PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 40.000 Hayranı olan Burak Özışık

bvproduction
22-10-10, 02:45
Bu şarkıyı daha önce de sizlerle paylaşmıştık...Giderek büyüyor Burak Özışık`a gösterilen ilgi.

İşte fan sayfası ve en alttaki linkte de videosu.

http://www.facebook.com/EnIyiSes

Söz : Mete Özgencil
Müzik : Tarkan Tevetoğlu

Solist : Burak Özışık

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1238613802476

Beğeneceğinizi umarak paylaştım....

Sevgiler

günışığım
22-10-10, 05:02
begenmedim ben kusura bakmayin bu benim zevkim ;-)

TARQANIM
22-10-10, 12:40
gereginden fazla abartilmis, yok herkes bu sesi konusuyormus ..hic güzel ses duymadik sanki

ezel1710
22-10-10, 15:43
sonuna kadar dinlemedim bile gelistirsin sesini baska bir diyeceyim yok

Dark_blue
22-10-10, 21:00
40 bin hayrani mi var :)))))))))))) herkes bu sesi konusuyor:))))))))))
Muthi$siniz hahaha
Guluyorum ama saka falan sanirim bu ?
yoksa gercekten mi sarkici olmaya calisiyor :O ?

bounce
22-10-10, 21:24
çocuğu kandırıyorlar keşke güzel olsa ama maalesef değil.. birilerinin gerçeği söylemesi lazım. sana puanım 1 kanka:)

bvproduction
22-10-10, 21:40
Provakasyon yapmaya çalışmayın...Bu insanın yüzbinlerce hayranı var facebook`ta...Adını soyadını yazarak göreceksiniz.

Sizler Tarkan hayranısınız..Bu video burda daha önce paylaştık...Bu yorumları yapanlar Tarkan hayranı değil mi?

http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=10711

Tarkanın da ilk çıktığı zamanları biliyoruz...

denizarya
22-10-10, 22:04
Provakasyon yapmaya çalışmayın...Bu insanın yüzbinlerce hayranı var facebook`ta...Adını soyadını yazarak göreceksiniz.

Sizler Tarkan hayranısınız..Bu video burda daha önce paylaştık...Bu yorumları yapanlar Tarkan hayranı değil mi?

tarkan ilk ciktiginda 19 yasindaydi..ve 90 li yillardaa dinlenen müzigi yapiodu...bir tutamazsin bununla lütfeen..tarkan hayranimisin yoksa bu adamanin hayrani mi

xurush'nine
22-10-10, 23:57

Sarkiyi ilk paylasdigin zaman ben forumda yoktum..Geldigimden bu yana da denk gelmedigi icin dinleyememisdim..Evela bence de sarkiyi sen kendin okuyorsun..
Aslinda konuyu okudugum zaman sarkiyi dinlemeden bile arkadaslara yapmayalim, genc yeteneklere bir az anlayisli olalim deyesim vardi..Ama cevabin beni sasirtti -Kos koca megastar onca elestirilere sabirla tahammul ederken bir kac elestiriye hemen atlayip igneleyici sekilde cevap veriyorsun.. Tarkan onca tecrubesi ve basarisina ragmen ne metamorfozlu ne come closerlerli elestirileri sineye cekdi..Sen daha yolun basindasin bu tur elestiriler normaldir..Tum hayranlarin zevki,dusuncesi ayni olucak diye bir kaide de yok..
Ve(!) madem Tarkan sarkisiyla yola ciktin, bir taraftan Tarkan fan sitesinde reklamini yapiyorsun o bur tarafdan da senin ustadin olacak birini elestiriyorsun - Yaptigin hic hos degil, tam tersi cok ayip! :13:

Yorumuna gelice;
Sesin fena degil..Tarkandan dinlemesem belki sarki da fena degil diye bilirdim..Ama..Subyektif dusuncemi soyluyorum:Dinlerken bana sanki sarkiyi Tarkan gibi okumak istemissin de tam oturtamamissin gibi geldi..Bundan ziyade kendi katdigin bir tad yok sarkida.. 40 0000'lerce hayranin ola bilir fakat bence de daha fazla calismalisin sarkilarina..

