PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Ankara Konseri 6 Kasım 2010 detayları...

bounce
07-11-10, 05:05
klişeyle başlayalım çok güzel bi konserdi.. Tarkan'la buluşma olayını daha çok anlatacağım.. biz Tarkan'ın giriş yapacağı kapıda bekledik.Cem Baba Can Şengün'ü ve tonmaister'ı gördüm.. adamlar çok içten samimi.. sonra Levent adlı koruma(!) geldi bizi içeri aldı sahne önüne.. ''burda bekleyin'' dedi. beklemez miyiz. Soundcheck yapılacak siz cafeye gidin oturun ben sizi 7 gibi çağıracağım dedi.. saatte 5.30 felan. neyse gittik oturduk sohbet felan güzeldi. sonra 7 gibi Levent(!) geldi seçilen 10 kişi gelsin dedi. Bi heyecan oldu bende sonra kulise doğru gittik.
3 tane kapı vardı
-Tarkan's band(müzisyenler)
-Tarkan'ın konukları
-TARKAN
bizi tabiiki de Tarkan'ın konukları odaya aldılar. 2 kişi daha vardı 12 olduk sonra Levent'e her sırnaşan içeri girdi.. 20 olduk galiba... kapı bi açılıyor bi kapanıyor insan daha da heyecanlanıyor ''' aaa geldi'' diye diye... sonra Levent(!) geldi seçilen 10 kişiden 5 i gelsin dedi...
-Ben
-Serpil
-Cansu
-Ece
-Gence
girdik içeri... Tarkan karşımızda.. bende tık yok.. sanki babamın oğlu hergün görüşüyormuşuz da ben çaktırmıyorum..içerde Tarkan, masör Adams, Sedat Mehder ve kuaför Ercan var.. ilk Serpil görüştü ben videoya alıyorken Ercan abiye rica ettim sağolsun hep çekti videoyu...sonra Cansu sonra Ece sonra Gence ve en son ben görüştüm...diğer 5 kişi sonra girdi..
Gayet güzel oldu herkes ne yapacağının pardon ne yapmayacağının bilincindeydi...
Tarkan benden uzun yaa çok bozuldum bu duruma... Kızlar sorardı Cihan boyun kaç diye.. Bende kısalığım belli olmasın diye Tarkan'la aynı boydayım derdimm. Tabii kızlar artık benim boyumun uzunluğunu geçip Tarkan'ı düşünürlerdi. Tarkan olmadı ya böyle..
ben bi cd verdim 3 tane şarkı vardı içinde.. birinin sözleri HakanÇelik'e ait diğerleri benim..Cihan(c)... Tarkan(t)
c:Abi Allah seni başımızdan eksik etmesin.. (Tarkan omzuma vurdu)Abi ben bi cd yaptım size..
t: şarkı mı yazıyosun sen?
c: yazmasam niye getireyim yaa(tabiiki demedim).. evet abi
t: peki telefon adres felan yazdın mı?
c:yazdım abi. cd de hepsi var.. abi bak kesin beğeneceksin demiyorum..belki dinlediğin bi melodi ya da bi söz sana ilham olacak şimdiye kadar yapılmamış en iyi şarkıyı yapacaksın belki de( oooo ne laf ama, günlerce çalıştım ben buna)
t: tamam , cd yi koyunca direkt çıkacak değil mi karşımıza
c: evet abii... hadi ben gitmeden bi daha öpeyim mi seni?

video olayını da sordum izledin mi diye vallahi bi sürü video geldi izledim hepsini dedi..

Odada neler yoktu ki.. kuruyemişler içecekler hepsi de alkolsüz tabiiki.. ıvırlar zıvırlar.. Tarkan zaten benden uzun canım sıkkın!

sonra çıktık herkes ruhsuz bi şekilde dışarı çıktı çünkü hepimizin ruhu o odada kaldı..Belki Tarkan için küçük bi detay ama bizim hayatımız boyunca anlatacağımız bi olay oldu...
Bana bugünü yaşatan Allah'a Tarkan'a Tarkancoll forumuna Ebruya Kenan'a Hakan'a Serkan'a Xurush'a çok çok teşekkürler..Hayatta belki de yüz yüze gelmeyiz ama görmediğiniz insanlara dünyaları verdiniz... Allah hepinizi mutlu etsin..
Serpil'e de ayrı bi teşekkür...çok uğraştı çok emek verdi sanırım işin altından en iyi şekilde kalktı ne biz mutsuz olduk ne Tarkan.. Ne de forumumuza zarar getirecek bi durum oldu.. Herkes gülüyordu..Tarkan'ın odasındakiler(onların kim olduklarını yukarıda yazdım) Levent(!) dışında.. Bu adamı da niye sevmiyosam....
bu arada Uygar Ataş yoktu hiç görmedim . Tarkan'ın odasında da yoktu..

