PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara konserinde Tarkan ile tanışma fırsatı...

TarkanColl
26-10-10, 19:30
6 Kasım Arena konserinde Tarkan ile tanışma fırsatı...

Tarkan ile daha önce hiç görüşmemiş ve bu konserde görüşmek isteyenler lütfen bu mesajın altına yazın...

bounce Cihan, liste başı sensin... :))

twilight
26-10-10, 19:45
Keske katilabilseydim,maalesef Ankarada yasamiyorum...Ooof :(

ece**
26-10-10, 20:06
Ebru abla liste başı sensin diyodun.kırdın beni şimdi :P :) şaka bi yana nasıl istediğimi yeri geldikçe hep dile getirdim zaten :) adımı görürsem listede nekadar mutlu olurum bilemezsiniz:) hem doğum günümdü geçen gün bunu bana forum olarak hediye olarak werin :) herşeye değer :)

ECE DİLARA DAŞ.

gizem-akkaş
26-10-10, 20:19
oooooof yaaaaa nasıl isterdimmmmmm ama biletler okadar pahalıkii malesef gelemiyorummm bu çok büyük bi fırsattı belkideee ama inş istanbul konserindede bu fırsatı verirsiniz:((

*ipek*
26-10-10, 21:41
woww süperrrr!!!!inanmıyorum yha tarkanla canlı canlı goruse bılme sansım olacak mı sımdı :o)))) bende orda olacagım ebru abla benıde lısteye eklersenn cok sevınırım ! sımdıden tskler ! Bu MUTLULUK PAHA BİÇİLMEZZZZZZZZZZ! :29:

cansu06
26-10-10, 21:44
tabiki öncelik görüşmeyen arkadaşların ama olursa bende isterim yani :21:

pdrlütfiye
26-10-10, 22:11
7 Kasım Arena konserinde Tarkan ile tanışma fırsatı...

Tarkan ile aha önce hiç görüşmemiş ve bu konserde görüşmek isteyenler lütfen bu mesajın altına yazın...

bounce Cihan, liste başı sensin... :))

ya ebru abla daha önce durumumu anlatmıştım, bu yüzden maalesef katılamayacağım. ama, bu söylediğime gülecek olsanız da farketmez, eğer bi fırsatını bulursanız lütfen siirtteki bu arkadaşınızdan haberdar edin tarkanı yaa... adımdan ve ona olan sevgimden bi parçacık da olsa bahsederseniz minnettar olurum size...

şimdiden teşekkürler ve saygılar... :41: :41: :41:

mngzd
26-10-10, 22:27
Ben de konserde olucam ve tanışmayı gerçekten çok istiyorum. Hayatta bir daha asla yakalayamayacağım fırsatlardan biri ve en çok istediğim şey. Eğer bunu elde edebilirsem ne mutlu bana.

gence
26-10-10, 22:31
Ben görüşmek istiyorum.Hiç görüşmedim.Gerçi daha bilet alamadım ama

Rumeli59
26-10-10, 22:48
harika bu haber daha tarkanla ile hic görüsmeyenler icin cok sevindim, artik sira sizde;-))

*ipek*
26-10-10, 23:42
harika bu haber daha tarkanla ile hic görüsmeyenler icin cok sevindim, artik sira sizde;-))

evet ablacım harıkaya sımdıden cok heycanlandım! evet evet sıra bizde sanırım ! :o)) :41: inşallah diger fanlarada kısmet olur ! gercı ben bıletı mı henuz almadım ! ama yarın alacagım ınsallah :o)) cokk mutluyum yaaa!:54::35::52::30::35::48::8:

jasper
27-10-10, 00:35
ebru merhaba
ben de henüz kendini hiç görmedim yakından!Tanışmak ne kelime!!
Bu konserde orada olacağım KISMETSE!
ltf listeye yazın beni de
sevgiler,
YEŞİM

Nasil olacak bu tanişma bilgi verir misin ltf ebru

tarkaseksüel
27-10-10, 00:50
keske ankarada olsam :)
neysse ben adanada ebru ablayla beraber giderim :D

hilfa
27-10-10, 01:58
canım harikasın bu habere çok sevindim :29:

secil.06
27-10-10, 09:21
Ankaradayım Konsere gidiyorum :24:
Listede yer alınırsam sevinirim
İstanbul da olmuşdu ben gelememişdim :6:
Tarkan Ankara ya geliyo takdir yöneticilerin ellerinde :41:

denoş
27-10-10, 12:06
ayyy inanamiorumm buu mükemmll bişeyyyy yaaaaaaa cokk dua ettmmm umarmm olurr.istanbuldannn kalkipp gelicemm dadece onun için.okadarrr koştumm pesmdenn elmden gelen yaptmm amaa bii yanna rahatca sokulamadim ve resmm cekilemedim.buu benimm ennn büyük hayalim buuu bnm enn mühimm istegim.kurbn olurumm yaa yardimm edinn baska sansimm olmaz.elimden gelenii yapiorumm benn.kimm na vesile olrsa ömr boyuuuuuuuuu sükran duyacagim.artikk kalbim acio dayanamiorummm aglamaktann vede sklmaktan skldimmm yardimm edinn.cokk istiorumm cokkkk cokk cookk cookk cookk cook coook.............canmm feda tarkanma yaa sadece onla ceklcegim bii resm çinnn canim feda..ltfennnn yardimcii olun.ankarada grsmek üzere tarkanmla kalin:)

denoş
27-10-10, 12:08
ya sadece bii kere buu ddyguyu yasayayimm sonraa canimmii alsinn rabbimm ya ciddennn buu benim enn büyük takntim,istegm dilegm arzumm onunlaa bi kere tansayim arilayim resmm olsunnnn baska bişeyy istemiorum inaninki.cünküü oo benimm herseyimmm.tanşmakk içinnnn canim feda.umarim listede olabilirim olamassam cokk üzülücegim.:( yardimci olucagnzdan emnmmm aeo tarkandaslarim.

serkoy
27-10-10, 13:10
ne güzel bir organizasyon...umarım çok isteyen arkadaşlar görüşürler:) 6 kasımda oradayız:)

birsen74
27-10-10, 22:02
iyi günler ebru hanım ben birsen ilk defa tarkan konserine gidicem onu hiç görmedim benide tanıştırır mısınız lütfen

sibel87
27-10-10, 22:07
ya inanmıyorum tarkanla tanışabilme ihtimali bile beni sevinçten çıldırtmaya yetti. çocukluğumdan beri bu anı bekliyorum daha önce onunla hiç tanışmadım hiç görmedim....
böyle bi fırsat sunmanız gerçekten harikaaaa....Ruhan abla söyleyince hemen atladım:)Ankaraya gelmesini bekliyodum aylardır biletimi aldım konsere katılacağım. Ebru ablaaa lütfen bu benim için çok önemlii onunla tanışmayı çoooook istiyorum herşeyden çok!!! bi kere görsem yeter:) beni görüştürüüün lütfeeen!!!! LİSTEYE ADIMI YAZIN NOLUR!!

