PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mega tebrik !

ece**
18-10-10, 11:25
Mega tebrik...

http://i.tmgrup.com.tr/tk/2010/10/18/Haber/670108970735.jpg?86720412030

Önceki gün 38.yaş gününü kutlayan Tarkan'ı hayranları mesaj yağmuruna tuttu. Facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinden aralarından birçok ünlünün bulunduğu Tarkan hayranları, ünlü şarkıcıya güzel dileklerde bulundu.

Doğumgününü kutlayan herkese yine internet aracılığıyla teşekkür eden Megastar, şunları yazdı: "Doğumgünü mesaj ve dilekleriniz için teşekkürler. Sizler de iyi ki varsınız, sizleri çok seviyorum. Daha nice uzun yıllar, hep birlikte yol almak dileğiyle."

http://www.takvim.com.tr/Saklambac/2010/10/18/mega_tebrik

twilight
18-10-10, 12:19
:) Tekrar,tekrar ve tekrar,
İyi ki dogdun kral,saglikli ve mutlu yasa...

TarkanColl
18-10-10, 13:12
Gazetecilerde artık Tarkan'ı Twitter veya Facebookdan takip ediyorlar. Ben eski günleri çok özlüyorum. Ayda 2-3 dergiye kapak olup röportajlarının yazı dizisi halinde yayınlandığı günleri özlüyorum...

semoc
18-10-10, 15:01
:41: :1:nice nice senelera:1: :41:

Rumeli59
18-10-10, 15:56
Gazetecilerde artık Tarkan'ı Twitter veya Facebookdan takip ediyorlar. Ben eski günleri çok özlüyorum. Ayda 2-3 dergiye kapak olup röportajlarının yazı dizisi halinde yayınlandığı günleri özlüyorum...

ahhhhh o eski günleri.... cok güzeldiydi yaaa

ece**
18-10-10, 16:12
niye ebrularım yaw :) bence böyle aktif olması çok iyi :) sırra kadem baSıyodu öbür türlü.tarkanın bişeyler yazdığını bilmek bile paha biçilemez :)

twilight
18-10-10, 21:57

Valla katiliyorum...
90'li yillarda,özellikle 1994 - 2000 yillari arasinda,Tarkan'in bulunmadigi dergi kalmamistir her halde...
Simdi ise Twitter;Facebook,MySpace gibi seylerden takip ediyoruz...
Ah ah...''gelmez,o günler,dönmez o günler...mazide kaldi hep...' :19:

pdrlütfiye
19-10-10, 10:46

sana katılıyorum ebru abla... bence hak edenler tarkanı bulabilsin sadece...

**MegaStarkan**
19-10-10, 17:47
Sanaldan aktif olmasi kötü degil tabii ki, ama caga ayak uydururken diger medium'lari unutmamak gerek - onlarin kalite olarak daha üstünlügü var, sanal sosyal siteleri biraz ucuz bir algi yaratiyor. Bu acidan Ebru'ya bende katiliyorum.

secil.06
19-10-10, 21:02
Dergi alırdık,gazete alırdık,süper resimler olurdu güzeldi o günler :20:

eskalen
19-10-10, 22:04
Tarkan hicbir dergiye/gazeteye roportaj vermiyor/vermedi de zaten..Sorun burada..Sadece sosyal medya'da oldugu icin ucuz algisi ortaya cikiyor..Iki mecra'da dengeli degil Tarkan...Ama yapacak bir sey yok..Bu onun tercihi...

Ben belk Ayse Arman bir supriz yapar da Tarkan ile roportaj yapar dedim cok icimden ama hikaye tabii...Artik haber olarak sadece gazetelerde/dergilerde yer aliyor Tarkan..Bu da gayet normal..

fincan
20-10-10, 12:20
Tarkan hicbir dergiye/gazeteye roportaj vermiyor/vermedi de zaten..Sorun burada..Sadece sosyal medya'da oldugu icin ucuz algisi ortaya cikiyor..Iki mecra'da dengeli degil Tarkan...Ama yapacak bir sey yok..Bu onun tercihi...

Ben belk Ayse Arman bir supriz yapar da Tarkan ile roportaj yapar dedim cok icimden ama hikaye tabii...Artik haber olarak sadece gazetelerde/dergilerde yer aliyor Tarkan..Bu da gayet normal..

ben ayşe armana röportaj vermesini istemiyorum çünkü gözaltı olayı olduğu zaman uyuşturucu kullandığını rahatlıkla söyleyebiliyor ama eşcinsel olduğunu açıklamıyor gibi bir yazısını okumuştum ve çok canımı sıkmıştı hani düşene bir tekmede sen vur cinsinden ben röportaj vermemesini anlıyorum çünkü ne söylerse söylesin herkes anlamak istediğini anlıyor ve daha fazla polemik yaşanıyor artık öğrenen öğrendi Tarkanı kendisini anlatmasına gerek yok ha daha fazla dergide gazetede röportaj bende görmek istiyorum ama daha çok zarar veriyo manevi anlamda

pdrlütfiye
20-10-10, 12:35
ben bi keresinde tarkanın, sahnelere adım attığı günden beri olan bütün röportajlarını bi gecede okumuş ve müthiş zevk almıştım ve çok da duygulanmıştım. öyle güzel röportajlar vardı ki aralarında, tabii hepsi harika da, tarkana tekrar tekrar hayran kaldım. bi an önce yanında olmak istedim.... anlayacağınız; ben şahsen eski günlerdeki gibi olsun istiyorum...

denizarya
20-10-10, 18:34
artik hersey facbooktan bütün haberler ...reportaj versin yaa dogru dürüst onlari haber yapsinlar