PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Burak Özışık - Hüp (Tarkan)

bvproduction
23-10-10, 22:01
Daha iyisi olana kadar en iyisi biziz :-)

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1091524986195

denizarya
23-10-10, 22:18
yaa yeter ama arkadasim siteyi doldurdun buu adamla..tmm tanidik artik onu...tarkan hayranimisin onun hayrani mi belli degil

bvproduction
23-10-10, 22:19
Tabi ki Tarkan hayranı ama kendisinin de organizatörüyüm.

Zaten burası Amatör şarkıcıların yeri, siteyi falan doldurmadım...Bırakın artık şu menfi lafları...

Dark_blue
23-10-10, 22:38
Neden hep tarkan sarkilari ? madem Tarkanla kiyasliyorsun kendini birazda kendin ol.

twilight
23-10-10, 22:39
Istediginiz kadar reklam yapamadiniz galiba?
Burada 9.000'i askin üye var...100 kisi sizin albümünüzü alsa albümünüz de 10 milyon olsa,iyi iste,daha ne istiyorsunuz?
Reklam yapamadiniz mi hala ?

bvproduction
23-10-10, 22:48
Albüm yok ki satma gibi bir derdimiz olsun...Burası amatör şarkıcıların yeri ve biz de albümümüz olmadığı için amatörce bir video paylaştık..ne var bu kadar çekemeyecek merak ediyorum...

Acaba sizler hayat adına hiçbirşey yapamayıp sadece Tarkanla fotoğraf çekilmeyi bir düş olarak gördüğünüz için mi bu kadar dar hayallere sahipsiniz?

TarkanColl
23-10-10, 22:53
Evet burası amatör şarkıcıların yeri. Ama adı üstüne amatör olan şarkıcılar Tarkan Fan sitesinde kendilerini Tarkan'dan üstün görür ve bunda ısrar ederlerse ağızlarının payını alırlar...

Burada kıyaslamaya ve Tarkan fanlarını eleştirmeye devam ederseniz konunuz silinecektir...

twilight
23-10-10, 22:58
Konuya dönmek gerekirse,
Hüp'ü diger sarkilara göre daha cok begendim...
Eline saglik...

bvproduction
23-10-10, 23:01
Teşekkürler...

bvproduction
23-10-10, 23:03
Evet burası amatör şarkıcıların yeri. Ama adı üstüne amatör olan şarkıcılar Tarkan Fan sitesinde kendilerini Tarkan'dan üstün görür ve bunda ısrar ederlerse ağızlarının payını alırlar...

Burada kıyaslamaya ve Tarkan fanlarını eleştirmeye devam ederseniz konunuz silinecektir...

Tarkanla kıyaslayan kendi fanları....Biz Tarkandan iyi olduğumuzu iddia etsek, neden onun fan sayfasında verelim ki bunları...

Sadece söylenenlere verilecek cevaplar vardı...Evet rakam olarak Tarkandan daha çok fanımız var.Bu onu eleştirmek değil...Gerçek ....Ama bunu da Tarkanın 40.000 değil 60.000 fanı var dendiği için söyledik....Zaten mesajları okursanız hepsini çözersiniz.

Ha yok, ben yanlı yaklaşırım derseniz, o zaman site sahibi de olsanız, benimle muhattap olmazsanız sevinirim....

TarkanColl
23-10-10, 23:17
Konu amacını aştığı için kapatılmıştır...