Dark_blue
23-10-10, 00:03

cevap vermeye gerek yok , ucmu$sun sen :)

DaLy
23-10-10, 00:52
Piyasada ölünüp bitilen birçok isimden daha iyi fakat -güçlü- bi ses değil.Kaldı ki Ona sor söylenmesi zor bi şarkı değİl.Güçlü bi ses olmadığını ise nakarat bölümünü dinlediğimizde daha iyi anlayabiliriz.

bvproduction
23-10-10, 01:01
Sarkiyi ilk paylasdigin zaman ben forumda yoktum..Geldigimden bu yana da denk gelmedigi icin dinleyememisdim..Evela bence de sarkiyi sen kendin okuyorsun..
Aslinda konuyu okudugum zaman sarkiyi dinlemeden bile arkadaslara yapmayalim, genc yeteneklere bir az anlayisli olalim deyesim vardi..Ama cevabin beni sasirtti -Kos koca megastar onca elestirilere sabirla tahammul ederken bir kac elestiriye hemen atlayip igneleyici sekilde cevap veriyorsun.. Tarkan onca tecrubesi ve basarisina ragmen ne metamorfozlu ne come closerlerli elestirileri sineye cekdi..Sen daha yolun basindasin bu tur elestiriler normaldir..Tum hayranlarin zevki,dusuncesi ayni olucak diye bir kaide de yok..
Ve(!) madem Tarkan sarkisiyla yola ciktin, bir taraftan Tarkan fan sitesinde reklamini yapiyorsun o bur tarafdan da senin ustadin olacak birini elestiriyorsun - Yaptigin hic hos degil, tam tersi cok ayip! :13:

Yorumuna gelice;
Sesin fena degil..Tarkandan dinlemesem belki sarki da fena degil diye bilirdim..Ama..Subyektif dusuncemi soyluyorum:Dinlerken bana sanki sarkiyi Tarkan gibi okumak istemissin de tam oturtamamissin gibi geldi..Bundan ziyade kendi katdigin bir tad yok sarkida.. 40 0000'lerce hayranin ola bilir fakat bence de daha fazla calismalisin sarkilarina..

olmuş bir insanı herkes savunur, korur...kimse düğün salonlarında söyleyen Tarkana, "birgün sen megastar olacaksın" demiyordu emin olun..

ona da sorsalar, o da olmayacağını biliyordu ama bu işler ekip işi.Stüdyo enstrüman beste güfte işi.Ekibiniz sağlamsa siz de sağlamsınız.

Ayrıca bu msgları Burak Özışık adına bizzat ben kendim yazıyorum.İsmim Volkan Kıran.Kendisinin organizasyonlarını yürütüyor, fan sayfası ile ilgileniyorum..Kendisinin izni olmadan da birşey paylaşmıyorum.

Neyse daha fazla uzatmayacağım.İsterse 400000lerce hayranı olsun demiş arkadaşımız...Lütfen kendisinin hayranı olan insanlara azcık saygınız olsun...

bounce
23-10-10, 01:27
bazı şeyler vardır olmasa bile güzel dersin kırmamak için. birilerinin bu arkadaşa doğruyu söylemesi lazım.. bu yazdıklarımı direkt ilet kendisine..
ben Cihan..gitar dersleri veriyorum ayrıca stüdyo da gitar kayıtları da yapıyorum.. sesin çok sıradan yani ilgi çekici bi rengi yok.. seni pohpohlamışlar ama maalesef çok bişey beklememek lazım.. acı ama gerçek..

bvproduction
23-10-10, 01:51
Biz kimseye fikir sormuyor, fikir almıyoruz Cihan..Kim olduğumuz ne olduğumuz belli.
Sen de kendi yolunu bulmak para kazanmak için böyle bir cevap veriyorsun.

Herkes Burak Özışık`ın kim olduğunu biliyor.KralTvde yarışmada ve Numberone Tv`de de programlarda zaten birçok şarkısının klibi, seçilmiş videolar arasında yayınlandı.

4-5 kişinin olumsuz yorumu bu gerçekleri değiştirmeyecek.Ama ben yine de senin için ileteceğim kendisine

bounce
23-10-10, 03:27
Biz kimseye fikir sormuyor, fikir almıyoruz Cihan..Kim olduğumuz ne olduğumuz belli.
Sen de kendi yolunu bulmak para kazanmak için böyle bir cevap veriyorsun.

Herkes Burak Özışık`ın kim olduğunu biliyor.KralTvde yarışmada ve Numberone Tv`de de programlarda zaten birçok şarkısının klibi, seçilmiş videolar arasında yayınlandı.

