PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara Tarkanı Bekliyor !

badboyserkan
18-10-10, 14:08
Tarkan Konseri,Nihayet Yine Ankara'nın Gözbebeği Olan Yeni Arena'da 6 Kasım'da Gerçekleşecek.

http://img199.imageshack.us/img199/6802/ankaratarkanibekliyor23.jpg (http://img199.imageshack.us/i/ankaratarkanibekliyor23.jpg/)

Uzun zamandır Ankara'da büyük bir beklenti yaratan Tarkan konseri, nihayet yine ankara'nın gözbebeği olan yeni arena' da 6 kasım da gerçekleşecek.

Ankara'da son yıllarda gerçekleşecek en büyük konser organizasyonu olacak Tarkan Konseri izleyenlere unutulmaz bir gece geçirmek için titizlikle hazırlandı.

Bir Dünya starı olan Tarkan satış rekorları kıran yeni albümünün en güzel şarkılarıyla unutulmaz şarkılarını harmanlayıp Ankara'lılara muhteşem bir gece yaşatacak.

Görsel showlarla Tarkan'ın muhteşem sahne performansının birleşeceği konserde, izleyenler heyecan dolu saatler yaşayacak.

Ankara Arena'da gerçekleşecek olan ilk konser olma özelliği ile ayrı bir anlam kazanan bu konserde Tarkan sevenleriyle buluşmaya hazır.

Biletix' te satışta olan bilet fiyatları aşağıdaki gibi, herkesin alabileceği bir düzenlemeyle değerli Ankara'lılara sunulmuştur.

1. Kategori: 250,00 TL VIP
2. Kategori: 120,00 TL
3. Kategori: 100,00 TL
4. Kategori: 80,00 TL
5. Kategori: 60,00 TL
6. Kategori: 75,00 TL Saha İçi Ayakta

Kaynak: Habeler.com

ece**
18-10-10, 14:21
hemde ne bekleyiş bekliyoruz... :) şahsen benim kalbim ağzımdan çıkacak gibi :) gecede rüyamda konseri gördüm.hatta torpilli bi rüyaydı bu,bide tarkanla tanışıyodum fotoğraf çekiliyodum :) sabah uyandığımda, "anca rüyanda görürsün zaten dilara" dedim kendi kendime :D

jasper
18-10-10, 15:51
!!!!!!!!!!!ayni rüyayi görüyoruz boyna yaa ben de resim çekildim :))
belki de bu bi işaret dilara senle buluşup gidelim kulise !!anlatiriz rüyalarimizi acir alirlar belki :)

valla aslinda millet nasi çektiriyo resim !
Gidelim bence ne var deneyelim !nbiz rüya diyoruz elalem yapacam dio yapiyo

varmisin dilara!

secil.06
18-10-10, 23:01
Başnet büyük buluşmaya cokdan hazır,sabırsızlıkla bekliyoruz sıra Ankara ya geldi sonun da oh be :)Harika bir konser olacak