tarkaseksüel
07-11-10, 08:57
sizin adınıza çok sevındım bizde 1 -2 şarkıyı
fal fm den canlı olarak dınledık çığlıklar vardı çok eğlenmişsiniz belli
bizler çatladık burda :)

xurush'nine
07-11-10, 09:34
Gel be ablam, tum gece bekle bekle olduk valla meraktan..Heyecanlisiniz, yorgunsunuz tamam da 3-5 cumleyi de cok gormeyin ama..Biz de sizden saatlerce bir kac ani ve s bekledik ama.. Sizin kadar heyecan yapmadik belki, fakat uzaktan beklemek daha zor biliyor musun? Belirsizlik daha buyuk stes yapiyo...
Forumdan gormek istiyordum men ilk yasananlari..Forumdan duymak istiyordum..Cunki Tarkan konserinin yanisira forumumuz adina bulusma heyecanimiz ikikatiydi..
Neyse ki fb' dan gore bildim ( 50 'ye kadar resim koymus o bu..) gece (hatta paylastim bile)..
Ve Neyse ki senden de anisini duyduk..Guzel duygularini paylasdigin icin tesekkurler! :22:
Bir gun ileride senin de ilk yazdigin kapidan girdigini gormek (ya da duymak) dileklerimle.. :23:

badboyserkan
07-11-10, 10:55
Öncelikle ebruya çok teşekkürler ve serpilin yogun uğraşları Tarkancoll Ankara olarak tebrikler.Gayet nezih ve sorun çıkmayan sistemli giden bir etkinlik gerçekleşmiş.Katılan üyelerimize ve serpile Tarkancoll kalitesini bir kez daha yaşattığı için hepinize çok teşekkürler.En sonunda seninde girebimene sevindim cihan :). Tarkancoll her zaman bu gibi etkinliklere farkını ve paylaşımci fan kültürünü gostercektir.Tebrikler Tarkancoll Ankara! Daha nice nice buluşmalara diyelim..

HakanÇelik
07-11-10, 12:11
Tarkan'la görüşen ve konseri izleyen herkesi tebrik ediyorum. Cihan ne dersin baktın birlikte yaptığımız şarkıyı beğenir. :)

:21::21:

jetaime
07-11-10, 12:38
cok guzel anlatmis canim
sizin adina cok sevindim
ama ne soylemis dogum gunu videolar icin ?? ozel bir sey soyledi mi ?? merak ediyorum lol !!

miraysay
07-11-10, 13:01
çok güzel bir anlatım olmuş ,teşekkürler :=)

twilight
07-11-10, 13:30
süper anlatmissin...tesekkürler!
Gidenler de iyi eglenmislerdir,umarim... :)
gidemeyenler de üzülmesin artik,bi dahaki sefere...

TarkanColl
07-11-10, 13:33
Cihan senin Tarkan ile buluşman benim için çok önemliydi. Senin adına bende mutluyum. Burada anını paylaşman da çok mutlu etti beni. İnşallah bir dahaki görüşmede Tarkan ile şarkının telifi hakkında görüşürsün. Tabii Hakan ile birlikte... :D

TARQANIM
07-11-10, 13:34
cok az anlatmissin daha fazla faha fazla.. diger gidenlerdende bekleriz anlatimlarinizi neler konusuldugnu

**MegaStarkan**
07-11-10, 13:54
Ayrintilari anlattigin icin tesekkürler, Cihan. Umarim diger arkadaslar da konserler de ilerde görüsür. Bu arada HiTT sirketine forumumuza olan güveni icin, forumumuzun kurucusu Ebru ve ayrica Ankara da bizi iyi bir sekilde temsil eden Serpil'e tesekkürler.

Forumumuzun ugraslarini daima en iyi sekilde yanit vermeniz ister gönül, fakat diger sosyal paylasim sitelerinde ilk önce resimleri görmek en minimum karsiligi ne yazik ki görememektir. Acikcasi buda ileri icin kimler icin ve ne icin ugras verdigimizi düsündürüyor.

