PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ve Melekleri.

xurush'nine
26-10-10, 21:11
Arkadaslar fb'da Tarkan'la ilgili bu yazi dikkatimi cekdi -Tarkan hayranligini anlatan bir yazi..Okuyunca Tarkanin meleklerinden ikisinin de bizim ikizler oldgunu anladim(Ozge ve Simge).. :) Belki kendileri paylasmaya utanirlar diye de ben paylasiyorum huzurlarinizda:

Tarkan ve Melekleri
Salı, 26 Ekim 2010

http://img132.imageshack.us/img132/7282/42999427.jpg

Hani sokakta yürürken toplu halde aynı tarafa bakan insanlar görünce insan kayıtsız kalamaz ve o tarafa bakarya..
Tarkanla yakınlaşmamızda tekrar böyle başladı..
Onunla hikayem aslında 90 lı yılların sonunda Los Angeles ta Virgin Megastore da Tarkan ın CD lerinin raflarda görmemle başlamıştı..
CD leri görünce gururla o dönem Power FM de Türkçe Pop programını yapan Çağan Yüce yi arayıp ‘’ AA burdada Tarkan ı CD leri satılıyor biliyormusun? demiştim.Çağanda bunu ilginç bulmuş olacakki hemen programında bahsetmişti..
O dönem bu kadarcık bir başarı bile yetiyordu bize..
Ama o kadarcık başarı Tarkana yetmedi..
O hem kendini hep aştı, hemde ünü heryere taştı..
Aşarkende bunları milyonlarca kızın kalbinide aşırdı...
Dizlerini kırıp, bacaklarını yana açararak ettiği danslarla, alt dudağını şehvetle ısırıp, çapkın çapkın bakan o yosun yeşil gözlerde deli etti kızları..
Bakmayın hayran hayran yazdığıma, hep başkasına aşık olduğumdan Tarkan aşık olamadım hiç..
Ayrıcada tanımadığım,karşılaşmadığım, konuşmadığım, sesini, gülüşünü görmediğim, kokusunu duymadığım aşkların varlığına inanmamışımdır..
Derken Facebookta işte bu aynı tarafa yani Tarkana doğru bakan topluluğu gördüm..
Tarkanın her adımını, her şarkısını, her konserini, takip eden bir kızlar topluluğu çokda ciddiye almadım önce..
Ama gelde birisi için bu kadar güzel, özel, temiz ve karşılıksız duygular besleyen bu kızları ignore et..
Dayanamadım yazdım Simge Kalyoncu ya..
Şımarık bir genç kızdan cevap beklerken nasıl saygılı, şeker, sevgi dolu bir kız cevap verdi. Sibel sende ne ağlaksın diyeceksiniz ama yazdıklarını okuyunca sevginin gücünden ve saflığından etkilenip evet gözlerim bile yaşardı..
Simge , Selin,Sena ,Özge ve Yasemin den oluşan ve Tarkanın beş meleği diye bildikleri bir grup.
Tarkan ın vesilesi ile önce arkadaş gibi olmuşlar, sonra kardeş .
Bakın Tarkanın böyle birleştirici taraflarıda varmış.
Bu melek kızlar, Tarkan günleri, geceleri düzenleyip Tarkan şarkılarıyla gülen, mutlu olan ve zaman zamanda ağlayan, İstanbuldaki her konserine zaten giden ama adam Bursaya gitse Bursa yollarına düşen, 6 kasımda konseri var diye özleme dayanamarak taaa
Ankaraya gidecek olan melekler.
Geçen hafta Tarkan ın doğum günüydü..
Kızlar alışveriş merkezinde gezinirken birden onun tarzı ayakkabıyı görüp ‚Taaarkaaan ‚ diye bağırıp hemen almışlar ayakkabıyı. Tarkan ın doğum günü olan 17 Ekim de Karaoke günü yapıp şarkılar söyleyip, hoplayıp zıplamışlar sonra kalkıp Tarkan ın şirketi HİTT e gitmişler. Tarkan ın şöförü Sebahattin abiyi görsek ne güzel olur demişler ve melek olduklarından Allah bu dileklerini hemen yerine getirmiş ve ciddende şirketin önünde Sebahattin abiyle karşılaşmışlar..Vermişler hediyelerini ve büyük mutlulukla dönmüşler evlerine.
Şimdi o hediyelerin Tarkan ın evinde olduğunu bilmenin mutluluğunu yaşıyorlar..
Mutluluklarının nedeni ise Tarkan ın hediyeleri sevineceğini bildiklerinden..
Tarkanın herşeyi alabilecek gücü olduğunu biliyorum ama onun yinede bu ayakkabılara mutlu olduğuna eminim..
Özel bir adam çünkü..Zaten bu kadar kızın ona aşkının ve hayranlığının sebebide bu özel tarafı..Biz kadınlar bir adamı sadece güzel diye sevmeyiz çünkü..Ruhta ararız…
Ve işte bu güzel ruhta Tarkanda var..
Çoğu star gibi melek pozisyonuna girip aslında kelek olanlardan değil..
Milli dedikodu malzemesi olduğu halde hep güçlü, hep başı dik..
Sadece kendiyle ılgilenmeyip, doğayla, dünyayla, insanlarla ilgileniyor..
Belki biraz fazla mükemmeliyetci, belki fazla ince eleyip, sık dokuyor ama megastar olmanında bir farkı olsun..
Simge nin yazdıklarını okurken doğru adama hayran olduklarından üzülemedim bu muhtemelen hep karşılıksız kalacak sevgiye…
Zaten de karşılık beklediklerinide sanmam..
Beş melek zaten Tarkanda buldukları ile mutlular..
İş adamı değillerki, bir beklentileri yokki..
Peki Tarkanın sevgilisi olunca ne yapıyorsunuz? Ne hissediyorsunuz diye meraklı meraklı sordum…
Tarkan mutlu olsada acaba Tarkan ı hak ediyormu kız diye düsünüyorlarmış..
Keşke sadece koyunları değil, Tarkan ıda klonlama imkanı olsa..
Tarkan melekleri için megastarı klonlayıp onlara hediye edesim geldi…
Ama bir tanede kendime alasım ve hiç geri vermeyesimde geldi..
Yok Tarkana hayranlığımdan değil bu yazıyı yazmama sebep,,
Ben kızların aşkına hayran kaldım..
Herşeyden, herkesten birşeyler bekler olduk..
Onların beklentisiz hallerine hayran kaldım..
Millet ooff Facebooktan 60 karı götürdüm diye gururlanıp, listeler yaptığı, aşkın bir sürü yerde ayaklara düştüğü, paranın aşkdan daha önemli tutulduğu bir dönemde bu kızların temiz hallerine hayran kaldım…
Simge, Özge, Sena, Yasemin ve Selin..Yani Tarkanın beş meleği..
Siz ve sizin gibiler olduğu sürece anladımki isteyen istediği kadar bu adamla uğraşsın yinede onun sırtı yere gelmez.
Allah herkese sizin gibi melekler nasip etsin..
Ayrıca kalbinde sevgi olmayanlarada sevgi, ruhunu kaybetmiş olanlarada ruh, temiz ve saf hallerini yitirenlerde ACE ve yanında birde temizliğe yardım edecek Ayşe teyze diliyorum..