4-5 kişinin olumsuz yorumu bu gerçekleri değiştirmeyecek.Ama ben yine de senin için ileteceğim kendisine

bak terbiyesizlik yaptın işte şimdi! gitar ve stüdyo durumlarını söyleme nedenim sadece bi dinleyici olarak değil profesyonel anlamdada senle eşdeğerim yani ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın bişey olmaz anlamındaydı..ama sen çirkinleşiyosun!!ucuz oyunlara gerek yok...ama terbiyesizliğe hiç gerek yok
ilet mutlaka ilet! bence o arkadaşın en büyük yanlışı seninle çalışması galiba.. Burak denilen arkadaştan soğuttun beni.

Dark_blue
23-10-10, 12:45
Arkadas kendini neden Tarkanla kiyasliyorsun ? Sundan emin ol hic benzemiyorsun.
Begenmeyenlerde begenmedim diyor illa seni gokleremi cikarsinlar ?
Kimseye fikir alip fikir sormuyorsanda ne diye ekledin buraya sarkini ?
Toplanin arkadaslar bundan sonra Tarkan hayrani degil Burak hayraniyiz baksaniza adam yikiliyoo arti rep kanka ! gibi tepkiler alabilecegini mi dusundun :)))))))))))))

twilight
23-10-10, 12:46
begenmedim ...
belki güzeldir,ama öyle abartilacak bi ses degil...

bvproduction
23-10-10, 12:57
Beğenmemek sorun değil, beğenen insanlara saygı duymak önemli...kimse kimsenin hayranına laf söylemez...bu kadar insan bunun mu hayranı olmuş falan diyemez....

Haddini bilsin herkes.Klavyenin arkasından sanal alem dayılığı yapmasın.
Tabi ki Tarkanla Burak kıyaslanmıyor.Öyle olsa Burakın sayfasında Tarkanın videosu olurdu.

Biz, eleştirilerin dozundan bahsediyoruz, kaldı ki kimseye de fikrini sormadık...yüzbinlerce insan beğendiyse, burdaki insanların da beğeneceğini düşündük ve hala da düşünüyoruz...Bu video da burda kalacak...

Beğenmeyen lütfen yorum yapmasın o zaman..

xurush'nine
23-10-10, 14:29
Volkan, sen bizi ya yalnis anladin ya da sarkici ve ya "genc yetenegin starliga dogru yurusu" kriterlerin farkli..Ve forumda pek fazla aktif degilsin.Sadece Buragin reklamini yapmak icin ara sira gelip gidiyorsun burayi da iyi tanimiyorsun..

Biz forum olarak ve de Tarkan hayrani olarak kesinlikle bencillik yapmiyoruz.Emir ciktiginda da burda Tarkan'in bizzad kendi destegine ragmen bir cok kisi elestirmisdi onu..Nil Ozalp ya da Gokhan Ozen Tarkan sarkisi okurken de durum ayniydi..Hatta Kibosu bile elestirenler olmustu Tarkan sarkisi soylerken..Kaldirip okuya bilirsin.Fakat bunu biz Tarkani cok seviyoruz, ondan qayri kimseyi kabullenmiyoruz diye algilamamak lazim.Tek istedigimiz Tarkan sarkisini yorumalayan kisiler sarkilara kendi tadindandan bir sey katmakla beraber en az onun kadar iyi yorumlasinlar istiyoruz, sarkiyi berbat etmesinler istiyoruz, ozellikle onun izinden gitmeyi deneyen gencler cok calisip onun kadar basarili olsunlar istiyoruz..Farkindaysan Tarkandan sonrda bir tek onunla kiyaslana bilecek popcu yetesmedi hala..

Buragin yorumuna gelince;
Basari bir ekip isidir bu kabul.Bestesinden guftesinden enstrumancilarindan produksiyonundan tut her sey bir butun olamali bu da dogru..Fakat sarkicinin yorumda bir sey yoksa, o ekibin en basarili isi bile fazla yol almaz, o is yatar arkadasim - cocuk sarkiyi iyi okumamis, calissin cabalasin iyi olsun istiyoruz canim, ne var bunda bozulacak?

Ayrica sen forumun kurallarini bilmiyorsun qaliba..Burda Tarkanin kendisi bile belli derecede elestirilerken(ki bu onu kesinlikle sevmiyoruz begenmiyoruz anlamina gelmez!) sen kalkip lutfen begenmeyenler yorum yapmasin diyorsun.Cok komik.Sadece iyidir guzeldir hosdur yorumlari almak icin mi actin konuyu?! Bu hic profesiyonelce degil.

