PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kızlarım

nilnehri
01-11-10, 00:19
:41::12:bilmiyorum bunları okuyomusun ben 29 yaşında iki kız annesiyim ve ben kendim için değil 5yaşındaki kızım nehir için üye oldum o sana resmen aşık ve hep seni görmek istiyo ama kızlarımı çok küçük oldukları içn konserlere götüremiyorum ve bilet alamam zaten yani işte anlayın neyse inşallah bigün kızlarım seninle karşılaşırlar isimleri nil ve nehir bu imkansız ama Allah ta büyük dimi çok başarılısın inşallah ömür boyu başarılı sağlıklı ve huzurlu olursun

twilight
01-11-10, 00:57
En iyi Tarkan web site ve Tarkan forumuna hos geldiniz... :)

Bakinka
01-11-10, 07:21
NilNehri ,inşallah kızların biraz daha büyüyünce beraber gidersiniz Tarkan konserlerine vede tanışırsınız :)

TEVETOGLU
01-11-10, 15:57
Foruma hoşgeldiniz.

xurush'nine
01-11-10, 19:46
:41::12:bilmiyorum bunları okuyomusun ben 29 yaşında iki kız annesiyim ve ben kendim için değil 5yaşındaki kızım nehir için üye oldum o sana resmen aşık ve hep seni görmek istiyo ama kızlarımı çok küçük oldukları içn konserlere götüremiyorum ve bilet alamam zaten yani işte anlayın neyse inşallah bigün kızlarım seninle karşılaşırlar isimleri nil ve nehir bu imkansız ama Allah ta büyük dimi çok başarılısın inşallah ömür boyu başarılı sağlıklı ve huzurlu olursun

Ayy yerim ben o kucucuk hayranlari..:1: Ucunuzu temsilen hosgeldin minnoslarin annesi! :41: