PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın sesi belgeselde!

eskalen
28-10-10, 17:09
Sabah/Gunaydin yazari televizyon elestirmeni Yuksel Aytug'un bugunku yazisindan bir bolum..

Tarkan'ın sesi belgeselde

http://img826.imageshack.us/img826/940/675437577906.jpg (http://img826.imageshack.us/i/675437577906.jpg/)

Sıkı bir National Geographic izleyicisi olarak pazar gününü iple çekiyorum. Önümüzdeki hafta sonu kanalda müthiş bir belgesel yayınlanacak. Yapımcılarının 7 yıl süren uzun uğraşlar sonunda çektiği Büyük Göçler belgeseli, hayvan türlerinin her yıl tekrarladığı ve büyük zorluklarla gerçekleşen göçlerini gözler önüne seren bir başyapıt. Ama belgeseli Türk izleyiciler için çok daha cazip kılacak bir özelliği var: Megastar Tarkan'ın seslendirecek olması... Daha önce Ezel'deki Ramiz Dayı rolüyle popülerliğini ikiye katlayan yılların tiyatrocusu Tuncel Kurtiz'in NTV ekranlarında seslendirdiği belgesel büyük ilgi görmüştü. Sanırım Tarkan'lı belgesel de izleyiciler için benzer bir cazibeye sahip olacak. Peki sevgili Tarkan'ın Amerika'ya göçü, pazar akşamı 21.00'de yayınlanacak belgeselin konuları arasında yer alacak mı? Onu da hafta sonu izleyince göreceğiz...

Kaynak:Sabah/Gunaydin

TEVETOGLU
28-10-10, 17:14
Tarkan'ın Amerika'ya göçü demekle neyi kastediyorlar anlamadım?Amerika'ya mı gidecekmiş?

fincan
28-10-10, 17:22
Tarkan'ın Amerika'ya göçü demekle neyi kastediyorlar anlamadım?Amerika'ya mı gidecekmiş?

yok kendince espiri yapmış arkadaş

tarkaseksüel
28-10-10, 19:27
eğer bu dvd satısı ıyı olursa belkı tarkan konserdvd sı cıkarabılırr

pare pare
28-10-10, 19:32
Super haber bekliyelim bakalim nolucak sonunda )))

twilight
28-10-10, 19:33
DVD'yi kesinlikle elime alip,izlemeyi cok istiyorum,
Zaten 7 kasimda tvden de izleyecegim :)
Amerika olayini anlamadim...?
Haber icin tesekkürler!

Bamboo
29-10-10, 14:42
eğer bu dvd satısı ıyı olursa belkı tarkan konser dvd sı cıkarabılırr

evet bende özellikle bunu bekliyom tarkandan.. umarım bi arena konserini dvd olarak piyasaya sunurlar.. tıpkı yabancı şarkıcılar gibi.. aslında mesela ankara arena konseri çekilse süper olurdu.. türkiyedeki sınırlı sayıda var olan konser dvd'lerinden olurdu kesin ve tabiki en muhteşemi..
-belgeselide tarkanın o büyülü seslendirmesini duymak için sabırıszlıkla bekliyom wallla..

seyma_tt
21-05-11, 23:57
Çoook güzel yorumlayacağından eminimmm :) Seside hayli yakışır :)