SİBEL KIRMACI

kübra kısaer
27-10-10, 22:32
tarkaaaan ölürüm sanaa!!inanmıyorum ya!!!NOLUUR TANIŞTIRIN BENİDE EN BÜYÜK HAYALİM DİYEBİLİRİM.ilk defa tarkanı görme şansım olucak.Lütfeen benide listeye yazın.6kasım akşamını iple çekiyorum.bu bgn aldığım en güzel haber diyebilirim:))

KÜBRA KISAER

R4istLiN
27-10-10, 22:54
ebru ablacımmm bendee ankaralıyım Tarkanla tanışmayı çok istiyorumm..Yıllardırr konserlerineee giderimmm amaa yakından görmek nasip olmadı..Eğer bi şansım olursa benide listeye eklemeni isterim..şimdiden tşk ederimm

HAKAN ERDOĞAN...

denizmavisi
28-10-10, 00:51
keşke bende orda olabilsem ve tanışabilsem dilerim adanaya da gelir de burda tanışma şansım olur inş

bounce
28-10-10, 02:20
kübra kısaer ile sibel 87 aynı kişi olabilir mi acaba?

dilay
28-10-10, 04:13
onca sene bekledikten sonra böyle bir tanışma fırsatı çok süper olur. hayat boyu minnettar kalırım...

ekremumer
28-10-10, 12:58
Ben Alanyada yaşıyorum.Bu yaz Tarkanın Çeşme ve Bursa konserlerine gittim.Alanyadan yol uzun sürüyor ve arkadaşlarım bana deli diyor ama Tarkanı görmek, şarkılarına eşlik etmek bütün bu zahmetlerime değiyor.

Tarkanı yine görmek için 6 Kasımda Ankarada olucam.Eğer tanışma fırsatınada erişebilirsem bu beni acayip mutlu eder.Ona, yapmış olduğu bütün çalışmalardan dolayı saygılarımı sunmak isterim.Sevgiyi & Saygıyı fazlasıyla hak eden birisi o...

Benide listeye eklerseniz ve haber verirseniz çok sevinirim...

Noemi89
28-10-10, 14:56
Ben gercekten Macaristandan gelecegim, Tarkan ile bulusmak cokcok istiyorum :)) Cok seviyorum onu ve belki sadece bu tek sansim olacak :( Ögrenciyim, konser icin gelmek cok zor yaa. ne yapayim? cok cok bekliyorum konseri, bileti de artik aldim :) Lütfen bana yardim edin! :)

Noemi

Noemi89
28-10-10, 14:57
ve bu benim ilk Tarkan konserim olacak cok bekliyorum cok heyecanlandim yaaa :)

tarkankolik1972
28-10-10, 14:58
bende o listede olmak istiyorum ebru abla benide eklermisin...:(

tarkankolik1972
28-10-10, 15:03
rize'den kalkıp gelicem hemşerisi olarak o listede olmak benim en büyük hakkım ebru abla benide eklersen sevinirim...

mngzd
28-10-10, 15:18
Gerçekten yalnızca ne kadar başarılı olduğunu ve kendimi bildim bileli onu severek dinlediğimi bilmesini istiyorum. Hayatım boyunca ona asla ulaşamam. Benim adımı da listeye yazın..

TEVETOGLU
28-10-10, 15:34
Ben de Tarkan'la görüşmeyi çok isterim.Beni de listeye eklerseniz çok sevinirim. :)

yiğit
28-10-10, 15:54
off pooofffffff...bi ben göremedim zatn...

denoş
28-10-10, 17:07
buu benimm inanilmaz hayalim,buu benim yasama sebebimmm umudummm hattata tutunacagim dalimmmm bunu nasil istedgmmmm yerii geldgndee hepp söledimm bnun içinn canm feda reca ediorumm hatta yalvariorumm bna yardim edin...bnu form olarak saglarsanzz inanilmaz mutl olucagm hayat bouuuu minnettea kalicamm.oo bernimm herseyimmm ciddeenn artkk kalbmm aciooo buu mutlulk emnmki paha biçilemycekk bişeyy olucakk simdiden içimm bii garippp...tarkannma bnde dokunayimm ve resmm olsunn sonra öleyimmm ltfeennn sizi sewiorumm.simdiden tesekkrler.:41::41::41::41::41::41::41:

denoş
28-10-10, 17:10
oo benimm herseyimm inanilmaz hayalimmmm kalbimm su an güm gümmm atiooo rüyalarimm yyasamm herseyimmm buu hayal üzerinee....bazenn dayanicak gücümm kalmio..:( içimde bii umut var.BUU DEFA OLSUNNNNN BUU DEFA BENDE GÜLEYİM BU DEFA BENDE HAYALİME ULAŞABİLEYİM.BUU DEFAA BENDEE YASAMMİMA HUZURLA DEWM EDİİM...TARKANNNNNNNNNNNNN SCS

zeynepobruklu
28-10-10, 17:56
Tabiki bende yanii :))
buarada kaçta orda olucaksınız arkadaşlar?

nedjohnlansen
28-10-10, 18:55
ben de o gün konserde olacağım. eğer varsa tanışma fırsatı tanışmayı çok isterim.

olgucannn
28-10-10, 19:10
Konser biletimi çoktan aldımmm, beni de alın yanınızaaa lütfenn :))) Olgu Dervişler

özge
28-10-10, 21:04
Böyle birşeyi kim istemezkiiii heledee ankaradaysannnnn ve konseer biletin bile hazırsa:) muhteşemmm olur..bendeee konserde olucammm görüşmee şansım olursa süper olur...

olgucannn
28-10-10, 22:20
En azından TarkanColl'da da yayınlanan yazıdan dolayı ben o grupta olmalıyımm :)))) Çok istiyorummmm, beni de alınnnn!!!!! Zaten konsere gideceğim!! Tarkan'ı daha önce hiç görmedim, Ankaralıyım...

Bu da yazım:

http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=14693

Noemi89
29-10-10, 02:42
Önceki mesajim görmüyorum ama umarim burda :S Cokcok heyecanliyim Tarkan ile bulusmak vaaaaaay ne güzelmis cokcokcok istiyorum yaaaaaa :))

Noemi89
29-10-10, 02:44
ve birsey unuttum: adim gerekiyor mu? böyle anladim: Noemi Tapai ben :) ve türkcem icin kusura bakmayin belki bazen hata ile yaziyorum :S

HND
29-10-10, 13:30
Tarkan ayagima kdr geliyoda gdip görmemek ayıp olmazmı?:)))
Ben ilk kez istanbulda gördüm taa onun icin harbiyeye gittim elbetteki 100 kerede görsen ona doyum olmaaazz.kısa bi andı ve alelacele oldu 1 kelime dahi konusamadm okdr planlamıstım cogu şey içimde kaldı:D Öncelik hic görmeyenler olcak tabi ama bi kez daha özellikle ankara olması sebebyle bu buluşmayı kaçırmak istemiyorum izninizle:)

pumpkin_queen
29-10-10, 22:41
ben de konsere katılacağım. tarkanla tanışmayı ben de çok isterim :))

serkoy
30-10-10, 12:06
bende görüşmek istiyorumm:))lütfen benide ekleyinn listenize:)ankaradaki hiç bir konseri kaçırmadığım gibi bileti haftalar öncesinden aldım:)

tarkan_snr
30-10-10, 21:17
bizde istiyoruz çok çok istiyoruz ama nasıl olcakki bu iş :((((

TarkanColl
31-10-10, 00:24
Ankara Konserinde Tarkan ile buluşma için seçim yaptık arkadaşlar. Forumda aktif olanlardan, aktivasyonlara katılanlardan, üyelik tarihi eski olanlardan ve daha önce Tarkan ile hiç tanışmamış kişilerden 10 kişilik bir grup seçtik...