Hem ikide bir de Tarkan'in gecmisini elestirmeye kalkma!Belki her yeni baslayan santci gibi ekibinde, organizasyonunda ve s aksakliklar oldu, fakar altini ozellikle ciziyorum: ilk ciktigindan bu yana Tarkan hep her okudugunun hakkini(ister tsm ister alaturka isterse de pop olsun) yeterinden fazla verdi, tamam mi? Bu arada onun ilk cikarken yaptigi bogazlar nagmeler hala dillere destan.Dugune cikmak da dusundugun kadar asagilayici bir durum degil.Dunaynin en unlu yildizlari(Tarkan dahil) basarilarinin doruk noktasinda bile ve su devirde bile bu tur etkinliklere katiliyorlar.Simdi sadece ismi degisti ekstra oldu o kadar..Sana ornek vereyim:

http://www.youtube.com/watch?v=_p2zp3S5UxQ

http://www.youtube.com/watch?v=sBm3CDu5glg&feature=related

Saygilar.

bvproduction
23-10-10, 14:42
Sırf cevap vermiş olmak için cevap vermeyin.Son paragrafındaki "Hem ikide bir de Tarkan'in gecmisini elestirmeye kalkma!" cümlesi bir kere seviyeni düşürüyor çünkü sen beni tanımadan bana emir kipiyle konuşamazsın.

Magazinsel yaklaşmayın olaya, Tarkanın avukatlığını da yapmasın kimse...Tarkan Tarkandır Buraksa Burak.Beğenen beğenir, beğenmeyen de dinlemesin ağzını bozup yormasın o zaman diyorum.

Herkes "çok beğendim" yazsın demiyorum...
Sırf üzerime tepki çekmek için de düğünde çıkanları falan aşağılamışız gibi de lafı çarpıtma...Ben, Tarkanın da ilk zamanlarını biliyoruz ve ne çok eleştirildiğini dedim.Kimse de o düğün salonundaki o çocuğa sen Megastar olacaksın diyemezdi diyorum.

Neyse daha fazla yormayın kendinizi çünkü Facebook`ta Burak`ın toplam hayran sayısı Tarkanınkinden fazla.Bu da herşeyi gösteriyor zaten...

Bamboo
23-10-10, 15:25
youtube dan diğer videolarına izledim şimdide genelinde gırtlağı kuvvetli değil ama kötü de değil bence.. öle yerden yere vurmaya gerek yok.. türkiye gibi vasat bi müzik sektöründe bişeyler yapmaya çalışmak bile zorken onu aşağı çekmenin bi anlamı yok bence.. yolu açık olsun dielim en iisi bu..

_trkn_
23-10-10, 15:38
Neyse daha fazla yormayın kendinizi çünkü Facebook`ta Burak`ın toplam hayran sayısı Tarkanınkinden fazla.Bu da herşeyi gösteriyor zaten...

konserlere,albüm satışlarına bakta konuş:13:

Tarkan'ın resmi fan sayfası daha yeni açıldığı halde şuan 62 bin hayranı var (Tarkan online)

http://www.facebook.com/video/video.php?v=447393826406&oid=172685102050#!/TarkanOnline

konuştuğun şeye bak yaa Tarkan gibi dünyaca ünlü bir starla Burak'ı kıyaslıyorsun.. bide göz göre göre Burak'ın hayran sayısı daha fazla diyorsun..!

bvproduction
23-10-10, 15:50
62.000 mi :)))

al sana 76.000

http://www.facebook.com/group.php?gid=8273063191

_trkn_
23-10-10, 16:24
62.000 mi :)))

al sana 76.000

http://www.facebook.com/group.php?gid=8273063191

Ona bakarsan Tarkan'ın eski kapanan facebook sayfasında 300 bine yakın hayranı vardı..

Tarkan'la yeni çıkmış bir vokalisti kıyaslamaktan sonraki yapılan en büyük yanlış onun daha çok hayranı olduğunu iddia etmektir..!

twilight
23-10-10, 17:03
Arkadaslar...Arkadaslar...
Tartismaya gerek yok!
Herkes Burak'in kim, Tarkan'in kim oldugunu iyi biliyor!
70 küsür bin üyesi var diye herkes ''Ay,bayildim,ettim...''diyecek degil heralde...Di mi?
Tarkan'in kapanan ''Tarkan Tevetoglu''sayfasinda 300 küsür bin üyesi vardi...İsterseniz kanitlayabilirim...Ama önemli olan bu degil...Sizin iki de bir Burak bey'le ilgili reklam yapmaniz...Kimsiniz,anlamis degilim...Aranjör falan misiniz?

bvproduction
23-10-10, 17:05
Ona bakarsan Tarkan'ın eski kapanan facebook sayfasında 300 bine yakın hayranı vardı..