Bizler de birer normal üyedik, eve gelir gelmez bu forumun sayesinde olan bulusmamizi tüm resimleri ile en ayrintiya kadar anlatirdik. Milletin hayati facebook olmus. Yazik.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan I.

gence
07-11-10, 14:46
Ben de kendi adıma ve diğer arkadaşlar adına teşekkür ediyorum.Hayatımın en en en güzel günüydü.Hala şoktayım.Çok bişey yazamam o yüzden.Tarkan dünya tatlısı bi adam.:)))umarım herkes bu şansı yakalar

eskalen
07-11-10, 14:58
Ankarali Arkadaslar bulustu tamamdir :) Iyi ki boyle bulusmalar oluyor ki uyeler arasi kaynasma'da bu sekilde gerceklesebiliyor.. Ben cok sevindim cihan sizin adiniza..Harbiye'de girememistin, kendi durumundan dolayi...Simdi o durumu yakaladin ve girdin..ilk oldu senin icin ve guzel oldu..Gence icin de iyi olmustur :) Serpil saolsun bizi dakik bilgilendirdi..Zaten tahmin ediyorum bulusma esnasindaki sureci tecrube var bizde de :))

Ama 20 kisi olduk falan diyorsun..Nasil 20 kisi oldunuz bi anda kim nerden girdi merak ettim? Bir de bu bulusmalar artik zamanla daha da guzelleseir muhakkak..Iceriden sizleri ve bizlerin taninmasi biraz olsun Levent haric diger yetkili kisiler tarafindan daha birazcik olsun farkli mualeme gormemize sebep olur umarim..Ama Harbiye Konserlerindeki gibi curcuna olmamis Allah'tan sizin bulusmalariniz..O yonden guzel..Ankara guzel bir gece yasadi desene...Sonunda Tarkan Ankara'ya geldi ve gitti siz de rahat etmissinizdir artik :) Darisi diger illerin ve fanlarin basina :))

bounce
07-11-10, 16:52
Bende fotoğraf video yok.. bayağı çekildik ama resimler kimde bilmiyorum.. olsa dakikasında yüklerdim buraya..
daha da yazacaktım da dün internet gitti saat te gecenin 4 ü gideyim yatayım dedim.. biraz daha detay verebilirim.. İçeri alınmayı beklerken Cem Baba'yı gördük.( Dermanlı). Serpil ve Seçil'le arası gayet iyi. görüşüyorlar felan biraz sohbet ettik. Tarkan'la ilgili..
Cihan(c) Cem Baba(cb)
C: abi turne ne zaman
cb: mart nisan gibi.. Almanya turnesi olacak
C: niye ki normalde bu aylarda olmaz mıydı hem sponsor neden yok?
cb: Pepsi ile anlaşacaklardı ama sonra vazgeçtiler.(Demek ki haberler doğruymuş)..sonra Kenan İmirzalioğluyla anlaştılar
C: iyi ki öyle olmuş.. reklamlar çok saçmaydı.. 4 salto atıyodu reklamlarda bi pepsi için
CB:Yok o zaman senaryo değişirdi.
C: hımm..hadi bi resim çektirelim mi?
Cb:olur.
C:Kolumu atabilir miyim
Cb: tabiiki

Konser ise gercekten harikuladeydi.. Tarkan halen ilk günkü heyecanındaydı sanki..Bu konseri güzel yapan detaylardan biride 20 25 Tarkan hayranının konseri birlikte izlemesiydi. hep birlikte tempo tutuyorduk.. ''öp öp öp öp '' diye diye... bizden bütün salona yayılıyordu...
Berkay(nedjohnlansen) aramızdaki en cool adamdı ama konserde bi ara nağme yaptığını gördüm gözümden kaçmadı .
sağolun arkadaşlar düşünceleriniz de çok mutlu etti beni.. Allah hiç birinizi forumumuzdan eksik etmesin..
benim çektiğim video bayağı uzun sürüyor 15 dakika felan... buraya atarlar arkadaşlar atmaları lazım

GÖKHAN: Artık facebooktan insanlar Tarkan'ın ekibiyle kaynaşıyor mu ne birilerini Cem Baba koydu birilerini Ayhan Günyıl(galiba) Levent(!) te getiriyor kızları ama kimseye de bişey diyemiyoruz ki .. onlarda Tarkan'ı görmek istiyor.. anlayabiliyorum.. Serpil ve ben uyardık insanları '' bizim burdaki davranışımız ilerisini etkileyebilir sakin olmazsak belki de ilerde Tarkan'la görüşebilecek üyelerin önünü kesebiliriz'' dediğimi hatırlıyorum

asd1234
07-11-10, 17:07
Buluşmanın detaylarını anlattığın için sağol Cihan abi, cidden merak ediyorduk :) Hepinizin adına sevindim. inşalllah ben de, biz de diğer arkadaşlar da bi gün böyle anlatabiliriz Tarkan'la buluşmamızı.