Seçilenler;

hilfa - Serpil başkanlığında

bounce
nedjohnlansen
gence
cansu06
ece**
dilay
noemi89
*ipek*
denoş

Hepinize iyi eğlenceler. Buluşmayı videoya alabilirseniz biz de heyecanınıza ortak oluruz. Fotoğraflarınızı bekliyoruz...:20:

ece**
31-10-10, 00:31
yehhoooo :)) ayy ne söyliceğmi bilemiyorum..anlatamam, anlatamam mutluluğumu ,anlatamam sevincimi..kalbim fırlarsa oralara yakalayın tamam mı ?tutun onu iyi bakın ona.. :))) gerçekten çok çok teşekkür ediyorum :) tarifi yok bu duygunun :) ölür giderim ben o güne kadar yaa :)))

twilight
31-10-10, 00:33
Gidenlere iyi eglenceler...
Bizim yerimize de eglenin...
Tarkan'a da selam söyleyin... :)

eskalen
31-10-10, 00:37
Secilen arkadaslara tebrikler.. Ozellikle hic Tarkan ile gorusmemis arkadaslarin girmesi cok daha sevindirci...Cihan artik muradina erersin, bir durum cikarma da :D

Son 1 hafta kaldi..Guzel bir gece gecirmeniz dilegiyle..

Bu arada bulusma durumunu ayarlayan ve ugrasan kisilere emekleri icin tesekkurler...

dilay
31-10-10, 02:33
çok teşekkür ederim arkadaşlar. inanmak gerçekten çok zor 17 yıl beklemek ve sonunda... Gözüm açık gitmiycem en azindan :22: BUNA VESİLE OLAN HERKESE ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM ŞİMDİDEN. :29:

Noemi89
31-10-10, 03:46
Harika harika harika en iyi gün en iyi gece tesekkürler :))))))) Pekala :)

TRKN_NB
31-10-10, 03:17
bende bende bende

bounce
31-10-10, 04:59
teşekkürler.. Gökhan , kuzen elimden geleni yapacağım.. bu seçilen 10 kişinin Serpil'in öncülüğünde konserden önce herhangi bir gün bir araya gelmesi gerektiğini düşünüyorum..Bi kaç kişiyi tanımıyorum tanışıp gidersek daha güzel olur...

xurush'nine
31-10-10, 12:37
Arkadalar,hepinizi cani gonulden kutluyorum..Inanin sizin kadar mutlu oldum.. Dualarim sizinle olucak-'ninelerden hayir dua almak iyi gelir biliyorsunuz..:)
Cok ama cok guzel bi bulusma gerceklessin istiyorum!Bulusmada belki fazla firsat olmaz ama konserde artik bol bol hasret giderirsiniz insallah! Ama onu bir an bile gormek, bir saniye bile ona yakindan bakmak bir omre bedel dimi..
Ve Tarkancolumuzu seviyeli bir sekilde temsil edeceginize inanaiyorum!
Serpil sana da kolay gele!Ve Ankarali arkadalslarin sana yardimci olacaklarindan eminim..Ozellikle Cihan- bu kes kendine cok iyi bak emi , cunki orda Serpil ablana lazimsin..Belki disaridan gelenlere falan yolu bulmakta yardimci olursun ve s..
Hepinizi bagrima basiyorum! Hadi bakalim ugurlar ola!:1:

Noemi89
31-10-10, 13:21
Kusura bakma ama PM hala yazamam sadece burda yazabilirim ama bunu yazmam gerek :)
Merhaba xurush'nine senin mesajine cevap vermek istiyorum: neden düsünüyorsun Izmirden katiliyorum? ben orda hicbrsey yapmiyorum :) gercekten Macarim Macaristandan :)

secil.06
31-10-10, 14:40
Secilen arkadaşlarım adına cok sevindim :20:
ama kendi adıma cok üzüldüm :6:
Olsun konserde olmak bile cok güzel :36: :24:

MARY JANE
31-10-10, 14:51
seçilen arkadaşları tüm kalbimle kutluyorum. sizler adına bende çok sevindim.
eminim buluşma ve konser çok güzel olacak.
sizlerden bol bol fotoğraf ve video bekliyorum heyecanla.
şimdiden iyi eğlenceler...

denoş
31-10-10, 16:08
heyyy yaaa inanamiorummmmmmmmmmm buu benimm hayalimdii.u listeii hiç unutmiycmmmmm hemdee hiççççç.tümmmmm emegii genn herkese tesekkr ediorumm.sanirim hayalime az kaldii.RABBİMMM e sükür olsn.ayy suan sanki rüadayimm.tesekrler tarkkan.coll yaaa cokk heycanliimmmm.biri bna tokat atsin:D SCSS TARKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNN.

ayy yaa aglmaklliyimm ben ne diemkii sssizi sewiorummmmm dular edinn bizee sansimz gsell gtsinn..hiçç b kadarr gselllll hiissetmemştm kendimii içim titrio..oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyy oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyy oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyy

nedjohnlansen
31-10-10, 16:35
beni de seçtiğiniz için teşekkürler. hiç bir zaman unutamayacağım bir gün olacağı belli oldu:)

xurush'nine
31-10-10, 18:49
Kusura bakma ama PM hala yazamam sadece burda yazabilirim ama bunu yazmam gerek :)
Merhaba xurush'nine senin mesajine cevap vermek istiyorum: neden düsünüyorsun Izmirden katiliyorum? ben orda hicbrsey yapmiyorum :) gercekten Macarim Macaristandan :)

PM yazmayi zamanla oyrenirsin Noemi89 daha yenisin.
Macar degilsin diye sormadim..Internet siyallerin(IP adresin) Izmirden geliyormus.. Belki ogrencisin orda okuyorsun diye dusunmusdum..Yabanci ulkeden hayran oldugunu konusmalarindan cikarmisdim.. :) Neyse, isallah hem bulusma hem konser hepiniz icin cok iyi gecer..