SİBEL SAVAŞ

Kaynak:

http://www.medyabelleten.com/index.php (http://www.medyabelleten.com/index.php?option=com_content&view=article&id=6094%3ATarkan-ve-Melekleri&Itemid=183)

Guzel yazmis.Meleklerimizi Ve Tarkanimizi guzel anlatmis.Sibel hanima tesekkuler!:22:
Yaziya su sozleri eklemek istiyorum:Meleklerin cinsi olmuyor biliyorsunuz..Bu yuzden tum Tarkan seven gercek hayranlara sevgilerimi yolluyorum ve ona olan sevginiz ilgi ve alakaniz daim olsun diyorum!!! :29:

ozgem__
26-10-10, 21:48
evet sibel hanım ben ablam simge ve diğer 3 arkadaşım hakkında çok güzel bi köşe yazısı yazmak istedi bizden rica etti bizde tabiki memnun olduk tarkana hayranlığımızdan etkilenmiş olmalı .. çok içten yazmış, çok güzel dile getirmiş.. bende kendisine teşekkür ettim. beğendiyseniz ne mutlu bize:) burada paylaşmada bi sakınca görmedim asında ama fb'ta bi iki arkadaşımız polemik çıkardı tatsız olaylar burda da aynısı olabilir diye paylaşmak istemedim ama ninecim paylaşmış teşekkür ederiz yinede sakınca yok:)