Tarkan'la yeni çıkmış bir vokalisti kıyaslamaktan sonraki yapılan en büyük yanlış onun daha çok hayranı olduğunu iddia etmektir..!

neee?? 300.000 mi??

Hem de kapanmış....

Al o zaman sana da bu sayfayı vereyim arkadaşım :-)) Hem de kapanmamış ;-)

389.000 ;-):24:

http://www.facebook.com/group.php?gid=43103138728

_trkn_
23-10-10, 17:35
neee?? 300.000 mi??

Hem de kapanmış....

evriminde dediği gibi herkes Tarkan'ın ve Burak'ın kim olduğunu iyi biliyor..

acaba Burak Özışık harbiyede üst üste 8 konser verebilir mi..?
albüm çıkarırsa 500 bin satabilir mi..? avrupada şarkıları listeye girebilir mi..?
tabi sanal ortamdaki hayranları göstermek kolay..!

Tarkan'ın facebook sayfasında 62 bin üye var ama albümleri milyonlar satıyor,konserlerine binlerce kişi geliyor..
hayran kitlesini asıl belirleyen şey konserlerdir.
sanal ortamdaki hayran sayısına bakarak konuşma!

twilight
23-10-10, 18:06
neee?? 300.000 mi??

Hem de kapanmış....

Ucmussun sen...
Biz sana 1 milyon fanlik bi sayfada göstersek sen kesin 1 milyon 001 hayran sayili bi sayfa bulursun...
Senin hayranlik derecen artik baya bi asmis...

Arkadasim niye anlamiyorsun...
İsterse tüm dünya bu adamin fani olsun?
Ben sevmedim mi,sevmem!

..

Ve evet!
Gösterdigin sayfa'nin yöneticisi bile yok... :11:
Oysa Tarkan'in,fan sayfalarinda binlerce ayri ayri fan'ler var...

bvproduction
23-10-10, 18:20
Gerek yok tartışmaya gerçekler ve rakamlar ortada...

Ayrıca biz Tarkanı da seviyoruz, Burak`ı da...

Kıyaslayan sizsiniz....Herhalükarda rakam olarak üstünüz zaten konuşmaya gerek yok...

**MegaStarkan**
23-10-10, 20:53
Gereksiz tartismalardan kacinalim lütfen, amatör bölümünde acilan bir konuda Tarkan ile kiyaslamalar yapilmasi abes ve absürd idir. Gercekci olalim, elestirilerimizi de bölümlere göre yapalim - profesyonel bir star havasi beklenemez, bu yüzden yapici olunmasi gerekir.

Ayni sekilde karsi tarafin da elestirileri olgunluk ile karsilamasi gerekir, sahsi dinleyeci görüslere fazla duygusal acidan bakinmamali.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan I.

xurush'nine
23-10-10, 21:24
Sırf cevap vermiş olmak için cevap vermeyin.Son paragrafındaki "Hem ikide bir de Tarkan'in gecmisini elestirmeye kalkma!" cümlesi bir kere seviyeni düşürüyor çünkü sen beni tanımadan bana emir kipiyle konuşamazsın.

Magazinsel yaklaşmayın olaya, Tarkanın avukatlığını da yapmasın kimse...Tarkan Tarkandır Buraksa Burak.Beğenen beğenir, beğenmeyen de dinlemesin ağzını bozup yormasın o zaman diyorum.

Herkes "çok beğendim" yazsın demiyorum...
Sırf üzerime tepki çekmek için de düğünde çıkanları falan aşağılamışız gibi de lafı çarpıtma...Ben, Tarkanın da ilk zamanlarını biliyoruz ve ne çok eleştirildiğini dedim.Kimse de o düğün salonundaki o çocuğa sen Megastar olacaksın diyemezdi diyorum.

Konuya hakim olmayan birisi bile burda yazilanlari basdan sona kadar okuyup analize ederse kimin seviyesini git gide dusurdugunu anlar..Yolunuz acik ola!
Bu arada Tarkan'a avukatlik yapmaya hic ama hic gerek yok - gorunen koy ortada...