hilfa
07-11-10, 17:33
Evet arkadaşlar geç oldu ama güzel bir Ankara konseri oldu.Bu arada buluşma esnasında katılan tüm Tarkancoll ailesindeki arkadaşlara teşekkür ederim eğer benim de onlara karşı bir hatam olmuşsa özürlerimi kabul edin lütfen.
şimdi gelelim konsere:
Konser öncesi Tarkanın yanına gidicek olan arkadaşlarla buluşma Ankara dışından gelen Denoş ve Noemi ile tam kadro olarak sağlandı.Arkadaşlara neler yapılıp nelerin yapılmaması hakkında biraz konuştuk sonra konser alanına gittik daha önce hitt ile konuştuğumuz gibi B kapısında bekledik bu arada Tarkanın ekibi gelmeye başladı Cem abi geldi yanımıza.Levent bizi içeri aldı ve Tarkanın yanına girmeden önce cafede beklememizi söyledi heycan tüm arkadaşların yüzünde vardı :) levent bizi daha sonra Tarkanın konukları yazan odaya aldı ve beklemeye başladık bu arada hitt ekibinin tanıdıkları da Tarkan ile tanışmak için bizimle bekledi:(Sevtap Hanım bizi 5 kişi olarak içeri alıcağını söyledi ve ilk grup olarak içeri girdik Tarkan her zamanki gibi mükemmellldi samimi cana yakın ve inanılmaz derecede yakışıklı:10:ilk hediyemizi sundum açtı ve çok beğendi teşekkür etti içindeki notu sonra okumak istediğini söyledi ve resim çekilmeye başladı tüm arkadaşlar.Tüm arkadaşlar harikaydı saygılı ve ölçülü aşırıya kaçmadan Tarkanı bunaltmadan sevgilerini ilettiler :) sonra bizi konser alanına çıkardılar herkes alanı doldurmuştu ama görüşmesi olmayan arkadaşlar sayesinde Tarkancoll ailesi tüm engelleri aşarak bir arada ve sahne önünü aldık:) Ebrucum Tarkan ve ekibi pankartta koptu :D
Konserde Tarkan Ankaraya Ankarada Tarkana doyamadı(gerçi Tarkan her verdiği konser yerlerinde söyler ama biz yinede kendimize alınalım :))
Konser sonrası hiç beklemeden Tarkan mutlu bir şekilde İstanbul'a biz ise Tarkanı gördüğümüz için mutlu ama ayrıldığımız için hüzünlü evlerimize döndük.

Resimler ve video yüklenicek herkes farklı çekti ama en güzel resimler Sedat Mehter de ama sözünü aldım :)

asd1234
07-11-10, 17:37
serpil abla pankartta ne yazıyodu? :D

secil.06
07-11-10, 17:37
Hilfa bütün bir gün boyunca Tarkan coll ekibini bir araya toplamak için ugraşmışdır.Konser öncesi ve konser sonrası da bende yanlarındaydım.Benim kartım yok du ama beni Cem abi aldı Levent bizi cafede bekletirken bile herkez ayrı takılıyodu Hilfa hepimizi bir araya topladı
herkez cok hecanlıydı tek,tek konuşmalar yapdı herkezin hecanını sakinleştirmek için ve sonra konser başladın da herkez bir birinden uzakdaydı Hilfa herkezi napdı netti bir araya topladı bence Tarkan coll adına yakışan bir buluşma oldu ben kartılı olan arkadaşlar Tarkanın yanına girdinde ben kartsız oldugum için yanlarında yokdum benim gibi kartı olmayan bi kaç arkadaşımı Levent en son Tarkanın yanına aldı önce Cem abiye sonrada emegi gecen herkeze teşekür ederim
Hediyelerimi de verdim cok mutlu oldum :)

aylin_23
07-11-10, 17:44
arkadaşlar ben yenı sayfa açmasını bılmedıgımden buraya yazıcam dıkkatımı çeken durumu ıstanbul fm en ıyı album en ıyı erkek vesaıre kategorılerle yılın enlerını seçıyor ama tarkan hıçbır kategorıde yok ben emaıl attım sızde atın

asltrkn
07-11-10, 18:15
Ne güzel ya,ne mutlu sizlere,darısı bizlerin başına.19 Kasım'da da Antalya'ma geliyor,olurmu böyle bir düzenleme bizler için ? :(( off otelin fiyat zaten uçmuş :'(

ece**
07-11-10, 22:17
evet arkadaşlar bence dün kusursuzdu..bence her buluşmamızda hep 6 kasımı konuşağmıza eminim .sanki o an birbirimizi görmemişiz gibi defalarca anlatırız :)

