PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Kurban bayraminda "Mardan Palace" de sahne alacak

flores
14-10-10, 00:40
Ünlü sanatçı Tarkan'ın Kurban Bayramı'nda Mardan Palace'ta sahne alacağı bildirildi.

Mardan Palace'tan yapılan yazılı açıklamada, son albümü 'Adımı Kalbine Yaz' ile satış rekorları kıran Tarkan'ın yeni şarkıları ve herkesin kalbinde ayrı yeri olan unutulmaz şarkıları ile bayramın dördüncü günü olan 19 Kasım Cuma akşamı sevenleri ile buluşacağı kaydedildi.

Haberler.com

smh
14-10-10, 01:33
Tarkan'da bayramdan bayrama konser verecek artık

twilight
14-10-10, 13:54
:) Hayirlisi olsun...
Mardan Palace'i biliyorum...Cok güzel yer... :)
Umarim,harika bir konser olur...

SEA
14-10-10, 14:21
Yılbaşında da burda sahne almıştı ama haberlerde seyirciden memnun kalmadığı yazıyodu ...

ozgem__
14-10-10, 14:39
mardan palace'da daha önce konser vermişti yılbaşıydı... iyi olurr:)

xurush'nine
14-10-10, 20:29
Bizde bir laf var hemziyaret hem ticaret-hem konserine cikar hem annecigine bayram ziyaretinde bulunur ne guzel olur..
Haber icin tesekkur canim!:22:

serhatvaris
20-10-10, 20:41
Anasının nikahını ister artık...

flores
29-10-10, 21:50
Tarkanin Mardan palacede ki konserinin raklami artik bizim tv lerdede donuyor.:))
bu gun ilk gorunce cok sasirdim.sandim ki BAkuye geliyor.cok sevindim ama sora Mardan palacenin dediler.

xurush'nine
30-10-10, 15:42
Tarkanin Mardan palacede ki konserinin raklami artik bizim tv lerdede donuyor.:))
bu gun ilk gorunce cok sasirdim.sandim ki BAkuye geliyor.cok sevindim ama sora Mardan palacenin dediler.

Aynen ben de oyle panik yaptim dun..Kizlar bana fb'de yazdilar gozun aydin geliyor bir tanemiz..Dayanamadim hemen telefon actim ve heyecandan olsa gerek karismtirmislar diye anladim:Bakuden reklami donunce Marden Palace Azerbaycanda sanmislar..:28: Mutlulugumuz icimizde kaldi ..:11:Ama olsun yine de bekleriz Azerbaycana..Ta Afrikalara kalkip gidiyor -Gelsin dimi bize de, gelsin valla ona bol bol hayvan bitki iste ne isterse gosteririz -Bizde yok yok,yeter ki gelsin.. :P :19:

TEVETOGLU
30-10-10, 17:56
Gidenlere iyi eğlenceler.

pare pare
31-10-10, 02:20
Reklamini gordum bende ! Guzel bir konser olucak belli !

Bakinka
31-10-10, 09:14
OFFF bizm bayramımız ne zaman olucak acaba???

pare pare
31-10-10, 23:11
Aynen ben de oyle panik yaptim dun..Kizlar bana fb'de yazdilar gozun aydin geliyor bir tanemiz..Dayanamadim hemen telefon actim ve heyecandan olsa gerek karismtirmislar diye anladim:Bakuden reklami donunce Marden Palace Azerbaycanda sanmislar..:28: Mutlulugumuz icimizde kaldi ..:11:Ama olsun yine de bekleriz Azerbaycana..Ta Afrikalara kalkip gidiyor -Gelsin dimi bize de, gelsin valla ona bol bol hayvan bitki iste ne isterse gosteririz -Bizde yok yok,yeter ki gelsin.. :P :19:

Inwallah biz tereflerede gelecek.Cunki gelmelidi en azinda senin menim kimi fanlari ucun !!!!!:19:

serennn
02-11-10, 21:07
adanaya da bayram gelsinn artıkk !!!