 16:49
Sabah/Gunaydin'dan Oncel Ozicer'in bugunku yazisindan bir bolum..

Söyle sırrını dostuna...

http://img573.imageshack.us/img573/7407/695619473927.jpg (http://img573.imageshack.us/i/695619473927.jpg/)

İnsanın sırdaşından ayrılması öyle sevgilisinden ayrılmasına benzemez... Bu yüzden Tarkan'ın, 15 yıllık hem sırdaşı-dostu, hem de menajeri Uygar Ataş ile yollarını ayırdığını öğrenince; içimden bir 'geçmiş olsun' yazısı yazmak geldi. Çünkü sırdaş, adı üstünde senin bütün hayatını teslim ettiğin kişidir. Mahremin, bazen kendinden bile gizleyip sonra ona itiraf ettiklerin, hayallerin, gelmişin, geçmişin onun ellerindedir. Ve tabii onunkiler de senin... Dolayısıyla ona yaptığın yamuk, sevgiliye yaptığın yamuğa benzemez. Sonra gün gelir, beraber yediğiniz o hurmalar sizi fena paralar! İnsanoğlu içtiği çiğ sütün de etkisiyle kafası çok bozuksa eğer, kendisine emanet edilen o sırları bir bir açığa çıkarabilir.

MİGRENLERİ AZAR MI?
O yüzden herkese her şey anlatılmaz ama bu benim gibi içini açmaya can atan saftorlar için geçerli değildir. Bende iki şey durmaz... Bir, para. İki, kendi özelim... İkisi de ağırlık yapar. Üzerimden atar, kurtulur, rahatlarım. Sonra başımın ağrıdığı olur ama huylu huyundan vazgeçmez. Dur bakalım Tarkan'la Uygar da birbirlerinin migrenini azdıracak mı? Umarım olmaz.

Kaynak:Sabah/Gunaydin

TEVETOGLU
15-11-10, 17:00
Yeni menajeri kim olacak acaba?

twilight
15-11-10, 17:12
daha haberin dogruluk payi bile yokken,basinda bu kadar yazilan,cizilen sey olmasi ilginc geliyor bana...bazi arkadaslar Uygar Atas'i son konserlerde görmüsler...E,demek oluyor ki bu da Uygar bey hala gitmemis...Ama derseniz ki,Uygar bey gitsin mi ? Kesinlikle,evet!

arau
15-11-10, 17:17
insanın profesyonel ilişkisini bitirmesi illa dosluğunuda bitireceği anlamına gelmez belki iş anlamında birbirlerinden sıkılmışlardır yeni şeyler yapma zamanı gelmiştir ama doslukları bakidir ölene dek. anlaşılan ellerini ovuşturup beklemeye başladılar Uygar bey acaba işlerine yarar bir şeyler açıklarmı diye....

starzu
15-11-10, 17:45
kazanlar kaynamaya başladı magazinciler avuçlarını ovuşturuyor uygar tarkan hakkında bişeyler desede balıklama dalsak olaya bekleyip görelim beklediklerine değecekmi?:12:

hilfa
15-11-10, 18:18
Durun yaaa daha herşey net değil konserde gördüm konuştum hatta Uygar Bey vardı:23:basın da akbaba oldu artık Tarkan hakkında ne yazacaklarını şaşırdı:14:Eminim ki Tarkan da Uygar Beyde kendine yakışanı yapıcaklardır ..

secil.06
16-11-10, 01:06
Tarkan için iyi olan kalsın :1:
Hilfanın da dediği gibi kesinlik kazanmasını bekleyeceğiz :23:
Ankara Arena konserin de vardı
Her iki taraf için de hakların da hayırlsı olsun :20:

günışığım
16-11-10, 02:58
beklersin alpay aydin gibi uygar beydende bir kitapcik ama basin avcunu yala =)=)

efsane_01
16-11-10, 09:45
Canim TARKAN'in timsalinda Yalnizca Azeri ve Turk dunyasinin diyil butun musluman dunyasinin kurban bayramini kutluyorum...Tanri butun gunahlarimizi ahf etsin Amin...

TarkanColl
16-11-10, 15:57
Ayrılsalar dahi Uygar konuşmaz sanmıyorum. Başkaları konuşur ama o konuşmaz...