Dün saat 3 te gençlik parkında buluştuk ilk olarak daha sonra noemi ve deniz geldiler...1-2saat kadar takıldık orda .oturduğmuz yerde de tarkan çalıyodu buarada :) serpil abla tarkandan daha meşhur ve yoğun telefonla konuşmadığı bi anı ben nadir gördüm:) neyse saat 5 e doğru arenaya gittik arka kapıda bekledik ( B kapısıymış ora heralde bilmiorum ) uzun bi süre .artık elimiz ayağmız donmaya başlamıştı kii levent geldi bizi sahneye aldı .çok sessiz olun prova olacak dedi.bizde kabul ettik ama heyecandan da ölecek gibiydik..5 dk sonra tekrar geldi sizi ilerdeki cafeye alcam orda bekleyin biyere ayrılmayın saat 19.30da gelip alıcam sizi dedi..bizde uça uça cafede oturmaya gittik.saat 5ti cafeye gittiğmizde.2buçuk saat nasıl geçer ?! neyse cihan tuturdu çay için tost yeyin diye :) onu yedik içtik zaman birazda öyle geçti..birara levent geldi hepimiz oturduğmuz yerden zıpladık:D oda ben sizi almaya gelmedimki niye hepiniz kalktınız dedi :D bizde tırıs tırıs geri oturduk tabii :D derken derkeeen saat 7 buçuk oldu .levent geldi bizi "tarkan konukları" yazan odaya aldı.ordada bekledik 20dk.kadar fotoğraf falan çektik.oraya girene kadar bende heyecan yoktu ama o odaya girince yüzüme ateş bastı,ellerim buz kesti ve üşüme geldi ve karnıma ağrı girdi :D odaya her girene yüreğimiz hop ediyodu.:D oda doldu tabii buarada 20 kişi rahat wardı.onlar nerden nasıl geldi bilgimiz yok.sonra tekrar levent geldi 5er 5er alacağnı söyledi.ilk ekip olarak biz 5'li girdik ( cihan-serpil-cansu-gence-ben)neyse tarkanın yanına girdiğimizde ben adımı falan unutum zaten hiç konuştuğmu hatırlamıorum sadece şaşkın şaşkın baktığmı biliorum :) ilk olarak hediyeyi verdik.sonra serpil abla rica etti tekli fotoğraf için.tarkanda hiç kırmadı hemen tabii dedi.ilk olarak serpil abla ardından cansu fotoğraf çekildiler.sıra bana geldi bende sarıldım fotoğraf çekilcekken önce bi sıkarak sarıldı sonra , kalp atışlarını hissediyorum nasıl atıyo öyle dedi :) o anda bişey deyip demediğmi hatırlamıorum film koptu :D neyse fotoğrafımız çekildi gitmeden bide öpiyim dedim sarıldım öptüm iki yanağından koklayarak.bide avcunun içini öpmeyi çok istiodum ama unuttum :(( daha sonra cihan ve gence fotoğraf çekildiler .cihan cd verdi ve tarkanda büyük bi ciddiyet ve saygıyla dinledi...facebookla ilgili bişeyler dedi.siz facebookta varmısınız dedi galiba bizde senin olduğun heryerdeyiz dedik...sedat mehder çok fotoğrafımızı çekti onlar bi ulaşsa onlar çok güzeldir.sedat abi konser esnasında da çok çekti fotoğrafımızı... :) salona geldiğimizde önler dolmuştu ama biz ne yaptık ne ettik en öne geçiverdik hemen.20 kişi falan hep beraberdik zaten."öp öp öp öp" diye bağırmak süperdi :) ... konser anı zaten muhteşemdi o anı herkes az çok biliyodur zaten...

Ve ben tarkancoll-ankara buluşmasına layık davrandığımızı düşünüyorum.kimse kimseyi kırmadan tarkanın yanına girdik ve ordada herşey düzenliydi kimse kimsenin hakkını yemeden herkes sırasını bildi emin olabilirsiniz...