bounce
31-10-10, 18:56
seçilen arkadaşlar yazarlarsa duygularını çok mutlu olurum ya daha haberleri yok ya da sürekli Tarkan'la görüştükleri için olağan bişey gibi geldi heralde seçilmeleri.. xurush bile daha çok sevindi vallahi:)

ece**
31-10-10, 19:13
seçilen arkadaşlar yazarlarsa duygularını çok mutlu olurum ya daha haberleri yok ya da sürekli Tarkan'la görüştükleri için olağan bişey gibi geldi heralde seçilmeleri.. xurush bile daha çok sevindi vallahi:)

içimi okudun cihan :)

xurush'nine
31-10-10, 19:21
Arkadaslar soka girmisler..Olur boyle durumlar, heyecandandir..Az sonra dilleri cozulur merak etmeyin..;)

badboyserkan
31-10-10, 23:09
Tarkancoll Farkı ile bu durumu yaratmak ve yaşatmak gerçekten ayrı bir haz duygusu yaratıyor bizlerdede. Tarkancoll kalitesinde ve paylaşıma açık bir forum fan kültürü olarak herkese orada iyi eğlenceler :)

asd1234
31-10-10, 23:52
TarkanColl'un forum ve Fan Club olarak yeni bir başarısı daha :) Seçilen arkadaşların sevinçlerini anlayabiliyorum, hayırlı olsun. inşallah konser günü sorunsuz bir şekilde Tarkan'ı görürsünüz,biz de sevincinizi paylaşırız burda :)

fincan
01-11-10, 10:55
seçilen tüm arkadaşları kutluyorum.Umarım birgün bizimde tanışma şansımız olur ama ben daha bir konserine bile gidemedim:( Bizden de çok selam ve sevgi götürün olur mu ve sıkı sıkı kucaklayıp öpün bizim yerimizede

serkoy
01-11-10, 11:05
umarım tüm arkadaşlar için unutulmaz dakikalar olur...sevgiler...

yiğit
01-11-10, 14:31
madem çok olağan bişe gitmeyen varsa yerime imza alın :18::18::18::18:

nedjohnlansen
01-11-10, 20:30
bu konuda o kadar düşündüm ama yanımda albüm götürüp imza almak aklıma hiç gelmedi:D tüm albümleri mi götürsem yoksa sadece son albümü mü götürsem? bunun bir sınırı olacak mı? sorun çıkar mı? bir de fotoğraf makinesi götürebiliyor muyuz? telefonda serpil abla bazı durumlarda kovulmaktan bahsetti korumalarca, açıkçası şimdi ne yapılır edilir emin olamadım:D

TarkanColl
01-11-10, 20:53
Son buluşmalarda Tarkanla toplu fotoğraf çektiriyorlar. Sedat Mehder çekiyor fotoğrafları. Ama siz yinede götürün makinanızı. Orada imza alma şansınız olmayabilir. Yinede bir denersiniz...

hilfa
01-11-10, 21:47
Ebrucum her ne kadar Sedat Mehter tam techizatla oradaysa ben emin ol tüm donanımımla gidicem inşallah güzel olaylar yaşarız:)
bu arada listedeki ipek ve noemi arkadaşlarım benimle hala iletişime geçmediler :( beni ararlarsa sevinirim :)

ece**
01-11-10, 21:58
Ebrucum her ne kadar Sedat Mehter tam techizatla oradaysa ben emin ol tüm donanımımla gidicem inşallah güzel olaylar yaşarız:)
bu arada listedeki ipek ve noemi arkadaşlarım benimle hala iletişime geçmediler :( beni ararlarsa sevinirim :)

konserden önce mi yoksa sonra mı olacak buluşma ?

dudu
01-11-10, 22:35
ben yokum maalesef :(

bounce
01-11-10, 23:36
Son buluşmalarda Tarkanla toplu fotoğraf çektiriyorlar. Sedat Mehder çekiyor fotoğrafları. Ama siz yinede götürün makinanızı. Orada imza alma şansınız olmayabilir. Yinede bir denersiniz...

o kadar da olmaz heralde yaaa.. bi el sallayıp gidecek mi yani..Şener Şen'in öyle bi filmi vardı.. başbakan gelecek diye sonra trenden el sallayıp gidiyor..
O kadar da yoğun olmamalı Tarkan.. deriz bizde azıcık zamanından ayır, seni gönülden seveni el üstünden tut emi diye!

olgucannn
02-11-10, 00:10
Şoktayım...

kübra kısaer
02-11-10, 01:03
ebru ablaaaaa ben de tanışmak istiorum hmde çoook

nedjohnlansen
02-11-10, 01:16
o kadar da olmaz heralde yaaa.. bi el sallayıp gidecek mi yani..Şener Şen'in öyle bi filmi vardı.. başbakan gelecek diye sonra trenden el sallayıp gidiyor..
O kadar da yoğun olmamalı Tarkan.. deriz bizde azıcık zamanından ayır, seni gönülden seveni el üstünden tut emi diye!

ben arkadaşlarıma tarkan'la fotoğrafımı koyacağım pazar günü dedim bile. umarım hayal kırıklığına uğratmaz tarkan bize 2 dakika bile ayırmayıp. şurada 10 kişi gideceğiz zaten. azıcık ilgileniversin:D

aşkımm tarkaan
02-11-10, 14:17
bendeeeeee tarkanıı görmek istiyorumm banada bu şansı verirseniz çok mutlu olurum en büyük hayalim ona bi kez dokunabilmek...

TarkanColl
02-11-10, 19:59
Serpil ile iletişime geçmeyenler ve forumda aktif olmamakta ısrar edenler listeden silinecek...

*ipek*
02-11-10, 21:30
cokkkkkkkkkk heycanlıyım yaaaaaaaaaa lıstede kendımı gorunce ne yapacagımı sasrıdımmmmmmm!!! cok cok tesekkurler !Bu arada bulusma durumunu ayarlayan ve ugrasan kisilere emekleri icin cok cok cock tesekkurler...
=)))

denizmavisi
02-11-10, 21:38
seçilen arkadaşlar adına sevindim darısı bizlere olsun :))umarım adanaya da gelir de burda tanışmak nasip olur

_trkn_
02-11-10, 21:41
Ben biraz geç kaldım heralde,kusura bakmayın..seçilenler belli olmuş :11:

Listeye benide eklerseniz sevinirim..Konsere malesef gelemiycem ama Tarkan'la buluşmaya gelebilirim..

qüccin
03-11-10, 00:48
Ehh işte Tarkancoll farkıda bu , güzel bir konser olucak fanlar için ;) Tüm seçilen şanslı arkadaşlar adına bende çok mutlu oldum.. Çok az kaldı büyük güne , seçilenlerde heyecan doruktadır:21: Bizim için de sarılın o anın tadına varın.. Darısı tüm tanışamayan fanların başına :))

Noemi89
03-11-10, 02:37
hilfa ben cok yazmak istiyorum cünkü hala PM yazamam :((( ama burdayiiiiim. ama böyle cok zor artik PM yazmak istiyorum yaaa :( ve internetim de cok yavas :( bir türk arkadasim dedi seni aracak, bana yardim ediyor, cünkü telefonda anlasmak bana cok zor, canlida ve mesajda daha kolay. ama o dedi denedi, ve hala cevap vermedin. yarin ben de mesaj aticam sana. kusura bakma burda pmde cevap veremem :(

ama konseri cokcok bekliyorum, cok heyecanliyim yaaaaa :)) ve bir daha mesaj ve bence PM de yazabilirim harika :D

gence
03-11-10, 10:46
Yürek dayanmaz bu heycana.Bi sağlık ekibi de yanımızda girse olur mu?:))

denoş
03-11-10, 22:43
inanilmazimm yine buu akşamm sadece 3 günn kaldi yaa..binn otuz üç egil 33 degil 333 degil sadece 3 günn kaldiiii kalbimm bii baska hiçç bu kadar enerjkk olmamştmm hiç bu kadar kalbimm güm güm atmamiştii hiçç bu kadarrr minnet duymamiştim bii siteye innanamiorummmm ve sadece derinn derinn nefes aliorum.vedeeee safk sayipp dua ediorumm.buu defa olucakk inşşşş... tarkaaannnnnnnnnnnnn senii kendimdemmm coooookk sewiorumm..cokkk..<3 tarkan <3 tarkan.coll

senin her bakişinaa ölürümm benn yaa her bakşinaa her drsnaaa....bi kac gndür inanilmaz bii sinavv telaşim varr bide tabii bitmeyen hastene nöbetlerimm hepsinee amaa hepsinee bu enrjiyle dayandim.inaninn sadece bunla yasiorum suan.hiçç biii skntii üzemez beni:) ne sinavv ne nöbetttt nede baska bişey...tarkandaslarim varliginz yanmda hisedirommmmm.iyki varsiniz...

