PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eroğlu: ''Sanatçılar ellerini cebine atsın"

ece**
21-10-10, 13:38
İzmir'deki Allianoi Antik Kenti konusunda Tarkan'a söyledikleriyle eleştirilen Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, "Hasankeyf'i kurtarmak isteyen sanatçılarımız, ellerini ceplerine atsınlar. Sadece konuşmakla olmaz" dedi. Eroğlu tartışma yaratacak bu sözleri Batman'da söyledi.

Eroğlu, Hasankeyf'i su altında bırakacak barajın yapıldığı Ilısu köyündeydi.

Hasankeyf'in Türkiye'nin en güzel ilçesi ve çok önemli bir cazibe merkezi olacağını söyledi.

Eroğlu tamamlanan Ilısu barajına yönelik sanatçıların eleştirileri konusunda, "Hasankeyf'i kurtarmak isteyen sanatçılarımız, ellerini ceplerine atsınlar. Sadece konuşmakla olmaz. Onlardan maddi destek de bekliyoruz" dedi.

http://www.cnnturk.com/2010/turkiye/10/21/eroglu.sanatcilar.ellerini.cebine.atsin/593723.0/

hilfa
21-10-10, 14:39
:13:eeeee her dayısı olan Bakan olursa bu tarz konuşmalarda normaldir:13:önceden yapabilir mi? diye bakılırdı şimdi dayısı kim diye bakılıyor:9:

efsane_01
21-10-10, 14:56
Bence Hasankeyfi konusunda sadece sanatcilara yuklenmeleri doqru diyil, Trkiyede yeteri kadar maaddi imkanlara sahib olan ir suru insan var, onlara seslenseler...

xurush'nine
21-10-10, 15:28
Zaten Tarkan kendisi belli etmisdi Hasankeyif konusunda-Maddi manevi elimdenn gelen ne varsa yapicam demisdi..Birakmiyorsunuz ki...Agzini acanin azcina biber suruluyor..:7:

efsane_01
21-10-10, 15:55
Zaten Tarkan kendisi belli etmisdi Hasankeyif konusunda-Maddi manevi elimdenn gelen ne varsa yapicam demisdi..Birakmiyorsunuz ki...Agzini acanin azcina biber suruluyor..:7:

Evet, bildiyim kadariyla ,,Hasankeyfinin kurtarimasi'' ini bashlatan ilk kishi TARKAN'dir...Hatta zavalli TARKAN'cimbunun icin Orhan baba ile ,,UYAN'' adli sharkiya duet bile yapti...Usrelik bu sharkiya klip bile cekti...Yani TARKAN bir sanatci olarak bu konuda elinden geleni yapti...Daha ne yapicak'ki?...Ishte bundan sonrasi Turkiyenin bashinda dayanan insanlarin insafina kalmish...

pdrlütfiye
21-10-10, 17:08
evet tarkan zaten bu konuda bütün servetinden vazgeçebileceğini söylemişti...

gizem-akkaş
21-10-10, 17:33
ah Tarkan söyleynce olay oluyo bi sürü şey diolar sora sıkşncada snatçılarda ellerni ceplerine atsnlar diolar işadamları atsn brazda nie hep sanatçılardan beklenio

Bamboo
21-10-10, 18:02
böle cahil insnalr bakan olursa,başka ne beklenir ki açıklama olarakta..

pdrlütfiye
21-10-10, 18:58
kim ne derse desin, tarkan yeterince duyarlı ve çevreci bi insan... keşke herkes onun kadar olmayı becerebilseydi...

bounce
21-10-10, 19:30
doğru söylemiş..Herşeyi devletten beklememek lazım..ama her şeyi de Tarkan'a bırakmamak lazım..

ece dikkat ettiysen teşekkür ettim bak

ece**
21-10-10, 23:14
doğru söylemiş..Herşeyi devletten beklememek lazım..ama her şeyi de Tarkan'a bırakmamak lazım..

ece dikkat ettiysen teşekkür ettim bak

:)) bende teşekkür gelmeyince yinemi kayboldu buton ne yaptı diyodum :P saol çok incesin.. :)

casilyass
22-10-10, 00:26
herşeye para buluyor bu devlet oraya para bulamıyor mu? sanatçıların çok arkasında duruyor sankide bu devlet, bi de para istiyorlar utanmadan. ben olsam günahımı bile vermem.