Şunu söyleyim ki bize bu anı yaşatan t.coll yöneticeleri bizlerden çok büyük dua aldılar.allah hep mutlu etsin sizi.yıllardır hayalini kurduğum şeye dün kavuştum.100 sayfada yazsam yine anlatamam teşekkürümü.ama yinede çookk teşekkürler.asla unutamam.bu görüşme oldu bitti değil,bu iyiliği hiç bi zaman unutmıcam..emeği geçen herkese çok teşekkürler..

cansu06
07-11-10, 23:13
Harikaydı mükemmeldi inanılmazdı daha ne diyim:D 2 saat nasıl bekledik nasıl geçti hatırlamıyorum. leventin gelip bizi çağırdığı an gözlerimin önünden gitmiyo malum birbirimizi çok seviyoruz :D yeni bi olaya daha imza atarım diye çok korkuyodum. neyse 5er 5er çağırdılar kendini ilk toparlayan serpil abla oldu konuşmaya başladı. ben çiçeği verirken hatırlıyorum seni harbiyeden dedi ölürüm sana diye çığlık atmamak için zor tuttum kendimi doya doya sarıldım öptüm sandalyemi rahat buldu tabi oturdu hemen yanıma:D o büyülü anı bozan yine biricik leventim oldu. zamanınız doldu boşaltınn!! sonrasında salona geçtik birden ışıklar kapandı ankara hazır mısınız diye bi ses duyduk ve acımıycakla Tarkan sahneydi. devamını hatırlıyan yoktur sanırım sarhoş gibiydik. bu fırsatı bize veren herkese çook teşekkür ederim:29:

Bamboo
07-11-10, 23:19
az önce face'te bi konser videosu gördümde, anlaşılan kadarıyla doluluk oranı full değil malesef.. sanıırm %50-60 civarı olsa gerek, keşke full dolu olsa idi.. gidenler daha ii bilir ne kadar kalabalıktı?

TarkanColl
07-11-10, 23:26
Cansucum konseri en önden izlemişsin. Çok sevindim. Hak ettiğin yer orasıydı.

Ececim senin adına da çok sevindim. Bende ilk buluşmamda çok heyecanlıydım ben biraz konuşabilmiştim. Çünkü TarkanColl.com sitesini yapıp gittim yanına. Sitemin içeriğini ve adını anlatmaya çalıştım o kalabalıkta. İnsan ne diyeceğini ve nasıl diyeceğini şaşırıyor...

gence
07-11-10, 23:40
Salon yüzde 90 dan daha doluydu.O boşlukların sebebi de şudur.Sahneneyi bazı koltuklar görmüyo arkada kaldığı için.Onun dışında adım atacak yer yoktu.Ben mi yanlış gördüm yoksa:)Tarkanın yanında ne yaşadığımızı tam hatırlamasam da konseri hatırlıyorum yani::)

bounce
08-11-10, 00:06
o kadar da değil yüzde 50 -60 demek.. Samimiyetimle söylüyorum gayet doluydu. tamamı dolmadı evet ama yüzde 80 85 doluydu

xurush'nine
08-11-10, 01:29
Tadinizi kacirmak da istemiyorum ama duygularimi paylasacagam:
Dun bir az kizqindim aslinda yorgunlugunuza ve ya saskinligimniza ragmen Sizleri heyecan ve merakla bekleyen forumu ac biraktiniz diye..Bu is her ne kadar Serpilin onculugunde olsa da, o zaten gunlerdir ugrasdigina gore bitmis halde ola bilir fakat forumumuzu temsilen orda 10 kisiydiniz , olaya birey olarak yaklasmadan pilanli bir sekilde kimin napicagi onceden konusula bilinirdi (mesela kafede oturuken 2 dakikada cozerdiniz -sen anilari yaz, sen videoyla ilgilen, sen resim ekle ve s )..Genelde bi kitap elstiri yazmaya usenmeyen uylerimiz 5 cumelyle gonlumuzu oksaya bilirdiler..Her sey aninda zamaninda guzledir biliyorsunuz..
Fb'da resimlerimizi gorunce tadim kacdi dogrusu - Baska bir fanclup gorevlisi Verem (kendisini cok severim de..) bizim cocuklarin yeterince resmini fb'de yayinlayip sonra sitemizde gezinirken de qicik oldum..Cunki o an forumda bulusma ve konserden tik yoktu..
Kimseye yaranmak icin soylemiyorum, buna kesinlikle ihtiyacim yoktur ama bu isler bayagi bir emek ister..Tarkan bir dunyaysa biz o dunyanin sadece bir ulkesiyiz..Ve o dunyada baska ulkeler de var.. O kadar kolay degil bulusma sozu almak, onu ayarlamak - riskli isler bunlar..Mesela bir cogunuz bilmezsiniz, gecen bulusmada bazi aksilikler dolayisilya stresden yonetimdeki kisilerin bulusma sonrasi sabaha kadar uyuyamadiklarini biliyorum..Sanal dunyadan tanidiklari birileri icin edilen fedakarliga kiymet verelim..Kimseye bu isi yaptigi icin para ya da madalya vermiyorlar, biliyorsunuz gonul isi bu..
Ama asil madalya da verilen emegin karsiligi olarak kucuk bir dikkattir -Forumumza artik ailemiz gibi bakmaya ogrenelim diyorum..Ilerideki bulusmalarda bu elestirimi dikkate alirsaniz sevinirim..