TarkanColl
23-10-10, 21:34
olmuş bir insanı herkes savunur, korur...kimse düğün salonlarında söyleyen Tarkana, "birgün sen megastar olacaksın" demiyordu emin olun..

Tarkan düğün salonlarında şarkı söylediği zaman bile şarkıları kendi tarzında ve o mükemmel sesiyle söylüyordu. O zamanki videoları izlerseniz Tarkan'a "helal olsun" dersiniz... Sonradan hiç kimsenin sesi değişmez...

bvproduction
23-10-10, 21:53
Burası Tarkanın fan sayfası olduğu için zaten taraflı yorum yapılıyor.O yüzden fazla uzatmaya gerek yok...Tarkanla Burak`ı kıyaslamak yerine, yapılan işe ve emeğe saygı duysak çok daha iyi ederiz diye düşünüyorum.

Tabi bu saygı Tarkan hayranlarının hangilerinde var, onu da birazcık görmüş olduk...
Biz de Tarkan hayranıyız, biz de Burak hayranıyız ama Burak`ın sayfasında yayınlanan hiçbir amatör şarkıcıyı yerden yere vurmuyor, onu destekliyor, ona yapması gerekenleri söylüyoruz..

Burak`la kıyaslamıyoruz....İşte aramızdaki medeniyet farkı da bu...

xurush'nine
23-10-10, 21:55
Gerek yok tartışmaya gerçekler ve rakamlar ortada...

Herhalükarda rakam olarak üstünüz zaten konuşmaya gerek yok...
Evet evet en buyuk burakmis da baska buyuk de yokmus Tarkan da kimmis be..

Amotor diyoruz, genc yetenek diyoruz fazla uzerine gitmeyelim, polemi yaratmayalim diyoruz ama insani da cileden cikarmayin lutfen.Madem bu kadar unlusunuz bu kadar hayran kitleniz var o zaman sarkinizi Tarkan hayranlariyla paylasmak gibi bir ihtiyaciniz de olmamali..Bir Sila yada Soner Kabadayi sarkisini Tarkan hayran sitesinde paylasiyor mu?Yaklasalim,anlayis gosterelim,destek olalalim burasi tamam da ama gercekci de olalim -kendi soylediklerinize kendiniz inaniyor musunuz?

TarkanColl
23-10-10, 22:02
Burası Tarkanın fan sayfası olduğu için zaten taraflı yorum yapılıyor.O yüzden fazla uzatmaya gerek yok...Tarkanla Burak`ı kıyaslamak yerine, yapılan işe ve emeğe saygı duysak çok daha iyi ederiz diye düşünüyorum.

Tabi bu saygı Tarkan hayranlarının hangilerinde var, onu da birazcık görmüş olduk...
Biz de Tarkan hayranıyız, biz de Burak hayranıyız ama Burak`ın sayfasında yayınlanan hiçbir amatör şarkıcıyı yerden yere vurmuyor, onu destekliyor, ona yapması gerekenleri söylüyoruz..

Biz tabii ki her sesi beğenmeyiz.Çünkü kendini her konuda tüm dünyaya kanıtlamış birisinin hayranıyız. Bu araştırmayı başka şarkıcıların fan sayfalarında yapsaydınız beğenen çıkardı...

bvproduction
23-10-10, 22:05
Biz tabii ki her sesi beğenmeyiz.Çünkü kendini her konuda tüm dünyaya kanıtlamış birisinin hayranıyız. Bu araştırmayı başka şarkıcıların fan sayfalarında yapsaydınız beğenen çıkardı...

Sorun kesinlikle beğenilip beğenilmemesi değil.Sergilenen, medeni olmayan tavırlar..
Site sahibisiniz madem, yorumları baştan bir okuyun bakalım objektif gözle.
Neyse tekrar söylüyorum belki de biz, sayfamıza videolarını koyan genç arkadaşlarımıza nezaketli bir şekilde yaklaştığımız için aynı şeyi bekledik.

Aynı nezaketi burda görememek bir açıdan da şaşırtmamalı...Çünkü onlar Burak hayranları, burdakiler Tarkan hayranları...Di mi?

**MegaStarkan**
23-10-10, 22:12
Amatör bölümümüz eger amatör olmadigini iddia eden bir sahisi konu ediyorsa, bölüm yanlistir ve bu yüzden forumumuzda ticari kaygili veya promosyon amacli bir konu olarak silinir veya kilitlenir. Bunca duygusal yaklasimlardan sonra objektif bir yaklasim acisindan kurallarimiz uygulamaya gecer. Medeniyet cogu zaman sirf subjektif bir yaklasimdir ve bu yüzden yetersiz bir kriterdir. Tartismalarin devami konunun kilitlenmesine sebep olucaktir.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan I.