ipeekkkkk yanimda olll ;) heeh.heycandannn ölücemm yaaaaaa

*ipek*
03-11-10, 22:59
canımsınnn denizimm her zaman yanıdayım daaaaa sen hicc merak etme bitanemm ;o)

aşkımm tarkaan
04-11-10, 00:40
bende istiyorummm tarkanla tanışmak ebru abla banada şans tanırsanız çok sevinirimm.:1::1:

Noemi89
04-11-10, 05:26
hadi yaa ben de ölücem :) hala inanmiyorum artik konser de inanilmazdi, ama tanismak hadiii ya :)) 2gün daha :)

OmerFaruk
04-11-10, 06:08
seçilenlerin adına mutlu oldum. Umarım o tarifi çok zor olan dakikaları doya doya yaşarsınız Bana 1 defa nasip oldu onda da Fotograf yönünden şansızdım. Herkes makinasını hazırlasın derim. :) Ankara konserinde görüşmek üzere aldım Biletimi Geliyorum Ankara ....:D

bounce
04-11-10, 17:33
Tarkan'ın bizimle geçireceği zamanın uzunluğu ya da kısalığı bize bağlı....biraz cool olmak lazım.. eğer Tarkan odaya girer girmez adamın üzerine atlarsanız bi dakika bile durmaz ya da bizi dışarı çıkarırlar ee o zamanda hoş olmayan anlar yaşarız.. Serpil gerekli açıklamayı yapacaktır zaten size...
İstanbul'da yabancı uyruklu hayranlarıyla daha çok zaman geçirmiş bunun nedeni adamın üzerine atlamıyorlar. sanırım biz severken abartıyoruz...
Buluşmaya katılan 10 arkadaş bu videoyu mutlaka izlemeli...
http://www.youtube.com/watch?v=nrfViHtX3j4&feature=player_embedded

TarkanColl
04-11-10, 18:04
Evet bende aynı şeyleri yazacaktım, Cihan sağolsun yazmış...

Özellikle bir iki arkadaşın buluşmada çok heyecanlı olacaklarını ve oradaki tavırlarıyla hem Tarkan'ı sıkacağından hemde diğer arkadaşların görüşme hakkını ellerinden alacağından şüpheliyim.

Serpil buluşma öncesi üyelerin tavırları ve duruşlarına göre bazı kişileri içeri almamak konusunda serbesttir.

TarkanColl buluşmaları her zaman sakin ve kaliteli olmuştur. Hiç kimde orada tekmiş gibi davranmasın. Tarkan'a sadece bir kez sarılıp öpüp kendinizi tanıttıktan sonra diğer kişilere sırayı verin lüfen. (Bu uyarım sakin, aklı başında arkadaşlarımız için değildir...)

Ayrıca tek tek fotoğraf çektirmek için ısrar etmeyin lütfen. İmza da alamayabilirsiniz. Serpil'in ve Hitt'de sizlerle ilgilenecek kişilerin sözlerinden dışarı çıkmayın. Size "burada bekleyin" dedikleri yerde bekleyin.

Bu uyarılarımı dikkate almayan kişiler bir daha TarkanColl etkinliklerine alınmayacaklardır...

Sevgiler

xurush'nine
04-11-10, 18:17
Ben de Cihan ve Ebruya katilarak secilen uyelerimizden rica ediyorum:Lutfen Tarkana ve Tarkancoll yakisir bir sekilde bulusmayi gerceklestirelim..Onu cok seviyoruz tamam ama sevgimiz ilgimiz alakalmizla bile adamin canini sikmayalim, tam tersi Tarkan'a hafizasinda kalicak, unutamayacagi bir kac dakika yasadalim..
Yolunuz acik ola!Hepinize ugurlar ola!

hilfa
05-11-10, 10:49
Arkadaşlar büyük güne az kaldı:36:eminim ki herkes benim gibi çok heycanlıdır :11: Buluşmaya katılacak arkadaşlarım Tarkan ile beraberken heycanınızı ne kadar frenlersiniz bilemiyorum ama biliyorum ki bize yakışan Tarkancoll adına yakışan bir tavır sergileyeceğinizden eminim:41:
Tarkancoll ailesi olarak bizde Tarkana adımızı yazdıralım birkez daha :):1:

ece**
05-11-10, 22:16
evet bende katılıyorum arkadaşlara.evet benimde kalbim ağzımda atıyo şuanda ama yarın en tahammül edemeyeceğim şey, birinin tarkana yapışıp kalması.ozaman ne bana ne başkasına sıra gelir.bende herkesten öncelikle bunu rica ediyorum açıkçası..biri yapışıp kalmasın adama lütfen ! kaldı ki bunu bi bayan olarak ben söylüyorum.ben dahil hepimiz kendimizi tutalım lütfen..tatsız olaylar olupta kulisten çıktığımızda birbirimize düşman kesilmeyelim .sonrasında konser esnasında tarkanla gözgöze gelirsek ola ki o da bize mutlu baksın...ha heyecanlımıyım ewet çok..değilim diyende yalan söylemiş olur zaten.ama bu fırsat geçmiş elime bunun içinde elimden ne geliyosa yapacağma söz weriorum ben..zaten ben tarkanı görünce nutku tutulanlardanım :)

TarkanColl
08-11-10, 22:38
ben arkadaşlarıma tarkan'la fotoğrafımı koyacağım pazar günü dedim bile. umarım hayal kırıklığına uğratmaz tarkan bize 2 dakika bile ayırmayıp. şurada 10 kişi gideceğiz zaten. azıcık ilgileniversin:D

Tarkan sizlerle tek tek fotoğraf çektirdide biz ne fotoğrafını gördük ne de birşey anlattın buluşma hakkında...