Ama her seye ragmen hayatinizda cok unutulmaz bir gun yasamissiniz hepinizi kutlarim.. Inanin sizin adiniza cok sevidim, forum adina da bi kes daha basardigimiz icin de cok qurulandim..Emegi gecen her kesi kutluyorum!

Anladigim kadariyla da hala o heyecanin etkisinden cikamamisiniz..
Bu yuzden ben azcik yardimci olayim:forumda dun sohbet kutusunda merak eden uyeler vardi ve burda da sormuslar,Tarkan'a neler hazirladigimizi net olarak gostereyim:

Op klibi anisina Hediyemiz-Kenari cennetten gelen meleklerle suslu Ayna.. :)

http://img571.imageshack.us/img571/7818/dsc02941l.jpg

http://img833.imageshack.us/img833/1586/grnt006h.jpg

http://img695.imageshack.us/img695/3945/dsc02959iz.jpg

http://img560.imageshack.us/img560/9483/csu.jpg

Tarkan'a Not'umuz ..

http://img545.imageshack.us/img545/2686/notxh.jpg

http://img713.imageshack.us/img713/3027/dsc02932x.jpg

http://img26.imageshack.us/img26/6423/cansuuuu.jpg

Pankartimiz.. :D

http://img442.imageshack.us/img442/537/dsc02934e.jpg

Cicegimiz ve bizi temsil eden cocuklarimiz..;))

http://img109.imageshack.us/img109/1223/csum.jpg

P.S.Bu arada ben israrla Sepile ismimi yazmamasini rica etmisdim ama yine de yazmis sagolsun..Tarkan 'nineni tanisin istemis sanirim (Tanimasa cok sey kayb eder de ayiptir soylemesi..:P ).. Ona bu jestinden dolayi ve bulusma icin sarf ettigi cabalardan dolayi tesekkur ediyorum.

leyla
08-11-10, 12:01
cok guzel anlatmissin.gidenlerin adina cok sevindim.insallah tarkanla gorusemeyenlere de bir gun nesip olur tarkanla gorusmek.

Bamboo
08-11-10, 16:19
o kadar da değil yüzde 50 -60 demek.. Samimiyetimle söylüyorum gayet doluydu. tamamı dolmadı evet ama yüzde 80 85 doluydu

ama bak bu videoda arenanın yarıya yakını boş gözüküyo.. :( en geriden çekilmiş bi video bak..

http://www.facebook.com/video/video.php?v=464337098587&ref=mf

TEVETOGLU
08-11-10, 18:54
Tebrikler.