Dark_blue
23-10-10, 22:41
Burak madem Burak mis Tarkan gibi bi marka imi$ neden Tarkan sarkilarini okumaya calisiyor benzemeye cabaliyor ?
Kendi bestelerini okusun kendi sitesinden kendini duyursun ama
Tarkan formuna gelipte tarkanla amator birini kiyaslar tarkani savunanlara medeniyetsiz dersen klipten bile daha komik olursun.
;)

Gosterdigin fan face sayfasida
Burak beyaz showa ciksin
diye anket gibi
amator birine destek olmak icin insanlar o gruba katilmis hepsi bu...
Hayran kelimesi orda sadece bi terim...

: )

bvproduction
23-10-10, 22:46
Laf sokmaya çalışmayı bırakın...Site admini de uyardı....Cevap vermeyeceğim çünkü seviyesizleşiyor muhabbet."Tarkan gibi bir marka" lafını da kendin uydurdun...Bizim ağzımızdan öyle bir laf çıkmadı.

Admin, lütfen sen de bu arkadaşlara müdahale edersen sevinirim.çünkü konunun kitlenmesine sebep olan kendileri...Cevap hakkı doğuyor yazılan her seviyesiz mesaj için..."Klipten bile daha komik olursun"..... bunu diyen insanların aynaya baktıklarından şüpheliyim....

Dark_blue
23-10-10, 22:51
Laf sokmaya çalışmayı bırakın...Site admini de uyardı....Cevap vermeyeceğim çünkü seviyesizleşiyor muhabbet."Tarkan gibi bir marka" lafını da kendin uydurdun...Bizim ağzımızdan öyle bir laf çıkmadı.

Admin, lütfen sen de bu arkadaşlara müdahale edersen sevinirim.çünkü konunun kitlenmesine sebep olan kendileri...Cevap hakkı doğuyor yazılan her seviyesiz mesaj için..."Klipten bile daha komik olursun"..... bunu diyen insanların aynaya baktıklarından şüpheliyim....

Benim aynaya bakmam bir anlam ifade etmezki cok cirkin biride olabilirim yakisikli biride , ben kamuya kendini acmis biri degilim sen bana laf soyleyemezsin.Ama sen insanlara video nu sunduysan ve bana komik geldiyse komik olmus derim bu benim en dogal hakkim.

;)

bvproduction
23-10-10, 22:55
Admin eminim yazılanları objektif şekilde değerlendirecektir...Sana verilecek bir cevap yok...Zaten hayatta birşey başaramamış insanlar ancak takdir etmek yerine, diğer insanları yerden yere vurur...Sen devam et delikanlı.

TarkanColl
23-10-10, 22:56
Burası amatör şarkıcıların yeri. Ama adı üstüne amatör olan şarkıcılar Tarkan Fan sitesinde kendilerini Tarkan'dan üstün görür ve bunda ısrar ederlerse ağızlarının payını alırlar...

Burada kıyaslamaya ve Tarkan fanlarını eleştirmeye devam ederseniz konunuz silinecektir...

twilight
23-10-10, 22:56

Cik,cik,cik...
Bu kadar da reklamin daniskasi!
Kim kime laf atmis ki burada?Begenmemek/begenmek elbette hakkimiz...
bu arada 5000 küsürüncü üyesiniz,ama topu topu 10 küsür mesajiniz var,ne kadar Tarkan hayrani oldugunuz da buranizdan belli zaten...
Sizle ugrasip degerli vaktimi kaybedemem,hoscakalin...bir an önce,forumdan gitmeniz dilegiyle..

_trkn_
23-10-10, 23:00

Kıyaslamıyorsan neden "daha fazla yormayın kendinizi çünkü Facebook`ta Burak`ın toplam hayran sayısı Tarkanınkinden fazla.." diyorsun ?!!

bvproduction
23-10-10, 23:05
Kıyaslamıyorsan neden "daha fazla yormayın kendinizi çünkü Facebook`ta Burak`ın toplam hayran sayısı Tarkanınkinden fazla.." diyorsun ?!!

Çünkü başlıkta 40.000 hayran yazdım diye, "ne var yani Tarkanında 60.000" var diye bir cevap geldi ben birşey demeden...