TarkanColl
08-11-10, 22:40
inanilmazimm yine buu akşamm sadece 3 günn kaldi yaa..binn otuz üç egil 33 degil 333 degil sadece 3 günn kaldiiii kalbimm bii baska hiçç bu kadar enerjkk olmamştmm hiç bu kadar kalbimm güm güm atmamiştii hiçç bu kadarrr minnet duymamiştim bii siteye innanamiorummmm ve sadece derinn derinn nefes aliorum.vedeeee safk sayipp dua ediorumm.buu defa olucakk inşşşş... tarkaaannnnnnnnnnnnn senii kendimdemmm coooookk sewiorumm..cokkk..<3 tarkan <3 tarkan.coll

senin her bakişinaa ölürümm benn yaa her bakşinaa her drsnaaa....bi kac gndür inanilmaz bii sinavv telaşim varr bide tabii bitmeyen hastene nöbetlerimm hepsinee amaa hepsinee bu enrjiyle dayandim.inaninn sadece bunla yasiorum suan.hiçç biii skntii üzemez beni:) ne sinavv ne nöbetttt nede baska bişey...tarkandaslarim varliginz yanmda hisedirommmmm.iyki varsiniz...

ipeekkkkk yanimda olll ;) heeh.heycandannn ölücemm yaaaaaa

denoş sende ölüp bitiyordun bululşma için. Forumdada aktiftin konser gününe kadar. Şimdi nerelerdesin? Hani fotoğrafların, anıların nerede?

TarkanColl
08-11-10, 22:43
hilfa ben cok yazmak istiyorum cünkü hala PM yazamam :((( ama burdayiiiiim. ama böyle cok zor artik PM yazmak istiyorum yaaa :( ve internetim de cok yavas :( bir türk arkadasim dedi seni aracak, bana yardim ediyor, cünkü telefonda anlasmak bana cok zor, canlida ve mesajda daha kolay. ama o dedi denedi, ve hala cevap vermedin. yarin ben de mesaj aticam sana. kusura bakma burda pmde cevap veremem :(

ama konseri cokcok bekliyorum, cok heyecanliyim yaaaaa :)) ve bir daha mesaj ve bence PM de yazabilirim harika :D

Noemi sende kayboldun nerelerdesin?

TarkanColl
08-11-10, 22:48
çok teşekkür ederim arkadaşlar. inanmak gerçekten çok zor 17 yıl beklemek ve sonunda... Gözüm açık gitmiycem en azindan :22: BUNA VESİLE OLAN HERKESE ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM ŞİMDİDEN. :29:

Dilay 17 yıl bekledin Tarkan'a kavuştun ama kavuşmayla ilgili ne bir resim var ne bir anı....

badboyserkan
08-11-10, 22:53
bazi secilen uyelerimiz bu konularda alakadar davranis halsizligi yapmaktalar.Bulusma gununu ayarlamak organize etmek ve bunu dogru tarafsiz bir sekilde secilen uyeleri saptamak yonetim, temsilcilik grubumuz ile bir ugras dolayinda saglanmakta.Dolayisiyla tarkancoll olarak bir tesekkuru geribildirimi secilen bazi uyelerimizden saglayamamak uzucu verici.Bu durum bizlere olumsuz olarak cagrisimlar yapmakta.Lutfen hakedilen etkinligi hakkini veren bir sekilde yasatalim.Bu etkinlik bulusmalarinin Tarkancoll resmi fan club cercevesi altinda saglandigini lutfen unutmayalim.

TarkanColl
08-11-10, 23:03
Bazı şeyler zorlamakla olmaz değil mi!...

TarkanColl araç olarak kullanılıyor kimi zaman. Buluşma olacaksa etkinlik olacaksa aktifleşen üyeler herşey bitince kayboluyorlar.

Facebooka eklenen tüm resimlere baktım. Hiçbirisinde TarkanColl adı geçmiyor. (Açılan albüm isimlerinde veya altına eklenen yazılarda...) Herkes kendini gösterme derdine düşmüş.

TarkanColl'un yapacakları büyük ilgi görürken, yaptıkları küçümseniyor sanırım. Yani buluşma ayarlamak kolay geliyor. Nasıl olsa herkes Hitt'den birileriyle kanka, samimi.

O zaman kimse gelipde buralarda bizleri meşgul etmesin. Herkes samimi olduğu kişileri devreye sokup ne yapıyorsa yapsın... Ben gider, yanımada birkaç vefakar arkadaşımı alır, her konserde görüşürüm Tarkanla, daha uzun sürelerde...

xurush'nine
08-11-10, 23:24
Aynen dusuncelerime tercuman oldun Ebru.Bu yuzden de dayanamayip isyan etmistim dun.Ben de iki gundur ozellikle dikkat ediyorum, Burada iki cumle yazmak lutfunda bulunmamalarinin yani sira fb'de bi tek kendilerini ovmekle mesgul bazi arkadaslar..Yorumlarinda en iyi ihtimaslle bir cumle var: "Emegi gecenlere tesekkuler!" Hatta soru soruluyor nasil becerdiniz bunu diye..Tarkancoll ismini dilllerine bile getirmiyorlar.Valla dun mesela denosun resim yorumlardan cevap vermeyeyim diye kendimi zor tuttum..Yaza bilirdim de, ama kisinin kendi yazmasi onemli..Yoksa derdimiz bizi met etsiner degil.Tarkancollu zaten bilen bilyor.. Gercekten de yazik..

nedjohnlansen
08-11-10, 23:37
herhalde arkadaşlar arasında en sakin bendim. bizi o "tarkan'ın konukları" odasına aldıklarında abartısız yarımız titremeye başladı. tarkan yine ne yapıp edip bizdeki beklentiyi tavana vurdurttu. odaya ilk girdiğimizde sadece 9-10 kişiyken içeri sonradan gelenlerle 20 kişi kadar olduk ve tek tek fotoğraf çektirme hayallerimiz suya düştü sandık. sonra tarkan'ın o odaya gelmeyeceğini, bizim onun yanına gideceğimizi söylediler. 5'er 5'er almaya başladılar. öncelikli olarak kartlı olanları yani tarkancoll'dan gelenleri aldılar. ben ve 4 kişi girdiğimizde deniz gerçekten kendinden geçti:D o adama yapışmayın uyarılarını unuttu sanki ve gerçekten yapıştı tarkan'a. o an biraz kızdım kendisine ama sonra her insanın bir olamayacağını, kendimi tutmamın belki de herkesçe yapılamayacağını anladım. fotoğraf çektirdik ama benim sadece 2 fotoğrafım var. deniz'in 5 6 tane vardır sanırım:D zaten tarkan da dedi "kızlardan sıra gelmedi sana" diye. bir tanesini dilay msn'den gönderdi. şu an elimde sadece o var. diğerini de onlar çekti. Edited mail attım ve bu hafta içinde o fotoğrafların da bize gönderileceğinmi söylediler. zaten 2 fotoğraf bana yeter de artar bile. fotoğrafı gören arkadaşlarım gerçekten çok şaşırdı. sanırım ben onlara tarkan'la tanışacağımı söylediğimde inanmamışlardı ya da şaka yapıyorum sanmışlardı. fotoğrafın yanında imzalı da bir albümüm oldu. hatta bunların yanında tarkancoll buluşmasına ait bir tane giriş kartım oldu. unutulmaz bir gündü sonuç olarak. bu imkanı sağlayan herkese teşekkür ederim. tarkancoll'un tarkan tarafından da değerli sayıldığını ben o gün anladım. yani biz burada boşuna yazmıyoruz. tarkan da bir şekilde bizimle ilişkide.