serkoy
09-11-10, 11:30
"Odada neler yoktu ki.. kuruyemişler içecekler hepsi de alkolsüz tabiiki.. ıvırlar zıvırlar.. " Cihan ne gerek var "hepsi de alkolsüz tabiiki..."demenin:)Tarkan içmese bile Viski,şarap ve bir kaç içki masada vardı bunu bazı fotolarda görüyoruz:D
klişeyle başlayalım çok güzel bi konserdi.. Tarkan'la buluşma olayını daha çok anlatacağım.. biz Tarkan'ın giriş yapacağı kapıda bekledik.Cem Baba Can Şengün'ü ve tonmaister'ı gördüm.. adamlar çok içten samimi.. sonra Levent adlı koruma(!) geldi bizi içeri aldı sahne önüne.. ''burda bekleyin'' dedi. beklemez miyiz. Soundcheck yapılacak siz cafeye gidin oturun ben sizi 7 gibi çağıracağım dedi.. saatte 5.30 felan. neyse gittik oturduk sohbet felan güzeldi. sonra 7 gibi Levent(!) geldi seçilen 10 kişi gelsin dedi. Bi heyecan oldu bende sonra kulise doğru gittik.
3 tane kapı vardı
-Tarkan's band(müzisyenler)
-Tarkan'ın konukları
-TARKAN
bizi tabiiki de Tarkan'ın konukları odaya aldılar. 2 kişi daha vardı 12 olduk sonra Levent'e her sırnaşan içeri girdi.. 20 olduk galiba... kapı bi açılıyor bi kapanıyor insan daha da heyecanlanıyor ''' aaa geldi'' diye diye... sonra Levent(!) geldi seçilen 10 kişiden 5 i gelsin dedi...
-Ben
-Serpil
-Cansu
-Ece
-Gence
girdik içeri... Tarkan karşımızda.. bende tık yok.. sanki babamın oğlu hergün görüşüyormuşuz da ben çaktırmıyorum..içerde Tarkan, masör Adams, Sedat Mehder ve kuaför Ercan var.. ilk Serpil görüştü ben videoya alıyorken Ercan abiye rica ettim sağolsun hep çekti videoyu...sonra Cansu sonra Ece sonra Gence ve en son ben görüştüm...diğer 5 kişi sonra girdi..
Gayet güzel oldu herkes ne yapacağının pardon ne yapmayacağının bilincindeydi...
Tarkan benden uzun yaa çok bozuldum bu duruma... Kızlar sorardı Cihan boyun kaç diye.. Bende kısalığım belli olmasın diye Tarkan'la aynı boydayım derdimm. Tabii kızlar artık benim boyumun uzunluğunu geçip Tarkan'ı düşünürlerdi. Tarkan olmadı ya böyle..
ben bi cd verdim 3 tane şarkı vardı içinde.. birinin sözleri HakanÇelik'e ait diğerleri benim..Cihan(c)... Tarkan(t)
c:Abi Allah seni başımızdan eksik etmesin.. (Tarkan omzuma vurdu)Abi ben bi cd yaptım size..
t: şarkı mı yazıyosun sen?
c: yazmasam niye getireyim yaa(tabiiki demedim).. evet abi
t: peki telefon adres felan yazdın mı?
c:yazdım abi. cd de hepsi var.. abi bak kesin beğeneceksin demiyorum..belki dinlediğin bi melodi ya da bi söz sana ilham olacak şimdiye kadar yapılmamış en iyi şarkıyı yapacaksın belki de( oooo ne laf ama, günlerce çalıştım ben buna)
t: tamam , cd yi koyunca direkt çıkacak değil mi karşımıza
c: evet abii... hadi ben gitmeden bi daha öpeyim mi seni?

video olayını da sordum izledin mi diye vallahi bi sürü video geldi izledim hepsini dedi..

Odada neler yoktu ki.. kuruyemişler içecekler hepsi de alkolsüz tabiiki.. ıvırlar zıvırlar.. Tarkan zaten benden uzun canım sıkkın!

sonra çıktık herkes ruhsuz bi şekilde dışarı çıktı çünkü hepimizin ruhu o odada kaldı..Belki Tarkan için küçük bi detay ama bizim hayatımız boyunca anlatacağımız bi olay oldu...
Bana bugünü yaşatan Allah'a Tarkan'a Tarkancoll forumuna Ebruya Kenan'a Hakan'a Serkan'a Xurush'a çok çok teşekkürler..Hayatta belki de yüz yüze gelmeyiz ama görmediğiniz insanlara dünyaları verdiniz... Allah hepinizi mutlu etsin..
Serpil'e de ayrı bi teşekkür...çok uğraştı çok emek verdi sanırım işin altından en iyi şekilde kalktı ne biz mutsuz olduk ne Tarkan.. Ne de forumumuza zarar getirecek bi durum oldu.. Herkes gülüyordu..Tarkan'ın odasındakiler(onların kim olduklarını yukarıda yazdım) Levent(!) dışında.. Bu adamı da niye sevmiyosam....
bu arada Uygar Ataş yoktu hiç görmedim . Tarkan'ın odasında da yoktu..

tarkan_mania
09-11-10, 12:12
Tarkan zaten benden uzun canım sıkkın!

Allah iyiliğini versin Cihan :28: :41:

Tarkanı görenler cok sansliii.. bidahaki konsere insallah bende görcem.. hedefim haline geldi walla :1:
Tarkancoll olmasa 10 kisiden 2si ancak görürdü heralde :1:

bounce
09-11-10, 14:13
"Odada neler yoktu ki.. kuruyemişler içecekler hepsi de alkolsüz tabiiki.. ıvırlar zıvırlar.. " Cihan ne gerek var "hepsi de alkolsüz tabiiki..."demenin:)Tarkan içmese bile Viski,şarap ve bir kaç içki masada vardı bunu bazı fotolarda görüyoruz:D

o espriydi yaa.. alkole karşı değilim bende çok olmasa da kullanırım

serkoy
09-11-10, 15:09
o zaman içelim güzelleşelim:D