Ben de onun üstüne onun 60.000se Burakın da 76.000 var dedim...

İlk kıyası yapan yine sendin.

xurush'nine
23-10-10, 23:09
Aynı nezaketi burda görememek bir açıdan da şaşırtmamalı...Çünkü onlar Burak hayranları, burdakiler Tarkan hayranları...Di mi?
Pardon o bur actiginiz konuda ben (hem Burak hem) Tarkan hayraniyim demistiniz ama..Yani lafiniz kendinizi de kapsiyor fark ettiyseniz..

Yemin ediyorum kendimi cevap vermemek icin zorluyorum..Ama yenecek yutulacak sozler konusmuyor ki bu arkadas:
Tarkani birakip simidi de kafayi hayranlarina takdi..Sitede 8000 kusur uye var..Kendisi de de soyledigi gibi onceki sefer paylastiginda bir cok kisi begenmis yorumu..O zaman forumdakiler Serdar Ortac hayranimiydi?O zaman Tarklan hayranlari medeniydi de simdi - olmamis, az daha calismali derken mi medeniyetsiz oldu(k)?!Tarkan hayraniysak her kesin dusuncesi ayni olmali mi?
Neyse..

Konuyu sakaya baglayarak huzurlarinizdan ayriliyorum:Arkadaslar, bugunden Tarkan hayranlari yeni kriteri ile iki kisma ayriliyor haberiniz olsun:Buragin yorumuna olumlu yanasanlar cok "medeni nezaketli" begenmedim ya da uzerinde bir az daha calismali deyenler "medeniyetsiz ve nezaketsiz" oluyormus.. :18:

_trkn_
23-10-10, 23:11
Çünkü başlıkta 40.000 hayran yazdım diye, "ne var yani Tarkanında 60.000" var diye bir cevap geldi ben birşey demeden...

Ben de onun üstüne onun 60.000se Burakın da 76.000 var dedim...

İlk kıyası yapan yine sendin.

Hayır,ben sana mesaj yazmadan demiştin..

http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=15356&page=2

Tıkla! en alttaki mesajına bak..;)

bvproduction
23-10-10, 23:14
Pardon o bur actiginiz konuda ben (hem Burak hem) Tarkan hayraniyim demistiniz ama..Yani lafiniz kendinizi de kapsiyor fark ettiyseniz..

Yemin ediyorum kendimi cevap vermemek icin zorluyorum..Ama yenecek yutulacak sozler konusmuyor ki bu arkadas:
Tarkani birakip simidi de kafayi hayranlarina takdi..Sitede 8000 kusur uye var..Kendisi de de soyledigi gibi onceki sefer paylastiginda bir cok kisi begenmis yorumu..O zaman forumdakiler Serdar Ortac hayranimiydi?O zaman Tarklan hayranlari medeniydi de simdi - olmamis, az daha calismali derken mi medeniyetsiz oldu(k)?!Tarkan hayraniysak her kesin dusuncesi ayni olmali mi?
Neyse..

Konuyu sakaya baglayarak huzurlarinizdan ayriliyorum:Arkadaslar, bugunden Tarkan hayranlari yeni kriteri ile iki kisma ayriliyor haberiniz olsun:Buragin yorumuna olumlu yanasanlar cok "medeni nezaketli" begenmedim ya da uzerinde bir az daha calismali deyenler "medeniyetsiz ve nezaketsiz" oluyormus.. :18:

Lafı nereye çekmek isterseniz oraya gider....Ben beğenmeyenlere medeniyetsiz demedim....Eğer bütün yorumları okursanız, saygı çerçevesinin ne kadar aşıldığını göreceksiniz....

Yoksa o verdiğim linkte`de beğenmeyenler vardı...Ama ne demiş..."Dinledim, beğenmedim yolu açık olsun" gibi laflar söylemiş...

Ben burda 40.000 hayran var diyorum.."Tarkanın 60.000 var" deniyor...
Bir şarkı daha ekliyorum Tarkan`dan olmayan...Şarkı ile ilgili bir tane yorum yok..."Herifte tip de yok" deniyor.....

Evet, çok medenice gerçekten...Üzgünüm ama bizim ülkemiz TÜRKİYE`de medeni kurallar vardır..Onları burdan size öğretemeyeceğim hanımefendi....

TarkanColl
23-10-10, 23:16
Konu amacını aştığı için kapatılmıştır...