fotoğrafı da koyayım:
http://img181.imageshack.us/img181/854/tarkan8.jpg

Noemi89
09-11-10, 02:52
Merhabalar :) Tarkan konseri ve bulusmayi cokcokcok güzeldi, ne kadar süper cumartesi vardi yaaaaaaaaaaaa :))) cok memnun oldum sizinle tanismak icin!! hadi facebookta beni ekle, ve saire..:) cok umarim tekrar görüsürüz! lütfen kim benimle Tarkan'la <3 fotograf cekti bana göndersene, cokcok bekliyorum yaa, herkesin profil resmi gördüm, ben de bunu istiyorum profil resim icin facebookta :))) tesekkürlerrrr

xurush'nine
09-11-10, 15:57
herhalde arkadaşlar arasında en sakin bendim. bizi o "tarkan'ın konukları" odasına aldıklarında abartısız yarımız titremeye başladı. tarkan yine ne yapıp edip bizdeki beklentiyi tavana vurdurttu. odaya ilk girdiğimizde sadece 9-10 kişiyken içeri sonradan gelenlerle 20 kişi kadar olduk ve tek tek fotoğraf çektirme hayallerimiz suya düştü sandık. sonra tarkan'ın o odaya gelmeyeceğini, bizim onun yanına gideceğimizi söylediler. 5'er 5'er almaya başladılar. öncelikli olarak kartlı olanları yani tarkancoll'dan gelenleri aldılar. ben ve 4 kişi girdiğimizde deniz gerçekten kendinden geçti:D o adama yapışmayın uyarılarını unuttu sanki ve gerçekten yapıştı tarkan'a. o an biraz kızdım kendisine ama sonra her insanın bir olamayacağını, kendimi tutmamın belki de herkesçe yapılamayacağını anladım. fotoğraf çektirdik ama benim sadece 2 fotoğrafım var. deniz'in 5 6 tane vardır sanırım:D zaten tarkan da dedi "kızlardan sıra gelmedi sana" diye. bir tanesini dilay msn'den gönderdi. şu an elimde sadece o var. diğerini de onlar çekti. Edited mail attım ve bu hafta içinde o fotoğrafların da bize gönderileceğinmi söylediler. zaten 2 fotoğraf bana yeter de artar bile. fotoğrafı gören arkadaşlarım gerçekten çok şaşırdı. sanırım ben onlara tarkan'la tanışacağımı söylediğimde inanmamışlardı ya da şaka yapıyorum sanmışlardı. fotoğrafın yanında imzalı da bir albümüm oldu. hatta bunların yanında tarkancoll buluşmasına ait bir tane giriş kartım oldu. unutulmaz bir gündü sonuç olarak. bu imkanı sağlayan herkese teşekkür ederim. tarkancoll'un tarkan tarafından da değerli sayıldığını ben o gün anladım. yani biz burada boşuna yazmıyoruz. tarkan da bir şekilde bizimle ilişkide.

Sevgili Berkay arakadasim, evet haklisin hepimiz hayraniz fakat her kesin Tarkan icin ayni tepkide ve de dusuncede olmasi mumkun degil..
Buna ragmen hepimizin onemli bir ortak noktamizin olmasi cok guzel ve o noktanin da TARKAN olmasi bile bir birimizi sevip sayip anlayis gostermeize yetiyor diye dusunuyorum.. Neden boyle dusunuyorum biliyor musun? Oyle bi zamanda yasiyoruz ki malesef ayni cati altinda yasayan insanlarin bile bazen onemli bir ortak noktasi ol(a)miyor.Ve sonucada ayni catidan(chat'tan degil catidan!) insanlar farkli yonlere istikametlere bakiyorlar..Oysa burda hepimiz sanal alemdeniz.Hayatta hic gorusmedigimiz halde hepbirlikte Tarkan tarafa bakiyoruz..Iste bu Tarkan farki Tarkan ayricaligi hem de Tarkan basarisi -Tarkan sadece gozumuzu gonlumuzu ruhumuzu duygularimizi oksamakla kalmiyor, toplumdaki etkisini kullanip hem de egitiyor uyandiriyor ve yapiklarinin ettiklerinin sonucu olarak belki de farkinda olmadan birlestiriyor - Come closer'ler uyan'dirislar bosuna gecmemis ne guzel..Aslinda bu da bi iliski..Belki farkli yolla deniyor- bizlerle direk temasa gecmese bile, evet bir sekilde bizimle iliskide.. Sanal bile olsa artik Tarkan'in kurdugu koca bir dunyamiz var o dunya icinde de Tarkancoll diye bir ailemiz..Ne mutlu bizlere! :41:
Yapmacik dunyalar icinde bu cicek kokulu sevgi dolu dopdogal dunya icin kendisine mutesekkiriz!Dunyamizin ve ailemizin kiymetini bilelim..

Bir sey diyecegim: ben sen secildigin zaman yaninda albumun yanisira bir mektup da goturecegini sanmistim - Burda dile getirdigin elestirilerini ozetledigin bir mektup.. Heyecandan unutmus olmalisin.. ;)) :28:

Bir de ben sunu merak ettim: Hani

... tarkancoll'un tarkan tarafından da değerli sayıldığını ben o gün anladım. yani biz burada boşuna yazmıyoruz. tarkan da bir şekilde bizimle ilişkide. diyorsun..Bunu orda nasil hissettin?

Anlattigin kadariyla 6 kasim unutamayacagin bir gun olmus..Hayalinin gerceklesdigi icin senin adina da sevindim..

:23:

nedjohnlansen
09-11-10, 18:57
Sevgili Berkay arakadasim, evet haklisin hepimiz hayraniz fakat her kesin Tarkan icin ayni tepkide ve de dusuncede olmasi mumkun degil..
Buna ragmen hepimizin onemli bir ortak noktamizin olmasi cok guzel ve o noktanin da TARKAN olmasi bile bir birimizi sevip sayip anlayis gostermeize yetiyor diye dusunuyorum.. Neden boyle dusunuyorum biliyor musun? Oyle bi zamanda yasiyoruz ki malesef ayni cati altinda yasayan insanlarin bile bazen onemli bir ortak noktasi ol(a)miyor.Ve sonucada ayni catidan(chat'tan degil catidan!) insanlar farkli yonlere istikametlere bakiyorlar..Oysa burda hepimiz sanal alemdeniz.Hayatta hic gorusmedigimiz halde hepbirlikte Tarkan tarafa bakiyoruz..Iste bu Tarkan farki Tarkan ayricaligi hem de Tarkan basarisi -Tarkan sadece gozumuzu gonlumuzu ruhumuzu duygularimizi oksamakla kalmiyor, toplumdaki etkisini kullanip hem de egitiyor uyandiriyor ve yapiklarinin ettiklerinin sonucu olarak belki de farkinda olmadan birlestiriyor - Come closer'ler uyan'dirislar bosuna gecmemis ne guzel..Aslinda bu da bi iliski..Belki farkli yolla deniyor- bizlerle direk temasa gecmese bile, evet bir sekilde bizimle iliskide.. Sanal bile olsa artik Tarkan'in kurdugu koca bir dunyamiz var o dunya icinde de Tarkancoll diye bir ailemiz..Ne mutlu bizlere! :41:
Yapmacik dunyalar icinde bu cicek kokulu sevgi dolu dopdogal dunya icin kendisine mutesekkiriz!Dunyamizin ve ailemizin kiymetini bilelim..