pdrlütfiye
26-10-10, 22:01
yazıyı o kadar beğendim ki... çünkü içindekiler çok saf ve temiz... ama bi bilseniz ben de en az onlar kadar ve belki de çok daha fazla, bunu ölçmek haddim değil ama, tarkanı karşılıksız seviyorum. sevgim içime hiç sığmadı, belki büyürsem o zaman taşıyabilirim zannetmiştim ama ben bi kere büyüdüysem o binlerce kez büyüdü ve çoktan aştı beni... ne durdurabildim, ne de durdurmak istedim, çünkü temiz bi ruhla yaşamak istedim, onu da tarkan da buldum...

xurush'nine
26-10-10, 22:12
evet sibel hanım ben ablam simge ve diğer 3 arkadaşım hakkında çok güzel bi köşe yazısı yazmak istedi bizden rica etti bizde tabiki memnun olduk tarkana hayranlığımızdan etkilenmiş olmalı .. çok içten yazmış, çok güzel dile getirmiş.. bende kendisine teşekkür ettim. beğendiyseniz ne mutlu bize:) burada paylaşmada bi sakınca görmedim asında ama fb'ta bi iki arkadaşımız polemik çıkardı tatsız olaylar burda da aynısı olabilir diye paylaşmak istemedim ama ninecim paylaşmış teşekkür ederiz yinede sakınca yok:)

Canim, zaten siz paylassaydiniz belki farkli dusunceler ortaya cika bilir diye ben paylastim.Haber olarak Tarkan ve hayranlariyla ilgili yazilari hep paylasiyoruzdur.Bir sorun cikmamamali bence..
Ayrica ne guzel 5 melegin ikisi de bizden cikti..Men qururla paylastim ne var bunda ne guzel meshur olmusunuz.. :) Darisi o bur hayranlarin basina!Kutluyorum bu arada sizleri! :1: :1:

secil.06
27-10-10, 11:32
Kızlar harikasınız bravo
Artık Tarkan fanları her yerde :29:

İZMİRLİ
27-10-10, 20:21
Bizim kızlar ünlü oldu:)) sadece Tarkan'ın değil forumunda melekleri onlar:))

Efsane_1
05-03-14, 12:36
Bu yaziyi okuduktan sonar keske ben de bu kizlari yakindan taniya bilsem vet tum gucumu ortaya koyarak onlar hakkinda inanilmaz guzel anilar anlatip, tum Tarkan hayranlarina boyle guzel Tarkan sevgisiyle cosup tasan Tarkan melekleri oldugunu bir kez daha hatirlatsam dedim ama sonra vaz gectim ve ,,iyiki de tanimamisim bi seker seyleri’’ deye dusundum…;) Bazi seylerin sirri acilmazsa daha da gizemli ve merak giderici olur cunki…Boylesine buyuk bi sevginin buyusunun bozulmasini en az onlar kadar ben de istemem tabii ki…Sadece bu seker kizlar degil, hepimiz ,,Ölumune Tarkanciyiz!...’’ cunki…
Allah tum Tarkan hayranlarinin kalbinden Tarkan’i ve Tarkanin yakasindan da bizleri eksik etmesin…Amin!...:)

Efsane_1
05-03-14, 12:38
yazıyı o kadar beğendim ki... çünkü içindekiler çok saf ve temiz... ama bi bilseniz ben de en az onlar kadar ve belki de çok daha fazla, bunu ölçmek haddim değil ama, tarkanı karşılıksız seviyorum. sevgim içime hiç sığmadı, belki büyürsem o zaman taşıyabilirim zannetmiştim ama ben bi kere büyüdüysem o binlerce kez büyüdü ve çoktan aştı beni... ne durdurabildim, ne de durdurmak istedim, çünkü temiz bi ruhla yaşamak istedim, onu da tarkan da buldum...

Tarkan’in bu denli alışılagelmişin dışında bi sevgiyle sevilmesinin sirri Onun Kendisine ve insanlara karşı dürüst olması ve vicdanının sesine her zaman kulak vermesidir….Iste buyuzden vazgecilmezdir…