Bir sey diyecegim: ben sen secildigin zaman yaninda albumun yanisira bir mektup da goturecegini sanmistim - Burda dile getirdigin elestirilerini ozetledigin bir mektup.. Heyecandan unutmus olmalisin.. ;)) :28:

Bir de ben sunu merak ettim: Hani

diyorsun..Bunu orda nasil hissettin?

Anlattigin kadariyla 6 kasim unutamayacagin bir gun olmus..Hayalinin gerceklesdigi icin senin adina da sevindim..

:23:

öyle bir günde eleştiri götürmek ayıp olur diyen düşündüm:D zaten eleştirdiklerim tarkan'ın da bence farkında olduğu şeylerdir. kendince sebepleri vardır bunları değiştirmemesinin. ayrıca benim eleştirilerim zaten mutlak doğru değil. tarkan'a göre doğru değiller ki tarkan kendini o şekilde değiştirmiyor veya elinde değil artık, değiştiremiyor. yıllarca başarılı olarak buralara gelen bir isim senden, benden, herkesten profesyonelce düşünüyordur sanırım.

xurush'nine
09-11-10, 19:33
öyle bir günde eleştiri götürmek ayıp olur diyen düşündüm:D zaten eleştirdiklerim tarkan'ın da bence farkında olduğu şeylerdir. kendince sebepleri vardır bunları değiştirmemesinin. ayrıca benim eleştirilerim zaten mutlak doğru değil. tarkan'a göre doğru değiller ki tarkan kendini o şekilde değiştirmiyor veya elinde değil artık, değiştiremiyor. yıllarca başarılı olarak buralara gelen bir isim senden, benden, herkesten profesyonelce düşünüyordur sanırım.

Bence de..

Elestiri mektubunu sakayla soylemistim..:) Forumda oldugum surece Tarkani elestirener icerisinden tanidigim "en vip" uye oldugun icin ;))Yukarida soylediklerine katiliyorum.. Bence de.. Ama bu kesinlikle ne yapsa ne etse onu pohpohlamaiz gerekiyor anlamina gelmez.. Bazen insanin yakindan ya kendi gozuyle gore bimediklerini dost gozunden(ama dost!) gorup soylemekte yarar var..Dikkat ettiysen Tarkancoll adina yaptigimiz notta " AYNAN OLMAK ISTIYORUZ -SENI COK AMA COK SEVMEMIZE RAGMEN SANA GERCEKLERI GOSTERMEK ISTIYORUZ ..." diye bir cumle var..

Bu arada soruma cevap vermedin..

nedjohnlansen
09-11-10, 21:59
Bence de..

Elestiri mektubunu sakayla soylemistim..:) Forumda oldugum surece Tarkani elestirener icerisinden tanidigim "en vip" uye oldugun icin ;))Yukarida soylediklerine katiliyorum.. Bence de.. Ama bu kesinlikle ne yapsa ne etse onu pohpohlamaiz gerekiyor anlamina gelmez.. Bazen insanin yakindan ya kendi gozuyle gore bimediklerini dost gozunden(ama dost!) gorup soylemekte yarar var..Dikkat ettiysen Tarkancoll adina yaptigimiz notta " AYNAN OLMAK ISTIYORUZ -SENI COK AMA COK SEVMEMIZE RAGMEN SANA GERCEKLERI GOSTERMEK ISTIYORUZ ..." diye bir cumle var..

Bu arada soruma cevap vermedin..

soruyu nedense görmemişim:D biz tarkan'ın konukları odasında beklerken levent isimli şahıs, ki ben tam olarak ne iş yaptığını bilmiyorum ama önemli birisi sanırım, ilk önce bizi yani yakasında tarkancoll buluşması yazanları almaları gerektiğini, onlarla anlaşma yapıldığını söyledi. ondan önce de korumalara yakasında o askı mıdır nedir, her neyse ondan olmayanların alınmaması gerektiğini belirtti biz salonda dolaşırken. tarkan da biz girdiğimizde acelem var çocuklar demesine rağmen kırmadı hiç bizi. hazırlanmam için bir saatim var dedi ama zamanını da bize ayırdı. yapmayabilirdi. anlaşma yapılabilecek düzeyde, resmi fan sayfası kabul edebilecek düzeyde önemseniyor yani site. ha bir kişiyi çok abartıyoruz gibi gelebilir, yapmayabilirdi, bizle görüşmeyebilirdi diyorum, çok mu önemli diyebilir bazı insanlar. önemli ki kime tarkan'la fotoğrafımı göstersem gayet heyecanlandılar ve onlar da böyle bir imkan istediler. hatta konserde ben arkalara doğru giderken iki kez durduruldum "tarkan'la tanıştır bizi" diyenlerce. yani önemliydi.

bu ülkede her sanatçıyla tanışabilirsin. fotoğraf da çektirebilirsin ama tarkan'ı hem yakalamak zor hem de tarkan kadar salonları insanla doldurabilecek isim bulmak zor. bu konuda türk olarak bir tarkan iki de cem yılmaz'dır. gerisi bir salon doldurmayı başaramaz. cem yılmaz her zaman ortalardadır ama tarkan konserden konsere...

yiğit
09-11-10, 23:53
yahu nasıl iş anlamadım...bana konserde 2 şarkı dinletildi diye ayağa kaldırdım yurdu.. o sesleri çığlıkları duyunca kendimi kaybettim millet imza alıyor fotoğraf çekiliyor ses seda yok...ilginç...

gence
10-11-10, 01:20
Benim önümdeki Tarkancoll yazısı ters dönmüş ama benden kaynaklı değil.Aşırı heycandan dolayı oldu.Valla hiç bişeyin farkında değildim heycandan:)O yüzden mazur görün.Hatırladığım şeyleri anlatıyım.Bi bana takıldı heycandan elim titrediği için:)Resim çekinirken yine saçmalamışım dolayısıyla sarıldı heycanımı yatıştırmak için:)Fotoğraf albümü hazırlamıştım, ona baktık.O arada bi anımı paylaştım onla.Tepkileri harikaydı.Valla öyle bi şoka giriyoki insan.Şimdi ne desem yanlış olur.Rüya gibiydi:)

dilay
11-11-10, 02:05
arkadaşlar ben anca girebildim siteye, bütün hafta mesaili çalışıyorum işten saat 00:00 da çıkıyorum dolayısıyla siteye giremedim. bunun için lütfen kusura bakmayın.
öncelikle bu konuda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler... hayatımın en özel günüydü, anlatılmaz... ne kadar uğraşsamda doğru cümleleri kuramam, tarkan hariç herşey kifayetsiz kalıyo... bu arada çok güzel arkadaşlıklar kurduk bu güzel günün bir başka hediyeside o oldu. hepinizi çok seviyorum ve yine en kısa zamanda görüşmek dileğiyle diyorum. uygun oldukça sitede olmaya çalışıyorum, tarkanla kalın...

pnr
14-11-10, 01:38
Boyle bir saans bir daha ne zaman gelir acaba:((((((